2016m. Gegužės 28d. 14:44:14
Navigacija
Pradžia
Straipsniai
Galerija
Forumas
Komentarai
Anekdotai
Kontaktai
Naujokams
Taisyklės
DUK
ŽODYNAS
Paieška
Naudinga
Konkursai, siurprizai
Video
Siųstis
Nuorodos
PARAMA
 
 
Naujausia foto
H.gigas
H.gigas
2016/05/26 15:30

 
 
Atsitiktinė foto
 
 
Vartotojai tinkle
Svečių: 3
Narių: mentisw

Registruoti nariai: 7,560
Neaktyvūs nariai: 0
Naujausias narys: DanieliusN5
 
 
Jūs aplankėte - Egzotika.Info
Sveiki! Taisyklės
 
Jūs apsilankėte egzotinių gyvūnų augintojų svetainėje. Ši svetainė sukurta egzotinių gyvūnų augintojų pastangomis. Egzotai - augalai ar gyvūnai, atvežti iš labai skirtingo klimato kraštų. Tiesa, čia informaciją rasit tik apie ektoterminius gyvūnus.

Svetainės idėja - keistis ektoterminių gyvūnų auginimo patirtimi, informacija. Tikslas - sukaupti didžiausią Lietuvoje ektotermų nuotraukų ir video galeriją. Pagrindinė mūsų svetainės taisyklė - auginti bent vieną egzotinį gyvūną, blogiausiu atveju labai, labai to norėti :)


Sėkmės!
Egzotika.Info taisyklės

4.2 punktas - Balandžio 1-osios pokštas

AUTORIŲ TEISĖS
Šioje svetainėje skelbiami straipsniai, vertimai, video bei foto medžiaga ir kt. yra Egzotika.Info ar nurodytų autorių intelektualinė nuosavybė. Draudžiama Egzotika.Info paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse ar kitur platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be autorių sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Egzotika.Info kaip šaltinį. Plačiau skaitykite čia. Pastebėję neteisėtą mūsų informacijos panaudojimą praneškite administratoriui.

REGISTRACIJA
Registracija Egzotika.Info yra visiškai nemokama ir savanoriška! Narystė leidžia aktyviau dalyvauti Egzotika.Info veikloje, naudotis video bei failų archyvais, skelbti savo naujienas, straipsnius, nuotraukas, nuorodas, bei dalyvauti forumo diskusijose. Norėdami tapti nariu Jūs turite užsiregistruoti. Anketos aktyvavimas gali užtrukti iki 24h.
Po 12 mėnesių neaktyvumo laikotarpio informacija apie dalyvio registraciją yra pašalinama ir vartotojo vardas vėl gali būti laisvai naudojamas. Neaktyviu dalyvis vadinamas, jei per du mėnesius nuo registracijos pradžios iš viso nesilankė tinklapyje.

KALBA
Svetainėje bendraujama taisyklinga lietuvių kalba, vartojant visus reikiamus lietuviškus rašmenis. Internetiniai žodžių iškraipymai, žargonai, žinutės, komentarai, nuotraukų aprašymai be lietuviškų raidžių gali būti trinami be atskiro įspėjimo.

STRAIPSNIAI
Kiekvienas registruotas Egzotika.Info narys gali rašyti naujienas, straipsnius ir kitą įdomią informaciją susijusią su egzotiniais gyvūnais.
Teisės į visą svetainėje esančią informaciją priklauso jos autoriams ar informaciją pateikusiems asmenims. Tik jiems tenka atsakomybė už tos informacijos teisingumą bei patikimumą, o taip pat jiems tenka visa kita su tos informacijos skelbimu susijusi atsakomybė. Jei nesate straipsnio autorius – nurodykite autorių ar šaltinį. Visi straipsniai, vertimai, naujienos, forumo pranešimai atspindi jų autorių nuomonę ir administratorius už juos neatsako. Jei verčiate straipsnius iš užsienio kalbų, gaukite jų autorių sutikimą. Vertimai yra Egzotika.Info intelektualinė nuosavybė. Jei nerandate kategorijos, kuriai tiktų Jūsų straipsnis parašykite pageidavimą administratoriui ir kategorija bus sukurta.

NUOTRAUKOS
Nuotraukas gali įkelti registruoti nariai. Jei Jūs esate narys, navigacijos meniu „Nariams“ spauskite nuorodą „Siųsti nuotrauką“. Parašykite nuotraukos pavadinimą, pasirinkite į kurį albumą patalpinsite nuotrauką, nurodykite, kur yra nuotrauka Jūsų kompiuteryje, ir spauskite „Išsaugoti foto“. Nuotraukų pavadinimai rašomi taisyklinga lietuvių kalba su visais lietuviškais simboliais, lotyniški ar užsienio kalba parašyti pavadinimai taip pat turi būti taisyklingi. Jei žinote, pageidautina, kad nurodytumėte lotynišką savo gyvūno pavadinimą. Siųskite ne mažesnes kaip 640x480 ir ne didesnes kaip 1200x1024 taškų ir 250Kb dydžio nuotraukas. Rekomenduojamas dydis 1024 x 768 taškų. DĖMESIO! Nuotraukos failo pavadinimas turi būti trumpas, vieno žodžio pvz. foto01.jpg, negali pavadinime būti tarpo, failai su ilgais pavadinimais neįsikelia.
Jei nerandate katalogo, kuriam tiktų Jūsų foto ar darbalaukis parašykite pageidavimą administratoriui ir katalogas bus sukurtas.
Ektotermų nuotraukas rastas internete dėkite į albumą 'Linksmai ir ne...' internetinės nuotraukos iš kitų albumų bus trinamos, į likusius albumus dėkite tik savo, draugų ar pažystamų fotografuotas nuotraukas. Prastos kokybės nuotraukų ar svetimų labai prašom nedėkite, vis tiek ištrinsime :(.
Pasinaudodami nemokama programa PIXresizer. nesunkiai, iki reikiamo dydžio, galėsite sumažinti tiek vieną nuotrauką, tiek visą katalogą.
Jei bandėte įkelti per didelę nuotrauką, ji neįsikėlė, bet sukūrė savo vietą foto albume nepanikuokite. Tokiu atveju praneškite mums apie klaidą ir mes ją tiesiog ištrinsime, nurodykite kokiam albume yra neegzistuojanti foto ir jos pavadinimą, vėliau galėsite įkelti nuotrauką iš naujo.

VIDEO FAILAI
Nors visi svetainėje esantys video failai yra dokumentinio pobūdžio, kai kurie kadrai gali būti šokiruojantys. Video failus su žyma N-16 gali žiūrėti tik 16 metų turintys Egzotika info nariai. Norėdami įdėti savo turimą video medžiagą, siųskite ją administratoriui. Nesiųskite nelegalios informacijos. Už pasiūlyto video failo teisėtumą atsako jį atsiuntęs asmuo. Netinkami video failai nebus publikuojami arba bus ištrinami.

FAILAI
Siųskite nedidesnius kaip 10Mb dydžio failus. Netalpinkite nelegalių programų, nelegalios informacijos. Už pasiūlyto failo teisėtumą atsako jį įdėjęs asmuo. Netinkami failai bus ištrinami.

FORUMAS
Forume bendraujama taisyklinga lietuvių kalba su visais lietuviškais simboliais, kitu atveju temos ir pranešimai gali būti trinami be atskiro įspėjimo.
Gerbkite kitų forumo dalyvių nuomonę ir laikykitės etikos normų (nesikeikite, neįžeidinėkite, negrasinkite).
Kurkite temas tik joms skirtuose forumuose ir prieš tai patikrinkite, ar panašia tema jau nebuvo diskutuota.
Nerašykite kelių pranešimų iš eilės toje pačioje temoje, siekdami padidinti jos populiarumą. Norint atnaujinti skelbimą parašykite moderatoriams ar administratoriams AŽ nurodant temos interaktyvų adresą ir tema bus atnaujinta (taikoma tik skelbimams, temą galima atnaujinti vieną kartą per savaitę, ne dažniau).
Draudžiama skelbti tą pačią temą keliose diskusijose vienu metu.
Draudžiama rašyti necenzūrinius žodžius temų pavadinimuose, aprašymuose, ar atsakymuose.
Draudžiama „floodinti“ (t.y. rašyti kvailus, beprasmius, iš trijų raidžių susidedančius klausimus, atsakymus, beprasmes padėkas ar kitaip teršti forumą).
Draudžiama „spaminti“ (t.y. aktyviai reklamuoti savo ar kitų internetines svetaines).
Draudžiama pažeidinėti Lietuvos Respublikos įstatymus, bet kokia forma.
Ginčijantis, visi diskusijos dalyviai yra lygūs, niekas neturi manyti, kad yra pranašesnis už kitus. Būtina žinoti, dėl ko ginčijiesi ir ar verta tai daryti. Ginčijantis negalima nukrypti nuo temos. Ginčijantis visi dalyviai turi būti vienodai aktyvūs, negalima siekti savo aktyvumu nustelbti kitus. Diskutuojant neleistina iškreipti kitų mintis, o paskui prieštarauti joms. Ginčijantis nereikia mėgautis savimi, savo tariamu išmintingumu ir pranašumu. Būtina ramiai reaguoti į pašnekovo mintis, nereikšti pykčio savo žinutėmis ar panašiai. Stenkitės rašyti kuo išsamesnius atsakymus, gerai pagrįstus, kad nekiltų abejonių dėl jūsų nuomonės.
Skelbimus (perkam, parduodam, ieškom, dovanojam ir t.t.) rašome tik į tam skirtas temas. Skelbimai trinami po dviejų mėnesių.
Gerbkite administracijos darbą, įspėjamieji pranešimai ir forumo tvarkymo veiksmai nekomentuojami. Jei manote, kad administracijos veiksmai neteisingi pagrįstą savo nuomonę siųskite mums. Visus pasiūlymus ir pastabas apie forumą ir svetainę, prašome rašyti skyrelyje „Pasiūlymai“.

ANEKDOTAI
Anekdotai rašomi tik apie ektoterminius gyvūnus. Anekdotus rašykite taisyklinga lietuvių kalba, vartodami visus reikiamus lietuviškus rašmenis. Anekdotai be lietuviškų raidžių su internetiniais žodžių iškraipymais, žargonais, keiksmažodžiais bus trinami.

ASMENINIS PARAŠAS
Dalyvio parašas – vieta trumpam, neužimančiam daug vietos asmeniniam devizui, šūkiui, mėgiamai citatai. Neperkraukite parašo nuotraukomis – tam turime galerijas. Didžiulis perkrautas parašas apsunkina ir prailgina puslapio vartymo laiką forumo dalyviams, kurie turi lėtą interneto ryšį (tokie puslapiai kraunasi ypač ilgai).

AVATARAS (logotipas, įsikūnijimas)
Jūsų logotipas (asmeninė nuotrauka ar paveiksliukas) negali būti didesnis nei 100x100 taškų dydžio ir ne didesnis nei 30 KB, taip pat failo pavadinime negali būti tarpų.

NUORODOS
Nuorodos pavadinimas ir aprašymas rašomas taisyklinga lietuvių kalba su visais lietuviškais simboliais, užsienio tinklapių pavadinimai ir aprašymai taip pat turi būti taisyklingi ir pageidautina, kad būtų išversti į lietuvių kalbą. Jūsų siūloma nuoroda turi būti informatyvi. Jei nerandate kategorijos, kuriai tiktų Jūsų nuoroda parašykite pageidavimą administratoriui ir kategorija bus sukurta.

NUOBAUDOS
Už šių taisyklių nesilaikymą taikomos šios nuobaudos: įspėjimas, atjungimas nuo svetainės 24 valandom, atjungimas nuo svetainės savaitei, atjungimas nuo svetainės mėnesiui, atjungimas nuo svetainės visam laikui. Tikimės, kad Jums nereikės taikyti jokių nuobaudų. Vaikai, gyvenkime draugiškai ;)

ATSAKOMYBĖ
Egzotika.Info administracija neatsako už narių veiklą: išsakytą nuomonę, komentarus, parduodamus gyvūnus ar daiktus, pateiktą informaciją, narių patikimumą. Už narių veiklą tiesiogiai ir individualiai atsako patys nariai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
 
 
Naujienos
2015/11/10 18:53 | Australijoje gyvatė prarijo krokodilą [Skaitė 1339 | Kom. 0]
2014/08/03 00:10 | Kolekcionierių klubo "Kaišedarai" paroda [Skaitė 2829 | Kom. 3]
2013/09/22 21:18 | Alergijos sukėlėjas – tarakonas? [Skaitė 3049 | Kom. 1]
2013/08/19 20:08 | Populiarėja patiekalai iš vabzdžių [Skaitė 3052 | Kom. 0]
2013/08/19 20:04 | Atidarytas milžiniškų vabzdžių parkas [Skaitė 3039 | Kom. 1]
2013/08/19 20:01 | Motelyje Kanadoje policininkai rado 40 pitonų [Skaitė 3139 | Kom. 0]
2013/08/19 19:59 | Aligatorių Brazilijoje gydo akupunktūra [Skaitė 2996 | Kom. 0]
2013/07/20 17:47 | Pokalbis su vorų augintoju Edgaru [Skaitė 3362 | Kom. 1]
2013/07/20 17:43 | Uostamiestyje daugėja mačiusiųjų gyvatę [Skaitė 3127 | Kom. 0]
2013/07/20 17:11 | Zoologijos sodo žvaigždė – dvigalvis vėžliukas [Skaitė 3055 | Kom. 2]

Naujienų kategorijos | Naujienų archyvas
 
 
Naujausi straipsniai
Zoologijos sodas - Insektariumas
Insektariumas'Kiek žinote zoologijos sodų Lietuvoje, kurie galėtų pasigirti įspūdinga nariuotakojų gyvūnų kolekcija? Ilgai galvoti netektų, nes pirmasis ir kol kas vienintelis toks zoosodas duris atvėrė birželio 21 dieną Palangoje...
2014 liepos 01 09:11:57
Plačiau · Komentarų 6 · Skaitė 1896 · Įdėjo Karry
Egzotomanų konferencija 2014
Egzotomanai - 2014Kovo 29 dieną, šiltą, pavasarišką rytą, per penkiasdešimt žmonių susirinko į konferenciją, paklausyti pranešimų apie egzotinius gyvūnus, keistokus pomėgius, gamtos apsaugą ir panagrinėti pastaruoju metu labiausiai rūpimus klausimus. Aplinkui lakstė nemenkas būrys žurnalistų spragsėdami fotoaparatų užraktais. Kiekvienas įėjęs pro...
2014 balandžio 11 09:21:55
Plačiau · Komentarų 11 · Skaitė 2147 · Įdėjo Karry
Egzotomanų konferencija 2013
Egzotomanai - 2013Praėjo beveik metai ir vėl radome skelbimą kviečiantį susitikti su egzotomanais. Šį sykį vykome į Palangą – pasitikusią mus ramiu rudenišku oru. Tai buvo neeilinis susitikimas. Dalyviai turėjo progą pasidalinti patirtimi, plačiau papasakoti apie savo augintinius, ar egzotinius pomėgius. Mėgėjai, profesionalai ir mokslininkai su...
2013 lapkričio 03 21:06:24
Plačiau · Komentarų 12 · Skaitė 2487 · Įdėjo Karry
 
 
Paskutiniai aktyvūs forumo pranešimai
Forumas Tema Atsakymai Paskutinis pranešimas
Driežai Parduodų Barzdotasias agamas 1 Loona 2016-05-24 08:59
Vorai Spidersonline.pl 5 Exotic 2016-05-23 16:40
Vorai Padėkite naujokui ;) 6 Lukas Sipavicius 2016-05-15 15:14
Terariumų dizainas Terariumo augalai 0 PauliusM 2016-05-14 21:15
Žalčiai Ziurkinis zaltys 43 gyvnaciukas 2016-05-05 17:59
Gyvatės Apklausa gyvačių augintojams 0 Eev 2016-04-29 22:31
Terariumų priežiūra Šildimas mediniam vorui 6 Exotic 2016-04-21 11:58
Vėžliai Veterinarai Kaune 5 Arctica 2016-04-17 23:55
Vorai Keli vorai terariume 2 D31v1d45 2016-04-12 23:48
Iguanos iguanu poravimasis 1 Arctica 2016-04-10 19:18
Vėžliai Leopardinis vežlys 0 Mindaugasx 2016-04-09 13:25
Vėžliai Leopardinis vežlys 0 Mindaugasx 2016-04-09 13:25
Varliagyviai Buožgalvių auginimas 3 Varle123 2016-04-07 19:42
Žalčiai Pantherophis guttatus spalv... 3 AndriusN 2016-04-07 14:56
Driežai Pirkciau leopardini gekona 4 Arnas150 2016-04-05 15:27
 
 
Atsitiktinis anekdotas
Parašė makis:

Petraičiui įkando uodas.Vyriškis jį sugavo ir paleido. - Kodel ji paleidai? - klausia žmona. - Kaip galejau ji nužudyti?! Juk jo gyslomis teka mano kraujas!

 Visi anekdotai
 
 
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
 
 
Šaudykla
Šaudo tik nariai.

 X  erelisxd

2016/05/27 19:05
Bus pamoka mum, kad su tokiais kaip bildukas, negadint nervu

gyvnaciukas

2016/05/27 17:44
AndriusN, apie save kalbi turbūt. Tik bajerius forume ir moki ,,skaldyt". Kas apie Bilduką, tai, kaip ir sakiau, rašė, kad dovanoja tai ir sukontaktavau.

AndriusN

2016/05/27 14:30
Tai patys gi ir kalti. Tiek apie Bilduką prirašyta, bet vistiek prasidedat. Aš jau bilduko kvailu nelaikau, nes pasirodo, kad yra 100 kart kvailesnių.

 X  erelisxd

2016/05/27 14:05
sutinku su givnaciuku ,nes aš pas bilduka irgi klasiau del žalčiuko , bet jis pradejo sakyti , kad aš dar nemoku jųn auginti , paskui ir gi siulė mainus. vienu žodžiu neapsisprendęs žmogus .

AndriusN

2016/05/27 11:42
Ai, ir dar... gyvnaciuk, "stumi" ant bilduko, po to derini deal'us ir galų gale skundiesi. Kaip pana, kurią jau 3 kart sumuša girtas sugyventinis. Tuoj jus abu per Farus rodys.

AndriusN

2016/05/27 11:34
Ko jūs su juo prasidedat? Ar čia dėl to, kad nemokamai?

gyvnaciukas

2016/05/27 07:56
Bilduk, tą žaltį dovanoji jau kelis mėnesius. Rašiau ir ignoruoji, paskui prašai kažko mainais ir pan. Jei dovanoji tai ne parduodi

 X  erikasbagu

2016/05/26 20:17
kas žino kur galima šaldytų peliukų Kaune gaut gyvatėms?

 X  MartynasJ

2016/05/25 15:06
Sveiki. Turit gal kas parduoti varliagyviu ar gyvalazdeliu arba dykuminiu skeriu ar kazko panasaus? I az

Bildukas

2016/05/25 11:56
jai kas susidomes skambinti 862147799

Bildukas

2016/05/25 11:54
DOVANOJU kukuruzini zalti (snow) pasiimti iki ketvirtadienio

 X  Gizma

2016/05/25 10:58
Akcija atrakcija: 100vnt. madagaskariukų - 1,5€ 1-2cm dydžio

AndriusN

2016/05/23 10:42
O kam skelbimai sukurti?

 X  Shatrix

2016/05/22 11:29
Nieks kaune neturi vorui maisto? :-(

 X  erelisxd

2016/05/21 13:59
Sweiki gal kas turit vilniuje maisto mano kukuruziniuj zalciuj ? Apie 50 cm ilgio ji ( plona ) tad reiketu naujagymiu peliuku

 X  Lavona

2016/05/20 19:34
Gal kas Kaune parduoda terariumą apie 80-90cm gyvatkėlei?

 X  Smithi7

2016/05/19 01:39
Jeigu esat is Kauno butu smagu, jeigu noretumete padovanoti sesutei mano i savo kambari gyvatele nes manuoju neatsidziaugia ilgai.

 X  dumerili

2016/05/18 14:24
Na tenka dovanot geriems žmonėms

 X  Shatrix

2016/05/18 08:44
Sveiki,gal kas kaune parduoda maista tarantului? apie 10cm visas. AZ. aciu

 X  Saincev

2016/05/12 22:07
My bad, nesitikėjau, kad 35 eurų vertės pieniška gyvatė dovanoja.

Šaudyklos archyvas

 Archyvas    Pagalba   

 
 
Draugai, kolegos

Norit draugauti?
 
 
Naujausios nuorodos
Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

Animal.lt - mylintiems gyvūnus.
  Tai tinklalapis, mylintiems gyvūnus. Tinklalapy...

Portalas apie gyvūnus
  Paleistas naujas portalas apie gyvūnus, nemokam...

 
 
Jau yra:
Narių: 7560
Naujienų: 700
Straipsnių: 180
Nuotraukų: 7756
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 239
Pranešimų: 39524
 
 
  Sistema:
  16451942 Egzotika.Info unikalių apsilankymų.
Dizainas:   
© 2006-2016 Egzotika.Info Visos teisės saugomos