2024m. March 29d. 10:42:31

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 6

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Iguanos
 Spausdinti temą
Medžių šakos iguanai
Kaaarolis
sveiki, turiu klausimėlįGrinisap:
Ar galima į terariumą pas iguanas dėti šakas impregnuotas lake :read:

sutvarkytas pavadinimas
Redagavo Vladas 2009-03-29 21:25
 
Vladas
Kaaarolis parašė:
sveiki turiu klausimeliGrinisap:
ar iguanai saka galma deti i terariuma impregnuota laku?:read:


Ne. Bet argi būtina kiekvienam klausimui susikurinėti atskirą temą ?
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Kaaarolis
o kokie medžiai netinka??:aciu:
Redagavo mildaster 2008-01-09 10:29
 
Eimux
Taip ar išvis yra tokių medžių kurie netiktu iguanai?:aciu:
Išvada padaroma tada, kai nusibosta mąstyti.
 
Vladas
Nuodingų medžių šakas geriau nedėti. Aišku mažai šansų, kad iguana bandys jį graužti, bet vistiek gali paragauti su liežuvio jo sakų, taigi atsargumas gėdos nedaro...
Dabar visus Lietuvos nuodingus medžius tikrai nevardinsiu, nes visų tikrai nežinau ir sąrašas manau gautųsi nemažas... todėl patariu geriau patiems prieš dedant kažkokio medžio šaką pasidomėti internete (pvz Vikipedijoj) ar jis nenuodingas...
Redagavo Vladas 2007-07-03 12:49
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
karlas
geriausia pakramtyti tą šaką. jei pats nenumirsi, tai sumažėja šansų, kad ir iguana numirs Grin
Redagavo mildaster 2008-01-09 09:29
 
Panika
Dar klausimėlis, kaip tvirtinat tas šakas ar šaką terariume?
Redagavo mildaster 2008-01-09 09:28
 
Richardas
Labai įdomu būtų sužinoti:geek: koks gi tas lietuviškas nuodingas medis, kurio palaižymas pakenks iguanai?Frown Apšvieskit mane, tamsų Frown Gerai išdžiūvęs lakas pakenkti neturėtų. Nors kas žino tą chemiją Frown

100% neduosiu:shy:.gerai būtų, kad lako instrukcija skelbtų, kad išdžiūvęs lakas nekenkia žmogui, ir kitiem gyvūnam. Tvirtinti šakas reikia visais įmanomais stališkais būdais. Kad tik šaka tvirtai laikytųsi, neklibėtų, nenukristų (nes gali labai išgąsdinti iguaną), nekyšotų; pavojingos ir aštrios detalės (kad nesusižeistų gyvūnas); neturi būti tarpų, į kuriuos įkliūtų nagas (gali lūžti nagas, net išsisukti koja). Neturi šaka būti labai slidi ir sunkai įveikiama iguanai įkopiant, nulipant. SĖKMĖS:thumb:
Redagavo mildaster 2008-01-09 11:18
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Vladas
Richardas parašė:
Labai įdomu būtų sužinoti:geek: koks gi tas lietuviškas nuodingas medis, kurio palaižymas pakenks iguanai?Frown Apšvieskit mane, tamsų Frown


Na aš nesakiau, kad iguana būtinai nusinuodys ir žus, tačiau su nuodingais augalais reikia būti atsargiais, nes dar nelabai ištyrinėta iguanų reakcija į įvairius nuodus, nors kartais tas kas mums nuodinga, iguanoms yra skanumynas (ir atvirkščiai). O nuodingų augalų Lietuvoj auga netaip jau ir mažai, tai nors ir alyvos, robinija (pseudo akacija) ir daug kitų dabar dažnai soduose auginamų augalų
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Richardas
Minėti medžiai (krūmai), nors ir auga Lietuvoje, jų mediena nėra kam nors pavojinga, nebent iguana sugriaužtų ženklų jų kiekį.:laugh:

Siūlau atsisakyti minties saugotis nuodingų šakų kaip medienos. Teisinga būtų įspėti, kad iguanų augintojai saugotųsi šių medžiu lapų, žiedų, vaisių, kurie gali būti mirtinai nuodingi iguanaiGrinead:

Ypač kambarinių ir sodo dekoratyvinių augalų:conf: Šakas naudokite drąsiai, ypač jei žadate lakuoti saugiu laku. Vladai, gerbiu, bet perlenki.:alus:
Redagavo mildaster 2008-01-10 12:25
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Vladas
Richardas parašė:
Minėti medžiai (krūmai), nors ir auga Lietuvoje, jų mediena nėra kam nors pavojinga, nebent iguana sugriaužtų ženklų jų kiekį.:laugh:

Siūlau atsisakyti minties saugotis nuodingų šakų kaip medienos. Teisinga būtų įspėti, kad iguanų augintojai saugotųsi šių medžiu lapų, žiedų, vaisių, kurie gali būti mirtinai nuodingi iguanaiGrinead:

Ypač kambarinių ir sodo dekoratyvinių augalų:conf: Šakas naudokite drąsiai, ypač jei žadate lakuoti saugiu laku. Vladai, gerbiu, bet perlenki.:alus:


Na aš vadovaujuos tokiu principu, jei 100% neesu įsitikinęs, kad medis nėra pavojingas gyvūnui verčiau sakau, kad jį nedėtų, nes lietuvoj auga pilna kitų medžių kuriuos be jokios sąžinės graužaties galima dėti į terariumą. Smile
p.s. labai gražus avataras :thumb:
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Richardas
Vladai 100% - tai perfekcionizmas. Tada kalbam taip: tie minėti medžiai ir krūmai nėra lietuviški. Jie tik auga kažkada įvežti į Lietuva.
NAUDOK ŠAKĄ LIETUVIŠKO MEDŽIO Grin

PS.Ačiū, Vladai (pusė veido mano Grin )
Redagavo mildaster 2008-01-10 21:30
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Kzkas
sita o jei saka ilga lap ismirkusi kokiam ezere ar upeje??? nera to viso nuodingo sudo???
 
Richardas
šaka skenduolė? Tokios ir kitos besivoliojančios šakos gali turėti ne nuodų o parazitu,vabaliuku....Tokias šakas reikįtu dezinfekuoti...ir naudoti galima
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
drugelia
o rastą šaką ( ąžuolo ) reikia kaip nors šlifuoti. t.y. padaryti jas švelnias ? reikia nulupti žėvę tos šakos ? Frown
 
Youko
Žievę nulupti būtina, nes už jos visokių parazitų ir šiaip gyvių mėgsta slėptis. Ir dar, ypač jei medis dar žalias, po nulupimo gerai jį padžiovinti saulėje(išdžiūsta labai greit, per porą dienų). O dėl šlifavimo nesu tikra, joms gana sunku užlipt ant visiškai lygių šakų, nagai nesikabina Smile
 
drugelia
ačiū SmileSmileSmile
 
civillis
joo, laipioja jos sunkiai tom sakom "paruostom".. keiciau sakas jau kelis kartus, seip, payvairinimui, bet dazniausia apvynioju saka kuo nors, ne visa, bet kad uzsikabint butu kur.. nes kai nulupi zieve, tai ta saka labai jau lygi pasidaro, ir toks vaizdas, kad laaabai jau sunkiai laipioja. apsuku ar medziaginiu raisciu tokiu ,ar odiniu tokiu kaip labai siaurias dirzas, kad butu kur uzsikabint jam
http://www.youtube.com/watch?v=pPC1vkjWFUU

Red iguana
kukuruzas
 
drugelia
o tai kaip pritvirtinti šaką,kad ji neklibėtų ?? reikia ko nors ,kad kai šaką reiks pašalinti galima bus nesunkiai ją nuimti :> nes tiksliai ir neparašyta kaip pritvirtinti :> Frown
Esu visai žalia Grin
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8241
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36151105 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma