2024m. April 16d. 11:37:12

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Termokabelis
Vobleris
Dėkui.Mes ne dievai ,mes tiesiog gyvūnų mylėtojai Wink ir man šiuo atvejų rūpi gyvūnas (kaip ir visais kitais) ,nes moksliškai įrodytą ,kad gyvūnas už žmogų geresnis 110 proc. ko įrodymą ,mes čia ir matome.Žmones stengesi padėti,patarti net ne tau :no: o gyvūnui..Tu ateini apšmeiži,įsikolioji.Už ką? Už teisybę?.Linkiu sėkmingo "bendradarbevimo" su žolininkais toliau ir labai tikiuosi ,kad visdėlto imsiesi priemonių ir tavo gyvūnas išgyvens ir gyvens.Patikimo roplių veterinaro Lietuvoje tikrai nėra.Augintijų patikimų gyvūnų,laiko ir žinių(šiuolaikinių gydimo ir laikymo ir t.t) užgrūdintų esti,bet jaigu tai tai neydomu,kaip tu ir pats rašei tai tavo asmeninis reikalas.Žmogus prašosi pagalbos ,ja nepasitiki o paskui dar ir "į snukį" duoda "Lietuviška" ,bet labai negražu....Man tiesiog gaila kolegų kurie tau nuoširdžiai norėjo padėti...
Redagavo Vobleris 2009-10-07 14:04
 
www.egzotika.info
Tropheus
nygeris parašė:
scorpenoi nėra termo kabelių ir sakė nebus... šiandien buvauAngry


Užvakar pirkau termokabelį Skorpenoje. 15w - 42 Lt.
Darius
 
bambalys
Kokiu trumpiausiu sildymo kabeliu galima isigyti?
 
civillis
ziurint kam tu nori.. 15w kabelis 4metru ilgio, trumpesniu nzn ar yra, gla ir yra, bet jauciu sildo silpnai labai
http://www.youtube.com/watch?v=pPC1vkjWFUU

Red iguana
kukuruzas
 
bambalys
Na man kazkaip nelogiska 4 metrus suvyniot po vienu 35x25cm tero dugnu. Cia jau gaunas vos ne sildomas kilimelis Smile
Sakau po vienu teru, nes man reikia kiekvienam terariumui atskiro sildymo.
 
cocaxxx
sveiki noreciau paklausti kokio ilgio ir galingumo reiketu 55x30x35 stikliniam terui ir kur butu galima isigyti (Siauliuose).Smile
Redagavo cocaxxx 2010-11-08 12:39
 
Vobleris
cocaxxx parašė:
sveiki noreciau paklausti kokio ilgio ir galingumo reiketu 55x30x35 stikliniam terui ir kur butu galima isigyti (Siauliuose).Smile

Kabelių rasite Praduotuvėje prie "Dvaro" rusyje "Zooparduotuvė" | Vilniaus g. 224 | 8-600-58522 šildymas pirklausomai nuo gyvūno,o ne nuo terariumo.
 
www.egzotika.info
mantinis
O kokios ten kainos?
 
plera
sildomo kilimelio 15x20 standartinis toks. jei neklystu 8 w. kaina apie 70 lt. ten plius minus pora litu. didziausias pas juos man atrodo 30x45 ir apie 30w. atitinkama ir kaina.
 
Floyd
mantinis parašė:
O kokios ten kainos?

Nesenai pirkau ten 4m,15w kabeli,tai 60lt ima
 
donatas_s
andriusa6666 parašė:
toks klausimas,kabelis 15watu 1,5m ilgio,moketa 50lt firmos nepamenu,visa laika ijungtas,israitytas an spinteles,an jo padeta pora teru. siandien pamaciau pakeles tera kad ziaurei kaista net kvapas yra smarkiai spintele ikaitus ir tero apacia vos ranka laikyt aina. ar taip turi kaisti?kaip pas jus?tere temperatura lyg ir normali.

+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Beelzeboss
Sveiki, nusipirkau sildymo kabeli ir jis man ryskiai per ilgas, terui uztenka keleto viju ir lieka gan ilgas galas... ka su juo daryti? kaip supratau is instrukcijos jo negalima tiesog susukti ir padeti, nes tarp viju turi buti bent 3 cm tarpas (bent taip raso). kaip jus sperdziat tokia problema? Blogiausiu atveju reiks grazint ir nusipirkt sildymo kilimeli.
 
AndriusN
Aš tai palieku laisvą, jei jau per ilgas. Anokia čia ir problema.
 
Vobleris
Palik laisvą "galą".Sugalvosi dar kaška laikyti,pravers.Nematau problemos.
 
www.egzotika.info
Beelzeboss
Gal ir ne problema bet kai pirma karta susiduriau su sildymo kabeliu tai kilo klausimu Smile... Kad neuzsidegtu Grin
 
siames131
Sveiki, taigi jau pradedu irengineti terariuma barzduotoju agamagu porelei taigi iskilo klausimas keliu vatu man reiktu sildomo kabelio kad palaikitu apie 28C terariume nes saltajame kampe bus 28C mazdaug galvoju dar tam kampe det uvb lempa arba mazdaug per viduri o karstajame 40C su kaitrine lempute. Taigi kokio galingumo kabelio man reiktu mazdaug kad pereitu per stikla (4mm) ir per akmenukus ir kad jos perejas isiltu iki 28C (kabelis butu po terariumu) :aciu:
Redagavo siames131 2010-12-29 23:20
Atsiprasau uz LT srifto nenauduojama tesiog mano loptopas jo neturi.


Psalmopoeus irminia L8
Psalmopoeus Cambridgei Male
Gromphadorhina portentosa
Mantis Religiosa
Marmurinis Vezys
Nauphoeta Cinerea
Blaberus giganteus
Blatta lateralis
Shelfordella tartara
Tenebrio molitor
Zophobas morio
 
Vobleris
Šitu atveju nėra nieko geriau ,kaip kaitrinė lemputė.Tai yra praktiškiausias šildymo būdas dykuminiams ropliams.
Redagavo Vobleris 2010-12-29 23:31
 
www.egzotika.info
Daidzho
sveiki, skaitinėjau visokiausias temas, tik iki galo vistiek neišsiaiškinau...
neseniai įsirengiau terariumą kukurūzui iš akvariumo, metaliniu karkasu, 110x40x60, šildomas 25w termokabeliu, kuris padėtas po puse tero, žinoma ant termoizoliacinės ir t.t. tačiau niekaip neprišildo daugiau nei 24-25 laipsnių šiltajame kampe, pridėjau dar ir lempą, tada temperatūra jau pasidaro tinkama, bet iškyla kita problema, drėgmė dingsta per pusdienį iki 40... nusibodo laistyt, nepadeda nei gyvi augalai, nei didesnis vandens indas.
mastau termokabelį perdėt į vidų, gal tada nereiks lempos, kuri taip džiovina viską, tik kaip jį dėti? ar ant stiklo, ar ant dar kažko, ir ką ant pačio kabelio, laukiu patarimų Frown Smile
p.s. tero dugnas vistiek suskilęs, saugot nebereikia Grin
Redagavo Daidzho 2013-02-12 12:34
 
Efka
įdėk ant dugno putplasčio plono, tada ant jo termoizoliacinę medžiagą ant jos kabelį o ant viršaus stiklą. gali pradžiai pabandyti padėti putplasčio apačioje (išorėje).
 
AndriusN
Efka parašė:
įdėk ant dugno putplasčio plono, tada ant jo termoizoliacinę medžiagą ant jos kabelį o ant viršaus stiklą. gali pradžiai pabandyti padėti putplasčio apačioje (išorėje).


Nu jo, neblogas "sumuštinis" gausis. Realiai galima į tą vietą kur stovi terariumas dėt putplasčio ant jo uždėt tos izoliacinės medžiagos, kur už radiatorių dedama, tada išvyniot kabelį kaip reikia ir ant viršaus padėt terariumą.
Tik man keista kaip 25W kabelis neprišildo normaliai terariumo. Kurioj vietoj temperatūra matuojama? Siūlyčiau pamatuot temperatūrą padėjus termometrą ant grunto. Aš 25W kabeliu šildžiau 180cm ilgio, 70cm pločio ir 70cm aukščio terariumą. Temperatūra buvo tinkama (~28). Nes logiškai mąstant, jei grunto temperatūra bus 28-30, tai oro temperatūra bus apie 25, bet juk žaltys neskrajoja ore, jis tiesiog susirango kur šilta ir automatiškai įšyla nuo kabelio. Tai tiek papostringavimų iš mano pusės. Smile
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8282
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36242045 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma