|
Reikia pagalbos!!!
|
| garsas |
parašyta 2007-10-30 21:46
|

Narys
Pranešimai: 166
Įstojo: 2006/10/21 23:13
|
na mano p.molurus metų laiko, 3metrų ilgio, svorio nežinau. auginu kambaryje du triušius nes neėda pitonas. siūliau , bet jis neėda. o ir neturėtų, nes šeštadienį ty prieš 10 dienų prarijo Lino atneštą gaidį. triušius irgi atnešė tad teko priglausti, bet auginti nenoriu tad siūliau, bet jis neėda.būna kad nenori ėsti mėnesį, ar daugiau, bet būna - paėda po 2-3 dienų pasidaro aktyvus ir taip sujaukia terariumą kad net baisu, per stiklą seka menkiausą judesį ir vis puolimo pozoje, pasiūlai - ėda... |
| |
|
|
| Ravenous |
parašyta 2007-10-31 08:26
|

Vyr. administratorius
Pranešimai: 540
Įstojo: 2006/02/07 16:41
|
garsas parašė:
... metų laiko, 3 metrų ilgio...
:clap: :thumb:
You are who you eat... Eat me.
|
| |
|
|
| garsas |
parašyta 2007-11-02 15:39
|

Narys
Pranešimai: 166
Įstojo: 2006/10/21 23:13
|
na truputį pagražinau 2,8m tik... :svilp:
Redagavo garsas 2007-11-02 19:32
|
| |
|
|
| Linius |
parašyta 2007-11-02 19:57
|

Narys
Pranešimai: 80
Įstojo: 2006/08/31 23:26
|
geras žvėris, pats mačiau :thumb::yes:
...nusišypsok, jei skauda labai...
|
| |
|
|
| Saulius |
parašyta 2007-11-07 17:42
|

Narys
Pranešimai: 179
Įstojo: 2007/06/20 14:29
|
:labas: pagaliau išaušo ta diena, kai mano regiusas po keturių su puse mėnesio badavimo pradėjo maitintis:hap:
:aciu: visiem už vertingus patarimus.
Redagavo mildaster 2008-01-05 13:20
|
| |
|
|
| saturn |
parašyta 2008-03-05 18:44
|

Narys
Pranešimai: 11
Įstojo: 2008/02/17 18:13
|
sveiki, turiu beda, prasau jusu patarimo.
is zooparduotuves isgelbejom extremaliom salygom gyvenusi karaliska pitona. jis gyveno ant smelio, dregmes nulis, vandens indas tokio dydzio kai alaus korkute (tipo atsigerimui),daugiau kaip menesi neresi.pilnas prierkejes. dabar jau ismaudem vonioj, palaikem dar popieriuose su drekintuose, tai oda kaip ir nusilupo. pritrynem vaistu nuo erkiu, taip kad pakol kas nei vienos nebera, arba tiksliau mes nebematom. didziausia beda dabar tai, kad jis snopuoja kai kariamas suo (cia tik issireiskimas) ka daryt? tai turbut nuo smelio.buvau pas vietini veterinara, jam pirma gyvate atnesta, is knyguciu viska skaito, ar viskas susitvarkys savaime, ar man ka daryt ar iskot reptiliju veto?dabar jis ant popieriu bus laikomas pora dienu kol isitikinsim kad pas ji nebera erkiu, paskui keisim i normalu subsrata. |
| |
|
|
| garsas |
parašyta 2008-03-05 21:32
|

Narys
Pranešimai: 166
Įstojo: 2006/10/21 23:13
|
vešk p.Rimai į garliavą ir palik kokiai porai savaičių. ji pasirūpins. nes gali būi peršalęs, gal odos liko šnervėse, sunku pasakyti.
Netyčiom paspaudžiau redaguoti. (Pao)
Redagavo Pao 2008-03-05 22:24
|
| |
|
|
| AndriusN |
parašyta 2008-03-05 22:01
|

Narys
Pranešimai: 1487
Įstojo: 2006/03/21 18:11
|
saturn parašė:
paskui keisim i normalu subsrata.
O jei niekur jo nevešit, tai geriau ir palikt ant servetėlių. Švariausias substratas, kuris tokiu laikotarpiu bus pats geriausias.
"Šalta!" (P. Coelho)
|
| |
|
|
| ezhiukas_ruke |
parašyta 2008-03-05 22:15
|

Narys
Pranešimai: 235
Įstojo: 2006/06/01 22:37
|
Iš Airijos į Garliavą, na čia jau reik gyvūną mylėt belekaip o šiaip viską Saturn dari gerai, duok šilumos ir drėgmės pagal reikalavimus, turi taisytis šnopavimas, jei negerės, galėsi veto ieškotis, Airijoj manau geresnė situacija nei čia pas mus.
www.audiopulsas.lt
0.0.1 Epicrates angulifer
0.0.1 Acrantophis dumerili
0.0.1 Elaphe Teaniura Friesei
0.1.0 Boa Constrictor
1.0.0 Melopsittacus undulatus
0.0.1 Pandinus imperator
0.0.X Tenebrio molitor
|
| |
|
|
| Richardas |
parašyta 2008-03-06 03:58
|

Narys
Pranešimai: 1062
Įstojo: 2007/02/16 22:07
|
garsas parašė:
vešk p.Rimai į garliavą ir palik kokiai porai savaičių. ji pasirūpins. nes gali būi peršalęs, gal odos liko šnervėse, sunku pasakyti.
Netyčiom paspaudžiau redaguoti. (Pao) Rima visų roplių vet:nezin:Tai ir pitonus jau iš airijos gydo .Rima irgi eksperementuoja ji ne vet.Nudves kas jai .Nei pirko nei augino .Pasakys: kaltas pats augintojau!.......Pitonas turi rimtų problemų Ar teptdami nepritepėt i šnerves?ar maudydami neperšaldėt?gal i plaučius pateko vanduo?ar tas pitas toks jau iš parduotuvės arba čia itariu pneumanija .Nuo gyditojo ,kuris knigutes varto bėkit kuo toliau(dar pinigus itariu ima isap:.).Raskit patyrusi veta roplius gyditi, o ne eksperementuoti PS.Pagal knigutes gyditi galite ir patys.Suteikit UV lempos šviesa ,geriau Reptogloo ar panašia,jokiu substratų,maudimu.Drekinimo irgi staigaus nereikėjo:no:.Tėsiog dideli dubeni ,,baseina".Nes jaigu taip nebuvo ankščiau.Tai itariu persistengėte.SEKMĖS:aciu:
Redagavo Richardas 2008-03-06 04:21
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
|
| |
|
|
| saturn |
parašyta 2008-03-06 10:54
|

Narys
Pranešimai: 11
Įstojo: 2008/02/17 18:13
|
jau toki is parduotuves pasiemem. nei i akis, nei snerves nei burna tikrai netepem ir nepritepem.maudem siltam vandeny kad atsiluptu suragejusi oda nuo visur. o persalt nelabai galejo, buvo laikomas siltai, skersveju negavo. po viso sito buvom palike jo terariume iskloje popieriais ir sudrekintais laikrasciais (suglamzytais)nes gavau patarima kad tai padeda nusinerti. siaubingoj jis buklej buva kai paemem, daba bandom tvarkyt. siandien kiek klausiaus nebesnopavo. |
| |
|
|
| saturn |
parašyta 2008-03-06 11:00
|

Narys
Pranešimai: 11
Įstojo: 2008/02/17 18:13
|
dar klausimelis. kaip jus naikinat erkes saviskiams? per kiek laiko jos is vos matomu uzauga jau i gerai matomas ir is pirmo zvilgsnio pastebimas ? |
| |
|
|
| AndriusN |
parašyta 2008-03-06 11:09
|

Narys
Pranešimai: 1487
Įstojo: 2006/03/21 18:11
|
saturn parašė:
dar klausimelis. kaip jus naikinat erkes saviskiams? per kiek laiko jos is vos matomu uzauga jau i gerai matomas ir is pirmo zvilgsnio pastebimas ?
Pas mano pitoną, kai gyveno ant durpių, tai buvo erkučių atsiradę, tai greit ant laikraščių apgyvendinau ir išnyko. Turėtų ir nuo šito pitoniuko išnykt. Beja, jo gyvenamoj vietoj turėtų būt gera vantiliacija.
Šiaip gali bandyt kalio permanganato tirpale mirkyt, bet žiūrėk, kad būtų labai silpnas. Aišku, galvos į jį nemerk.
Redagavo AndriusN 2008-03-06 11:10
"Šalta!" (P. Coelho)
|
| |
|
|
| Richardas |
parašyta 2008-03-06 12:33
|

Narys
Pranešimai: 1062
Įstojo: 2007/02/16 22:07
|
Pigu ir greita ira ištepti kūną aliejumi(erkėm amen)Bet ne 100%.Todėl geriau priemonės nuo erkiu ropliams.Bet jaigu nėra ropliams ,tiks tos kurios skirtos paukščiams nuo plunksnagriaužių ir erkių.Nebemirkykit jo :no:jis buvo turbūt pršales.Pneumonija kartais gyja ilgai. Nors vizualiai nesimato:conf:
Redagavo Richardas 2008-03-06 12:34
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
|
| |
|
|
| garsas |
parašyta 2008-03-06 18:55
|

Narys
Pranešimai: 166
Įstojo: 2006/10/21 23:13
|
Richardas parašė:
Rima visų roplių vet:nezin:Tai ir pitonus jau iš airijos gydo  .Rima irgi eksperementuoja ji ne vet.Nudves kas jai .Nei pirko nei augino .Pasakys: kaltas pats augintojau!.......
na jog jis ne lietuvoje napastebėjau, o ar ji vet. ar ne nežinau, bet tuo ji užsiima - tai faktas. beto p.Slučka kažkada man ją rekomendavo. |
| |
|
|
| Richardas |
parašyta 2008-03-06 22:28
|

Narys
Pranešimai: 1062
Įstojo: 2007/02/16 22:07
|
garsas parašė:
Richardas parašė:
Rima visų roplių vet:nezin:Tai ir pitonus jau iš airijos gydo  .Rima irgi eksperementuoja ji ne vet.Nudves kas jai .Nei pirko nei augino .Pasakys: kaltas pats augintojau!.......
na jog jis ne lietuvoje napastebėjau, o ar ji vet. ar ne nežinau, bet tuo ji užsiima - tai faktas. beto p.Slučka kažkada man ją rekomendavo. Ką daugiau rekomenduos:nezin:Jaigu iš raguvos ne kas matosi.Ira kaune vetų pas kuriuos ji pati lekia jaigu kas.Paeksperementuoti su svetimu ropliu ir aš galiu.Pasekmės išgydisi gerai, mirs nemano problemos.Ji taip ir sako.Tai taip ir aš galiu........
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
|
| |
|
|
| Pao |
parašyta 2008-03-06 23:08
|

Pranešimai: 799
Įstojo: 2006/02/20 16:38
|
Richardas parašė:
garsas parašė:
Richardas parašė:
Rima visų roplių vet:nezin:Tai ir pitonus jau iš airijos gydo  .Rima irgi eksperementuoja ji ne vet.Nudves kas jai .Nei pirko nei augino .Pasakys: kaltas pats augintojau!.......
na jog jis ne lietuvoje napastebėjau, o ar ji vet. ar ne nežinau, bet tuo ji užsiima - tai faktas. beto p.Slučka kažkada man ją rekomendavo. Ką daugiau rekomenduos:nezin:Jaigu iš raguvos ne kas matosi.Ira kaune vetų pas kuriuos ji pati lekia jaigu kas.Paeksperementuoti su svetimu ropliu ir aš galiu.Pasekmės išgydisi gerai, mirs nemano problemos.Ji taip ir sako.Tai taip ir aš galiu........
:geras: :clap: :thumb:
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
|
| |
|
|
| Klaipeda |
parašyta 2008-03-06 23:34
|

Narys
Pranešimai: 165
Įstojo: 2006/06/29 14:49
|
Tai taip ir kiekvienas gali, kas bent kiek ilgiau su ropliais bendrauja :clap: Tai va tokios prieštaringos apie ją nuomonės :laugh: Atsimenu, kai apsilankiau čia pirmą kartą, girdėjau, kad ji ir iguanas veisia... Pasirodo jai Vilmantas parveža Su iguanom dažniausiai, kaip girdėjau, neblogai tvarkosi, o dėl kitų roplių... Kažkodėl dėl vėžlio į ją nesikreipiau, nors draugė sakė, kad ji ir su jais užsiima :svilp: Buvo patarimų kreiptis į kai ką kitą... |
| |
|
|
| herpetologas |
parašyta 2008-03-08 09:23
|

Narys
Pranešimai: 290
Įstojo: 2006/04/01 20:16
|
Richardas parašė:
Pigu ir greita  ira ištepti kūną aliejumi(erkėm amen)Bet ne 100%.Todėl geriau priemonės nuo erkiu ropliams.Bet jaigu nėra ropliams ,tiks tos kurios skirtos paukščiams nuo plunksnagriaužių ir erkių.Nebemirkykit jo :no:jis buvo turbūt pršales.Pneumonija kartais gyja ilgai. Nors vizualiai nesimato:conf:
aliejaus kovoje su erkutem tikrai nepatarciau naudoti
su egzotika idomiau
|
| |
|
|
| Richardas |
parašyta 2008-03-08 17:34
|

Narys
Pranešimai: 1062
Įstojo: 2007/02/16 22:07
|
dėl to aliejaus tai čia senoji rusu mokikla:shy:.Daug kas ira dabar sukritikuota.Todėl sutinku kad tai drastiška priemonė .Todėl tikrai Herpetologas teisus:yes:.Čia truputi sena š sumaliau:evil:.Kiti minėti būdai ,ira itin efektyvus.
Redagavo Richardas 2008-03-09 02:08
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
|
| |
|