2024m. April 19d. 03:33:28

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Terariumo šildymas termokabeliu
Pao
paskambink ir susitark Kaune +370 678 39828
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
-PiErCiNgAs-
AČIŪSmile
Brachypelma Albopilosum
Brachypelma Boehmei
Lasiodora Cristata
Acanthoscurria Brocklehursti
Pseudemys Scripta Elegans
Gromphadorhina Portentosa
Blaberus Craniifer
Zophobas Morio
Tenebrio Molitor
 
Klaipeda
O termostatas salia termokabelio prijungiamas? Taip supratau, kad reikia pirkti atskirai Frown Jeigu laikysiu viena ar pora eubliafaru, tero ilgis apie 60cm, kokio galingumo patartumete termokabeli?
 
Pao
Jei naudosi termoreguliatoriu - is esmes jokio skirtumo kokio galingumo, kabelis, nes termoreguliatorius vienaip ar antraip (vienu atveju, jei kabelis galingesnis- greiciau, jei maziau galingas leciau prikaitins terariuma iki reikimos t) reguliuos temperatura. Jei neturesi termo kabelio, manau kad tokio dydzio terariumui butu reikalingas apie 50W termokabelis, taciau tai dar priklauso nuo daugelio kitu salygu: terariumo plotis, aukstis reikalinga temperatura, kambario temperatura ir t.t, o del siu priezasciu dargali buti reikalingas ir galingesnis, arba maziau galingas kabelis.

Termoreguliatorius isigijamas atskirai, ju kaina mazdaug nuo 50 Lt (paprasciausiu funkciju) ir daugiau (turinciu papildomu funkciju).
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
garsas
Pao parašė:
todel nusprendziau sukurti temele apie viena is terariumu sildymo priemoniu - termokabeli.

galėtum ir apie drėgmės palaikymo įrangą papasakoti? tokios info tai labai trūksta.
P.S. turiu hidrometrą pakabinęs ir lakstau su purkštuvu. neseniai nusipirkau hidrostatą, bet ką jungti prie jo nžn...
http://www.zoolog...t&id=13313 turiu ir šitą. bet jis garina vandenį ultra garsu, ar nepakenks augintiniui??? i indą kuriame garinamas vanduo įkišau pirštą - patyriau "šoką" atrodo, kad elektra trenkė, bet tai titano membrana ultra garso sukėlėja vibruoja ir tos vibrobangos sklinda vandeniu (manau ir oru, tik mes nejaučiam , o kaip gyvūnai???) ir kuo arčiau tuo stipriau krato.
tokia įranga ( http://www.reptil...Rainsystem )brangoka

Moderuota: stvarkytos nuorodos į puslapius, kad užtektų tik ant jų paspausti.
Redagavo 2006-11-15 22:51
 
Pao
Manau jei skirta gyvunams - tai ir nekenkia. Cia vadinama hazerio efekta sukuria, kuris dregmes nepriduoda... Tik sukuria ruko imitacija ir naudojamas varliu terariumu mikroklimatui sukurti. Hidrostatas atrodo kitaip. Temperaturos pagrindu garinamas vanduo, del ko susidaro garai. kazkas panasaus kaip garintuvai pardavinejami parduotuvese skirti kambariu drekinimaui, tik zinoma gerokai mazesnis aparatelis, skirtas terariumams...

Radaguoti terminai
Redagavo Pao 2006-11-16 12:45
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
garsas
Pao parašė:
Manau jei skirta gyvunams - tai ir nekenkia. Cia vadinama hazerio efekta sukuria, kuris dregmes nepriduoda... Tik sukuria ruko imitacija ir naudojamas varliu terariumu mikroklimatui sukurti. Hidrostatas atrodo kitaip. Temperaturos pagrindu garinamas vanduo, del ko susidaro garai. kazkas panasaus kaip garintuvai pardavinejami parduotuvese skirti kambariu drekinimaui, tik zinoma gerokai mazesnis aparatelis, skirtas terariumams...

oi neee... hidrostatas tai tik tas daigtas, kuris reguliuoja, kad neperdžiūtų ar nepasidarytų labai drėgna. jis tik valdo tą irangą kuri ir skleidžia tuos garus. tas pats ir su termostatu jis nešildo, o tik gali įjungti ar išjungti pavyzdžiui termokabelį ar kilimėlį arba kitą šildymo prietaisą. tai skirtingi daigtai!!! nemaišykit įjungęs kilimėlį gali ir iškepti augintinį, o termostatas to neleis - kaip bus pasiekta norima temp. jis atjungs kilimėlį, kad neperkaistų ir įjungs, kad nesušaltų, analogiškai veikia ir hidrostatas, tik jis stebi ne temperatūrą, o drėgmę. hidrostatą rasti nesunku hidrometrą (kuris tik parodo duomenis)dar lengviau. bet įrangą kurios pagalba sukuriama drėgmė - sunku. kaip minėjai kambariui drėkinti yra, bet jis užima pusę terariumo - apsurdas. o spec. gyvūnams ar buitinį, bet mažą rasti sudėtinga.


Radaguoti terminai
Redagavo Pao 2006-11-16 12:46
 
Gafri
ziurekit,zmogai,turiu as ta Prodac termokabeli ir naudoju voro terariumui.Tai ar reikia ta kabeli laikas nuo laiko isjungt ar jis gli visa laika but ijungtas ir isjunginet jo nereikia?
Jei zmogus linksi ne i takta,dar nereiskia,kad jis neturi klausos,galbut jis girdi kitokia muzika...
 
Pao
Gali buti visa laika ijungtas.
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Gafri
bet tai va dabar paziurejau,o jis saltas nors ir ijungtas,tai taip turi but ar jam sakutes pakutes jau? :nezin:
Jei zmogus linksi ne i takta,dar nereiskia,kad jis neturi klausos,galbut jis girdi kitokia muzika...
 
Pao
Gali buti perdegas, arba tavo rozete neveikia. pabandyk i kita razete ikisti. Ir atmink, nuo sakutes iki juodo bruksniuko jis nekaista.
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Neonaz
gal tu jį stipriai sulenkes buvai?Grinisap:
 
Gafri
bet tai anksciau tai veike ta razete :nezin:einu patinrint i kita..
o kam nors buvop perdeges toks kabelis?
Jei zmogus linksi ne i takta,dar nereiskia,kad jis neturi klausos,galbut jis girdi kitokia muzika...
 
Pao
apie PRODAC nesu girdejes, kad butu kam perdeges...
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Gafri
ai,jau atradau,kas atsitiko... Smileaciu
Jei zmogus linksi ne i takta,dar nereiskia,kad jis neturi klausos,galbut jis girdi kitokia muzika...
 
Pao
Gafri parašė:
ai,jau atradau,kas atsitiko... Smileaciu


pasidalink su visais, net idomu pasidare?
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Gafri
pasirodo,kad mano mielas broliukas belisdamas,kur nereikia sugebejo nulauzt laida ir nieko nepasake,taip,kad siandien reikes pakeist ir viskas vel bus good :clap:
Jei zmogus linksi ne i takta,dar nereiskia,kad jis neturi klausos,galbut jis girdi kitokia muzika...
 
AndriusN
Pas mane irgi Prodac ir kartais būna,kad atvėsta jis. :geek:
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Gafri
joa pas mane irgi taip budavo,kol dar veike,kad kaista kaista,o tada padaro pertrauka ir atvesta trumpam Smile
Redagavo Gafri 2006-12-15 19:00
Jei zmogus linksi ne i takta,dar nereiskia,kad jis neturi klausos,galbut jis girdi kitokia muzika...
 
Klaipeda
Be termoreguliatoriaus tikriausiai neverta vien termokabelio jungti? Tarkim neperkaistu man driezai? Nepersaltu? Saugiau su termostatu
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36245549 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma