2024m. March 29d. 14:47:56

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 6

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Skorpionai
 Spausdinti temą
Kuom maitinti 'Ziema' pvz Pandinus Imperatoriu?
Deleted_User
As susiruosiau pirkti si menesi Pandinus Imperatoriu,ir man idomu kuom maitinti ji ziema(ir kur ta maista rasti)?Nu voru manau neuztektu....
Tai manau paskutinis iskiles klausimas kaip auginti Skorpa...Iskart :aciu: uz atsakyma....ar linka...
This user has been deleted!
 
http://basti2web.de
Faulty
http://egzotika.info/readarticle.php?article_id=8
uzeik i bet kuria zoo parduotuve ir pasiklausk
 
Damon
Nu voru manau neuztektu - kokia cia gili mintis slypejo?
 
Julius_Spiderling
Damon parašė:
Nu voru manau neuztektu - kokia cia gili mintis slypejo?


O dar gudresnis atsakymas. :read: Oho is karto aisku kam skirti forumai, butent tokiems atsakymams....


Matau esi is Vilniaus, teny yra keletas parduotuviu kurios turi maisto gyvunams visuomet, ar bent jau viena is ju turi. Pvz. terra, reritz fauna. O galu gale gali pasiklausti pardavejo is kurio pirksi skorpa.
 
mildaster
Damon parašė:
Nu voru manau neuztektu - kokia cia gili mintis slypejo?


įtariu, kad pilietis nusprendė vonioj ar laiptinėj gyvenančius voriūkščius medžiot :evil:
master of disaster
 
http://mildaster.wordpress.com
Deleted_User
o kokie adresai tu terra, reritz fauna parduotuviu?
This user has been deleted!
 
http://basti2web.de
Damon
Julius_Spiderling parašė:
Damon parašė:
Nu voru manau neuztektu - kokia cia gili mintis slypejo?


O dar gudresnis atsakymas. :read: Oho is karto aisku kam skirti forumai, butent tokiems atsakymams....


Matau esi is Vilniaus, teny yra keletas parduotuviu kurios turi maisto gyvunams visuomet, ar bent jau viena is ju turi. Pvz. terra, reritz fauna. O galu gale gali pasiklausti pardavejo is kurio pirksi skorpa.


Mielas mano, o telepatiskai as dar nebendrauju ir nezinau kas ka galvoja, tai ir paklausiau. Pazeidziau kokias nors taisykles?
 
Neonaz
deon parašė:
As susiruosiau pirkti si menesi Pandinus Imperatoriu,ir man idomu kuom maitinti ji ziema(ir kur ta maista rasti)?

Jeigu pirksi mažiuką...tai maitink dzikais, gali bandyt ir uodo trūklio lervom, jų bevargo rasi žūklės parduotuvėse...ūgtelūjusį skorpą gali maitinti zoofobusais,svirpliais kurių kaip ir minejo gali nusipirkt reris faunoi (baltrušaičio g.11) ir terra.
Brachypelma albopilosum
Brachypelma smithi
Elaphe taeniura friesei
www.streetracing.by/forum/images/smiles/spider.gif
 
Neonaz
MrJinx parašė:
Siūlai priešingai. Geriau jau tada skorpo iš vis nemaitinti nei maitinti dzikais. Visus savo mažus heterometrusus sąžiningai išmaitinom pjaustydami suaugusius zoofobusus. Dzikai jiems turi per kietą ir nesuvirškinamą dangą. Pradžioje savo pirmą vorą bandėm jais šerti, bet užtenka po to apžiųrėti išmatas ir ten aiškiai po to matosi skūros dziku. Rerise gali tiesiog nusipirkti už penkis litus krūūūūvą milčių, kuriuos apgyvendinus kruopose (mes asmeniškai patenkinti soromis) be jokios drėgmės tik retkarčiais kokios morkos ar obuolio gabaliuką įmetant pusę metų neturėsi su maistu problemų.

na, o aš įkerpu dziką ir paduodu...valgo be priekaištų Smile reiks ir man kada pabandyt tu milčių nusipirk jeigu zoofobusai nepradės veistis...
Brachypelma albopilosum
Brachypelma smithi
Elaphe taeniura friesei
www.streetracing.by/forum/images/smiles/spider.gif
 
DaRkAsZz
Nežinau ar čia į temą ar ne bet.. Norėjau paklaust ar nieko jai skorpą šersiu tik dzikais o į pora mėnesių vis nupirksiu zoofobusų ir svirplių payvairinimui.
Nes gyvenu ten kur tokio maisto neturi taigi rečiau juo galiu lepint..Taigi ar nieko neatsitiks.

Ir dar klausimėlis gal ne į temą ar skorpas stiporesnis uz vorą jai jie vienodo dydzio.Žinau kad jų būna lb daug rūšių taigi sunku nusprest bet maždaug kurie stipresni?
 
giriniss
o tu ka? kartu laikyt zadi kad klausi? zoofobus ar svirplius gali pats megint veisti.
 
DaRkAsZz
Nenoriu aš jų augint..Pirma vientik kiek jų įrengimas kainuos vos ne kaip skorpo vistiek kabelio ir pan. reiks, tai ar nieko jai dzikais o paskui svirpliu zoof paivairinimui..? Žinau kad ten pas juos daug chitinio (ar kokio ten velnio) bet tiesiai šviesiai pasakykit ar galiu tik dzikais.O dėl auginimo kartu tai ne šiaip idomu.
 
ezhiukas_ruke
DaRkAsZz parašė:
Nežinau ar čia į temą ar ne bet.. Norėjau paklaust ar nieko jai skorpą šersiu tik dzikais o į pora mėnesių vis nupirksiu zoofobusų ir svirplių payvairinimui.


Jei tikrai nupirksi paivairinimui zoofobusų ar svirplių, tai bus gerai. Va pvz maniškis tevalgo kartą į mėnesį.
www.audiopulsas.lt

0.0.1 Epicrates angulifer
0.0.1 Acrantophis dumerili
0.0.1 Elaphe Teaniura Friesei
0.1.0 Boa Constrictor
1.0.0 Melopsittacus undulatus
0.0.1 Pandinus imperator
0.0.X Tenebrio molitor
 
Mariezas
Bet šiaip kuo mažiau dziko tuo geriau,jau geriau milčių dežę užsiveisk,sumetei milčius į deže,sumetei selenas ir vuolia,milčių ferma.
 
DaRkAsZz
Milčiai manau šert išvien negerai juk lb riebu ar klystu?
 
ezhiukas_ruke
Nei gramo riebalo ten, vieni baltymai ir labai kieta chitino danga, na bet maniškis
puikiausiai sutvarko milčius :clap: Mariezas teisus, milčių fermą užveist kai 2 pirštus apm... O jei dar ir pridėsi retkarčiais kokį zoofobusą bus super :alus:
www.audiopulsas.lt

0.0.1 Epicrates angulifer
0.0.1 Acrantophis dumerili
0.0.1 Elaphe Teaniura Friesei
0.1.0 Boa Constrictor
1.0.0 Melopsittacus undulatus
0.0.1 Pandinus imperator
0.0.X Tenebrio molitor
 
Mariezas
Darkaz milčiai savo kenksmingumu ne iš tolo neprilygsta dzikams.
 
DaRkAsZz
Tas pats šš.. tik kitoi rankoi..Tingiu as juos veist dar reikia ir tero ir šildymo ir t.t.
O pas mane kai planuose ir akvariumas ir darrrr tai pinigų neperdaugiausiai.Gaus dzikų kartais zoof ar svirplį įmesiu ir ok. Aišku geriau būtų pvz kaip tu sakai milčiais ar kaškuo pan.Nu bet tiks kaip yra? Grin
 
AndriusN
DaRkAsZz parašė:
Tas pats šš.. tik kitoi rankoi..Tingiu as juos veist dar reikia ir tero ir šildymo ir t.t.
O pas mane kai planuose ir akvariumas ir darrrr tai pinigų neperdaugiausiai.Gaus dzikų kartais zoof ar svirplį įmesiu ir ok. Aišku geriau būtų pvz kaip tu sakai milčiais ar kaškuo pan.Nu bet tiks kaip yra? Grin

Tero milčiam....? :laugh: Paprastos dėžės ir jokio šildymo nereikia.... :thumb: pats auginu... tiesa, milčių dėžutė netoli terariumų stovi, bet tai čia ne esmė... veisias kaip pasiutę. :yes:
"Šalta!" (P. Coelho)
 
ezhiukas_ruke
Jap pas amne sandėliuke plastikinėj dėžutėj gyvena jie patamsyje ir vargo nemato, retkarčiais vandens ipilu ir dribsnių arba kačių maisto, viskas daugiau jokios priežūros.
www.audiopulsas.lt

0.0.1 Epicrates angulifer
0.0.1 Acrantophis dumerili
0.0.1 Elaphe Teaniura Friesei
0.1.0 Boa Constrictor
1.0.0 Melopsittacus undulatus
0.0.1 Pandinus imperator
0.0.X Tenebrio molitor
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8241
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36152108 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma