2024m. April 18d. 20:04:00

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Vaivorykštinis krabas
Shagis
nelaime nutiko mano krabukui nebera jau jo. nutariau visus informuot kad dar kam nenutiktu taip. pas mane laida jis praznaibe filtro ir buvo nukrestas elektrosSad tai siulau visiem laidus i koki vamzduka ar panasiai idet. neriasi pas mane mazdaug kas menesi plius minus savaite. ir kai du patineliai kartu gyveno buvo susipese vienas buvo dvieju koju netekes kitas triju...bet poto ataugo.mano irgi lipdavo is akvariumo tai nupirkau dangtiSmilelabai geras daiktas ir apsvietimas visai kitasSmile
 
Rita
as turiu dvi mergaites vaivorykstines, viena didesne kita mazesne. gyvena jos atskirai. didesne yra tokia ramesne. o mazoji tai iskart grasina kai bandai prisiliesti. radau vakar ja is akvariumo islipusia ir po kambari slampinejancia pukais apkibusia. o uzlipo panele laidu pagalba. tai dabar lepiau tevui dangti padaryti Smile reiks pirkti zmoniska akvariuma su dangciu normaliu.
kai pasiziuriu i savo dvi krabauskaites tai dabar nesistebiu kodel didzioji mazajai kiauta perskele dar parduotuvej bunant Grin
Kada nors bandei. Kada nors „susimovei“. Nesvarbu. Bandyk dar kartą. „Susimauk“ dar kartą. „SUSIMAUK GERIAU“.
- Samuel Beckett
 
Rita
Shagis parašė:
nelaime nutiko mano krabukui nebera jau jo. nutariau visus informuot kad dar kam nenutiktu taip. pas mane laida jis praznaibe filtro ir buvo nukrestas elektrosSad tai siulau visiem laidus i koki vamzduka ar panasiai idet. neriasi pas mane mazdaug kas menesi plius minus savaite. ir kai du patineliai kartu gyveno buvo susipese vienas buvo dvieju koju netekes kitas triju...bet poto ataugo.mano irgi lipdavo is akvariumo tai nupirkau dangtiSmilelabai geras daiktas ir apsvietimas visai kitasSmile


užjauciu...
Kada nors bandei. Kada nors „susimovei“. Nesvarbu. Bandyk dar kartą. „Susimauk“ dar kartą. „SUSIMAUK GERIAU“.
- Samuel Beckett
 
addictive
Na va, as ir jau turi toki gyventoja Wink gavau dovanu Kaledu proga :gift:GrinWink tik va keista kad niekas daugiau nelaiko ju, labai jau apmirus tema...nieks nesidalina vargais ir dziaugsmais auginant juos...:no:
|----------------------------------|
N.Chromatus - L2-3
A.Metallica - L2-3
B.Auratum - L3-4
L.Parahybana - L8-9
P.Murinus L3-L4
|----------------------------------|
 
pukuotas
Sveiki visi Smile
as irgi toki inami turiu dziaugsma turet Smile antra diena pas mane. Smile kiek teko skaityt valgi jam geriausia det sausumoje, kad vandens neterstu, taciau maniskis atsisako ji valgyti (siuliau zuvies, obuolio, sauso maisto zuvims). Sad
Taciau vandenyje suvalge kelias sauso maisto granules.
taip pat noreciau suzinot kiek to maisto duot. Bijau persert. Cia is akvariumo itaka, kur logika alkana zuvis - sveika zuvis. Smile
 
addictive
As tai duodu ir vandenyje, tik stengiuosi, kad viska suvalgytu iskart Wink o valgo pas mane ir obuoli, ir saldytu kirmelyciu daviau ir net batona Grin graziai is ranku paima Smile))
|----------------------------------|
N.Chromatus - L2-3
A.Metallica - L2-3
B.Auratum - L3-4
L.Parahybana - L8-9
P.Murinus L3-L4
|----------------------------------|
 
pukuotas
na iki is ranku paemimo tai cia dar toli, pratint reik, nes biskuti daug bailus maniskis, tik garsa netoki isgirsta ir varo i kokosa ar uz filtro Smile

o toks gyvulys saika turi? nesinori alkano laikyt, nesinori ir persert nes zuvis taij eda kiek duosi, jokio saiko, pluduriuoja po to. kartais aukstyn papais.
 
Rita
na maniškes krabauskaitės abi ima iš rankų. na neduodu iš delno, duodu iš pirštų. duodu merginom po krevete i dieną, arba po mėsos gabalėlį. dar labai mėgsta obuolius. morkų ir agurkų net nesivargina imti Smile paskutiniu metu jos net krevečių nebenori...išpindėjo merginos, teks pabadauti jom Smile
o kokio dydžio akvariume laikote savo augintinius? as savasias laikau atskiruose akvariumuose, bet jie stovi vienas šalia kito. abu maždaug yra po 20litrų. abi turi po filtrą ir vieną šildytuvą, kurį kartas nuo karto pakeitalioju vienai ar kitai Smile abi turi po dirbtinį plasmasinį augalą, kuriuos randu kas kart vis labiau ir labiau apgenėtus Grin jos tokios vandalės yra, ne kartą radau ir filtra nuluptą nuo stiklo ir nuvilkta į vidurį Grin bet man jos abi labai patinka, gana įdomūs gyvūneliai Wink
Rita prisegti paveiksliukai:
augintiniui2.jpg

Kada nors bandei. Kada nors „susimovei“. Nesvarbu. Bandyk dar kartą. „Susimauk“ dar kartą. „SUSIMAUK GERIAU“.
- Samuel Beckett
 
addictive
Na as saviski laikau 35l akvariume, augalu nera, dat neirengiu dorai vis...nes kiek zinau jiem reikia 1/4 vandens ir likusi dalis sausumos....o valgyti duodu truklio lervas ir obuolius...kreveciu nezinau kur gauti:/ ar jus gal duodate tas sudytas is parduotuves?
|----------------------------------|
N.Chromatus - L2-3
A.Metallica - L2-3
B.Auratum - L3-4
L.Parahybana - L8-9
P.Murinus L3-L4
|----------------------------------|
 
Rita
joa iš parduotuvės, bet jos nėra sūdytos, ten tokios mažos, maišiukas 6lt. šaldytos krevetės.

o pas tave berniukas ar mergaitė?

aš noriu savom krabauskaitėm nupirkti mazdaug 100l akva ir jį padalinti pusiau, bet mąstau kaip padaryti, kad būtu gražiai ir, kad filtrascija ir šildytuvas būtu bendri ir nekristų i akis. Nieko panašaus nesu darius Smile
Kada nors bandei. Kada nors „susimovei“. Nesvarbu. Bandyk dar kartą. „Susimauk“ dar kartą. „SUSIMAUK GERIAU“.
- Samuel Beckett
 
scorpionasx
Gal reiktu bandyt deti skersini organini stikla per viduri, o ten pragrezti skylutes.. :svilp:
Del sildytuvo, tai imanoma paguldyt prie galines sieneles, visvien manau kazkokiu saku desi, tai turetu uzstot ji ..
Redagavo scorpionasx 2009-01-04 13:11
parasas...
 
Rita
na galvojau apie organini stika ir skylutes Smile
Kada nors bandei. Kada nors „susimovei“. Nesvarbu. Bandyk dar kartą. „Susimauk“ dar kartą. „SUSIMAUK GERIAU“.
- Samuel Beckett
 
pukuotas
Maniskis krabas (patinas) gyvena 50 litru akvariume, mazdaug puse per puse vanduo su sausuma, plius saleles ir seklumos. Skaiciau kda kol jaunas (mazas) megsta daugiau vandens, nes dazniau 'neriasi'. Senesniems, paaugusiems, sausumos tureu but daugiau, nes is esme tai sausumos krabai. Smile
Nors turi bent trys sleptuves, issikase ketvirta, per nakti sugebejo iskast tiek smelio kad uzkase filtra iki puses Smile
Maitinu pagrinde zuvim. i augalini maista neziuri arba ziuri labai nenorei. Smile
Ir vis dar yra visiskas bailys, 90 proc laiko diena praleidzia pasislepes, is ranku pamaitint be sansu, baime didesne uz alki. Smile
 
Rita
pukuotukas, kokio dydzio tavo krabas? gal galetum foto imesti? Smile
Kada nors bandei. Kada nors „susimovei“. Nesvarbu. Bandyk dar kartą. „Susimauk“ dar kartą. „SUSIMAUK GERIAU“.
- Samuel Beckett
 
pukuotas
Rita: siuo metu foto neturiu ir nenoriu krabo krapstyt is kokoso (viena is jo sleptuviu). Seip vizualiai tai be koju ir znypliu tas jo kunas kokie 4-5 cm skersmens . Kiek girdejau laisvei iki 20 cm isauga, akvose maziau, tai padariau prielaida, kad dar jaunas.
 
Rita
mano ir panasaus dydzio krabauskaites Smile bet abejoju ar jos iki 20cm isaugs nelaisveje...
Kada nors bandei. Kada nors „susimovei“. Nesvarbu. Bandyk dar kartą. „Susimauk“ dar kartą. „SUSIMAUK GERIAU“.
- Samuel Beckett
 
addictive
Maniskis kazkur dingo:/ matyt smelyje urva issikase, bet galo nematau, gal neriasi?
|----------------------------------|
N.Chromatus - L2-3
A.Metallica - L2-3
B.Auratum - L3-4
L.Parahybana - L8-9
P.Murinus L3-L4
|----------------------------------|
 
AugisZ
Žiek kad pabeges nebūtų.. Aš kaškada mini kraba laikiau, tai pabego ir neberadau aš jo :no:
gal kas žino dabar kur pirkt krabu matėt? Ankščiau pamenu kikose ju pilna būdavo, dabar nematyt Grinisap:
 
Rita
As ju ir nebematau, saviskes merginas atsitiktinai gavau pas Richarda parduotuveje Smile
Kada nors bandei. Kada nors „susimovei“. Nesvarbu. Bandyk dar kartą. „Susimauk“ dar kartą. „SUSIMAUK GERIAU“.
- Samuel Beckett
 
pukuotas
didesnese kikose dar turetu but... saviski emiau Kaune hyper maximos kikoj, tada dar du like buvo. Paisvazinet reiktu.
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8289
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36245124 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma