2024m. March 29d. 03:00:46

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Vaivorykštinis krabas
trobele
o vanduo turi apsemti krabuką? :conf:
 
krabosoma
turi būt ir visiška sausuma ir turi būt kur jam pasinert visam su visom akim ir žnyplėm
 
aivy.veltinis.lt
svaled
Ar 45lt brangu už didelį krabą?
 
Variunka
man atrodo gan pigiai kainoja Cool
Live fast, die never
 
Rita
tai tokios ir yra jų kainos, bent kiek aš mačiau Smile
Kada nors bandei. Kada nors „susimovei“. Nesvarbu. Bandyk dar kartą. „Susimauk“ dar kartą. „SUSIMAUK GERIAU“.
- Samuel Beckett
 
svaled
Jau nupirkti net du, tik ne vienam akvariume. Tiesiog keista kai KIKA pardavinėja krabus už tokią kainą, nes Kika nepasižymi žema gyvūnų kaina.
Redagavo svaled 2009-06-21 17:25
 
addictive
Na maniškis gyvena 35l akvariume, dangčio išvis nededu, 30proc akvos pertverta apie 7cm aukščio sienele, gaunasi toks baseiniukas, kitoje puseje maišytas žvyras su smeliuku, šildyt nebešildau - vasara, atvėsus orams reiks šildyti, apšvietimas - dienos šviesa, žinoma sąlygos ne per geriausios, tačiau nėrėsi 2 kart pas mane sėkmingai Smile o tūno jis labai įvairiai, kartais kelias dienas is eiles vandenyje prastūkso, lartais darosi "remonta" žvyriuke Wink bet pastebėjau, kad žvyre megsta terliotis kai jame pripilu vandens Wink
|----------------------------------|
N.Chromatus - L2-3
A.Metallica - L2-3
B.Auratum - L3-4
L.Parahybana - L8-9
P.Murinus L3-L4
|----------------------------------|
 
roplys
Kshiste parašė:
Nuo vakar turiu pona Kraba (Cardisoma armatum). Didokas galvijas jau, uztaj labaj mielas ir aktyvus tik bajdoka, kad nenumirtu.

Klausimai:

1. Vakar irengiau akvariuma su sausuma ir sleptuve (pagal krabu laikymo instrukcijas). Vanduo is krano ir kazkodel balzganas jau para, nenuseda baltos daleles. Gruntas plautas, bet filtro nera. Po paros atsirado nemalonus kvapas ir dar labiau vanduo "patamsejo". Ka daryti? Keisti vandeni ar deti filtra? Ar dalinai keisti vandeni ir deti filtra? Augalai plastikiniai, puti negali. Dar yra ideta didele juru zvaigzde dziovinta(dekoracija), ji negalejio sukelti blogo kvapo ir vandens nekokybes-rugimo?

2. Ar siai rusiai reikalingas surus vanduo, ar reikalinga deti juros druskos i vandeni? Nes kazkur skaiciau, kad gelam vandeny krabai isgyvena tik 3 menesius, butu labai apgailetina jojo netekti, del neismanymo. Juros druskos KIKOSE nera Sad

3. Laikau jiji ant palanges, skaiciau, kad sviesos jie nemegsta, bet apsvietimo nezhadu deti. Neiskeps nedorelis ir ar nepraras kiauto spalvu, jei gaus saules spinduliu?

4. Sildymo dar nedejau, nors jiems reikalinga maziausiai +25 laipsniu temperatura, zhadu ideti tik rudeni, nes manau, kad dabar pakankamai silta. Ar tai ne klaida?

Aciu, uz atsakymus, laukiu tik kompetentingu pasisakymu.





blogas vkapas del nesvaraus vandens tai gali sukelti palikti maisto likuciai it taip t.t. sviesa kraba neturetu trygdyti suraus vandens nebutina pas mane jis be suraus vandens puikiai gyvena.is krano niekada nepilk vandens jei neturi kokio zuvyciu akvariumo tai vandeny firink o po to atvesink ir i pilk i krabo akvariuma nes tai dar vienas nesvaraus vandens sukelejas nebent tu tu ri vandens filtrus bet ne akvariumo o vandentikio.apie filtra tai siulyciau isigyti bet nebutina bet pades tau islaikyti savaru vandeni.stenkis neperserti krabo nes jis eda nedaug ir paliks maisto likuciu kurie sukels nesavara tavo akvariume.laikyk kraba ten kur ji maziausiai trygdytu zmones. sildytuvas yra krabui riekalingas tikiuosi mano pasiulymai pades pradadantiesiams krabo augintojamsGrin:
 
AivarasSt
vegzotika parašė:
nusipirkau vaivorykštinį krabą prieš savaitę. 50 litrų akvariumas, trys slėptuvės, nemažai sausumos, bet jis nieko nevalgo.Dedu šaldytą maistą,kūbelio trečią dalį, bet jis plaukioja ant dugno.Bandžiau su pincetu maitinti,su žnyplėmis stumia.padėjau kriauklytes, keičiu maistą: obuolius, mėsytę, net nejudina.Prieš dvi dienas numetė šarvus.Girdėjau,kad reikia kalcio duoti,bet kaip tai padaryti? kaip atskirti mergaitę nuo berniuko?
 
Rita
buvau išvykusi 2 menesiam, ir palikau savo krabą prižiūrėti tetai. Krabas pagal viska jau turetu nertis (sprendziant pagal ataugusias kojas). Bet nesineria, prarado spalvas. Atrodo kaip surudijes... nevalgo jau kokia 3 savaitė. teta man sake, kad vanduo geras, šiltas ir t.t. grįžusi pažiūrėjau, kad tas vanduo gal kokiu 20laipsniu... krabui akivaizdžiai per daug šaltas. Tai du mėnesius mano vargšė krabytė šalo Frown nežinau ką dabar daryti, manau, kad krabas mirs...nes niekada tokios baisios spalvos nebuvo ir taip ilgai nebadaudavo... gal žinot kaip būtu galima jam padėti? nes nenoriu, kad mirtu. ji labai graži ir didelė. 126l akvariume gyvena, yra smelio, akmenu, vandens (šilto). o pas teta gyveno 20l akvariume...
Kada nors bandei. Kada nors „susimovei“. Nesvarbu. Bandyk dar kartą. „Susimauk“ dar kartą. „SUSIMAUK GERIAU“.
- Samuel Beckett
 
Rita
sianakt issinere mano krabauskaite, tai tapo ryskiai melynai, lyg tamsus rasalas ir neteko 3 kojyciu. vis galvoju, kada ji pas mane issiners su visom kojom? kazin ka ne taip darau....
Kada nors bandei. Kada nors „susimovei“. Nesvarbu. Bandyk dar kartą. „Susimauk“ dar kartą. „SUSIMAUK GERIAU“.
- Samuel Beckett
 
roplys
taip jau buna per nerimasi krabas needa, spalvos isblunka o po to issineria
 
Rita
bet va po issinerimo mire ji praejus 3 dienom...
Kada nors bandei. Kada nors „susimovei“. Nesvarbu. Bandyk dar kartą. „Susimauk“ dar kartą. „SUSIMAUK GERIAU“.
- Samuel Beckett
 
addictive
Uzuojauta....Sad
|----------------------------------|
N.Chromatus - L2-3
A.Metallica - L2-3
B.Auratum - L3-4
L.Parahybana - L8-9
P.Murinus L3-L4
|----------------------------------|
 
waidutti
:labas: O šių krabų turėtojai gal gali papasakoti ar nufotografuoti kaip įrengėte savo augintiniams namus? :aciu:
 
rhcp
Sveiki, man irgi tas klausimas aktualus apie irengima. Gal kas auginate, galit pasidalint nuotraukomis ar patarimais irenginejant. Beje, auksto terariumo kaip suprantu nereikia? Geriau i ploti ta auksti panaudot? Tarkim aukstis tiktu 30cm? 10-12cm "baseinas" daugiau smelis? Ar jiems reikia smelio gylio?
 
jjusstinka
Sveiki Smile neseniai, prieš kokias 5 dienas, nusipirkau šį puikų padarėlį Smile bet deja, nebuvau pasidomėjus kaip reikals, tai porą dienų krabukas negalėjo į smėlį įsikasti, tik akmenis buvau palikus.. Bet dabar jau kaip reikiant patvarkiau Smile bandžiau duoti mėsos, vaisių, daržovių, krevečių, žuvų maisto, tačiau nepanašu, kad jis būtų ką suvalgęs Sad ir nesuprantu, ar čia aš ką blogai darau, ar tai normalu? Gal adaptuojasi? Ir ar ne per mažas jam 30l akvariumas?:help::aciu:
 
arroyo
Sveiki norejau paklaust del ko galejo mirti mano 2 krabai mano temperarura buvo 26 laipsnei valge normalei kartais duodavau morka ar pangasija buvau imetes gyvu barbusu ir kardonesu, gyveno trys. buvo gan bailus. ar galejo nuo kokio streso mirti nes abu kur numire buvau issiemes is akvariumo o trecio neemeu ir nenumire :help::help:
 
valke159
nelabai supratau jie needa pries per ir po nermiosi? Frown beto ar apsimoka pirkt is kikos kaikurie sako kad kikoje tik dekoracijas pirkt gerai o visi gyvunai serga ar suzeisti... :tdown:
ps: as toki ruosiuosi pirkt ispradziu norejau pirkt vezliuka bet kai pamaciau juos iskart uzsimaniau... :hap:
ps: ne y tema auginau aksolotli gal zinot kodel numire??? Sad

One Ambystoma Mexicanum Changed My Life , And I`m Pride Of Him Smile
 
Arabas
Krabo maitinimo ypatumai Smile
http://www.youtub...Kf-9lE93eM
Redagavo Vobleris 2011-01-19 22:33
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8240
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36150151 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma