2024m. April 23d. 10:37:31

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 4

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Skorpionai
 Spausdinti temą
skorpionu ligos
lexxyte1986
sveiki, norejau paprasyti pagalbos gal kas ka galesite patart.Mano pandinusa suparalizavo,tik neisivaizduoju nuo ko...judina tik uodega,daugiau nieko.JIs gyvena kartu su kitu pandinusu,ar negalejo buti taip, kad man igele???nors pandinusams kiek zinau pykciai nebudingi, juo labiau kad jie kartu gyvena beveik puse metuFrown
I will never be with you...
 
GiX
biski nesupratau "man igele?" cia tau, ar jam? jei tau, abejoju, kad nepajutai +del to nieko jam nenutiktu.
 
www.scorpions.lt
aladnas
na galejo visko pasitaikyt, bet literaturoje rasoma kad jie ramus (ir tuo pilnai tikiu, ir sutinku)- bet labai butu ydomu suzinot pandinusu amziu, dydi, terariumo dydi

b.smithi
c.nhandu
100l akvariumukas
 
lexxyte1986
Kokio amziaus skorpionas tikrai nezinau, kai pirtau terroj jie taip pat nezinojo, na o dydis mazdaug 8 cm. Terariumo dydis ilgis-45,plotis-30 cm. Buvau pastebejusi kad kai pavalgydavo, labai isstambedavo, tai reciau pradejau maitinti...o seip viskas lyg ir gerai buvo.Dabar skorpiono jau nebera gyvuju tarpeSad

Ne man igele ( ne taip parasiau).Ar galejo buti kad jam igele kitas pandinusas gyvenes su juo viename terariume?

I will never be with you...
http://www.egzoti...to_id=1454
cia galit paziureti abu mano skorpionus, db liko tik tas mazesnis

Moderuota: sutvarkyta nuoroda.
Redagavo Pao 2007-06-17 14:41
I will never be with you...
 
MoonHunter
o gal kas man galetu padeti biski nesuprantu mano skorpas pandinusas sau nugara su geluonim kasosi ar net nzn ka ten daro?Sad galvoju gal ji uzpuole parazitai jai taip tai gal kas zino kaip ju tasikartyti?Sad
 
mekshrys
gali erkutes but Wega,paziurek gal yra tokiu mazu vabaliuku....na o mano skorpas nevalgo,buvo erkuciu tai is kart pakeiciau durpes dabar viskas normaliai bet nevalgo,nors aktyvus kaip anksciau...
Jei sumuštinį sutepti sviestu iš dviejų pusiu, tai nukritęs jis voliosis nuo vieno šono ant kito. (Remiantis Merfio dėsniu)
 
yovi
Šiandien pastebejau, kad vienas is mano pandinusu nevaldo vienos puses koju ir znyples... Gyvena vienas. Dydis I3. Patarimai, pasiūlymai?
 
Neonaz
yovi parašė:
Šiandien pastebejau, kad vienas is mano pandinusu nevaldo vienos puses koju ir znyples... Gyvena vienas. Dydis I3. Patarimai, pasiūlymai?

gal nukrito kaip nors ir paralyžavo tą pusę?Frown
Brachypelma albopilosum
Brachypelma smithi
Elaphe taeniura friesei
www.streetracing.by/forum/images/smiles/spider.gif
 
yovi
Nukrist nebuvo nuo kur.Jo dezute zema.
 
yovi
buvo tokia mintis, bet, kad irgi ne, nes puikiai prisimenu kai paskutini kart uzdarinejau tupejo jis tada savo sleptuvei, o ir siaip jokiu isoriniu pazeidimu nesimato...
 
Loona
yovi parašė:
buvo tokia mintis, bet, kad irgi ne, nes puikiai prisimenu kai paskutini kart uzdarinejau tupejo jis tada savo sleptuvei, o ir siaip jokiu isoriniu pazeidimu nesimato...


Esi tikras, kad niekas iš namiškių prie jo nelindo?
 
yovi
100% nesu, bet siaip jie isvis vengia tu mano lentynuWink beje, toks vaizdas, kad kojas jis jau po truputi bando judintWink
Redagavo yovi 2007-09-10 18:45
 
666audrius
nelaimė atsitiko.... kartą gryžau iš darbo ir pažiūrėjau savo spinifer jauniklių,o jie taip flegmatiškai judėjo.kaip visad pašėriau ir drėgmė buvo normali,gali būti,kad per šalta buvo?
 
evalduxx
Kokia temperatūra?
 
666audrius
temp než,buvo tai vasarą,bet lietinga diena buvo,o langą palikęs pravirą buvau,nu apie dešimt laipsnių,daugiau dar....
 
GiX
666audrius parašė:
temp než,buvo tai vasarą,bet lietinga diena buvo,o langą palikęs pravirą buvau,nu apie dešimt laipsnių,daugiau dar....


arba tuoj nersis arba smarkiai per šalta jiems.
 
www.scorpions.lt
evalduxx
Faktas, jog peršalta. Jam turėtu būti pastoviai 25C, o šiltąjame kampe apie ~30C. Taip, kad galva reikėtu galvoti, palikti šitą skorpioną prie +10C. Dar plius mėgsta jie drėgmę didelę, o žinant kokia temperatūra buvo, tai ne kas iš vis, šaltis + dregmė.
 
666audrius
db viskas ok,kabelis yra,tik vasarą neturėjau
 
AbraKabasa
Sveiki, koki galetumet pasiuliti buda naikint erkutes, durpes pakeiciau, tera jau isploviau
 
komandoras
Hm.. Kaikas terą su durpėm deda i šaldiklį ir nemažai laiko jį ten palaiko :read:
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8296
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36251471 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma