2024m. April 19d. 06:13:47

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Skorpionai
 Spausdinti temą
Pandinus Impperator (kokia lytis, kur įsigyti)
evalduxx
Nuodingi nelabai. O dėl laisvai imti į rankas tai iš vis pamiršk, jokio gyvo padaro negalima imti į rankas laisvai.
 
paulius
o jeigu jis man ygels? kas bus? tarkim butinai man reiktu jy paimti, tarkim tvarkyciau terariuma, negalima imti?
jei tau kanda, ir tu kask.. Smile
 
MoonHunter
jai pripratintas prie ranku gali imti jai perki laukini jau paaugusi patarciau kad net ir nelystum nes pavojus nzn kiek kartu isauges manu kad 100% igeti galetu,jai nuo manzens prtinamas ant ranku tai viskas ciki gali jimti nieko perdaug nepadrys bet reikia tasiminti tai kad jis ne juru kiaulyte Smile o jai ikastu tai nzn daukas sako kad kaip bites igelimas ir taip raso kaip pats pajusi savo kailiu tai tada ir zinosi:conf:
 
evalduxx
Wega, iš kur tokios kvailos žinios, kad šie padarai pripranta prie rankų? Nesamones šneki.
 
Neonaz
man atrodo priklauso nuo pacio individo kaip elgsis jis...
Brachypelma albopilosum
Brachypelma smithi
Elaphe taeniura friesei
www.streetracing.by/forum/images/smiles/spider.gif
 
evalduxx
Bingo, ir niekada nežinai ką jie padaris, ar ką ruošiasi daryti ar dar ką nors toliau. Taip, kad neprisipratins šių padarų niekas.
 
MoonHunter
nu bet ant ranku gali sau imti,su kiekvienu egzotiniu gyvunu reikia elktis svelniai tu jam blogo nedarysi ir jis tau ir nerikia imineti kada uzsimaniai kad kuo maziau jam itamps butu
 
evalduxx
Wega, vėl gi klysti, čia ne žaislas ir imti švelniai ar ne švelniai nėra gerai. Kartais gali užtekti menkiausio judesio ir pamatysi, kad jau įgėlė.
 
aladnas
kartais ir judesio nereik pamato ir puola, tarkim mano voras na imdavau i rankas viskas norm sian pasiziurejau ne is sio ne is to piestu stovi paemiau pagaliuka priatejus pagaliukui kirto su pasisokinejimu Grin (nenoreciau kad ten kieno nors pirstas butu)
b.smithi
c.nhandu
100l akvariumukas
 
MoonHunter
nu o ka nebuna kad jums atsikeli isryto piktas neta koja kas nors pajuokauja o tu rimtai ko nori Grin ir pan. nu ir gyvunams taspatsGrin
 
MoonHunter
nu kiek zinau tas zmogus juos augino apie 5m. ir nievienas neigeleGrinPfftGrin
 
rtomazas
Kas kiek mazdaug laiko neriasi skorpai? Turiu maza p.imperatoriu, bet jis jau apie 2 men. nieko needa ir nesineria . Kas jam negerai ?
 
MoonHunter
nu nzn kas kiek neresi, pirmas nerimas tai zn kad kazkur 2.5savaites o apie kitus tai nzn jis per savo gyvenima isineria 7 kartus,kiek sakiciau tai jie gali isbuti beveik metus nevalge,nzn ar cia tiesa ar neGrinisap:
 
titana
evalduxx parašė:
Wega, iš kur tokios kvailos žinios, kad šie padarai pripranta prie rankų? Nesamones šneki.


Žiūriu kiek žmonių,tiek ir nuomonių.Aš pas Vilmantą niurkiau šį gražuolį ir jis man sakė,kad jie pripranta prie rankų.
 
MoonHunter
as pas ji ir niurkiau ir as apie ir sakau cia nuo kiekvieno zmogaus vis kitaip vienas taip sako kitais anaip kaip augini tai ir augintinis su tavim elgesiGrin du pries du,pagaliau nevienas esu Grin
 
evalduxx
titana, nesamones čia visi šneka, o ypač tie kurie sako, kad šie gyvūnai pripranta prie rankų, juokas iš tiesų ima ir tiek.

P.S. norėčiau aš pamatyti tuos padinusus kurie yra pripratę prie rankų.
Redagavo evalduxx 2007-05-01 20:48
 
Vygis
neturiu, nežinau... bet manau šitie gyvūnai kaip ir kiti kad ir vėžliai nepripranto, o toleruoja žmogų... tiesiog kiekvienas žmogus kaip elgiasi su gyvūnu taip jam ir atrodo... jai tu jį labai myli tai jam atrodo jis ''priprato'' o priešingiai ''nepriprato'' gal kas ir nesuprasit mano minties... nesugebu jų išreikšti nei žodžiais nei raštu Grinisap:
 
titana
Iš tikrųjų šie gyvūnai protu nepasižymi,bet jei nebūčiau pati jo laikiusi gana ilgai rankose ir leidus jam vaikštinėti nuo vienos mano rankos ant kitos tkrai nesiginčyčiau.Tiesiog sakau,kad Vilmantas sakė,jog juos laisvai ima į rankas.
 
evalduxx
Laisvai imti į ranką, tai nereiškia, kad jie yra pripratę prie rankų ir dar, kad pripranta prie rankų, nelogiška ir iš viso kam skleisti tokias kaip sakant nesamones, kad paskui jos plistu toliau. Mano B. albopilosum irgi nieko kol kas nėra padarius būdama ant rankų, ir jokios agresijos nerodo, tačiau neteigiu jog aš ją pripratinau prie rankų, ir ji gali priprasti prie jų.
 
MoonHunter
nu jo nepripratinsi niekada prie ranku,tesiog taup jau yra kai zmogui jau ilgokai nieko skorpas nera padares ir moki elgis su jais ir atsargiai tai gali imti irankas bet jai jis kazka pajus blogai ir pan asq negli teikti kad zmogus gali zinoti tokio gyvuno elgesi ar mintis nuspeti ka jis darys asq jis islyka pavojigas,bet cia nuo dauko priklaus, ir nzn kas gali atsitikti vienas gali auginti 5metus ir viena diena neisto gali ikasti ir pan.nu jis ne kaciukas bet ir tie buna kad ir kanda ir pan.gynai yra gyvunai,laukiniai ne naminiai,tai galima katik nori sakyti nes nuo kiekvieno seiminiko priklauso ir nuo ivairiu salygu,gyvunas niekad nepripras prie ranku bet jausis saugiai ir ne erzinamas tai jis zalos tau gali ir nepadaryti,cia gali gincitis kiek nori ir pan.diskutuoti vieni gali sakyti taip kiti taip o geriausiai patirti savo kailiu viska watGrin
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36245738 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma