2024m. April 29d. 17:08:42

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Žalčiai
 Spausdinti temą
Amūro žaltys (Elaphe schrenkii)
neo
Neonfan parašė:
O kaip su amūriukų agresyvumu pas jus? Šiandien , per metus laiko , pirmą kartą įsege į pirštą Smile

Maza kas jam pasirode...gal kvapas buvo koks arba is priekio per greit ranka pakisai...
 
Neonfan
na jis truputi išsigandes buvo , nes dekoracijas tvarkiau , o jis į kamputį buvo susigūžęs, paskui norėjau paimt ir įsege :yes: tik per metus laiko pirmą kartą man taip nutiko , užtai ir klausiu kaip pas kitus su šio augintinio agresyvumu Wink
http://public.fotki.com/Neonfan/augintiniai/

Elaphe schrenki
Brachypelma albopilosum
Pandinus Imperator
Peliukai (maistui)

Skype - Neonfan
E-mail - Neonfanas@hotmail.com

Žodis vegetaras indėniškai reiškia blogas medžiotojas Smile
 
http://public.fotki.com/Neonfan/augintiniai/
neo
Neonfan parašė:
na jis truputi išsigandes buvo , nes dekoracijas tvarkiau , o jis į kamputį buvo susigūžęs, paskui norėjau paimt ir įsege :yes: tik per metus laiko pirmą kartą man taip nutiko , užtai ir klausiu kaip pas kitus su šio augintinio agresyvumu Wink


manau nieko cia baisaus...
 
Mariezas
Nera parode agresijos,tik tada kai buvo alkani ir pirštai žiurkemis ir pelemis "kvepejo" ;]
 
Ega
labux,:shy:, esu nauja jūsų narė. Prieš porą dienų įsygijau amūriuką,na jau visą amūra, 1,60-ies :hug:, na matosi ,kad jaukus,jau kitą rytą išėjo pasivaikščioti :hap:. pasiėmiau ant rankų,labai patiko jam tyrinėti viską :yes:,na kaip ir šiandien turėčiau jį pamaitinti.Turiu peliukų porelę,bet įtariu lauksiu palikuonių :nezin:,nes juos gaila atiduoti :no:.Dabar bandysiu duoti putpelės kiaušinių,žiūrėsiu kas iš to išeis :geek:.Pakol kas su problemomis nesusidūriau,nes turiu tik 3 dienas Grinisap:.Atety bandysiu dalintis visais i,,šgyvenimais,,,taip pat semtis žiniomis iš jūsų kas esate jau susidūrę su kokiomis nors problemomis :naiv:
 
Ega
tiesa kazkas rašė dėl varliukų,ar juos tinka duoti paįvairinimui?Grinisap:
 
AndriusN
Tai, kad tokiam žalčiui putpelės kiaušiniai per maži bus. Smile Ir šiaip abejoju ar jis juos ims. Smile
Geriau jau pelių būtum nusipirkus normaliai ir pamaitinusi žaltį. Wink
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Ega
na taip kiaušiniai pragulėjo parą ,nesudomino :no:. Sekančią dieną įleidome gyvą peliuka,ir ka jūs manote Grinisap:,peliukas visą dieną draugiškai su amūriuku savo slėptuvėje pratūnojo,:nezin:. Peliukas teroristas ant žalčio snukučio ,,lambadą,, šoka,o tam nė motais ,gyvena draugiškai.Gal jis dar nealkanas???:naiv:.peliukas greičiau pas mane nuskęs tame bliūdelyje,negu bus suvalgytas,nes jau ne kartą traukiau iš vandens Grinisap:
 
AndriusN
Ega parašė:
na taip kiaušiniai pragulėjo parą ,nesudomino :no:. Sekančią dieną įleidome gyvą peliuka,ir ka jūs manote Grinisap:,peliukas visą dieną draugiškai su amūriuku savo slėptuvėje pratūnojo,:nezin:. Peliukas teroristas ant žalčio snukučio ,,lambadą,, šoka,o tam nė motais ,gyvena draugiškai.Gal jis dar nealkanas???:naiv:.peliukas greičiau pas mane nuskęs tame bliūdelyje,negu bus suvalgytas,nes jau ne kartą traukiau iš vandens Grinisap:

Jomajo, kur tavo protas?
Visų pirma, žaltys bijo. Visų antra ne terariume maitint reikia, o visų trečia imk tą pelę už uodegos ir gerai trinktelk kur nors. Va tada gali duot. Nors abejoju ar po tokio streso jis norės jos.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Mariezas
Šiaip terariume geriausia maitint,nes ten mažiausiai stresuoja ,nors amūrai kai alkani visur čiumpa.
 
Ega
protas -vietoje :yes:,jei ką ,tai žaltys laukinis gyvūnas,gamtoje jam dvėselenų niekas nemėto :laugh:,pats pasigauna. Tai nemanau,kad koks tai peliukas jam stresą įvarytų Wink. Deja iš po nakties peliuko ir neliko :hap:,taip ,kad ,,nekramtykime,, ir nekiškime jiems visko per prievartą :clap:
Čia Andreliui Wink tarp kitko...
 
AndriusN
Ega parašė:
protas -vietoje :yes:,jei ką ,tai žaltys laukinis gyvūnas,gamtoje jam dvėselenų niekas nemėto :laugh:,pats pasigauna. Tai nemanau,kad koks tai peliukas jam stresą įvarytų Wink. Deja iš po nakties peliuko ir neliko :hap:,taip ,kad ,,nekramtykime,, ir nekiškime jiems visko per prievartą :clap:
Čia Andreliui Wink tarp kitko...

Tai pas tave iš gamtos pagautas žaltys?
Jaučiu, kad ne. Todėl jis tos gamtos visai nematęs. Šiaip šerk tu kiek nori gyvais pelukais, vieną dieną gali būt taip, kad tu jam net per prievartą jų neįkiši ir tavo žaltys mirs. Žinai kodėl? Nes pelės dar ir kandžiojasi. Tik nepradėk man kišt čia gamtos, nes terariume gamtos nebuvo ir nebus. Todėl reikia imtis visų priemonių, kad gyvūnas būtų saugus.

Kas dėl šėrimo terariume ar kitam inde, tai čia irgi pasirinkimo laisvė.
Galbūt terariume jiem mažiau streso, bet po to vieną dieną gali gerai į ranką įsegt, nes galvos, kad maistas.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Mariezas
Andrelis parašė:
Ega parašė:
protas -vietoje :yes:,jei ką ,tai žaltys laukinis gyvūnas,gamtoje jam dvėselenų niekas nemėto :laugh:,pats pasigauna. Tai nemanau,kad koks tai peliukas jam stresą įvarytų Wink. Deja iš po nakties peliuko ir neliko :hap:,taip ,kad ,,nekramtykime,, ir nekiškime jiems visko per prievartą :clap:
Čia Andreliui Wink tarp kitko...

Tai pas tave iš gamtos pagautas žaltys?
Jaučiu, kad ne. Todėl jis tos gamtos visai nematęs. Šiaip šerk tu kiek nori gyvais pelukais, vieną dieną gali būt taip, kad tu jam net per prievartą jų neįkiši ir tavo žaltys mirs. Žinai kodėl? Nes pelės dar ir kandžiojasi. Tik nepradėk man kišt čia gamtos, nes terariume gamtos nebuvo ir nebus. Todėl reikia imtis visų priemonių, kad gyvūnas būtų saugus.

Kas dėl šėrimo terariume ar kitam inde, tai čia irgi pasirinkimo laisvė.
Galbūt terariume jiem mažiau streso, bet po to vieną dieną gali gerai į ranką įsegt, nes galvos, kad maistas.


Nevisiem rankų gaila :naiv:
 
Ega
:aciu:,pasinaudosiu ir jūsų patarimais :yes:.
 
Ega
gal kas patars kaip nustatyti amuriuko amziu? Grinisap: ,kazkaip labai idomiai ji isigyjau,:yes: net nematydama ir nezinodama amziaus :no:,atveze,perdave maise per kita zmogu Grinead:. Grazus,didelis 1.60 cm o amziaus taip ir nepavyko suzinoti,o dar ir kordinates dingo is skelbimu Angry. Gal kas zino kaip nustatyti apytiksliai amziu :nezin:
 
herpetologas
na jei zaltys subrendes amziu tikslu amziu nustatyti bus sunku,tenka tokiais atvejais pasikliaut nuovoka
su egzotika idomiau
 
Ega
kad neturiu ne zalio supratimo kokio amziaus ,ir kokio ugio jis turetu buti??? Frown ,gal kas patartu apytiksliai,jei jis yra 1,60 cm ???Grinisap: :aciu:
esu naujoke tame reikale ,taip kad daug kantrybes reikes jums su manimi :yes:
amūro žaltys
 
Ega
:labas: gal kas patars kur gauti saldytu peliuku???:nezin:,su gyvais kaip tai problematiska...:help:
amūro žaltys
 
Indreaja
jei kaune, tai gali mėgint pasiskambint čia-867839828
 
Ega
sorry Smile nenurodziau miesto . Klaipeda ,bet aciu uz info ,jei Klp nerasiu reikes uzsisakyti :aciu:
amūro žaltys
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8306
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36260244 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma