|
naujagimiai
|
| Deleted_User |
parašyta 2007-07-27 19:41
|

Pranešimai: 406
Įstojo: 1970/01/01 03:00
|
buvau siandien ziauriai nustebinta-atejus paserti NERODIA FASCIATUS apakau,salia dideliu sliauzioja maziukai zalciukai.pirmas ispudis kad juos kazkas ten ikiso,nes minciu nebuvo kad jie gali apsivaikuoti.Vienu zodziu seima pagausejo 6 fainuciais mazyliais.Visai pasijutau bejege,nes nei tam buvo ruostasi nei tam salygos buvo sudarytos,matomai gavosi ''neticiukai''Eisiu ryt mazu varliuku medziokle |
| |
|
|
| Natrix |
parašyta 2007-07-27 20:23
|

Narys
Pranešimai: 164
Įstojo: 2006/03/20 22:05
|
Geras,įdėk foto,įdomu pažiūret.
Aš pasaulio valdovas.
|
| |
|
|
| Neonaz |
parašyta 2007-07-27 20:56
|

Narys
Pranešimai: 263
Įstojo: 2006/08/06 23:37
|
jega aha fainai foto butu :clap:
Brachypelma albopilosum
Brachypelma smithi
Elaphe taeniura friesei

|
| |
|
|
| Mariezas |
parašyta 2007-07-27 22:58
|

Narys
Pranešimai: 449
Įstojo: 2006/08/04 20:25
|
Įdomiai čia.. Ir jo foto būtu įdomu pamatyt |
| |
|
|
| evalduxx |
parašyta 2007-07-27 23:16
|

Narys
Pranešimai: 356
Įstojo: 2006/03/20 18:32
|
Jaunikliai planuojami parduoti? |
| |
|
|
| Vladas |
parašyta 2007-07-27 23:32
|

Narys
Pranešimai: 484
Įstojo: 2006/03/20 22:00
|
ir jei planuojami, tai kokia kaina ?
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
|
| |
|
|
| Ravenous |
parašyta 2007-07-28 11:55
|

Vyr. administratorius
Pranešimai: 540
Įstojo: 2006/02/07 16:41
|
faina, sveikinimai :clap: :thumb:
You are who you eat... Eat me.
|
| |
|
|
| Deleted_User |
parašyta 2007-07-28 21:37
|

Pranešimai: 406
Įstojo: 1970/01/01 03:00
|
na va pirma karta pavakarieniavo po varliuka.pardavimas tikrai vyks tik veliau ,kol paugs,o kaina apie45-50lt |
| |
|
|
| agnulllka |
parašyta 2007-07-31 23:35
|

Narys
Pranešimai: 137
Įstojo: 2007/03/04 20:45
|
Blemba kaip fainai. sveikinimai :clap: Noreciau ir as tokio... Deje dabar nera tam salygu...  |
| |
|
|
| tomkin |
parašyta 2008-08-28 18:28
|

Narys
Pranešimai: 3
Įstojo: 2008/08/28 16:42
|
o gaima maitinti varlemis?  
|
| |
|
|
| tomkin |
parašyta 2008-08-28 18:29
|

Narys
Pranešimai: 3
Įstojo: 2008/08/28 16:42
|
o gaima maitinti varlemis?  
|
| |
|
|
| Egluz |
parašyta 2008-08-28 19:20
|

Narys
Pranešimai: 37
Įstojo: 2008/06/21 15:57
|
Aisku, kad galima  |
| |
|
|
| Richardas |
parašyta 2008-08-28 19:53
|

Narys
Pranešimai: 1062
Įstojo: 2007/02/16 22:07
|
Kuo viresni šie žalčiai tuo naujagimiu kiekis didėja iki 20 o ,,neštumas'' trumpėja .Taip kad bus ir bus .Nerodiju naujagimius galima šerti akvariuminėmis žuvytėmis gupijomis.danijomis.......Reikia jas dėti gyvas ant padėkliuko sausai (akvariuminiu žuvyčiu galima rasti mieste kartais lengviau nei varlyčiu ir tokiu laiku).Vėliai šalia gyvu spurdančiu žuvyčiu reikia dėti žalios žuvies juosteliu.Jaunykliai gaudis spurdančias žuveles ir pagaus atlaidintos žuvies file juosteles
Redagavo Richardas 2008-08-28 21:06
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
|
| |
|
|
| Vobleris |
parašyta 2008-08-28 20:43
|

Administratorius
Pranešimai: 925
Įstojo: 2007/06/14 20:32
|
Tema metu senumo seip jai ka :naiv:
|
| |
|
|
| Richardas |
parašyta 2008-08-28 20:49
|

Narys
Pranešimai: 1062
Įstojo: 2007/02/16 22:07
|
Bliamba vaikai klaidina Ačiu Tomai
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
|
| |
|
|
| Vobleris |
parašyta 2008-08-28 20:55
|

Administratorius
Pranešimai: 925
Įstojo: 2007/06/14 20:32
|
Richardas parašė:
Bliamba vaikai klaidina  Ačiu Tomai
Ne tai viskas ok pravers informacija kam nors :yes: tik sveikinimai paveluoti :laugh: vienu zodziu nera uz ka ir nustokit temas kelinet be reikalo jaunimelis :conf:
Redagavo Vobleris 2008-08-28 20:55
|
| |
|