2024m. March 29d. 11:34:20

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vėžliai
 Spausdinti temą
vezliukas nevalgo:(
Cemelis
aciu,nuraminot,nes tikrai issigandus buvau. Na, o jei nepraeis pa sgydytojus keliausim
Holothele sp. Isla Margarita
 
Loona
guitargirl parašė:
Nesigano jis po kambarius.... O kokia temperatūrą reikia palaikyti Stepiniui vėžliui? Kokia lemputę rekomenduotumėt pirkti? Nes pas mane dabar stovi 25w reflektorinė, pirkau ne zoo parduotuvėj, o senukuose, ir ji daugiau negu +26 visumoje terariumo nepadaro toje vietoje į kurią jis ateina "pasišildyt" temperatūra siekia +30, o kai įkaista lemputė iki +32. Nemanau kad daugiau šilumos reikia, nes tai ne Graikiškas vėžlys, bet tikrai nesiginčisiu, nes pilnai tikiu kad galiu klysti. Ir 3 metus jis pas mane taip su tokia šiluma gyvena ir sveikas, ėdrus tik kiekvienais metais Lapkritį sudurniuoja su tokiais dalykais kaip tipo kad miega, nors dairosi galvą iškišęs iš pjuvenų. Taigi konkrečiai galit pasakyt kokia lempą man jam sukti? kokia temperatūrą palaikyti? Grinisap:


Visų pirma reikalingos UVB lempos ir skubiai jei jau vėžlys tris metus jos nematęs. O reptilijoms ne vien temperatūros įtakoja žiemojimo periodą. Tą dažnai įtakoja ir trumpėjančios dienos, ilgėjančios naktys.

P.S. Ir vėl eilinį kartą rekomenduoju skaityti straipsnius.
Redagavo Loona 2009-11-23 22:18
 
guitargirl
Gerai, ačiū už informaciją Smile Būtinai nusipirksim per šią savaitę...
Agrionemis horsfieldi
Baculum extradentatum
Achatina albopicta
 
wildcherry
Mano sausumos vėžliukas irgi atsibudęs ir nevalgo Sad Rudenį stengiausi mažinti temperatūrą, kad eitų miegoti... Taip jis ir darė, is pradžių. Bet dabar jau keletą savaičių nemiega! Išlindo iš savo urvelio, sėdi toks visas apspangęs, ir nevalgo :no:

Bandžiau jam padaryti vonią - tai, mano nuostabai, kaip ėmė gerti! Visą vasarą nemačiau iš vis, kad vėžlys gertų. nors vandens aš jam duodavau. Vasarą jis tik nuo lapų lašelius nulaižydavo.. O dabar - dideliais gurkšniais iš savo vonios - kad rijo, kad rijo tą vandenį! Po to išsituštino baltai (keistai kažkaip?)

Tačiau valgyti vis tiek nepradėjo. Šiuo metu pakėliau temperatūrą. tai bėgioja savo dėžėj, palei sienas!.. Kaip kokiam kalėjime... ieško išėjimo, turbūt... Grinisap:

Bet nevalgo!!! Ką daryti Frown
 
Pina_Colada
Gal jis jau prisikaupė atsargų visai žiemai ir nebenori valgyti. O atsibudo matyt, nes jam žiemojimo temperatūra netinkama. Mano pvz. vėžliukas ilgai ruošiasi žiemojimui, tai užmiega tai vėl atsikelia, kol pagaliau užmiega iki pavasario.
 
Vobleris
Vieną kartą nuaikit ir pasiskaitykit apte tą migdymą (kuris apsoliučiai nereikalingas) http://www.egzoti...rowstart=0 yra mano postas prašau.Ką daryt , ką daryt ? prima nereik nesamonėm užsijaminėt esant tinkamoms sąlygoms migdyti nereikia ( o jai jų nėra ar palaidas laksto Sad ) migydmas yra daromas "ne kaip ant seilės užeina" su migdymais "deletantiškais" vieną kartą vėžlys vistiek neatsibus (skaityti postą kitoje temoje) dėlto ir nevalgo , dėlto ir vandenį geria ,nes prarado jau pakankamai medžiagų.Visų antra "prisikaupė maisto medžiagų" jai jau vėžlys migdomas tai palaipsniui ir jau seniai turėjo būt tomis "medžiagomis" pasisavines o prieš migdyma tuščiu visiškai žarnynu buves...
Redagavo Vobleris 2009-12-02 13:01
 
www.egzotika.info
Pina_Colada
Ačiū, kaip ten parašyta apie miegą taip mano vėžlys bei aš viską atliekame tinkamai. Šiaip jeigu viskas būtų mano valioje tai neleisčiau jam miegoti, bet jis pats tam miegui ruošiasi, nustoja ėsti, tuštintis, po to vis rečiau ir rečiau išeina iš savo urvelio. Kai jį nusipirkau, jis jau buvo įpratęs prie šio ritualo. Nemanau, kad sugebėsiu vėžliuką perauklėti.
 
Vobleris
Visiška nesamonė gerbemoji Wink Esant tinkamai temperatūrai ,apšvietimui,maitinimui,vitaminams vėžliui visą laiką "vasarą" ir jo biologinis "laikrodukas" to miego visiškai nereikalauja ,reikalauja šeimininko pasamonė iš tų gudžių laikų kai nieko nebuvo,vėžliai po namus vaikščiojo ir po voniomis "miegojo".Betkoks migdymas yra papildoma rizika.Gyvūnas pertą laikotrapi netenka daug medžegų,nusilpsta.Ojai dar neduok dieve prabunda ,pastoviai tada garantuotas....
Redagavo Vobleris 2009-12-02 13:07
 
www.egzotika.info
Pina_Colada
Frown na nežinau, gal aš ir darau klaidą. Bet terariume visada įjungdavau šviesą, ir akmenuką šildantį turi, o miegoti vis vien nulenda. Pramiega iki vasario mėnesio, tuomet atsibunda, valgo...
 
Bennu
http://www.euzelva.estranky.cz/fotoalbum/zelvy-na-prodej/zelvy-na-prodej
pasiklauskit,o ar tai darysit?vargu :laugh: nebukit juokingi ,o jei jusų vėžlys miega kur kambarį už fotelio ,tai tikrai miegu nepavadinčiau Wink
 
Pina_Colada
Na mano vėžlys miega terariume, savo slėptuvėje. Jis ne koks valkata, kad vaikščiotų po šaltas buto grindis ar miegotų po foteliu... Ir manau, kad aš tikrai nesu sadistė, vien tik todėl, kad leidžiu savo vėžliui miegoti žiemos miegu.
Redagavo Pina_Colada 2009-12-05 21:22
 
Bennu
Smile aš kalbėjau daugiskaita Wink , kad myli jį :thumb:
 
Pina_Colada
Aš žinau, kad ne man vienai ten buvo skirta, atsiprašau, kad šiek tiek užsipuoliau.
 
Ugne
Na, o as manau, kad vienas is vezliuku yra vadovas. Jei taip yra silpnasis numirs.;{
 
Bennu
na,o aš manau,kad tu čia nusišneki Wink
 
kammi
Klausyk,Ugne, jei nežinai tai nerašyk. Nes kai parašai nesąmonę tai nieko gero iš to nebūna :yes:
Redagavo kammi 2009-12-19 15:10
 
kikika
sveiki. nusipirkau du vezliukus pries menesi, jie buvo identisko dydzio, maziukai. vienas vezlys sueda dviguba porcija, ir savo, ir kolegos. Jis per sita trumpa laika patapo akivaizdziai didesnis uz kita. Kame cia reikalas gal kas zinot? Kitas vezliukas daznai buna ant saleles, sildosi, kartais paplaukioja. Asmeniskai as neesu macius kada jis valgo ;/ vandens temperatura tinkama.
 
Bennu
pabandyk maitinti juos atskirai, dubenėlyje Wink
Redagavo Bennu 2010-03-29 13:05
 
kikika
Taip patarė ne vienas žmogus, bet vėžliukas vis tiek nevalgo, palieku ir kitame indelyje su maistu, palieku akvariume, o kita išemu, kad jo aplinka būtų, bet niekas nepadeda.. Toks nusilpęs atrodo, kad jau net baisu :no: Miega ir miega ant tos salelės.. Mastau gal reikia kokia pertvara padaryt, bet ar gerai cia bus net nzn. :help:
 
gerietis123em
O jai mano vezlis valgo tik salotu lapus ar viskas gerai?FrownFrown:nezin:
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8241
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36151296 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma