2014m. Balandžio 24d. 16:18:24
Navigacija
Pradžia
Straipsniai
Galerija
Forumas
Komentarai
Anekdotai
Kontaktai
Naujokams
Taisyklės
DUK
ŽODYNAS
Paieška
Naudinga
Konkursai, siurprizai
Video
Siųstis
Nuorodos
PARAMA
 
 
Naujausia foto
Leopardinis gekonas
Leopardinis gekonas
2014/04/22 11:30

 
 
Atsitiktinė foto
 
 
Vartotojai tinkle
Svečių: 1
Narių nėra

Registruoti nariai: 6,896
Neaktyvūs nariai: 0
Naujausias narys: rramute
 
 
Jūs aplankėte - Egzotika.Info
Sveiki! Taisyklės
 
Jūs apsilankėte egzotinių gyvūnų augintojų svetainėje. Ši svetainė sukurta egzotinių gyvūnų augintojų pastangomis. Egzotai - augalai ar gyvūnai, atvežti iš labai skirtingo klimato kraštų. Tiesa, čia informaciją rasit tik apie ektoterminius gyvūnus.

Svetainės idėja - keistis ektoterminių gyvūnų auginimo patirtimi, informacija. Tikslas - sukaupti didžiausią Lietuvoje ektotermų nuotraukų ir video galeriją. Pagrindinė mūsų svetainės taisyklė - auginti bent vieną egzotinį gyvūną, blogiausiu atveju labai, labai to norėti :)


Sėkmės!
Egzotika.Info taisyklės

4.2 punktas - Balandžio 1-osios pokštas

AUTORIŲ TEISĖS
Šioje svetainėje skelbiami straipsniai, vertimai, video bei foto medžiaga ir kt. yra Egzotika.Info ar nurodytų autorių intelektualinė nuosavybė. Draudžiama Egzotika.Info paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse ar kitur platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be autorių sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Egzotika.Info kaip šaltinį. Plačiau skaitykite čia. Pastebėję neteisėtą mūsų informacijos panaudojimą praneškite administratoriui.

REGISTRACIJA
Registracija Egzotika.Info yra visiškai nemokama ir savanoriška! Narystė leidžia aktyviau dalyvauti Egzotika.Info veikloje, naudotis video bei failų archyvais, skelbti savo naujienas, straipsnius, nuotraukas, nuorodas, bei dalyvauti forumo diskusijose. Norėdami tapti nariu Jūs turite užsiregistruoti. Anketos aktyvavimas gali užtrukti iki 24h.
Po 12 mėnesių neaktyvumo laikotarpio informacija apie dalyvio registraciją yra pašalinama ir vartotojo vardas vėl gali būti laisvai naudojamas. Neaktyviu dalyvis vadinamas, jei per du mėnesius nuo registracijos pradžios iš viso nesilankė tinklapyje.

KALBA
Svetainėje bendraujama taisyklinga lietuvių kalba, vartojant visus reikiamus lietuviškus rašmenis. Internetiniai žodžių iškraipymai, žargonai, žinutės, komentarai, nuotraukų aprašymai be lietuviškų raidžių gali būti trinami be atskiro įspėjimo.

STRAIPSNIAI
Kiekvienas registruotas Egzotika.Info narys gali rašyti naujienas, straipsnius ir kitą įdomią informaciją susijusią su egzotiniais gyvūnais.
Teisės į visą svetainėje esančią informaciją priklauso jos autoriams ar informaciją pateikusiems asmenims. Tik jiems tenka atsakomybė už tos informacijos teisingumą bei patikimumą, o taip pat jiems tenka visa kita su tos informacijos skelbimu susijusi atsakomybė. Jei nesate straipsnio autorius – nurodykite autorių ar šaltinį. Visi straipsniai, vertimai, naujienos, forumo pranešimai atspindi jų autorių nuomonę ir administratorius už juos neatsako. Jei verčiate straipsnius iš užsienio kalbų, gaukite jų autorių sutikimą. Vertimai yra Egzotika.Info intelektualinė nuosavybė. Jei nerandate kategorijos, kuriai tiktų Jūsų straipsnis parašykite pageidavimą administratoriui ir kategorija bus sukurta.

NUOTRAUKOS
Nuotraukas gali įkelti registruoti nariai. Jei Jūs esate narys, navigacijos meniu „Nariams“ spauskite nuorodą „Siųsti nuotrauką“. Parašykite nuotraukos pavadinimą, pasirinkite į kurį albumą patalpinsite nuotrauką, nurodykite, kur yra nuotrauka Jūsų kompiuteryje, ir spauskite „Išsaugoti foto“. Nuotraukų pavadinimai rašomi taisyklinga lietuvių kalba su visais lietuviškais simboliais, lotyniški ar užsienio kalba parašyti pavadinimai taip pat turi būti taisyklingi. Jei žinote, pageidautina, kad nurodytumėte lotynišką savo gyvūno pavadinimą. Siųskite ne mažesnes kaip 640x480 ir ne didesnes kaip 1200x1024 taškų ir 250Kb dydžio nuotraukas. Rekomenduojamas dydis 1024 x 768 taškų. DĖMESIO! Nuotraukos failo pavadinimas turi būti trumpas, vieno žodžio pvz. foto01.jpg, negali pavadinime būti tarpo, failai su ilgais pavadinimais neįsikelia.
Jei nerandate katalogo, kuriam tiktų Jūsų foto ar darbalaukis parašykite pageidavimą administratoriui ir katalogas bus sukurtas.
Ektotermų nuotraukas rastas internete dėkite į albumą 'Linksmai ir ne...' internetinės nuotraukos iš kitų albumų bus trinamos, į likusius albumus dėkite tik savo, draugų ar pažystamų fotografuotas nuotraukas. Prastos kokybės nuotraukų ar svetimų labai prašom nedėkite, vis tiek ištrinsime :(.
Pasinaudodami nemokama programa PIXresizer. nesunkiai, iki reikiamo dydžio, galėsite sumažinti tiek vieną nuotrauką, tiek visą katalogą.
Jei bandėte įkelti per didelę nuotrauką, ji neįsikėlė, bet sukūrė savo vietą foto albume nepanikuokite. Tokiu atveju praneškite mums apie klaidą ir mes ją tiesiog ištrinsime, nurodykite kokiam albume yra neegzistuojanti foto ir jos pavadinimą, vėliau galėsite įkelti nuotrauką iš naujo.

VIDEO FAILAI
Nors visi svetainėje esantys video failai yra dokumentinio pobūdžio, kai kurie kadrai gali būti šokiruojantys. Video failus su žyma N-16 gali žiūrėti tik 16 metų turintys Egzotika info nariai. Norėdami įdėti savo turimą video medžiagą, siųskite ją administratoriui. Nesiųskite nelegalios informacijos. Už pasiūlyto video failo teisėtumą atsako jį atsiuntęs asmuo. Netinkami video failai nebus publikuojami arba bus ištrinami.

FAILAI
Siųskite nedidesnius kaip 10Mb dydžio failus. Netalpinkite nelegalių programų, nelegalios informacijos. Už pasiūlyto failo teisėtumą atsako jį įdėjęs asmuo. Netinkami failai bus ištrinami.

FORUMAS
Forume bendraujama taisyklinga lietuvių kalba su visais lietuviškais simboliais, kitu atveju temos ir pranešimai gali būti trinami be atskiro įspėjimo.
Gerbkite kitų forumo dalyvių nuomonę ir laikykitės etikos normų (nesikeikite, neįžeidinėkite, negrasinkite).
Kurkite temas tik joms skirtuose forumuose ir prieš tai patikrinkite, ar panašia tema jau nebuvo diskutuota.
Nerašykite kelių pranešimų iš eilės toje pačioje temoje, siekdami padidinti jos populiarumą. Norint atnaujinti skelbimą parašykite moderatoriams ar administratoriams AŽ nurodant temos interaktyvų adresą ir tema bus atnaujinta (taikoma tik skelbimams, temą galima atnaujinti vieną kartą per savaitę, ne dažniau).
Draudžiama skelbti tą pačią temą keliose diskusijose vienu metu.
Draudžiama rašyti necenzūrinius žodžius temų pavadinimuose, aprašymuose, ar atsakymuose.
Draudžiama „floodinti“ (t.y. rašyti kvailus, beprasmius, iš trijų raidžių susidedančius klausimus, atsakymus, beprasmes padėkas ar kitaip teršti forumą).
Draudžiama „spaminti“ (t.y. aktyviai reklamuoti savo ar kitų internetines svetaines).
Draudžiama pažeidinėti Lietuvos Respublikos įstatymus, bet kokia forma.
Ginčijantis, visi diskusijos dalyviai yra lygūs, niekas neturi manyti, kad yra pranašesnis už kitus. Būtina žinoti, dėl ko ginčijiesi ir ar verta tai daryti. Ginčijantis negalima nukrypti nuo temos. Ginčijantis visi dalyviai turi būti vienodai aktyvūs, negalima siekti savo aktyvumu nustelbti kitus. Diskutuojant neleistina iškreipti kitų mintis, o paskui prieštarauti joms. Ginčijantis nereikia mėgautis savimi, savo tariamu išmintingumu ir pranašumu. Būtina ramiai reaguoti į pašnekovo mintis, nereikšti pykčio savo žinutėmis ar panašiai. Stenkitės rašyti kuo išsamesnius atsakymus, gerai pagrįstus, kad nekiltų abejonių dėl jūsų nuomonės.
Skelbimus (perkam, parduodam, ieškom, dovanojam ir t.t.) rašome tik į tam skirtas temas. Skelbimai trinami po dviejų mėnesių.
Gerbkite administracijos darbą, įspėjamieji pranešimai ir forumo tvarkymo veiksmai nekomentuojami. Jei manote, kad administracijos veiksmai neteisingi pagrįstą savo nuomonę siųskite mums. Visus pasiūlymus ir pastabas apie forumą ir svetainę, prašome rašyti skyrelyje „Pasiūlymai“.

ANEKDOTAI
Anekdotai rašomi tik apie ektoterminius gyvūnus. Anekdotus rašykite taisyklinga lietuvių kalba, vartodami visus reikiamus lietuviškus rašmenis. Anekdotai be lietuviškų raidžių su internetiniais žodžių iškraipymais, žargonais, keiksmažodžiais bus trinami.

ASMENINIS PARAŠAS
Dalyvio parašas – vieta trumpam, neužimančiam daug vietos asmeniniam devizui, šūkiui, mėgiamai citatai. Neperkraukite parašo nuotraukomis – tam turime galerijas. Didžiulis perkrautas parašas apsunkina ir prailgina puslapio vartymo laiką forumo dalyviams, kurie turi lėtą interneto ryšį (tokie puslapiai kraunasi ypač ilgai).

AVATARAS (logotipas, įsikūnijimas)
Jūsų logotipas (asmeninė nuotrauka ar paveiksliukas) negali būti didesnis nei 100x100 taškų dydžio ir ne didesnis nei 30 KB, taip pat failo pavadinime negali būti tarpų.

NUORODOS
Nuorodos pavadinimas ir aprašymas rašomas taisyklinga lietuvių kalba su visais lietuviškais simboliais, užsienio tinklapių pavadinimai ir aprašymai taip pat turi būti taisyklingi ir pageidautina, kad būtų išversti į lietuvių kalbą. Jūsų siūloma nuoroda turi būti informatyvi. Jei nerandate kategorijos, kuriai tiktų Jūsų nuoroda parašykite pageidavimą administratoriui ir kategorija bus sukurta.

NUOBAUDOS
Už šių taisyklių nesilaikymą taikomos šios nuobaudos: įspėjimas, atjungimas nuo svetainės 24 valandom, atjungimas nuo svetainės savaitei, atjungimas nuo svetainės mėnesiui, atjungimas nuo svetainės visam laikui. Tikimės, kad Jums nereikės taikyti jokių nuobaudų. Vaikai, gyvenkime draugiškai ;)

ATSAKOMYBĖ
Egzotika.Info administracija neatsako už narių veiklą: išsakytą nuomonę, komentarus, parduodamus gyvūnus ar daiktus, pateiktą informaciją, narių patikimumą. Už narių veiklą tiesiogiai ir individualiai atsako patys nariai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
 
 
Naujienos
2013/09/22 21:18 | Alergijos sukėlėjas – tarakonas? [Skaitė 345 | Kom. 0]
2013/08/19 20:08 | Populiarėja patiekalai iš vabzdžių [Skaitė 402 | Kom. 0]
2013/08/19 20:04 | Atidarytas milžiniškų vabzdžių parkas [Skaitė 404 | Kom. 1]
2013/08/19 20:01 | Motelyje Kanadoje policininkai rado 40 pitonų [Skaitė 419 | Kom. 0]
2013/08/19 19:59 | Aligatorių Brazilijoje gydo akupunktūra [Skaitė 339 | Kom. 0]
2013/07/20 17:47 | Pokalbis su vorų augintoju Edgaru [Skaitė 632 | Kom. 1]
2013/07/20 17:43 | Uostamiestyje daugėja mačiusiųjų gyvatę [Skaitė 497 | Kom. 0]
2013/07/20 17:11 | Zoologijos sodo žvaigždė – dvigalvis vėžliukas [Skaitė 469 | Kom. 2]
2013/07/20 17:08 | Pajūryje pensininkė persekiojo gyvatę [Skaitė 442 | Kom. 0]
2013/07/20 17:05 | Vienas didžiausių Lietuvos vabalų [Skaitė 470 | Kom. 0]

Naujienų kategorijos | Naujienų archyvas
 
 
Naujausi straipsniai
Egzotomanų konferencija 2014
Egzotomanai - 2014Kovo 29 dieną, šiltą, pavasarišką rytą, per penkiasdešimt žmonių susirinko į konferenciją, paklausyti pranešimų apie egzotinius gyvūnus, keistokus pomėgius, gamtos apsaugą ir panagrinėti pastaruoju metu labiausiai rūpimus klausimus. Aplinkui lakstė nemenkas būrys žurnalistų spragsėdami fotoaparatų užraktais. Kiekvienas įėjęs pro...
2014 balandžio 11 09:21:55
Plačiau · Komentarų 8 · Skaitė 312 · Įdėjo Karry
Egzotomanų konferencija 2013
Egzotomanai - 2013Praėjo beveik metai ir vėl radome skelbimą kviečiantį susitikti su egzotomanais. Šį sykį vykome į Palangą – pasitikusią mus ramiu rudenišku oru. Tai buvo neeilinis susitikimas. Dalyviai turėjo progą pasidalinti patirtimi, plačiau papasakoti apie savo augintinius, ar egzotinius pomėgius. Mėgėjai, profesionalai ir mokslininkai su...
2013 lapkričio 03 21:06:24
Plačiau · Komentarų 12 · Skaitė 863 · Įdėjo Karry
Įvadas į skruzdžių auginimą
Įvadas į skruzdžių auginimąŠis trumpas straipsnis jokiu būdu nepretenduoja į moksliškai korektišką faktų rinkinį. Siūlyčiau skaityti kaip lengvą įvadą į skruzdėlių auginimą namuose ir startinį tašką išsamesnės informacijos paieškoms. Aš pats esu šiame reikale naujokas, tačiau...
2013 rugsėjo 22 20:43:51
Plačiau · Komentarų 2 · Skaitė 986 · Įdėjo Anyzis
 
 
Paskutiniai aktyvūs forumo pranešimai
Forumas Tema Atsakymai Paskutinis pranešimas
Driežai Ieškau barzdotosios agamos 4 Ugnius 2014-04-21 12:33
Gyvatės Pienine vandenyje 1 gyvnaciukas 2014-04-21 11:56
Vėžliai SOS kuo skubiau 7 gretarta 2014-04-21 11:27
Vėžliai Vandens vėžlys suvalgė akme... 2 Ausraa 2014-04-19 00:42
Vorai Vorų lytis 348 Egzotmanas 2014-04-18 22:22
Driežai kazkas negerai 4 bendikas12 2014-04-15 21:50
Vėžliai vandens vezliai 10 Vezlaite 2014-04-14 21:19
Vorai Vorų dienoraščiai 1570 BrosTito 2014-04-12 18:47
Terariumų priežiūra durpes 15 SharXan 2014-04-10 10:41
Egzotika.Info Moderatoriai praneša 234 donatas_s 2014-04-10 08:10
Vėžliai Vėžlius kažką buria 12 gretarta 2014-04-08 23:19
Vėžliai Sveiki patarkit kaip naudot... 0 gretarta 2014-04-08 23:08
Vėžliai Padėkit vėžliui išsikapstyt 9 A ir D 2014-04-08 21:04
Maistas Zoofobusai 389 mantukas77 2014-04-07 13:56
Vorai Kada mirtis...? 15 Mantas 2014-03-27 23:57
 
 
Atsitiktinis anekdotas
Parašė remix as:

- Žinai, nebežinau ką ir bedaryti... Tarakonai užkniso juodai, lenda visur, laipioja, ropoja, ramybės neduoda... - O tu nusipirk kreidutės nuo tarakonų. - O ką, padeda??? - Tai aišku, žiūrėk maniškiai kamputyje sėdi, piešia...

 Visi anekdotai
 
 
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
 
 
Šaudykla
Šaudo tik nariai.

Renektonas

2014/04/24 15:27
Sveiki, gal kas nors žinot kas parduoda zofobusus Šiauliuose ?

 X  plera

2014/04/22 21:08
taip.

AndriusN

2014/04/22 20:14
Priimsiu tai kaip patarimą. Kaina 3x didesnė ir dar atvažiuot pasiimt pačiam.

 X  plera

2014/04/22 19:46
jis nori but biznio zmogus. neslepsiu ir as. tai pas ji kainas uzsisaukiu 3 kart daugiau, labai greit noras praeina.

 X  plera

2014/04/22 19:44
arba kazko paklaust ar turi, jei ne, tai gal reik.

AndriusN

2014/04/22 19:29
Jo, jo.... Tas tai mėgėjas.

 X  Nerka159

2014/04/22 19:25
Kiti mėgsta , pvž Bildukas

AndriusN

2014/04/22 19:16
Tai taip išeina, kad jei ko ieškai, tai reik visiems iš eilės rašyt?

ernisxl

2014/04/22 19:15
kai bildukas parašo

 X  Nerka159

2014/04/22 19:07
Na matai būna žmonių, kad ir nenori parduot, bet kas parašo ir susigundo

AndriusN

2014/04/22 18:27
Kas čia per mada egzotikoj, rašyt AŽ ir klaust ar ko neparduodi? :-D Jei žmogus, ką nors pardavinėtų, tai skelbimą įdėtų!

 X  BOSTON

2014/04/22 13:44
+

Kaunietis

2014/04/21 21:20
BOSTON ištuštink savo žinutes , neina prisirašyti

 X  plera

2014/04/21 01:11
pas mus kiek daug karkvabaliu. visa nakti i langus dauzosi. audra jaucia i vidu prasosi..

 X  plera

2014/04/20 13:27
kad pas mane pasiekiamumas ju sudetingas

AndriusN

2014/04/20 13:22
Tai ir tu saviškius gali daužyt.

 X  plera

2014/04/20 13:16
Andriau tu nuostabybiskas, kad nors viena diena kiausus dauzais.

AndriusN

2014/04/20 11:12
Visus su Šv. Velykom! Velykos, kone, vienintelė diena metuose, kai daužau kiaušinius, o ne savo paną.

Kaunietis

2014/04/20 11:07
Visus su šv. Velykom! Te laimi stipriausias kiaušinis!

 X  Nerka159

2014/04/19 21:48
Prašom

Šaudyklos archyvas

 Archyvas    Pagalba   

 
 
Draugai, kolegos

Norit draugauti?
 
 
Naujausios nuorodos
Portalas apie gyvūnus
  Paleistas naujas portalas apie gyvūnus, nemokam...

Biologijos mokslų klubas
  Virtuali, įvairių specializacijų, biologų bendr...

Kukurūzinių žalčių augintojams ir ne tik
  Čia rasite visą naudingą informaciją apie žalči...

Dainiaus asmeninis puslapis
  Puslapis apie mano auginamus roplius iir jų apr...

Administratoriaus Donato asmeninis "d...
  Donato Stanionio asmeninis dienoraštis apie "vi...

 
 
Jau yra:
Narių: 6896
Naujienų: 698
Straipsnių: 179
Nuotraukų: 7596
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 230
Pranešimų: 38642
 
 
  Sistema:
  11731757 Egzotika.Info unikalių apsilankymų.
Dizainas:   
© 2006-2014 Egzotika.Info Visos teisės saugomos