2024m. May 08d. 22:10:18

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Pitonai
 Spausdinti temą
Pitono maitinimo problemos
Pythonica
:help:Sveiki, turiu nedidelę bėdą...vakar pirmą kartą maitinau savo pitonus, nupirkau du mėsinius triušius, didžioji tą triušiuką kaip miela sudorojo, o vat mažesnis pitonas rijo rijo, rijo rijo, priėjo iki dubens kaulu, o po to visą išspjovė...dabar nežinau, ką daryti su tuo triušiu, kolkas guli balkone šaltyje... ar galima jį kaip nors jam sumaitinti, tarkim, supjaustyti gabalais ir pašildyti, o tada duoti, ar tik į gyvą maistą reaguos?...o kažkaip ir išmesti tieiosg tą triušį gaila...tai va,kas galit padėkit prašau Frown
Redagavo mildaster 2008-01-05 13:46
 
Valeri
Jam jau vargu ar sumaitinsi,gabalais tikrai neims:no: Gali bandyt pasiūlyt didesniam,gal tas neatsisakys.(tik šalto nepaduok)
O atrijo,nes per didelis buvo Smile
 
www.drakono-akis.lt
Valeri
Kaip supratau iš pasakymo "...vakar pirma karta maitinau savo pitonus "...
pitonai nauji augintiniai?
Jaučiu problemų didesnių ar mažesnių dar bus Wink Grin
Ir klausimų dar daug bus Wink Grin
 
www.drakono-akis.lt
Pythonica
na pitonai apie mėnesiuką pas mane, tas, kuris nepaėde iki šiol, tai dvieju metrų; tere temperatūra 26-30, drėgmė virš 60 šiek tiek, tigrinis pitonas...nu ta kita tai 3.5 metro albinosė, sudorojo gal 7 kilų triušį...kur jai dar tilps...tiesog mąstau, kuo dabar geriau ta mažkį pašerti; žiurkėm ar jūrkiaule kokia...ar mažais kąsniais ir dažniau, ar didesniu vieną kartą, taip sakant. triušis vistiek sugedo jau...be reikalo smaugė.
Redagavo mildaster 2008-01-05 13:57
 
Valeri
Gerai žiurkės,bet reikia pritrenkti,kad neapkandžiotų pitono.Šiaip aš saviškiams geriau duodu mažesnius kelis,nes triušius būna kad atryja.
Kartais duodu žiurkėnus kelis,jūros kiaulytė irgi tiktų Smile
Redagavo Valeri 2007-02-04 22:26
 
www.drakono-akis.lt
Pythonica
na žiurkėnus tai sirijos, spėju, duodi ane? nes žinau, kad džiungai dygliapelės ir roborobskiai netinka, nes labai blogai jų kailis virškinasi...ar nieko panašaus?
Redagavo mildaster 2008-01-05 14:14
 
Valeri
Sirijos :yes: Pitonams kitokių nebandžiau,tik viščiukus mėsinius dar neblogai ima.Putpeles.
Smaugliams laboratorines peles peraugusias kartais pasiūlau,jie ima,o tigriniai pitonai pelių -ne.
 
www.drakono-akis.lt
Pythonica
Nu va, šian sumaitinau žiurkę...puolė kaip išprotėjęs...dar 3 liko,vakare duosiu 1 ir rytoj 2, manau dviems savaitems pakaks...nes jau vargselis toks alkanas buvo kad graudu ziureti...i katina kesinosi Grin
 
Valeri
Nežinau,kaip buvę šeimininkai rekomendavo šerti,bet savus smulkesniu maistu šeriu viena kartą.Jei kokias žiurkes gauna,tai gauna 5-7 vienu kartu,o po to aprimsta,susisuka šiltai ir virškina(ant akmens šildomo ir po lempa).Paėdus jų organizmas persijungia į virškinimo režimą Wink
 
www.drakono-akis.lt
Pythonica
žinai, jis neėdęs mėnesį gal buvo ar ilgiau, tai nenoriu kad staiga tiek daug maisto gautų, jau be jėgų beveik toks buvo, dabar va jau antrą daviau, tai žvalutis visas...gal ir reikia likusias dabar sumaitinti kad ramu jam būtų...
Redagavo mildaster 2008-01-05 14:15
 
Valeri
Pas mane jos abi vienam terariume,bet nėrimosi kokybė vistiek skiriasi :yes:Albino neriasi prasčiau,ypač dabar kai po miego tik pabudo.Abi guli "apsikabinusios" ant šildomo akmens ir po lempa.
Manau nėrimosi kokybė priklauso daugiau nuo šėrimo.Bent apie savo pitonus ir smauglius galiu pasakyt.Buvo momentas kai šėriau vien graužikais+vitaminai,o nėrėsi prastai ir po nusinėrimo lyg randeliai likdavo.Galvojau net kad grybelis.Paskui pradėjau duoti viščiukus,peles,žiurkes,triušiukus ir staigiai viskas susitvarkė.
Tokios problemytės su nėrimųsi buvo pas Liasis mackloti(Indonezijos pitonas),boa costrictor ir Pyton molurus (gamtinė spalva ir albino).
Aišku dar būtinai vandenyje mirksta,maniškiai visi paguli po kelias valandas.
 
www.drakono-akis.lt
herpetologas
to python lady-pabadauti 1 mėnesį laiko suaugusiam tigriniui - tai tas pats, kas nieko; jei pas jus atsidūrė jau suaugę pitonai, patarčiau nežaist su maitinimu bent jau pačioje laikymo pradžioje. maitinkite tuo, kuo šėrė buvę šeimininkaiGrin
to valeri: įvairios žaizdelės, paraudimai smaugliams ant kūno gali būti avitaminozės požymiai; nebūtinai nuo vitaminų trūkumo, bet ir nuo jų pertekliausSmile
Redagavo mildaster 2008-01-05 15:03
su egzotika idomiau
 
Valeri
Manai galėjau perdozuoti? WinkTikrai ne :noShock žaizdelių ar paraudimo ir nebuvo,juk kai buvai atvažiavęs rodžiau kad yra lyg randeliai.
 
www.drakono-akis.lt
Pythonica
na kaip pasakius, ne abu suaugę, tas tigrinukas tai 3 metų lyg ir, 2 metrų ilgio, o albonosė tai jau didžkė - 5 metai ir 3.5 maždaug metro, aš čia perskaiciau, kad 2 metru ilgio pitonus reikia kas 2 savaites šerti...tai todėl ir sakau: pabadavo vargšelis;] nu bet nieko, dabar šildosi po savo infalempa, tik kažkokie truputi abu suirzę... aišku, neliečiu aš jų, kaip man ir sakė, kokią savaitę, kad virškinimas nesutriktų, bet tik prie tero prieini - iškart galvą kelia, taip greitai reaguoja, lyg į maistą Grin
Redagavo mildaster 2008-01-05 15:08
 
donatas1
:labas:mano pituką ikando žiurkė:help:.tačiau jis ją iš pykčio dėjo į vietą nemastęs:geras:.po savaitės į mane kėsinosi:help:. įdomu ar jam visi priešai patapo ar tik alkis prabilo?
 
AndriusN
Koks pitonas (lotyniškas pavadinimas)?
"Šalta!" (P. Coelho)
 
donatas1
albinosas.aš nesenai jį isigijau
 
Kaaarolis
Kad albinosas, tai čia nieko nesako. Apie tigrinį čia kalbi? Ir kad ikando tai čia tikrai negerai, į kuria vieta įkando?
 
donatas1
ne įkando tik kėsinosi.jis geltonas o daugiau net nežinau kaip jis ten lotyniškai
 
Vobleris
Koks dar gali būt Pitonas Grin žinoma ,kad sparčiai ant Lietuvos paplites visų mylimas ir gerbemas Phyton molorus bivitattus Albino kitaip ir būt negali :evil: žinoma greitu laiku turėsime daug skelbimu skiltije Perku-Parduodu.....Bet tema ne apie tai......Vorijantas 1.prieš duodant savo augintiniui gyva graužika reikia jį apsvaiginti arba(humaniškiausiai) užmušti tada jis nepadarys jokios žalos tavo augintiniui.Duoti augintiniui gyva garaužika labiau nei lengvabūdiška.Kita kartą gali būti ir rimta trauma ko pasekoje galima net Grinead: Reziumė: šerkite savo augintini negyvais graužikais kitame inde(ne terariume kureme jis gyvena).2 Jūsų auginamas "mažasis"(tik dabar) augintinis nėra pačio draugiškiausio būdo todėl elgtis suo juo reikia su pagarba ir mokintis ,nes ankščiau ar veliau jis suaugs ir reiks didesnio meistriškumo su juo bendraujant.:aciu: P.S Auginant viena iš didžiausių gyvačių ir nežinoti ka augini na tai jau Atleiskit BAISIAU NEI BAISU.Laikas susirūpint.
Redagavo Vobleris 2009-02-14 23:40
 
www.egzotika.info
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8325
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39614
 
 
  
  36272263 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma