2024m. March 28d. 22:47:27

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Žalčiai
 Spausdinti temą
Amūro žaltys (Elaphe schrenkii)
diabolic
Pasidalinkit įspūdžiais jei kas auginate. Šiaip domina labai mityba, kaikurie sako, kad užtenka maitint vien kiaušais, o kaikurie, kad neužtenka. Vien dėl to, kad žiurkes auginu savo malonumui tai tikrai negalėčiau žalčiui atiduot. Tai va, klausimas toks ar užtenka visiškai žalčiui kiaušiniais maitintis? Kokie kiaušai geriausia? Putpelės, vištos? Ar tinka paprasti pirktiniai?
Būčiau dėkinga už bet kokią informaciją.
 
evalduxx
Na, vien kiaušinių neužtenka, ir neužteks, be to amūro žalčiai nėra vien kiaušinėdės gyvatės, tad ir reikės duoti graužikų, paukštukų ar dar kokių nors šiltų, mielų, judančių padarėlių. Jeigu norėsi auginti gyvatę teks persilaužti ir, kad ir kaip gailėsi sumaitinti peliuką.
 
Neonfan
o maniskis amuriukas jau savaite nieko neima Sad lyg ir judrus terariume , nesedi vienoje vietoje , taciau atsildyto peliuko neima , pabandziau pagaut maziuku varliuku , jie jam ant nosies laipioja o jam dzin.... O negali buti kad augintiniui augant dingsta susidomejimas negyvu maistu?
http://public.fotki.com/Neonfan/augintiniai/

Elaphe schrenki
Brachypelma albopilosum
Pandinus Imperator
Peliukai (maistui)

Skype - Neonfan
E-mail - Neonfanas@hotmail.com

Žodis vegetaras indėniškai reiškia blogas medžiotojas Smile
 
http://public.fotki.com/Neonfan/augintiniai/
Mariezas
Neonfan nenorek, kad zaltys estu taip daznai, mano amuriukai 2 irgi jauni, bet kartais buna iki poros savaiciu needa, bet kai pradeda tai eda, paskutini kart vienas suede 3 kitas 4 ziurkiukus,tiesa pries tai neede vienas 2 sav kitas 3
 
Neonfan
na ziuresim ,nes pasidare neramu , juk pries tai kuo puikiausiai jis valgydavo kas antra , kas trecia diena po peliuka..... :nezin:
http://public.fotki.com/Neonfan/augintiniai/

Elaphe schrenki
Brachypelma albopilosum
Pandinus Imperator
Peliukai (maistui)

Skype - Neonfan
E-mail - Neonfanas@hotmail.com

Žodis vegetaras indėniškai reiškia blogas medžiotojas Smile
 
http://public.fotki.com/Neonfan/augintiniai/
marius752
Kai pirkau zalciuka sake reikia ji kuo daugiau imt ant ranku kad priprastu.

jis pas mane dar tik 3 dienos bet atrodo bailus. paimu ant raku tai nieko bet tik paleidus is ju jis lekia jau kaip noredamas pabegti. paleidus i tera jis toj pasisliapia sleptuvej.

kai noriu ji isimti as aisq nuimu sleptuve ir paimu zalti. gal as darau negerai? gal jis stresuoja? jis gali del to neesti? jam apie 6 men o gyvu peliuku neima.

lenda kazkurjiems prie papilves bet ne ciumpa. net neissizioja.

:help:
Redagavo marius752 2007-09-25 23:28
 
Pao
Žinoma, kad stresuoja, žinoma, kad bailus, žinoma kad neėda... Pagalvok jei tu būtum jo vietoj? Palik jį ramybėje normaliai apsiprasti terariume neliečiamą nejudinama apsiprasti bent savaitei ar daugiau...
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
marius752
gal kas esat bandes suserti amuriukui kiausini???

ar jis juos ima?

skaiciau straipsni ir ten nebuvo pamineta kad jis atryja luksta? jis ka pajegus suvirskinti ir luksta???
 
vic
Mariau,paziurek si video ir suprasi.http://www.egzotika.info/videogallery.php?video_id=9 :alus:
 
marius752
sita video as jau macaiu, bet cia dasypeltis. o pas mane amuriukas. nznau bijau duot. girdejau jei neatris tai uzsilenks. Grinisap:
 
vic
tai tu ir neduok penkis kartus didesnio kiausinio uz amuriuka ir viskas bus okey.
 
marius752
vic parašė:
tai tu ir neduok penkis kartus didesnio kiausinio uz amuriuka ir viskas bus okey.


esi bandes??? sumaitinti kiausini?
 
vic
Kol kas maniskis per mazas kiausiniams.Bet jeigu gausiu mazu kaiusiniu butinai pabandysiu.Kol kas laukiu kol draugo kanarele prades deti kiausinius.Kai pabandysiu butinai parasysiu kaip sekes.
 
marius752
aisq Smile

nu bus smagu isgirst Smile

o kokio dydzio tavo zaltys? kokio amziaus?
 
vic
manasis amuriuks kazkur apie 50 cm:jeee:
 
marius752
nu maniskis koki 60cm ar daugiau, bet manau kol kas putpeles kiausinis jam per didelis.

nu lauksim ziniu kaip jam sekes Smile
 
vic
Tai,as,ne apie putpeles kiausini ir kalbejau,o apie kanareliu kiausinius.Manau tiktu ir banguotoju papugeliu kiausiniai,bet is kur juos gautFrown
 
marius752
tai va kad ir kanareles ir putpeles kiausiniai man kazkaip per brangu Wink tegul ritasi, as bandysiu gal kai jau maniskis gales praryti putpeles Smile

tik va del ko as rasiau tai as nesu isitikines ar amurai atryja luksta ar nea. girdejau kad kaikurios gyvates sugeba ji suvirskinti. nznau kaip yra su amuru.

nes tam straipsny ten lyg butu galima sprest kad suvirskina. bandysiu dar nete paieskot info. jei ka pranesiu Smile
 
marius752
Sveiki,

augintinis: 7men, 70cm amūro žaltys. turiu jį apie mėnesį su virš.

elgesys: jis beveik niekada neišlenda iš savo slėptuvių. rasti išlindusi įmanoma arba vakare vėlai kai pas ji dega tik raudona lempa. arba grižus iš kur nors, nes kambary nieko nebuvo. kol dar nebuvo slėptuvių tai jis pasikarstydavo šakom. o dbr nieko.

:help: ar čia normalus žalčio elgesys? skaičiau kad jie kuo labiau suaugę tuo mažiau baugūs. tai man reiks laukti kol jis suaugs?

su ėmimu ant rankų jokių problemų, užsiima gynybinę pozą bet niekada nekanda, paėmus ant rankų nebando sprukt. paleidus į terą vėl staigiai pasislepia.
gal negerai kad imdamas ant rankų aš nuimu jo slėptuvę ir pasiimu gyvūną?
ar gali jam šviesa per ryški? aš naudoju paprastą mini tipo dienos šviesos lemputę 9w ji yra pačiam tere.

kas augino ar auginate gal galite pasidalinti patirtimi? :conf:
 
agnulllka
Man rods čia nieko blogo nematau, gyvačiukas naktinis gyvūnas tad dieną tu jo nelabai pamatysi ypač kai yra vieta jam pasislėpti. Jei nenori baugšaus gyvūno plius kuris dar ir nesislepia, nedaryk jokių slėptuvių. Tavo amūriukas mato, kad naktį saugu išlysti tai ooj kai jis tau duodasi po terą, patikėk Smile
Keli faktai:
1. Tu dabar internete
2. Tu dabar egzotika.info
3. Tu skaitai
5. Tu nepastebejai, kad nera 4-to punkto
6. Tu dabar tai patikrinai
7. Tu sypsaisi. Geros dienos!
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8240
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36149495 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma