2024m. May 19d. 20:47:18

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Pitonai
 Spausdinti temą
Pitono maitinimo problemos
Kaaarolis
Tai, kad neikando gerai.. Siūlyčiau duoti šviežiai pritrenktą maistą, nes gali pasibaigti prastai, kai įkas..O dėl nežinojimo kokia gyvate turi, tai čia tikrai prastai, manau pats laikas sužinoti, savo gyvatės rūšį. Ir manau, kad tu nežinai net laikymo salygų. Jeigu jis geltonas, tai manau turi tigrinį pitoną (python molurus bivittatus) nepasotinamą žvėrį, pasidomėk juo...
 
donatas1
na kad jis baisus tai skaičiau,dabar tere 28,drėgmė būna nuo 60 iki 85,
durnai kai pakalbi o po to gauni dovanų:arty::gift: kaip grybas ir klausinėju.o toks fainulka
 
Richardas
Ną ką matau tą pati negerumą kaip ir GIx.Pitonas užaugantis tokio dydžio yra ne pradedančiajam.Bet kuo ir jis abejoja,abejoju ir ašGrinead:..... Norisi tikėti kad atsiranda žmonių kurie įvaldo ir pasišvenčia perskaito visą įmanomą infą.Ir tada viskas galima žinoma.......Bet jeigu nepasirenges šerti ateiti pvz.suaugusiais triušiais -ir suteikti salyguFrown,atiduok ji į patikimesnes rankas.
Redagavo Richardas 2009-02-15 01:31
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
donatas1
:labas:šendien suėjo savaitė kai gavo žiurkę.jaučiasi aktivumas.greičiausiai nori dozės.
įdomu,o kur galima paskaityt apie pitonų auginimą.vieniem tai sudėtingas dalykas o kitiems tai nelabai.
gal kas žinot iš kur jis pas mane,kiek jam laiko.jis paimtas iš šiaulių o kur išsirites nežinau(nesakė)
 
Vobleris
www.egzotika.info/readarticle.php?article_id=20 straipnis manau ir pačiam nesunku buvo pamatyt vadinas nežiūrėjai ir nesidomėjai.Sunku pasakyt iš kur tas pitoniukas buvo pirktas mes ne aiškeregiai :nezin: galimas daigtas ,kad tai pitoniukas iš Raguvos ,nes praitais metais buvo vada ir prisipirko kas netingėjo kas ne iš pirmų, tai iš antrų "rankų".Ir faktas kaip blynas ,kad kaip pirmas gyvūnas ir kaip "dovana" yra visiškai netinkamas (na gal kas nors ta rūpesti šiek tiek pasidomėjas nuo savo "galvos" nusijemė).Bet, yra kaip yra domėkis skaityk ir klausyk. P.S Dryščiau kaltinti tiek "dovanotojus" tiek "pardavinėtojus" visgi reiktų žmogu perspėt ir informuot apie "pirkinį" o ir ,bet kam vaikam ir šeip "varlinėjantiem" žmonėm nepardavinėt tokių gyvūnų (ale kam tas rūpi,bent gyvūnas ir jų gerovė rūpetų).Tavo augintinis gali pasiekti ir tokius gabaritus ir pasieks -http://www.egzotika.info/photogallery.php?photo_id=4026 pavartyk galerija ir pamatysi įvairiausiu dydžių (amžiaus) pitonu taipogi ir galima savo pitono "mamyte".
Redagavo Vobleris 2009-02-15 12:54
 
www.egzotika.info
donatas1
:labas:na man net ne 20(daugiau).truputėli domėjausi,:read:skaičiau,žiūrėjau,klausinėjausi.
žinau kokie jie gali užaugti,tik apie jų charakterį terariume nelabai supratau.ar jie gali atpažinti savo prižiūrėtoją ar ne.:help:
apie panevėžio rajoną skaičiau,tas pardavėjas minėjo kad iš vilniaus rajono bet ir tai netiksliai.šiaip man labiau įdomu kiek jam laiko gali būti?todėl ir klausinėju ,gal kas girdėjo apie paskutines vadas lietuvoje.
 
AndriusN
apie jų charakterį terariume nelabai supratau.ar jie gali atpažinti savo prižiūrėtoją ar ne.


Vis tik terariume ar ne terariume jo charakteris nebus "auksinis" ir tave laikys maistu. Smile Maniškis mane taip pat laiko skaniais pietumis ir kartais intensyviai pamedžioja. Smile Po tokios jo medžioklės reikia net terariumo stiklą valyt, nes truputį apseilioja. :shy:

Manyčiau, kad pas tave yra pitoniukas iš p. A. Slučkos. :shy: Pusė metų tikrai jam turėtų būt. Bet čia tik mano spėjimas. Kaip yra iš tikrųjų aš nežinau.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
donatas1
na va:hap:.pusė metu tai jau laikas,šeip aš ir tiek galvojau duoti tik norėjosi kitų nuomonės :aciu:
o ir dėl jo egresivumo dėkui:aciu:.nors aš jį ir ant kaklo ir šeip kaip kūdikį tampau.jam taspats tik dabar turbūt ėst nori:hap:
 
AndriusN
Ant kaklo nesidėk, kaip kūdikio netampyk. Atsarga gėdos nedaro, o ypač su tokiais gyvūnais. Smile Nes į veidą jei įkąs tai bus problemų. :yes:
"Šalta!" (P. Coelho)
 
donatas1
na gerai,dėl kaklo supratau:yes:.tai kame ta problemaGrinisap:.randas liks ar dar kas?
 
AndriusN
Visko gali likt.

Ir šiaip, žmogau, netingėk naudotis www.google.lt nes informacijos apie šį pitoną pilnas internetas ir tau pradžiai bus per akis...kaip ir pabaigai. Yra info nuo terariumo gaminimo iki pačio pitono auginimo.
Viskas, nes tokia diskusija yra beprasmė.

"Šalta!" (P. Coelho)
 
garsas
pritariu gix ir šitam ir ištrintam postui...
 
donatas1
nekalbu apie suaugusi,kalba eina apie pita 80cm
 
donatas1
kas ką ignoruoja.man nesinori pešiotis o tik pasiteiraut paprastų dalykų kurių nežinau.man net internetas nevisai įvaldytas.komentarus aišku kad dedu į galvą tik jie daugiau panašūs į "neklausinėk"
 
donatas1
drėgmė tinka,šiluma taip pat,maistas taip pat.:aciu:
kol kas iki.ačiū už patarimus ir info.:hap:


gerai kad geranoriškai yra su kuo pasirašinėt:clap:
 
donatas1
:labas:noreciau nuomones is praktikos:help:mano pitonas(albinosas)kaip ir noretu uzkast bet labai nedrasiai atakavo ziurkyte ir vistiek jos nepagavo.as ja truputi pritrenkiau tai jis visai jos atsisake.nuo paskutinio pasistiprinimo jau 10 dienu praejo.gal jam koks ziemos miegas ar kaFrown
 
Vobleris
Tai gal neišsinėreme dar Wink kaip jum atrodoSmile žiemos miegas(terariume reik manyt ne žiema) Grin
 
www.egzotika.info
AndriusN
donatas1 parašė:
:labas:noreciau nuomones is praktikos:help:mano pitonas(albinosas)kaip ir noretu uzkast bet labai nedrasiai atakavo ziurkyte ir vistiek jos nepagavo.as ja truputi pritrenkiau tai jis visai jos atsisake.nuo paskutinio pasistiprinimo jau 10 dienu praejo.gal jam koks ziemos miegas ar kaFrown

Nebūtina gi jį prigrūst tų žiurkių. Sveika ir ant dietos palaikyt. O šiuo atveju neėmė grobio, nes dar neišsinėręs.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
donatas1
:geras:istikruju gerai jus sakot.:clap:norisi kuo geriau bet gali iseit..........
dieta- geras dalykas.paskutini karta kai neresi tai buvo vakare pasisotines,dabar gal kitaip bus.pamatysim.:trenk:
jei kas Angry rasysim:aciu:
 
armani
sveiki gal kas galite papasakoti kaip ir kada reikia serti karaliskaji pitona?
Zinau kad reikia duoti apsvaiginta arba negyva maista kad ji reikia isimti is terariumo. betar galima serti ji atsildytom ziurkem?
As ji turiu savaite jis visa laiko praleidzia pasislepes po kokoso kevalu nelenda niekur buvau issiemes paserti bet i maista nereguoja labai baigstus.

 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8348
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39615
 
 
  
  36305463 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma