2024m. April 29d. 07:24:40

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vorai
 Spausdinti temą
B. Smithis
bambalys
Oi, bandziau.. Veistis apsimoka tik tada, kai turi daug gyvunijos.. Turejau cia dvi dezes svirpliu kelis kartus uzsiveises, tai didziausia ju populiacija budavo, kai gyvunija svesdavo ramadana Grin Tai taip ir budavo, kad kai reikia tai neturiu arba dar maziukai, o kai cirskia visi namai tai net neziuri i maista Smile
 
paurok89
Aš užsiveisęs tris kolonijas: tarakonų,zoofobusų ir svirplių ir nebematau bėdų su maistu... O šiaip jo labai nervuoja svirplių mažiukų koks tūkstantis laksto o suaugėlei jau išdvėsę nėra kuo varlę maitinti, nors kiti sako jog ją galima maitinti ir mažais svirpliais, bet žodžio čia tema apie vorus, o ne apie varles Smile
 
zippo1
O as turiu zoofobusu,nedideli kieki.Puikiausiai pakanka keliem voriukam Smile nereikia koloniju veist,juk galima nedaug.
Brachypelma smithi
Brachypelma vagans
Pantherophis guttatus
 
paurok89
Tai kaip esi Kaunietis ir maisto gali gauti visada... Pats žmogus sakė jog niekur negauna maisto tai tegul nusiperka daugiau ir užsiveisia. Pas mane reik daug maisto, nes per savaitę išnaudoju kažkur 80 maisto vnt. per savaitę tai neapsimoka pirkti maisto Smile
 
androhidra
Sveiki,
bandau įsirašyt ir aš į šitą klubą Smile Nuo praeitų Kalėdų ir aš - laiminga smičiuko(ės) savininkė. Kalėdų senelis atnešė (:aciu: Staktai, kad aprūpino Kalėdų senelį) Grin

Ramus labai, bet auga gerai - jau spėjo pas mane porą kartų išsinerti. Wa, kox jau gražus - spalvos po truputį kaltis pradeda. Spėju, kad L5, bet pataisykit, jei klystu.
androhidra prisegti paveiksliukai:
woojin.jpg

Redagavo androhidra 2013-03-17 19:33
As long as you're alive, shit happens (Y.K.)
 
BrosTito
Gražuolis (-ė) :thumb: Aš irgi laukiu savo pirmojo Smičiuko (ir apskritai voriuko), tik kad va - orai vis užtempia siuntimą... Angry
Redagavo BrosTito 2013-03-17 20:13
 
Airiuxas
Sveiki, senai besilankiau jau čia Wink turiu smithi jau antri metai, augam, gražėjam, bet ne tame esmė. Nesenai pakeičiau vorui terariumą, padidinom bet neperdaugiausiai Smile o jis senam jau terariume buvo šiektiek praplikęs(na pilvelis) o dabar jau daugiau negu pusė, BET nepilkuoja odelė, kokia gali būti problema, ar kas panašaus ? laukiu atsakymo
Airidas.
 
AndriusN
Airiuxas parašė:
Sveiki, senai besilankiau jau čia Wink turiu smithi jau antri metai, augam, gražėjam, bet ne tame esmė. Nesenai pakeičiau vorui terariumą, padidinom bet neperdaugiausiai Smile o jis senam jau terariume buvo šiektiek praplikęs(na pilvelis) o dabar jau daugiau negu pusė, BET nepilkuoja odelė, kokia gali būti problema, ar kas panašaus ? laukiu atsakymo
Airidas.


Didžiausia problema yra tavo neapsiskaitymas ir nežinojimas. Smile
Paskaityk čia. http://www.egzoti...icle_id=29

O tiksliau, štai šią pastraipą:
Augintojai dažniau susiduria ne su įgėlimų, o su apsauginių plaukelių sukeliamais nepatogumais. Paukštėdos gynybai naudoja plaukelius, dengiančius abdomeną, kuriuos, reikalui esant, mikliais kojų judesiais nukreipia į priešininką. Plaukeliai yra skirtingų rūšių, tačiau daugelis jų, pateikę į akis, ant odos, į kvėpavimo sistemą, sukelia ilgalaikį niežulį ar bėrimą. Tokia pat reakcija galima nuo tiesioginio kontakto su paukštėda.

"Šalta!" (P. Coelho)
 
vkiveris
Sveiki, norejau jusu paklausti, gal kas zinot kas nutiko mano vorui? susirgo jis cia ar kame reikalas, nes jam visiskai nupliko uzpakaliuko pavirsius. Nezinau galbut jus cia ir raset apie panasias problemas, bet as noreciau greito atsakymo. Is anksto aciu!
 
Jokotau
vkiveris parašė:
Sveiki, norejau jusu paklausti, gal kas zinot kas nutiko mano vorui? susirgo jis cia ar kame reikalas, nes jam visiskai nupliko uzpakaliuko pavirsius. Nezinau galbut jus cia ir raset apie panasias problemas, bet as noreciau greito atsakymo. Is anksto aciu!


nupliko nuo streso, o ji sukelti galejo kelios priezastys:
gal per smarkiai sildai ir per karsta jam;
gal per auksta dregme, jei drekini tu ji, ko nereiktu daryt visai sitai rusiai, uztenka ir didelio vandens indo;
gal padejes kur ant stalo, prie kurio pats sedi ir trigdo ji virpesiai;
gal laikai ji padejes ant ryskiso sviesos ir neturi jis sleptuves ir t.t. ir pan.

jei darai kazka is isvardintu dalyku tai reiktu eit pasiskaityt siek tiek daugiau apie ju auginima.
 
vkiveris
na taip, gal siektiek perdaug drekinu, o tai kai jam gyvenimo salygos bus palankios, tai ties ta vieta plaukeliai uzaugs?
 
Jokotau
per sekanti issinerima ataugs jie, bet jei stresuos ir toliau tai nupliks is naujo.
 
vkiveris
ok, dekui uz info.
 
vkiveris
O dar norejau paklaust ta vandens inda (indeli) gal pastatyt medini, nes jo namas kokoso kevalas, dar yra toks del vaizdo idetas medzio gabaliukas? ar visa tai neturi itakos, na nesvarbu ar te idesi plastmasini, stiklini ar medini ar taip koki inda?
 
Kaunietis
Nesvarbu, nebent nori gražaus vaizdo,kad neišsiskirtu tas indelis. Aš manau iš medinio indelio išgaruotu greitai,arba įsigertų tas vanduo. Aš naudoju keramikinį ir gražu ir patogu Smile Panašus,kaip šitas https://lh3.googl...C02946.JPG tik be kiaušinio Grin ir ne toks gilus.
 
vkiveris
ok, eisim ieskot indelio Smile
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8306
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36259639 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma