2024m. March 29d. 01:22:02

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Žalčiai
 Spausdinti temą
Ar yra geradariu?;DD
KiDa
As LAABAAAII noriu zalcio, galbut kukuruzniko, wienu zodziu, tokio, kuris leistusi paimamas ant ranku ir nesikandziotu per daug;DD:help: Ar yra geru zmogu is KAuno, kurie padovanotu arba nebrangiai parduotu zalti?Sad Siuo metu eisiu skint braskiu, taj uzsidirbsiu piniguGrin Zinoma, brangiai negelesiu moket.....Help me!
Oi laukiam laukiam;D
 
AndriusN
Toks vaizdas susidarė, kad apie gyvates nieko neišmanai...
patariu paskaityt straipsniu...ir ne po vieną kart... :yes:
"Šalta!" (P. Coelho)
 
titana
Pritariu Andreliui.Pirma pasiskaityt ir tada spręsk ar galėsi šį gyvačiuką augint.Nes manau,kad net nežinai kokio dydžio terariumas reikalingas,kaip maitinamas ir kokia priežiūra.
 
KiDa
Zinau, nesijaudinkit. Vieni pazistami augina zalti, viska papasakojo ir dar internete nemazai skaiciau. O is kur susidare toks ispudis?
Oi laukiam laukiam;D
 
Loona
KillingDarkness parašė:
As LAABAAAII noriu zalcio... Ar yra geru zmogu is KAuno, kurie padovanotu arba nebrangiai parduotu zalti?....


Turėk omeny, kad įsigyjus gyvuną, turėsi jam skirti dali savo pinigų. Visu pirma kainos terrariumas, po to būtina šildymo įranga, kuri taip pat kainoja ir niekas jos nedovanuos. Plius žalčioka reikės maitinti, o patikėk po pora litukų už žiurkiuką į mėnesį gali pavirsti į kelioliką ar net keliasdešimt...

Niekas čia neparduos papigiai ir tuo labiau nedovanuos gyvūnų į nepatikimas rankas.
 
AndriusN
Tu net pats nežinai ko nori... Šeip siūlyčiau gerai viską apgalvot, nes amžius tavo tikrai ne toks, kad po kurio laiko gyvūnas tau nenusibostų. :no:
P.S. Tikrai nemanau, kad esi daug skaitęs apie gyvates, nes tas tavo klausimas "Ar kalifotnijos karališkoji gyvatė nuodinga?", tai tik įrodo Smile
Redagavo AndriusN 2007-06-21 14:24
"Šalta!" (P. Coelho)
 
KiDa
As manau kad niekas negime zinodamas. Nei Andrelis, nei Loona ar kas kitas. Nesakau, kad gyvate pirksiu sia sekunde, ar kita diena!Juk dar visko nezinau. bet manau kad dar daugiau ismoksti ir augindamas. Ir be to, nes "skaites", bet "skaiciusi"!
Oi laukiam laukiam;D
 
titana
Nemanau,kad užsidirbsi tiek pinigų,kad įsigytum terariumą ir visą jam skyrtą įrangą.Čia kiekvienas gali papasakot kaip augina gyvates,bet pačiam reikia susikrauti pilną minčių bagažą.Manau čia tik užgaida.
 
KiDa
terrariuma turiu, beja. O kai tu norejai kokio gyvuno, dauguma nemane, kad tai irgi tik uzgaida? O dabar kai ji turi (jei turi) ir rupinies, visi mano kitaip. Nesijaudink, iranga jau mano bedos.
Oi laukiam laukiam;D
 
titana
Tu nelygink mūsų visų metų ir savo.Aš būdama pilnametė gyvačiuką pirkau ir žinojau kokią atsakomybę užsikraunu.Prieš įsigyjant dar susiradau kur jam maistą pirksiu.Ir aplamai jei jau taip mastai man gaila tavo gyvūno,nes tikrai parodei,kad nieko nežinai.
 
AndriusN
KillingDarkness parašė:
As manau kad niekas negime zinodamas. Nei Andrelis, nei Loona ar kas kitas. Nesakau, kad gyvate pirksiu sia sekunde, ar kita diena!Juk dar visko nezinau. bet manau kad dar daugiau ismoksti ir augindamas. Ir be to, nes "skaites", bet "skaiciusi"!

Aš gimiau žinodamas... Grin
Jei rimtai, tai internete pora metų skaitinėjau forumus ir rinkaus info. Ir tik po to nusipirkau žaltį.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
KiDa
Titana, ko tu cia dabar taip varai? Negi manai kad as nezinau kokia atsakomybe bus? negi nezinau, is kur gausiu maisto? As zinau kazka apie gyvates ir zalcius , bet ne viska! Galetum normaliai isklausyt. negi dabar imsiu zaltis sert jogurtu ar agurkais, ka?
Oi laukiam laukiam;D
 
titana
KillingDarkness parašė:
Titana, ko tu cia dabar taip varai? Negi manai kad as nezinau kokia atsakomybe bus? negi nezinau, is kur gausiu maisto? As zinau kazka apie gyvates ir zalcius , bet ne viska! Galetum normaliai isklausyt. negi dabar imsiu zaltis sert jogurtu ar agurkais, ka?


Na susidarė toks įspūdis.Savo nežinojimą parodei paklausdama dėl kaliforninės gyvatės.Ir pabrėžiau,kad nesilygintum su Andreliu,Loona ir manim.
Redagavo titana 2007-06-21 14:53
 
KiDa
Diewe mano.....as gi nezinau apie WISAS gyvates visko. tu irgi nezinai,as manau.
Oi laukiam laukiam;D
 
agnulllka
KillingDarkness parašė:
As zinau kazka apie gyvates ir zalcius , bet ne viska!

Tai pirmą susižinok ne kažką apie gyvates ir žalčius, kaip tu sakai, o daugiau. Praeis pora mėnesių, užsimanysi kito gyvūno. Bet jai taip nutiks , kad nusipirksi būtent žalčiuką , tai kaip kažkas čia jau minėjo, man taippat jo gaila... :conf: Gerai pagalvok.:read:
 
KiDa
As ir NEZSAKAU kad dabar ji pirksiu nieko nezinodama! Blemba, paprasiau patarimo, o visi eme moralizuot.
Oi laukiam laukiam;D
 
titana
KillingDarkness parašė:
Diewe mano.....as gi nezinau apie WISAS gyvates visko. tu irgi nezinai,as manau.


Čia jau palieku savo kompetencijai.Tikrai žinau daugiau nei Tu,žymiai daugiau.
 
titana
KillingDarkness parašė:
As ir NEZSAKAU kad dabar ji pirksiu nieko nezinodama! Blemba, paprasiau patarimo, o visi eme moralizuot.


Tu skaityk ką pati parašai.Šiaip parašiai,kad ieškai kas padovanotų ar parduotų,o ne mūsų patarimo.Šiuo atveju męs tau nieko negalim patart,nebent,kad pasiskaitynėtum forumus ir straipsnius.
 
KiDa
Suprantu gal! Juk PAPRASIAU patarim o, ne kad imtu stumt! negi sunku normaliai patart?
Oi laukiam laukiam;D
 
AndriusN
Prie ko čia žinojimas ar nežinojimas? Tūri būt domėjimąsis. Matau net nepažiūrėjai straipsniuose.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8240
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36149959 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma