Iš dviejų turimų Gyveno pas mane lygiai metus. Tada vienas išsinėrė ir po mėnesio numirė... Galima įtart senatvę, juk juos laisvėj gaudo arba tiesiog kokios nors nėrimosi komplikacijos :nezin: O kitas gyvas ir sveikas kolkas ( tfu tfu tfu, bat bar bar :svilp: )
Jum visiem numirė del to kad viena arba du auginot, stresas jie turi gyventi mažiasiai keturiese... Ir šiaip po nerimosi dažniausiai miršta.. O ištikrūjų jie gražus:hap::clap::geras: