2024m. April 29d. 11:17:47

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Žalčiai
 Spausdinti temą
Amūro žaltys (Elaphe schrenkii)
marius752
nu as ir taip sakyciau bet amuro zalciai dieniniai gyvunai todel ir neramu Smile

bet dbr jau truputi geriau jau kokia valanda zaltys laipioja po mano kambari nuo stalu ant kedziu ir pan Smile nu su prieziura aisq Smile

speju kad isdrases :hap:
 
marius752
Sveiki,

vakar naktį pastebėjau kad mano Amūro žaltys kažkoks keistas. tarsi jo žvynai būtų pasišiaušę, ir beveik pasistoję. Tarsi aplink kiekvieną žvyną (žvynai tamsūs) būtų plona šviesi juostele, kaip koks tinklas. o žvynų galiukai tarsi atsišerpetavę.

gal kas žinot kas čia galėtų būt?
čia gal dėl vandens stokos? (jo indelis visada yra tere).
nertis atrodo nesiruošia, nepastebėjau kad akys būtų pabalusios.

kas nors gal galit suteikti kokios informacijos apie kažką pan?
 
Mariezas
Man irgi būna atrodo nebuvo akys,baltos ,o nersis,ir atsipleištuoja ta oda..
 
marius752
Na tikėkimės taip ir yra Angry

o negali būti kad jam būtina uv lempa. šeriu gyvais peliukais.

kas žalčius auginat visi turit uv lempas?
 
Mariezas
Pas mano amūrus nėra,uv ,gauna tik žiurkiokų ir šiek tiek vitaminų,ir auga kaip ant mieliu,jokių sveikatos sutrikimo požymių.
 
marius752
:help:

Ar žalčio akys po to kai pabala ir nuskaidrėja, prieš pat nėrimąsi vėl pabala????

kada rekia padėti išsinerti?

gali būti kad jam padėtų jai aš apšvietimą išjungčiau?? ar žalčiams nesvarbu nertis dieną ar naktį???

maniškis jau visas pabales ir akys ir visas kūnas bet tupi po akmeniu ir nelenda nertis..... jam reiks padėti jai pamatysiu kad bandė ir nepavyko nertis ar įsikišti reikėtų jai jau 3 diena jo visas kūnas pabales. ???



:help: kas nors nenoriu prarasti gyvūno... Angry
Redagavo marius752 2007-12-07 09:55
 
herpetologas
visa tavo geriausia pagalba butu dregmes uztikrinimas kad zaltys pats sekmingai galetu nusinert taipogi kad terariume butu bent kelios sakos arba akmanukas kokis su nuzulintais kampais-zaltys kada neriasi inirtingai nuo galvos trina sena oda kuri jei yra vientisa tai yra zenklas kad tavo zalciokas nusinere sekmingai,ziurek kad isnaroje galvos srytyje butu oda ir nuo akiu nes neretai buna kad ji pasilieka ir ropliui tenka padeti,o zalcio akys pries pat nerimasi vel tampa normaliomisCoolSmile
su egzotika idomiau
 
marius752
aš jau 3 dieną purškiu vandenį į terariumą. pagrindinai ant šildomo akmens.

esmė buvo kad pašėręs gyvūną aš jam nelendu į akis poraą dienų. po eilinės poros dienų pertraukos pasiimu aš savo žaltį ir matau kad oda tokia lyg ruoštųsi nertis. bet akys skaidrios. nuo tada pradėjau kelti drėgmę terariume. taigi prieš tai akių neskaidrumo aš nemačiau o šnd žiūrėjau akys pabalusios.

jis jau pas mane kartą nėrėsi. terariume pakankamai šakų ir akmuo yra.

bandysiu laukti.
 
marius752
ar normalu kad žalčio akys pabalusios jau antra para???
 
titana
Man susidarė įspūdis,kad tu įsigyjei gyvatę nieko apie ją nežinodamas,nes kaitęs,nes klausimai užduodami tai ką aš žinau Angry Jei ruošiasi nertis,kam tu prie jo lendi ir imi į rankas,jam reikia ramybės.Normalu,kad akys tiek laiko yra pabalusios,maniškiams dar ilgiau būna baltos ir nuskaidrėjus per savaitę išsineria.
Patarimas: PASKAITYK IR PASIDOMĖK, O NE BEREIKSLINGAI KLAUSINĖK
 
marius752
Mielieji, aš apie šiuos žalčius perskaičaui viską ką tik radau internete anglų lietuvių kalbomis, ir klausiu tik klausimų tų kurie nėra aprašyti. parodyk man nuoroda kur parašyta kiek laiko būna akys pabalusios? tokios info nėra. o prieš tai pabalimas nueidavo po dienos.

be to aš jo į rankas neimu, jis saugiai tupi ant akmens. :labas: rytas
 
neo
tokie klausimai buna ne del to jog augintojas nesidomi o del patirties trukumo...Man irgi daug yra klausimu bet daznai paklauses lieki nesuprastas todel visa info ieskau nete...
 
Richardas
Daugiau kantrybės.Stebėk ir rašykis (Amuro dienorašti)kada ėdė.kiek.ko.nebeėdė.pradėjo baigė nertis.Daug sužinosi ir padarysi savo stebėjimų išvadas .Vėliau pats viska žinosi apie nėrimasiWinkSEKMĖS
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
titana
Marius752 mano patarimas tau.Richardas gerai tau patarė,kad užsivestum užrašus,aš ir pati rašausi apie pitoną ir žalčiuką,susirašau kada maitintas,kada pabalzganuoja ir kada išsinėrė,pagal tai nuspėju kada sekantį kartą nersis.Pastebėjęs,kad žalčiukas balzganuoja padidink drėgmę ir nereikia stresuot ar padėt jam nusinert,jis pats tai padarys,kai bus tam laikas.Aišku jei žalčiukas sergantis tada nėrimasis iš jo reikalauja daug pastangų ir tada prireikia mūsų įsikišimo.
Tad linkiu gero auginimo :naiv:
Redagavo titana 2008-01-17 10:51
 
Mantas
kokia kaina šio žalčiuko?
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
AugisZ
remix as ziurint kur perki ir pas ka.. gi as taves nepaklausiu kiek kainuoja golfas 2 gali nusipirkti ir pigiai ir brangiai.. Bet siai apie 120-150 uz maziuka manau Smile
 
nelaimingixiukaz
man rodos buvo kazkas skelbima cia idejes kad parduoda 70cm ir man rodos 120lt,jei neklystu :nezin: beto dar skelbiu.lt pardavinejo kazkas :yes:
Redagavo nelaimingixiukaz 2008-04-09 19:36
 
nelaimingixiukaz
ups suklydau net buvo elaphe taeniura friezei :kvail: Grin
 
Mariezas
Aš mažus pirkau po 100lt ,bet manau realiai gerai paieškojus gal net dar pigiau galima gaut.
 
Mantas
rašo kad amūro žalčiai žiemoja, ar būtinas žiemojimas?
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8306
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36259971 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma