2024m. May 14d. 02:25:47

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Driežai
 Spausdinti temą
Lietuviški driežai
iweta
susigavau vikruji drieza nzn kajp jam sumajtint negyva majsta arba pzv... visokius vitaminus...gal kas zino??:nezin:
 
iweta
be to kajp paskaiciau kad reikia uv lempos ty nustebau nes mano drieziukas pas mane jau nuo pavasario ir lb puikiai jauciasi...:shy::geras:
 
paja
tai lygiai taip pat ir pas mane.nuo pavasario laikau be jokios uv lempos ir viskas kuo puikiausiai ir maitinasi ir dauginasi po kelis kartus per metus,na bet as juos laikau stikliniame terariume pastatytame prie lango pietineje puseje,tai ten pastowiai swiecia saule kai giedra.Nors siaip uv per stikla lyg ir neturetu praeiti,bet driezai tikrai gerai jauciasi ir sweikai atrodo.
 
varanas
mano gyvavedis ziemoja po zemeSmileneisleneda jau visa savaite, bet tikrai gyvas nes lenda i viskita vieta:laugh:
 
Edga123
Aš ir jau padejęs savo vikrujį į rusį, tikiuosi nerasiu pavasarį sudžiūvusio :no:
 
Vobleris
O koks tiklas jy ten laikyt Frown nei jo matai nei pasidžiaugt gali manyčiau kankinimas tik gaunas(prašau tik neisižeisti),bet laikyt tik tam kad zinotum ,kad jis kaškur yra Sad nesuprantu gerbemieji :nezin: gimes laisvei manau ten ir turi likti daugumoi atveju ypač kas liečia lietuvos gyvūnus ir ypač roplius :aciu:
 
www.egzotika.info
AndriusN
Vobleris parašė:
O koks tiklas jy ten laikyt Frown

Tai gi jis ten žiemoja. :shy:
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Vobleris
Andrelis parašė:
Vobleris parašė:
O koks tiklas jy ten laikyt Frown

Tai gi jis ten žiemoja. :shy:

jo vieta žiemoti gamtoje :conf::shy:
 
www.egzotika.info
AndriusN
Vobleris parašė:
Andrelis parašė:
Vobleris parašė:
O koks tiklas jy ten laikyt Frown

Tai gi jis ten žiemoja. :shy:

jo vieta žiemoti gamtoje :conf::shy:

Pritariu.
P.S. Mano nuomonė šiuo klausimu jau išsakyta, taigi nesikartosiu. Wink
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Vobleris
Andrelis parašė:
Vobleris parašė:
Andrelis parašė:
Vobleris parašė:
O koks tiklas jy ten laikyt Frown

Tai gi jis ten žiemoja. :shy:

jo vieta žiemoti gamtoje :conf::shy:

Pritariu.
P.S. Mano nuomonė šiuo klausimu jau išsakyta, taigi nesikartosiu. Wink

Žinau nuomone Wink daugiau ir aš šituo klausimu nekomentuosiu :conf: visi žino ka daro blogai :yes:
 
www.egzotika.info
varanas
mano gyvavedi kartais iskisa galva...:laugh:
 
Vyper
Laikau vikriųjų driežų porelę, žinau, kad sakysit jo vieta lauke žiemoti, bet bandau daryti stebėjimus. Ir iškilo klausimas ar būtina jiems iki Balandžio prabūti tame rūsyje ar galima jau dabar kelti temperatūrą po truputi...Ir ar jie prads poruotis jei dabar prikelčiauFrown
 
BeAViS
aš čia truputi ne į temą, bet prisimenu vaikystėje gaudydavom šeškinės oze kažkokius driežus. gaila jų, kai dabar pagalvoju, tiek streso įvarydavom...Grinisap:
 
varanas
Mano gyvavedis jau islindo. Pa:aciu:Smiletarkit ka tokiu laiku geriausia butu daryt. Plz.
 
Richardas
Ka tau patarti:nezin: bet geriau laikyk vėsiai.Būna ir gamtoje prabunda ir vėl iminga.Ir iškur žinai kad pabudo?! Tai neduodi ramybėsFrown......Pavasaris jau greitai (manau supratai ka norėjau paskyti):aciu: LAISVĖ LAISVĖJE GIMUSIEMS
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Big Party
as kai buvau mazas bandziau auginti vikriosius driezus Smile ir manau gavosi gan sekmingai nes padejo kiausinius ir is ju isirito drieziukai, kai issirito ir paleidau visa seiminele i laisve :hap:
 
Richardas
Big Party parašė:
as kai buvau mazas bandziau auginti vikriosius driezus Smile ir manau gavosi gan sekmingai nes padejo kiausinius ir is ju isirito drieziukai, kai issirito ir paleidau visa seiminele i laisve :hap:
Gerai kai net mažas supranta kad reik paleisti:thumb:Nes mes tiek roplių gamtoje teturime 3 driežus 3 gyvates ir vėžli -ir tie nyksataSad
Redagavo Richardas 2008-01-21 11:57
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Big Party
jop tada man buvo apie 10 metu Grin
 
varanas
tas gyvavedis islenda is po zemiu, o kai duodu maisto jis needa. jis net neatsimerkia. plz pasakykit ar tai nera blogai nes tas drieziukas mazas ir jo pilvas patikekit plonas ir matosi kad jis ialkes...:help:
 
Richardas
Liko ne taip dug iki pavasario.Turėtu ištverti.Neištvers Grinead: Jausiesi kaltas kad rudeni neimito---padėti nemanau kad galima:nezin:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8334
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39614
 
 
  
  36282446 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma