2024m. March 29d. 12:00:02

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 5

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Iguanos
 Spausdinti temą
Baseinas iguanai
Kaaarolis
Turiu klausimą ar iguanos baseinui reikia kokių šildymo prietaisų ar reikia vandens filtrų,kurioje puseje laikyti baseinelį, ar šiltoje zonoje ar vesesnėje???Frown:nezin: is karto dėkoju..:aciu:

sutvarkytas pavadinimas
Redagavo Vladas 2009-03-29 21:31
 
linukas
siaip tai tam vandeni ji kakuti daro tai filtro nereikia, o vanduo ir taip isils nuo sildimo kabalio ir lempu
 
Kaaarolis
o kurioje puseje deti baseinaFrown:aciu:
 
Vladas
Iguanai baseinas būtinas, bet jeigo nėra galimybių (vietos) , tai galima tiesiog kiekvieną dieną iguaną maudyti šiltoje vonioje. Jei darysi baseinėlį, tai dėk jį šiltesnėje vietoje, kad vanduo būtų visalaik šiltas (vandenį reikės kiekvieną dieną keisti).
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Kaaarolis
:aciu::aciu:
 
karolis
kokios temperaturos vanduo turi buti tiksliai FrownFrownFrown
as esu toks ir nekitoks
 
wwet
apie 30 laipsniu

 
steu
vanduo gali buti ir kambario temparaturos, na kokia terariume toks ir vanduo.. beje dbar kai karshtos dienos buvo tai visi sildymai atjungti pas amne.. reta diena kada iguana nepasimaudo vonioje pas mane.. o jos stiklo pilyje tiesiog istatytas bliudas su vandeniu.. jei nori atsigeria.. pati visa nelenda maudytis ;]

-
 
karlas
steu parašė:
vanduo gali buti ir kambario temparaturos, na kokia terariume toks ir vanduo.. beje dbar kai karshtos dienos buvo tai visi sildymai atjungti pas amne.. reta diena kada iguana nepasimaudo vonioje pas mane.. o jos stiklo pilyje tiesiog istatytas bliudas su vandeniu.. jei nori atsigeria.. pati visa nelenda maudytis ;]

kaskur skaiciau kad sveikos igunanos negeria vandens Grin
 
Julius_Spiderling
Iguanos baseinelyje vanduo turi buti tokios pacios temperaturos kaip ir terareiumo kuriame ji gyvena. Vienu zodziu taip. Vanduo turetu buti ne per siltas, pvz. kad iguana i vandeny eitu tik atlikti savo reikalu o ne susisilti. Arba vanduo neturi buti saltas kad ji i ji eiti nenoretu. Vanduo turetu buti apie 27-30.
 
Vladas
karlas parašė:
steu parašė:
vanduo gali buti ir kambario temparaturos, na kokia terariume toks ir vanduo.. beje dbar kai karshtos dienos buvo tai visi sildymai atjungti pas amne.. reta diena kada iguana nepasimaudo vonioje pas mane.. o jos stiklo pilyje tiesiog istatytas bliudas su vandeniu.. jei nori atsigeria.. pati visa nelenda maudytis ;]

kaskur skaiciau kad sveikos igunanos negeria vandens Grin

Na jei geria vandenį, tai tiesiog terariume per mažas drėgnumas. Na, bet kadangi dideliuos terariumuose sunku palaikyti aukštą drėgnumą, todėl dažniausiai pas visus iguanos geria vandenį. Smile
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
karlas
Vladas parašė:
karlas parašė:
steu parašė:
vanduo gali buti ir kambario temparaturos, na kokia terariume toks ir vanduo.. beje dbar kai karshtos dienos buvo tai visi sildymai atjungti pas amne.. reta diena kada iguana nepasimaudo vonioje pas mane.. o jos stiklo pilyje tiesiog istatytas bliudas su vandeniu.. jei nori atsigeria.. pati visa nelenda maudytis ;]

kaskur skaiciau kad sveikos igunanos negeria vandens Grin

Na jei geria vandenį, tai tiesiog terariume per mažas drėgnumas. Na, bet kadangi dideliuos terariumuose sunku palaikyti aukštą drėgnumą, todėl dažniausiai pas visus iguanos geria vandenį. Smile

aisku. as dar turiu tokia problemele. kol neturiu igunanos reikia ispresti. Terariume lb smirda mediena, ir nepakenks tai iguanai?Angry
 
Vladas
karlas parašė:
aisku. as dar turiu tokia problemele. kol neturiu igunanos reikia ispresti. Terariume lb smirda mediena, ir nepakenks tai iguanai?Angry

Tiesiog mediena ar kokiu nors laku ? jei mediena, tai nieko baisaus.
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
karlas
tiksliai nesuprantu. bet jei man tektu ten sedeti, tai tikrai nepatiktu.
 
Vladas
o iš kokio medžio teras padarytas ? O aš ten klausiau smirda tiesiog mediena ar medžio laku (jei palakavot)
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
karlas
Medis gan geras, nes padaryta is sovietu sajungos laiku spintos, tai medis naturalus. O impregnavau dazais kurie nesmirda. jauciu smirda ta specifini kvapa suteikia kokoso durpes Grin
 
Aurimas B
Idomu butu suzinot kokio dydzio jus dedat baiseineli kad jis jai tiktu kol maza ir kaip paaugs (ar jus taip nedarot o perkat kai uzauga atskira).Ir ar jus perkat specialu bliuda ar koki salotom ir pan..?
Bla bla bla..
 
Aurimas B
Kiek skaiciau tai pagal viska iguana reikia i diena det du kartus i baseina kad reikaliuka padarytu..Ar daugiau (klystu?).Ir kiek laiko ja ten laikyt (kol reikala padaro ir traukt is ten..?).Pataisykit jai kas ne taip... :trenk:
Bla bla bla..
 
Zimzuma
Sveiki, norėjau paklausti dėl terariumo drėkinimo. Mano iguanos terariumas 152x152x56. Jame stovi didelis indas su vandeniu, taip pat kai būnu namie viską apipurškiu vandeniu, bet dbar daug dirbu ir dažnai nebūnu namie, grįžtu dažnai vakare, kai lempos išsijungusios ir iguana miega. Ar užteka tokio dydžio terariumui tokio drėkinimo? Gal yra kokių nelabai brangių ir patikimų priemonių drėkinimui, arba kad kažką pasidaryti pačiai būtų galima?
Iš anksto dėkoju
 
Vobleris
Santykine 60-75% reikalinga.Tai aukštesnė, nei patalpu normali.Manyčiau ,kad Jūsų minimo baseinėlio turėtu visiškai pakakti.O daryti Iguanai specialias, vandens purškimo sistemas nėra jokio reikalo.Visgi tai nėra, pats lepiausias sutvėrimas roplių tarpe.Svarbiausia šiluma, bei šviesa.O jai, ji dar turi galimybe tame Jūsų inde ir išsimaudyti :thumb: Žinoma galima įrengti drėkintuvą (reikalui esant), kuris papildomai drėkintų terrariumą.Kaip pvz : http://www.senuka...4.01041709 ,bet čia labiau varijantas didelėms patalpoms )pvz: (Kauno zoo naudoja,kaip išeiti pakelti drėgmę) ,bet buitiniam varijante ir konkrečiai Iguanai ir vandens indas neblogai.
Redagavo Vobleris 2012-09-27 16:09
 
www.egzotika.info
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8241
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36151430 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma