2024m. April 19d. 16:59:38

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Varliagyviai
 Spausdinti temą
Padėkit išsirinkti varlytę
GiX
Forget_me_not parašė:
Ačiū, Gix už nuorodą, turėjau kur akis paganyt :yes: Na bet Linos vivariumas man vistiek pasakiškai atrodo :naiv:


Taip, sutinku, Linos irgi grazus:naiv:
 
www.scorpions.lt
Simona
labai butu idomu kaip tos varliukes ten laikos ir kaip prisiziuri:conf:
 
Simona
gal kas pasakys milk frogu prieziura? temperatura? vivariumo dydis? po kiek geriausia augint? kaip veisimosi salygos? na ir tt Cool
 
Natrix
Jeigu čia apie tą patį...
http://www.amphibiancare.com/frogs/caresheets/amazonmilkfrog.html
Aš pasaulio valdovas.
 
Simona
o man bombina orienalis nepatinka, todel ir domiuos siomis varlytemis.. noris kad lina parasytu kaip jai su jom sekas, bet kad matau nebeapsilanko ji cia. Idomu butu suzinot kitu augintoju patirti.
 
Lina
Sveiki sveiki visi Smile Net pamiršusi buvau, kad čia temą kažkada sukūrusi :shy:
Kas dėl priežiūros sudėtingumo, kaip čia kažkas klausė, tai tikri tinginių gyvūnai jie - sykį į dvi-tris savaites įmetu svirplių, dar kartais musių išritinusi, ir visa priežiūra. Na šiaip "ant dietos" laikau jas kaip ir specialiai, ne tik iš tingumo, nes norisi kuo ilgiau mažytes išlaikyti. Gaila tik, kad augant spalvos nebe tokios ryškios darosi.
Jei kam įdomu, artimiausiom dienom nufotografavusi įmesiu foto. Jei neįdomu, vistiek įmesiu Grin
 
Vladas
Ypač, bent jau aš laukiu terariumo fotkę, nes labai įdomu kaip dabar atrodo, ar vandens augalai aklimatizavosi augimui sausumoj ? Smile
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
KMI008
o isvis yra tokiu varlyciu kurias butu galima auginti 25*25*25 terariume?:nezin:
 
Ophelia
KMI008 parašė:
o isvis yra tokiu varlyciu kurias butu galima auginti 25*25*25 terariume?:nezin:


Pirma yra sprendžiama kokį gyvūną pirkti, o tik tada taikomas terariumas jam, ne atvirkščiai.
 
Richardas
Ophelia parašė:
KMI008 parašė:
o isvis yra tokiu varlyciu kurias butu galima auginti 25*25*25 terariume?:nezin:


Pirma yra sprendžiama kokį gyvūną pirkti, o tik tada taikomas terariumas jam, ne atvirkščiai.
Tokiems klausėjams negalima jokių varlyčiųGrin:no:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
KMI008
tai aisku, bet kaip tik turiu toki terariuma ir noreciau kokios varles:nezin:. tai kaip?
 
AugisZ
čia vis žmonės galvoja va pataupysiu ant terariumo, bus mažesnis.. bet kaip sužinotu tu "varlyčiu" kainas.. ir jei netyčia tam sutaupytam tere užsilenktu, manau nebenorėtu nė mastyt apie taupyma terariumui, ir jo irengimui Grin
 
KMI008
Tai kaip supratau tokiam tere augint varliu neiseina...Grinisap:, o tai ka pasiulytumet augint tokiam terariume?(tokio dydzio)Frown
 
GiX
KMI008 parašė:
Tai kaip supratau tokiam tere augint varliu neiseina...Grinisap:, o tai ka pasiulytumet augint tokiam terariume?(tokio dydzio)Frown


Vorą ar skorpioną. Dart frogs varlių kaina 100-300lt . Joms reikia nemažo tikro vivariumo ir labai daug žinių kraičio, kad sėkmingai jas augint. Jei užsimanei/užsidegei būtinai varlę augint miniatiūriniam terariume, geriau stebėk, kaip natūralioje gamtoje jos auga ir gyvena.
 
www.scorpions.lt
AugisZ
Gix, na užseniečiu forumuos visi kaip ir pradeda nuo tu dart frogu, ir augina normaliai.. bet svarbu įrengti vivariuma normalu su augalais ir baseinuku, ir pradėt nuo nelepiausu tu varliuku (Dendrobates leucomelas
Dendrobates auratus) Smile
Aš ir galvojau isigyt dart frogu.. tik jų gaut sunku (nes iš kitu šalių vežant labai didelis % kad jos mirs bevežant..)
 
GiX
AugisZ parašė:
Gix, na užseniečiu forumuos visi kaip ir pradeda nuo tu dart frogu, ir augina normaliai.. bet svarbu įrengti vivariuma normalu su augalais ir baseinuku, ir pradėt nuo nelepiausu tu varliuku (Dendrobates leucomelas
Dendrobates auratus) Smile
Aš ir galvojau isigyt dart frogu.. tik jų gaut sunku (nes iš kitu šalių vežant labai didelis % kad jos mirs bevežant..)


Tai žinoma. Juk vieni niekai padaryti vivariumą tinkantį šioms varlėms. :thumb: Ypač 25*25*25 išmatavimų.
Visas jų sudėtingumas ir susideda iš vivariumo ir jo priežiūros. Daug laiko tai atima.
GiX prisegti paveiksliukai:
vivwaterfall04_big.jpg

Redagavo GiX 2008-10-26 12:23
 
www.scorpions.lt
AugisZ
Gix, na taip yra darbo, bet pasistengus tikrai nebus labai sudėtinga.. žinoma 25x25x25 terariume nieko gero nebus ir neišeis.. bet kiek rašo grupelei šiu varliuku pilnai užtenka ~60cm ilgio su pakankamai augaliuku (kad galėtu pasislėpti)
Va pavyzdys manau tikrai pavykusio vivariumo Smile
http://www.brians...lding.html

linkas...
Redagavo Vladas 2008-10-26 16:31
 
Simona
Lina, o dideles jos tau uzaugo?
 
Tarek
Laba diena, Aš irgi norėčiau pasirinkti kokią varlytę, kad proto ribose būtų , nes vis neapsisprendžiu kokios egzotikos noriu Smile , galit gal prašau parašyti pradedančiųjų kokios varlytės būtų?
 
http://www.efoto.lt/user/54343/nuotraukos/geriausios
_littlecat_
Patariu pirkt bombina orientalis varlytę ji miela ir nereikli. http://www.akvariumas.net/straipsniai/bombina_orientalis.htm
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36246625 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma