2024m. May 15d. 11:12:04

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Žalčiai
 Spausdinti temą
Amūro žaltys (Elaphe schrenkii)
marius752
Oj kiek daug jau čia buvo diskusijų apie tai, kad reiktų šerti negyvais, kad pritrenkti ar nušauti peles ir žiurkes Smile
mano nuomone tai kaip kas nori taip tas tegul daro Smile as tik galiu pasakyti kad jau virš metų šeriu savo amura tik gyvais peliukais, duodu juos arba terariume arba kitame inde. buvo atvejų kad pelė įkando taip kad net kraujas lašais lašėjo. buvau tada išsigandęs. bet dbr jau žinau kad nėra čia ko bijoti. jis nuo mažens priprato ir tikrai joks pelės įkandimas jam neįvarys streso.
mano amuras dbr 137cm jau suvalgo 3-4 suauguses peles tai galvoju duoti kokią nedidelę žiurkę, bet speju kad žiurkė kanda stipriau nei pelė tai dar neprisiruošiu. na bet amuro angliškas pav "Ratsnake" tai turetu susidorot ir su žiurke.

Gal kas laikot amurus ir bandet duoti žiurkę gyvą? įdomu nuo kokio amžiaus ar nuo kokio dydžio būtu galima duoti gyvą? jei kas turit tame reikale patirties pasidalinkit Smile iš anksto dėkui. :aciu:
 
guitar
Ar tu bukas ar tu kas ? Nueik į rųsį dabar, susirask žiurkė ir duok savo žalčiui, gali ir pelę surasti - užteks (kai netyčia pasikandžios peliukas). Pasigaus infekcija, nekraujuos - nė velnio, nė lašelio nepamatysi, bet jau kai pasklis bakterijos po visą žalčio kūną tada jau prašysi mūsų pagalbos kaip jį pagydit, o galiausiai padvės. Tada bus kita kalba.

Jei jau duodi peles savo žalčiui tai bent pridusink, kad nesiorentuotų, jos vistiek spurda, bet nieko blogo bent nepadarys...
Redagavo guitar 2008-09-09 01:09
 
marius752
guitar parašė:
Ar tu bukas ar tu kas ? Nueik į rųsį dabar, susirask žiurkė ir duok savo žalčiui, gali ir pelę surasti - užteks (kai netyčia pasikandžios peliukas). Pasigaus infekcija, nekraujuos - nė velnio, nė lašelio nepamatysi, bet jau kai pasklis bakterijos po visą žalčio kūną tada jau prašysi mūsų pagalbos kaip jį pagydit, o galiausiai padvės. Tada bus kita kalba.

Jei jau duodi peles savo žalčiui tai bent pridusink, kad nesiorentuotų, jos vistiek spurda, bet nieko blogo bent nepadarys...


Čia truputis iš taisyklių skilties tau guitar pasiskaityti Wink
"Gerbkite kitų forumo dalyvių nuomonę ir laikykitės etikos normų (nesikeikite, neįžeidinėkite, negrasinkite)."

kaip kas nori taip tas šeria. jei bijai tokių dalykų tai ir bijok toliau ir duok šaltienos savo augintiniams. žinai kaip sakoma ko bijai tas ir nutinka. aš nebijau ir man nenutinka Wink nenoriu kelti fleimų.
sekmės auginime Guitar ir "don't tell me what to do ok" Smile
 
evalduxx
Keistas požiūris, tačiau infekcija tarp kitko gali įsimesti ir ne nuo rusyje pagautos pelės/žiurkės. Patarsiu tik ir toliau tokios sekmės ir laimės, kad kitą kartą netyčia pelė akin neįkąstų taviškiui amūrui.
 
Mariezas
Geriau jau jei pelėm šeri ta išerk ne jom,o žiurkiukais kurie katik atakę ,ar dar tik ataksiantys,jie panašiai kaip pelė dydžio ir tikrai daug mažiau pavojingi,pats tokiais savuosius amūrus šeriu.
 
marius752
Mariezas parašė:
Geriau jau jei pelėm šeri ta išerk ne jom,o žiurkiukais kurie katik atakę ,ar dar tik ataksiantys,jie panašiai kaip pelė dydžio ir tikrai daug mažiau pavojingi,pats tokiais savuosius amūrus šeriu.


reiketų taip daryti bet kol kas dar nerandu kas veisia žiurkes kurnors netoli manes. na gal atsiras kas nors.
 
Ega
tiesa idomu Mariau ,kad tavo zalciokas sueda 4 peliokus Shock, Manoji panele yra 160 cm ir suvalgo tik viena pelioka,paskui pertrauka vos ne menesi :yes:, bet tustinasi tai i savaite po karta ,tai gal sakau ne alkana????Frown, per kiek laiko zaltys turi prisiliesti prie peliuko kad ji panoretu suvalgyti ? Frown,nes bandziau duoti negyva,tai para isgulejo tere,bet taip ir neprisiliete,paskui gavau ismest,taip tik man kelis kartus sugadino maista,tai dabar ileidau maziuka ziopla pelioka,bet ir to needa,gyvena kartu jau savaite,tai kada ji valgys?Frown
amūro žaltys
 
Richardas
Neėda -IŠIMK:conf:Ės kada norės ėsti.Jie ėda iškart arba ne.Nėra ko ,,Marinuoti''ir visiems stresa varyti. (Jaigu taip jau nutiko)Kad paliekat graužiką tere ,reikia maisto palikti ir graužikui.Nes gali apgriaužti gyvatę.Yra taip nutike (atrodo kraupiai)
Redagavo Richardas 2008-09-11 15:43
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
neo
vienas is maniskiu reguliariai eda kas 10d. sueda viena didele pele ir viskas...gali siulyt kiek nori nees...tokia matyt jau ju natura...eda tiek kiek jam reikia...kitas priesingai kiek duosi tiek es...bet persistengt irgi nereikia...
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
Neonfan
Maniškis amuriukas apie 1,5 m. kas savaite suryja 3-5 suaugusius japoniskus peliukus , jei duodu 1-2 tai po 2-3 dienu jau vel snukutis prilipes prie stiklo ir reaguoja i kekviena judesį .
http://public.fotki.com/Neonfan/augintiniai/

Elaphe schrenki
Brachypelma albopilosum
Pandinus Imperator
Peliukai (maistui)

Skype - Neonfan
E-mail - Neonfanas@hotmail.com

Žodis vegetaras indėniškai reiškia blogas medžiotojas Smile
 
http://public.fotki.com/Neonfan/augintiniai/
Ega
Richardai, taip ir yra peliokas turi savo maisto,sotus ir laimingas dar nedidelis,taip kad jiems vienas i kita jokios reakcijos,net miega kartu Grin,gal susidraugavo???? Shock, o valgyt tai jau menuo kai needa,bet energingas,zvalus,kada reikia susimastyti ? Frown del edimo,kiek ilgiausiai gali badauti ? Frown
amūro žaltys
 
Richardas
Ega parašė:
Richardai, taip ir yra peliokas turi savo maisto,sotus ir laimingas dar nedidelis,taip kad jiems vienas i kita jokios reakcijos,net miega kartu Grin,gal susidraugavo???? Shock, o valgyt tai jau menuo kai needa,bet energingas,zvalus,kada reikia susimastyti ? Frown del edimo,kiek ilgiausiai gali badauti ? Frown
Gyvatė virškina vidutiniškai savate (priklausomai nuo temperatūros + - ).Jaigu aukštesnė kiek trumpiau ,jaigu žemesnė kiek ilgiau.Tai kaip su tais parametrais ? ar gauna vitaminų?Duodi paplaukioti?Kaip dažnai neriasi?.Ar visada taip ėdė?Reikia apžiurėti gerklęFrown.
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
neo
Ega parašė:
Richardai, taip ir yra peliokas turi savo maisto,sotus ir laimingas dar nedidelis,taip kad jiems vienas i kita jokios reakcijos,net miega kartu Grin,gal susidraugavo???? Shock, o valgyt tai jau menuo kai needa,bet energingas,zvalus,kada reikia susimastyti ? Frown del edimo,kiek ilgiausiai gali badauti ? Frown


nepalikinek tos peles...gal jis stresuoja kai pele visur landzioja...bandyk maitint skirtingu laiku...maniskis buvo karta needes apie 5 savaites...
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
Richardas
neo parašė:
Ega parašė:
Richardai, taip ir yra peliokas turi savo maisto,sotus ir laimingas dar nedidelis,taip kad jiems vienas i kita jokios reakcijos,net miega kartu Grin,gal susidraugavo???? Shock, o valgyt tai jau menuo kai needa,bet energingas,zvalus,kada reikia susimastyti ? Frown del edimo,kiek ilgiausiai gali badauti ? Frown


nepalikinek tos peles...gal jis stresuoja kai pele visur landzioja...bandyk maitint skirtingu laiku...maniskis buvo karta needes apie 5 savaites...
Negi reikia kartotis Frownirgi sakiau kad tere NEPALIK:aciu:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Ega
isemiau Sad,bet jau buvo nebegyvas Frown,nzn kas nutiko?is po nakties,bet taip ir nesuede :no:, plaukioti turi kur didelis stiklinis bliudas (baseinas ) yra. Kaip valgydavo negaliu pasakyti,nes turiu ji gal pusantro men. Kai pasiemiau po savaites gyva suvalge,o dabar jau menuo nevalgo Grinisap:nors siaip vikrus,bet i pelioka neziuri. neresi per ta laika viena karta.Kaip reikia duoti vitaminus,ir kaip apziureti gerkle????Frown:aciu:
amūro žaltys
 
marius752
Ega parašė:
isemiau Sad,bet jau buvo nebegyvas Frown,nzn kas nutiko?is po nakties,bet taip ir nesuede :no:,


yra taip buvę man, kad žaltys pasmaugė žiurkėna ir paliko jį nesuedęs. galbūt kad ramybės nedrumstų nžnau. bet pasakyčiau kad kai išalks tai ir suės, o dbr laikas nuo laiko pabandyk duot jei nepaima iškart tai ir neims. reiškia ne laikas. esu bandęs šiltą vonelę žalčiui pagerina virškinimą bet nemanau, kad būtina.

mano patarimas: lauk ir vis laikas nuo laiko siūlyk.
 
Ega
taip ir darysiu Wink,tik pastoviai sildant uzsalusi peliuka,jis susmirs :yes:. jus irgi traukinejat taip pastoviai is kameros ? Frown,as tai jau du ismeciau,susmirdo :no:, nespesi ju pirkineti taip Grinisap:
amūro žaltys
 
Vobleris
Ega parašė:
taip ir darysiu Wink,tik pastoviai sildant uzsalusi peliuka,jis susmirs :yes:. jus irgi traukinejat taip pastoviai is kameros ? Frown,as tai jau du ismeciau,susmirdo :no:, nespesi ju pirkineti taip Grinisap:

duodi needa jai neturi kito gyvuno kam atiduoti meti lauk...antra karta jokiu budu uzsaldyti negalima :conf: jai tu sito klausi.Del pirkinejimo ysigijus toki gyvuna panasios bedos neisvengemos reik turet didesnes atsargas (tikrai ne karve kainuoja) apie tai reikia pagalvot isanksto ir tame problemos as nematau.
Redagavo Vobleris 2008-09-15 15:51
 
www.egzotika.info
Neonfan
aš saviškį amuriuką auginu nuo mažens , maitinau šaldytais peliukų naujagimiais , tačiau po kelių mėnesių jis atsisakė "pusfabrikačių" Grin ir nei per kur jam nebeisiūliau negyvo maisto
http://public.fotki.com/Neonfan/augintiniai/

Elaphe schrenki
Brachypelma albopilosum
Pandinus Imperator
Peliukai (maistui)

Skype - Neonfan
E-mail - Neonfanas@hotmail.com

Žodis vegetaras indėniškai reiškia blogas medžiotojas Smile
 
http://public.fotki.com/Neonfan/augintiniai/
marius752
Ega parašė:
taip ir darysiu Wink,tik pastoviai sildant uzsalusi peliuka,jis susmirs :yes:. jus irgi traukinejat taip pastoviai is kameros ? Frown,as tai jau du ismeciau,susmirdo :no:, nespesi ju pirkineti taip Grinisap:


šiuo atveju siulyčiau isigyti gyvą peliuką Smile jo nereikia dėti i kamerą ir jis nesusmirs, gali imest kad ir i kibira duot truputi daržovių duomos ir gyvens Smile
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8338
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39614
 
 
  
  36287145 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma