2024m. April 28d. 22:00:03

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 4

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vorai
 Spausdinti temą
Juodoji Nasle
Edimtas
Tiek siame puslapyje, tiek internete truksta informacijos apie si nuostabu vora. Juodoji Nasle (Black Widow, lot. Latrodectus Therididae (jei neklystu)) daugiausia pristatomas, kaip itin nuodingas bei pavojinags voras. Bet netikiu kad niekas ju neaugina. Gal kas zino daugiau, apie situ voru laikyma ar isigyjimo galimybes?
 
Julius_Spiderling
As ju maciau pirkti Cekijoje, bet nezinau nei kainu, nei kontaktu...
Reik pavartyti internetinius puslapius gal atrasi koky prekeivi. Bet ar tikrai verta pirkti toki pavojinga rusi? :conf: ar neuztektu ispudingo dydzio voro paukstedos?
 
Edimtas
Pauksteda mielas padaras, kuri gali imti i rankas, stebeti kaip jis maitinasi, kaip elgiasi... Bet sitas voras turi savo isskirtini zavesi, savo baimes mita (legenda) :thumb: Beje girdejau kad ir Lietuvoje yra kas augina Juodaja Nasle
 
Julius_Spiderling
Na cia kas kaip...
Tik neuzmirs priesnuodziu kartu isigyti Grin
 
Richardas
hmm čekai laiko kodėl mes negalim:jeee:bet kad labai mažytė ta našlelė su raudonu smėlio laikroduku:laugh:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Brolly
Tai gal dar ir Atrax robustus uzsimanyk laikyt Grinead: Galesi visiem gyrtis kol gyvas busi sveiki sio voro nuodai stipresni uz juodosios nasles bene 80kartu :evil:
 
donatas_s
O prie šių dviejų kolekcija galėsi papildyti Loxosceles reclusa. Tai manau su tavim name tikrai niekas nenorės kartu gyventi :laugh:.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
k2
Ir dar koki Phoneutria spp Grin
Playing with bass!!!
 
makis
Neseniai maciau vienam amerikieciu tinklapyje Juoduju nasliu po 15$ pirkt...
 
http://www.flickr.com/photos/_makis_/
Daumantas Liekis
Pažįstų žmogų iš Californijos kuris be didelių bėdų parduos Ladrodectus mactans patele ar patiną už 6 dolerius. Buvo pridėjęs ir jauniklių tačiau jie kažkodėl nepasiekė adresato Grin. Bėda tą, kad jis studentas ir dar rastafaras Grin Todėl kartais užsimiršta paėmęs pinigus, bet niekada neapgauna. Dėl nuodų tai jie nuodingi ir dar kaip.. Tačiau neagresyvus, labai bailus, puola tik patelės gindamos kiaušinėlius. Tačiau patariu prieš pirkdamas pasigauk Steatoda grossa, tai sumažinta našlės kopija Lietuvoje ir nėra mirtinai kenksminga, jei seksis su ją seksis ir su našle..

Praėjęs praktiką susiek per AŽ su manim duosiu email'ą "veisėjo" .
 
http://www.dliekis.lt
k2
Idomus padareliai Smile Beje Latrodectus o ne ladrodectus...Bet kjp manau cia tik rasybos klaida Wink
Playing with bass!!!
 
broodas
Beje kiek kainuotu pervesti pinigus ir siuntimo islaidos? jei voras 6$ tai kiek siektu papildomos islaidos? susisiekti per AZ negalejau tavo dezute pilna Grin
0.1 N. Chromatus
 
zemiii
turiu tattoo su juodąja našle :naiv:
*Polluted biologist
 
k2
Prastai Grin
Playing with bass!!!
 
Mantas
nusizudyti yra ir paprastesniu, pigesniu budu... Grin
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
GiX
remix as parašė:
nusizudyti yra ir paprastesniu, pigesniu budu... Grin


Kam tas sarkazmas, kad ir paimkim pvz. nuodinguosius skorpionus, ypač adroctonus ir parabuthus šeimos, kurie visam pasaulyje populiarus ir plačiai laikomi. Kiekvienas savaip suprantam požiūrį į aplinką ir į augintinį bei atsakomybę.Smile
 
www.scorpions.lt
Richardas
Ir visien ir taip mastau ir kitaip:nezin:Kodėl visi gali laikyti ,o mes ne.Lietuviai ka neigalus kokie ar ka?!Elektra irgi žudo ir tt.........
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
GiX
Richardas parašė:
Ir visien ir taip mastau ir kitaip:nezin:Kodėl visi gali laikyti ,o mes ne.Lietuviai ka neigalus kokie ar ka?!Elektra irgi žudo ir tt.........


Todėl, kad pas mus "tik pradedantieji" Smile
Greitu laiku pas mane jau gyvens nemažai androctonus šeimos atstovų, bus galima paeksperimentuoti su jų nuodais :thumb:.
Redagavo GiX 2008-03-11 01:14
 
www.scorpions.lt
Richardas
:geras:
GiX parašė:
Richardas parašė:
Ir visien ir taip mastau ir kitaip:nezin:Kodėl visi gali laikyti ,o mes ne.Lietuviai ka neigalus kokie ar ka?!Elektra irgi žudo ir tt.........


Todėl, kad pas mus "tik pradedantieji" Smile
Greitu laiku pas mane jau gyvens nemažai androctonus šeimos atstovų, bus galima paeksperimentuoti su jų nuodais :thumb:.
Po truputi ir pas mus aušta rytojus.Kas ką besakytu :confPfftalaikau tave šiuo drasiu ir idomiu sprendimu.Idomu bus sužinoti kaip tau seksis juos auginti(Na ten subtilumu visokių). Manau pradžiuginsi ir foto SEKMĖS:alus:
Redagavo Richardas 2008-03-11 02:49
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
SharXan
GiX parašė:
remix as parašė:
nusizudyti yra ir paprastesniu, pigesniu budu... Grin


Kam tas sarkazmas, kad ir paimkim pvz. nuodinguosius skorpionus, ypač adroctonus ir parabuthus šeimos, kurie visam pasaulyje populiarus ir plačiai laikomi. Kiekvienas savaip suprantam požiūrį į aplinką ir į augintinį bei atsakomybę.Smile


Tie, kas laiko tokius gyvius, manau, turi daug patirties ir žinių(arba bent privalo turėti), bet juk visi suprantam, kad neduok dieve kas atsitiktu, ar per žioplumą, neatidumą ar dar dėl kokios nors klaidos, gali atsitikti bet kas... Jeigu pačiam įgels toks voras, na ir tiek to. Nieko baisaus. Bet neduok dieve tavo vaikui, žmonai, draugui ar galų gale kaimynui... Niekada gyvenima pats sau neatleistum... O kiti žmonės tuo labiau. Taip, kad aš ir pats be galo stipriai myliu šiuos gyvūnus, bet niekada jo neįsigysiu. Užtenka ir tarantulų, kelių skorpionų, kurių įgėlimai skausmingi, bet nemirtini. Nebent gyvensiu kada nors vienas kokioje trobelėje, vidury kokio miško, kur niekam, apart manęs, negali nieko atsitikti.



P.S. Pirkčiau [b]Latrodectus hesperus[/b] porelę veisimui.
Joke Smile
Tebūnie taip.
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8306
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36259061 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma