2024m. May 14d. 21:58:27

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vorai
 Spausdinti temą
Voras: Gramostola rosea
Daliux
''Nesi matęs niekur, nes tai kvaila! juk pilna visokiausio tinkamo maisto voram, tai kam išradinėt dviratį? :conf: tuo labiau, kad G.Rosea yra antžeminis voras. Duot paukšti vorui vien tam, kad pažiūrėt, kaip jį nugalabija, yra :tdown:''

Gal ir taip, iš dalies pritariu, jei turi to ką žmonės čia vadina normaliu maistu tai jį ir šerk Smile tiesiog sakau kad paukščiukas tai puikus maisto paįvairinimas Wink
http://www.beglobis.blogspot.com

G.Rosea
B.Smithi x4

nebūk molis, būk miško brolis Wink
 
donatas_s
Na čia jau sakyčiau ne visai normalu, jei žmogus jaučia malonumą žiūrėdamas, kaip kitas gyvūnas miršta.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Daliux
jis jaučia malonuma kaip jo gyvūnas maitinasi o ne kaip kitas miršta.
http://www.beglobis.blogspot.com

G.Rosea
B.Smithi x4

nebūk molis, būk miško brolis Wink
 
chiubaka
Duociau pauksti netik tam, kad paziuret, o ir tam, kad jis niekad tokio maisto nera gaves.
Kitas dalykas jau sakiau, bet pakartosiu. Naktini drugi buvau imetes tj sokinedamas gaude. Kodel neimetus paukstelio?
Racionas svarbiausia manau, salygos sudarytos puikios.
 
Mode
donatas_s parašė:
Na čia jau sakyčiau ne visai normalu, jei žmogus jaučia malonumą žiūrėdamas, kaip kitas gyvūnas miršta.


Pritariu, o drugio irgi negalima lyginti su paukščiuku. iš kur tu žadi paimt tą paukščiuką?
www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_spider.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_bat.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_bluefish.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_orangefish.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_schooloffish.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_cat.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_bunny.gif
 
Whyza
chiubaka parašė:
Racionas svarbiausia manau, salygos sudarytos puikios.

jei racionas svarbiausia tai ir duok keitaliodamas svirplius, tarakonus, zofobusus. Jų tikrai pakaks įvairiam voro racionui sukurti :conf:
 
chiubaka
Hebra jusu namie salotomis juk vien nemataina? jautiena, kiauliena valgot...
Kas cia per pauksciuku teisiu gynimas?
Esminis mano klausimas buvo ar kas nors esat bande duot pauksteli?
Kitas klausimas ar nepavojinga duot paukstuka nes jo snapas man atrodo gana pavojingas...

Kaskas cia klause kur pauksteli gausiu.
Turiu pazystama gyvuneliu veiseja is jo gaunu pelytes ir ziurkenus laisvai gauciau ir koki papugiuka.

Jei niekas nedejot paukscio vorui tj galit ir nekomentuot...
:aciu:
 
Daliux
papugiuka??? man tai papūgiuko asmeniškai būtų gaila Sad
http://www.beglobis.blogspot.com

G.Rosea
B.Smithi x4

nebūk molis, būk miško brolis Wink
 
Vobleris
A-Vorui tas pats ka jis valgo - liba ,kad sotus. B- peliukas-papugiukas-varliukas-zoofobusas-tarakonas-svirplys jam tas pats ( jai dydis tinkamas maistui) arba jo kiekiui. Pvz: peliukas,varliukas,paukštukas "riebiau" ,bet ar negeriau duoti kelis zooobusus ? ,nes vorui tas pats.Ką jis valgo (įsikalkit tai į galvą jokių "palepinimų" jis nesupranta.Tai nei šuniukas,nei kačiukas.Aš asmeniškai esu prieš maitinimą stambiu ,gyvų maistu (pvz pusriebiu žiurkenu dėl "įdomumo ir malonumo".. ) ir įpatingai Lietuvos faunos nakinimu.Jaigu tau negaila paukštuko-papgiuko negaila..... jauti poreiki...Bet, kita kartą reikia ir klausimus formuluoti normaliai.Nes, suprask zmogus :geek: ais voro "palepiimui" į laukus pvz: zylių,sniegenų gaudyti......Kvit.
Redagavo Vobleris 2010-02-11 22:00
 
www.egzotika.info
chiubaka
Tj logiska, kad papugiuka ar pan negi pavasari eisiu balandziu medziokle užsiiminet? Wink Aciu vobleri uz patarima nuo siol duosiu viska kas jo dydzio Wink
Beje nestumk ant voru, kad ju lepint nereikia... Jeigu nesitrina kaip katinas prie koju ir neatnesa slepeciu kaip suo tj dar nereishkia, kad jausmu neturi Grin
As asmeniskai voriuka savo ir paglostau ir pasnekinu Wink
Po pirmo karto kai ziurkena imeciau jis net pradejo miegoti i mano lovos puse atsisukes... Jauciu jo padeka Wink
Manau jei galetu jis man sypsotusi Smile
:hap:
Redagavo donatas_s 2010-02-12 07:56
 
donatas_s
Kaip tai neturi jausmų, turi juk primityvią nervų sistemą, todėl ir turi tam tikrus jausmus, tokius kaip lytėjimo, vibracijos, šiokia tokią regą...
Bet žinau ko neturi, tai aukštesnės nervų sistemos, todėl jie nemąsto, neprijaukinami, nejaučia dėkingumo ir nesišypso...
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
shrnz
chiubaka, pabandyk savo vorui, raciono paįvairinimui, pasiūlyt asilą ir pats įlįst į terariumą :thumb:
0.0.1 Acanthoscurria Geniculata
0.0.1 Avicularia Avicularia
0.0.3 Avicularia Versicolor
1.0.4 Brachypelma Albopilosum
0.0.1 Brachypelma Boehmei
0.0.1 Brachypelma Epicureanum
0.1.0 Brachypelma Smithi
0.0.2 Brachypelma Vagans
0.0.2 Chilobrachys Discolus
1.0.2 Grammostola Rosea
0.0.1 Haplopelma Lividum
0.0.1 Lasiodora Parahybana
0.0.1 Poecilotheria Regalis
0.0.1 Psalmopoeus Cambridgei
0.0.1 Psalmopoeus Irminia
0.1.0 Pterinochilus Murinus
1.0.0 Theraphosa Blondi
 
http://forumas.tik.lt
Vobleris
viskas aš be komentaru (no coments) Sad ,net nesupranta žmogus ką sakome.
Redagavo Vobleris 2010-02-12 09:49
 
www.egzotika.info
Whyza
shrnz parašė:
chiubaka, pabandyk savo vorui, raciono paįvairinimui, pasiūlyt asilą ir pats įlįst į terariumą :thumb:

Teisingas komentaras :clap:
 
AndriusN
Šiuo atveju, derėtų labiau rūpintis savo sveikata, o ne voro "pasmalyžiavimu", nes mėgautis kaip kažkas yra nužudomas, mano logika, nėra labai "sveikas elgesys". Frown

"Šalta!" (P. Coelho)
 
bambalys
Kokiom ten papugom sers? zako, kakadu? Paimciau viena jei nera kur det Grin
 
Seniunas
sveiki, vorininkai,
planuoju pirkti pirmą savo voriuką ir manau, jog tai bus g. rosea. Labiau buvau linkęs prie smithi, bet, kad forume rašo, jog jis labai lėtai auga. Norėjau paklausti ar pradžiai, kol jis bus mažas, jam tiks toks http://www.egzotika.info/readarticle.php?article_id=115 terariumukas? Nuo kurio iki kurio L jį būtų galima laikyti? Kaip supratau ~21 laipsnio temperatūra jam gyventi puikiai tiks? Smile Gal koks Kaunietis turi tokių gražuoliukų parduoti? :clap:
 
donatas_s
Deja tokia temperatūra netiks. Jam reikia bent 26-28 laipsnių.
Gal paskaityk pradžiai čia
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Mode
Seniunas parašė:
sveiki, vorininkai,
planuoju pirkti pirmą savo voriuką ir manau, jog tai bus g. rosea. Labiau buvau linkęs prie smithi, bet, kad forume rašo, jog jis labai lėtai auga. Norėjau paklausti ar pradžiai, kol jis bus mažas, jam tiks toks http://www.egzotika.info/readarticle.php?article_id=115 terariumukas? Nuo kurio iki kurio L jį būtų galima laikyti? Kaip supratau ~21 laipsnio temperatūra jam gyventi puikiai tiks? Smile Gal koks Kaunietis turi tokių gražuoliukų parduoti? :clap:


Na rosea žinok irgi nėra iš tų rūšių kuri greitai auga. Maniškė ~L10 jau neėda daugiau negu 5mėnesius, o nesineria daugiau nei pusę metų, nepasakyčiau, kad tai greitai augantis voras. Pats ruošiuosi pavasarį įsigyti smithiSmile

Temperatūra ir drėgmė: ši rūšis geriausiai jaučiasi 26 - 28 laipsnių temperatūroje. Terariume turi būti gana drėgna – 60 - 80%, todėl 21 laipsnio tikrai neužteks, asmeniškai laikau šiuo metu 26-28 laipsniu terariume ( vienoje pusejė tiek, kitoje tiek ), kiek teko pastebėti voras mėgsta kur šilčiau. Tokio dydžio terariumą savos gamybos galėtum naudoti iki L6-7 manau kažkur, gal kas tokį naudojo ir išsamiau pasakys. Tokį voriuką gali įsigyti Kaune, pas Vilmantą.

Grammostola Rosea red. L2 15lt.
Grammostola Rosea red. L6 30lt.
Grammostola Rosea red. L10 80lt.

tel. nr. 867839828
Daugiau variantų žiūrėk skelbimuose skiltyje parduodu vorą arba plepaluose parduodami vorai.
Redagavo Mode 2010-02-17 16:38
www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_spider.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_bat.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_bluefish.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_orangefish.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_schooloffish.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_cat.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_bunny.gif
 
Seniunas
čia kažkur rašė, kad jie gerai jaučiasi ir mažesnėje temperatūroje. Kur galėčiau nusipirkti gerą termometrą ir hidrometrą (ar kaip ten jis, kur drėgmei matuot)? Ir kokiu pigiausiu būdu išeitų šildyt terariumėlį?
p.s. dėkui, puikus atsakymas Pfft
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8336
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39614
 
 
  
  36285531 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma