2024m. April 25d. 08:01:25

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Varliagyviai
 Spausdinti temą
Padėkit išsirinkti varlytę
_littlecat_
Patariu pirkt bombina orientalis varlytę ji miela ir nereikli. http://www.akvariumas.net/straipsniai/bombina_orientalis.htm
_littlecat_ prisegti paveiksliukai:
bombina_orientalis.jpg
 
Luna
Noriu paklausti, ar kas nors augino namie paprastą rupūžę( žalią arba pilką)? Ar jos minta tik gyvais vabalais? Man sakė, kad joms užtenka namų šilumos, nereikia papildomo šildymo. Frown
 
Vobleris
Paprastų mūsų: varlegyvių,roplių ir kitų laukinių gyvūnų laikyti ir gaudyti iš gamtos negalima tam ir yra nelaisvėje išveisti egzotiniai ir kiti gyvūnai.Todėl , tokias mintis apie "laikymus" galite pamiršti.Manau šitoks atsakymas,daugiau nei išsamus.
Redagavo Vobleris 2010-09-28 22:54
 
www.egzotika.info
Luna
Shock Supratau. Noriu pradėti nuo paprasčiausio varliaus ar rupūžės, kuri dėl mano žinių stokos gal neištvers pas mane. Tai nuo kokio nelaisvėje išveisto varliagyvio rekomenduotumėte pradėti. Kur rasti literatūros apie priežiūrą?
 
Vobleris
Pradžiai apsilankykite čia - http://www.egzoti...?cat_id=13 ir tikrai rasite -sužinosite Smile kas jum tiks ir patiks.Sekmės.
Redagavo Vobleris 2010-09-29 10:54
 
www.egzotika.info
kitaniux
O varlės ir medvarlės ėda vadinamus "dzikus" kurių galima įsigyti žvejybos parduotuvėse?
 
paulina
Dzikai nera pats geriausias maistas medvarlem geriausia svirpliai
Daug visokio gerio Smile
 
ReMaX
Xenopus laevis tikrai nereikalauja daug demesio vietos ir pastangu ,bei labai ištvermingas gyvunas:thumb:
 
kitaniux
Puiki diskusija Smile Padėjo po truputi apsispręsti. Įdomu būtų sulaukti Linos šių dienų realijų apie savo Milk frogs. Smile Ar Vaito medvarlėms tinka panašios sąlygos kaip Milk frog? Rinkčiausi ateityje manau tarp šių dviejų rūšių. Taip pat smalsu kokia Milk frog kaina.
 
rytojus13
:labas::help:Sveiki visi! Rasau pranešimą pirmą kart. tiksliai nežinau ar reik rašyt į tą pačią temą , ar nauja, nes šita tema- ta tema , kurios man reikia.
Padėkit žmonės betkuo. Aš vis neapsisprendžiu, ką as noriu turet. labai noriu ugniapilvės varlės, arba ale nuodingos dartfrog. Papasakokit man kanors apie dartfrog. Man patinka labiau kai laipioja medziais ir sausumoj buna. Aš įsivaizduoju, kad turet dartfrog yra labai labai sunku. Ar yra taip sunku kaip man atrodo ar kaip? masakykit biški savo nuomones.Smile
 
paurok89
Pirmiausiai pradedame tuo jog Dart Frog gyvendamos nelaisvėje nebegamina nuodu, bet iš karto pasakau jog Dart Frog tikrai ne naujokui.... Gali pradėti nuo Litoria Caerulea, jos užauga gana didelės be problemų maitinasi svirpliais, ir nereikalauja daug priežiūros Smile
 
rytojus13
O tai tada kur imanoma tokiu gaut, nes nelabai maciau kad pardavinetu nei zmones ir tikrai nepardavineja gyvuneliu parduotuvese. nebent zinot kokia puikia gyvuneliu parduotuve. tada tikrai noreciau suzinot kur tokia yraSmile. gal zinot kanors, kas tokias parduoda, ar kaSmile?
 
paurok89
Čia http://egzotika.info/forum/viewthread.php?forum_id=7&thread_id=4313 narys steu parduodu Litoria Caerulea po 50lt. Iš jo tikrai pirkti patikima. Gausi patarimų, galės ir maisto kartu parduoti Smile
 
steu
Kalbant i tema kaip issirinkt varle visu pirma pasakysiu jog varle tai toks gyvunas kuriuo reikia grozetis per stikla.. Ji nebus jaukus rankinis gyvunelis.. Visu antra daugelis varliuku visgi naktiniai ir dienos metu slepsis, nebus akivaizdziai matomi.. Dendrobatikai vieni intelektualesniu dienos metu aktyviu varliu.. Nesamones kad dendrobatikai lepus ir sunku auginti, svarbiausia visada tureti pasaro t.y. smulkiu svirpliuku, drozofilu.. kiekviena maitinima duot vitaminu, palaikyt dregme bei temperetura ir auga kaip ant mieliu Smile tokioms kaip caerulejom ar milkfrogam pilnai uztenka kambario temperaturos (neturi nukrist zemiau 18C)

-
 
paurok89
Dėl Dendrobatikų, tai dėl maisto dažniausiai ir kyla problemos... Na, bet pasistengus žinoma įmanoma laikyti viską, bet jos ir nėra pigios Smile
 
steu
Yra dendrobatiku kur dvi dienas nepasersi ir nustoja est visai.. Atstatyt tada sudetinga jau.. Ant karto viena varle sueda ~15~50 svirpliuku l2 dydzio.. Reik tureti pastoviai maisto baze po ranka.. esu ir as nustipines pora polypedates vitatus vien del netinkamo maisto.. O del kainos taip, nepigios eksperimentavimui Smile bet ju intelektas, elgesys bei vaizdas terariume atperka Smile

-
 
paurok89
Va kur jų auginimo sunkumas ir pasirodo, kasdien turėti svirplių, tai jug maistas greičiau už varlę auga, o kas parą svirpliukai irgi negimsta. O apie tas dvi dienas kur nepašeri, tai iš viso sunkumų atsiranda kaip nori kažkur išvažiuoti Smile Na, bet kaip ir sakei čia tik keletas rūšių kuriom taip Smile
 
rytojus13
Labai ačiū uz nuomone. pasaket tikrai nemazai geros informacijosSmile. Jei galit papasakokit kanors apie bombina orientalis. kanors ko varliagiviu treciokelis gali apie jas nezinot. mačiau kad jos nera labai slapscios ir nera isliapintos. as zinau tik viena givuneliu parduotuve Vilniuje- akvariumai. tik ten jas parduoda. gal pazystat kanors, kas jas parduoda, ar netyciom uzsiveise ir galetu parduotSmile??
 
Jrt
paludariumas 2metrai ilgio,60 cm plocio80 cm aukscio,apacioje pilnai apsemtas 20cm gylio virsutineje dalyje daug augalu, kelmu,vandens temp 26, oro nakti 24 diena 28,vasara buna karsciau,dregme labai didele,ar galetu tokiom salygom augti koki nedideli varliuksciai ir gal kas turi lt ju parduoti?
 
Jrt
https://www.youtube.com/watch?v=-Qn7xK4dRDg&feature=share
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8298
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36253152 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma