2024m. March 29d. 12:06:58

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 5

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Skorpionai
 Spausdinti temą
skorpijonu isinerimai (instar)
MoonHunter
pasidalinkite savo patirtimi,jai jus turejote maziuka skorpijoniuka ir aprasykit kaip jis pas jus augo ir neresi?kas kiek laiko ir kokio didzio (cm) buvo?:shy: ir koks ruosies nepamirskite parasyti:shy:
 
MoonHunter
ka niekam nera skorpas isiners?neturit ka paskytSad keista:no:
 
aladnas
pala- pala dar Wink viskas su laiku Smile skorpionai ne vorai nesineria taip baisai daug ir daznai Smile
b.smithi
c.nhandu
100l akvariumukas
 
MoonHunter
zinau bet galvojau kad jau chebra jau kas nors augina ir turi jau kokiu istoriju kiek zinau jie neresi per savo gyvenima tik 7 kartusGrin
 
evalduxx
Wega, klysti. Yra įvairių rūšių kurie turi įvairius nėrimosi skaičius, o tie skaičiai svyruoja nuo 5 iki 7 nėrimūsi, ir daugiau nebesineria.
 
MoonHunter
nu jo bet as apie savo pandinusiu ka snekejauGrin
 
Vygis
man irgi įdomu kada padinus negaluoja, kada ruošiasi nėrimuisi. Koks jis pasidaro? ar kiek pakeičia spalvą - patamsėja? :read:
 
MoonHunter
to ir noriu suzinotiGrin
 
Kaaarolis
o kiek laiko negalima skorpijonams duot valgyt? ar is karto galima?Wink
 
AivarasSt
standartiskai kaip ir vorui - savaites pertrauka neprazudys skorpo Smile
 
Kaaarolis
:aciu:Wink
 
Arcciss
Vienas iš C.margaritatusų jau kelios dienos niekaip pilnai neišsineria, Prie uodegos pradžios liko išnara prilipus. Nemanau, kad šitaip turi būti, jam gal padėti galima kaip nors? Ar visdėlto išsiners?
 
karolis007
jei neissinere per pora dienu tai ir nebeissiners. pasiimk ji ir graziai nukirpk ta isnara, kad nebesitampytu paskui,o jau pries kita nerimasi reikes daug dregmes. tada gal issiners.mano vienam taip buvo tai issinere per du kartus tik, bet paskutinis segmentas ir liko deformuotas, bet tai netrukdo gyventi.
 
Arcciss
Pas mane jis į I3 nėrėsi, ten nelabai ką ir įkirpsi Sad kiek įmanoma nuėmiau bet gėluonis vistiek liko dar išnaroje ir taip jam pusę uodegos...
 
karolis007
tai ir palik kiek likes. turetu issinert kito nerimosi metu.
 
Shkaciuke
Sveiki, prieš mėnesį gavau dovanų skorpioną, imperatoriuką. Aš net voro bijau, tai ką jau kalbėt apie šį padarėlį Pfft Visame tame esu dar labai žalia :nezin: nieko nežinau, kiek eimanomą viską apsiskaičiau internete. Pasidarė labai smagu ir įdomu, bet nuo parsivežimo jis nevalgė:nezin: pirkom tas lervas kurias prieš tai maitino jį, daviau ir sveiką, gyvą, ir padalinus i dalis, nebegyva, o jis vis tiek nevalgė... Jau pradėjau labai nerimauti, kad jis man nenumirtų, terrariumas puikus, durbė vienoje puseje drėgnesnė, kitoje sausesnė, turi gerą slėptuvę, turi gertuvėlę ir akmenuką, padėtas šildomas padukas, visada palaikau drėgme ir šilumą, naktim būdavo labai judrus, o nevalgė:no: ir jau kuris laikas, aš jį rasdavau ilipusį į gertuvę ir besimaudantį :nezin: ir ką jūs sau galvojat, dar vakar jis buvo normalus, šiandien priėjau prie terrariumo ir išsigandau Shock galvojau numirė Grinead: bet paskui pamačiau jį šalia jo išnaros, pasirodo jis išsinėrė :hug: o buvo idėtas kirminas, aš ji greit išėmiau, kad jis nesuzalotų skorpiono, bet nebežianu ką daryti, jis nejuda, ir visada toje pačioje pozicijoje, jis toks mažiukas pasidarė, ką man daryti? kada as galesiu bandyti duoti jam valgyt? ir kada jis pradės vėl taip pat dūkti? Pfft
 
craft
Palik dabar ji ramybeja,po kokios savaites bandyk serti.DAbar jis Labai pazeidziamas.
Niekada nepasiduok, jeigu žengei žingsnį atgal, tebūnie jis skirtas įsibėgėti.
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8241
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36151491 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma