2026m. June 07d. 19:41:47

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Naujas video tiesiogiai iš YouTube
 

Naujas video "Laitas valgo" tiesiogiai iš YouTube :)

Python molurus po ilgo badavimo valgo žiurkę...




 
 
Komentarai
#1 | krauleide · 2007 May 12 13:12:48
valgo? :laugh: as visuomet galvojau, kad gyvunai eda... Wink
#2 | ezhiukas_ruke · 2007 May 12 13:46:23
Mylimi gyviai valgo.
#3 | krauleide · 2007 May 12 15:40:43
mylimi, nemylimi, ne cia esme... zmoges valgo, gyvunai eda :svilp:
#4 | evalduxx · 2007 May 12 16:27:49
Mano gyvūnai taip pat valgo, tu kaip nori, tavieji gali ir ėsti. Kartais ir žmonės ėda. Taip, kad ne čia papuolei, šitie gyvūnai valgo.
#5 | Vladas · 2007 May 12 19:18:58
krauleide jei tu ėdi, tai nereiškia, kad ir visi kiti gyvūnai ėda.
#6 | krauleide · 2007 May 13 11:37:11
galiu tiktai pakartoti: zmoges valgo, gyvunai eda. taip jau yra Smile ir galit sakyt ka norint ant manes
#7 | evalduxx · 2007 May 13 16:06:02
Pakartojai, dabar bėk sleptis po lapukais, maniškiai gyvūnai valgo, o tu ėdi.
#8 | karlas · 2007 May 13 17:13:55
lietuviu kalboje gyvunai eda, o zmones valgo!
#9 | evalduxx · 2007 May 13 17:41:55
Na, aš berots ir Lietuvis, tikrų tikriausias, tačiau manieji gyvūnai valgo.
#10 | Vladas · 2007 May 13 19:24:59
karlai ir krauleide, kai man reikės lietuvių kalbos pamokų aš kreipsiuos pas savo lietuvių kalbos mokytoją Wink beje karlai jei nežinai, tai lietuvių kalboje taip pat rašoma su ĄČĘĖĮŠŲŪŽ. Ir išvis kaip noriu taip ir rašau, ir man gyvūnai valgo!
 
 
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.  
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2026-03-23 12:11
Sugalvojau po 14os metu vel isigyti vora.. kur geriausiai ieskoti? kokia facebook grupe labiausiai tinkama?

2026-03-22 19:26
Tai ne. Grin

2026-03-19 12:07
Ir egzotika nepritaikyta telefonui. Dabar visi į telefonus sulindę. ????

2026-03-01 13:16
Pats Ravenous tik prieš metus buvo prisijungęs. Grin

2026-03-01 13:13
Facebook neturėtų būti konkurentai, čia info sistematiškai ir paprastai randama, Facebook belenkiek scrollinimo... Frown

2026-02-22 18:49
Gal Gramostola Pulchra parduodat?

2026-02-09 20:22
Sunku su faceboke konkuruoti Smile

2026-02-08 21:29
Seni geri laikai. Turėjau ir augintinių ir saitas buvo gyvas

2025-05-30 12:38
Forumas mires, chatas ciut gyvas

2025-05-27 08:22
O forumas gyvas ?

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 10063
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39604
 
 
  
  40777266 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma