2024m. May 14d. 23:43:45

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 4

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vorai
 Spausdinti temą
ka voriai veikia ... ?
Vanduo
Sveiki ,
... ka VORAI veikia?? iskilo toks klausimas... Pvz: dienos metu.. ar nakti. ?
Nes mano albopilosumas istisai tuno.. kur uzlindes. gal jo budas toks. Kokie vorai judresni diena, kad butu galima paziureti ju gyvenima,kad butu kazkokios gyvybes terariume.Ar dauguma ju kaip kokios skulpturos?pakeiciancios ka nors nakti ar kai reikia pasisitiprinti Smile ir dazniausiai nepastebimai :nezin: :alus:
nupirkau siandien savajam padarui savirpliuku , nes kazkoks ispindejes pasitaike.. nieko needa- tik juos. milciu nemegsta gal ar kas jaum yra. :nezin: ir noreciau pamatyti kaip jis tai daro bet jam gal geda esti kaip kas nors stebi? :geek: vienu zodziu :alus:
:hap:



P/S Adminams: perskaiciau visus straipsnius, foruma, internete ir t.t.t.t.t.!!! zinau, kad jie naktiniai padarai, kad ju toks gyvenimas ir t.t. :read:
Gerai nebuvo ir nebus...
(B.Albopilosum, B.Smithi)
 
gsp
na nzn kodel bet manishkai tai tik keli slepiasi, tai tie kurie is prigimties urviniai, ir irminia kazkodel issikase zemeje visai grazu tunely salia stiklo (galiu stebeti gyvenima) o visi kiti pasidare tuneliukus bet juose slepiasi tik issigande, seip vaiksto valosi kojytes laipioja stiklais Smile nzn norma lyg ir
 
www.gsp.projektas.lt
lumberjack
mano vagansas tai istisai uzblombaves sleptuves anga tuno... kartais pro plysiuka iskisa kojas bet jai trankesniu zingsniu priainu tai vel sulenda atgal...krc nesimato jo... nakti kartais pastebiu... tai buna islenda apeina visa "teritorija" ir vel ilenda atgal....
Chaotic Neutral
 
karolis007
reiskiasi kad sotus ir tuno pasislepes.kai isalks islys ir lauks kol kaika paduosi.
 
mildaster
mano voriukai vakare kai grįžtu iš darbo ir juos pašeriu paėda ir eina miegoti. naktį kažkiek paropinėja, bet pakankamai klusniai. užtat dieną, kai esu darbe, jie išlipa iš terariumų, atsidaro viskio, pastoviai nugeria, suėda dešrą, prikakoja ant stiklainių dangtelių... įtariu, kad ir draugų prisikviečia, nes vis randu voratinklių ant lubų.
master of disaster
 
http://mildaster.wordpress.com
lumberjack
Grin Grin Grin Grin o keliese voriukai ta viski nugeria??? :laugh:
Chaotic Neutral
 
karolis007
mildaster parašė:
mano voriukai vakare kai grįžtu iš darbo ir juos pašeriu paėda ir eina miegoti. naktį kažkiek paropinėja, bet pakankamai klusniai. užtat dieną, kai esu darbe, jie išlipa iš terariumų, atsidaro viskio, pastoviai nugeria, suėda dešrą, prikakoja ant stiklainių dangtelių... įtariu, kad ir draugų prisikviečia, nes vis randu voratinklių ant lubų.


:geras:
 
Vanduo
mildaster parašė:
mano voriukai vakare kai grįžtu iš darbo ir juos pašeriu paėda ir eina miegoti. naktį kažkiek paropinėja, bet pakankamai klusniai. užtat dieną, kai esu darbe, jie išlipa iš terariumų, atsidaro viskio, pastoviai nugeria, suėda dešrą, prikakoja ant stiklainių dangtelių... įtariu, kad ir draugų prisikviečia, nes vis randu voratinklių ant lubų.


:hap: :geras: :alus:
Gerai nebuvo ir nebus...
(B.Albopilosum, B.Smithi)
 
AivarasSt
turiu tris vorus tai chromatus tai nieko neveikia tik sedi urvely na ir siaip jis dar mazas labai tai apskritai ji sunku pamatyt .. emilia tai slankioja po terariuma... nuo kokoso ant siklo ir atvirksciai... kartais atsigert nueina... viena karta uztikes buvau kaip prausesi.. o ir irminia tai kaip gyvsidabris... kaip taisykle gal nuo 10 h pradeda savo sou.. siuo metu tai i savo tinklus kelia durpes.... o siaip tai ratus suka tere.. zodziu visai idomiai jie gyvena..
 
voryte
mano vagansiuke diena visada sedi sawo wieteleje, kartais islenda pasivalo dantukus ar seip paisukioja:yes: bet vos dingsta swiesa is terariumo tai tik laikykis :laugh: visa nakti duodasi po terariuma, tik spek ziureti kur eina :kvail::hug::laugh::thumb:
myliu voriukus Smile
 
Limosa
Abu mano voriūgos tinginukai:
Albopilosumas tai dažniausiai medituoja, bet kartais mėgsta pasportuoti ir palaipioja sienom. Irminia kiek baili, pilną dėžutę priverpus voratinklių, bet vos kažkas prisiartina prie jos teritorijos ji pasislepia vienam iš namelių, šiaip megėja pasideginti ir palakstyti laisvėj.
 
Mariezas
Mano albopilosumas tai isvisa sale kaukoles pasidare sleptuve is jos nebuvo islindes nuo 2006 metu Grin Kaukolei ir sale sedi , irminia dar mazyte , bet tik imeti maisto judri,pas cristata tuneliu pilna,o kiti isvis maziai ,na dar blondi sedi po sleptuve ,imeti maisto soka ir vel sedi Grin
 
gsp
nenorejau kurti naujos temos del mazmozio:

noriu paklausti ar nieko tokio padeti vorui issinerti? pvz kai jam lieka isnerti kojas? Viena kart albopilosumui "padejau" , paemiau uz isnaros ir truputy kilstelejau voro kojos lengvai isslydo is kiauto, ar nieko tokio? gal jis nerdamasis stipreja ir atvirksciai blogiau buna kai "padedi"?
 
www.gsp.projektas.lt
AivarasSt
viena kart man buvo nutikimas kad chromatus pilvelis niekaip neatlipo ir su prilipusia isnara jis vaiksciojo tai as jam padejau irgi.. su pinsetu truktelejau... nezinau ar tai gerai, bet zinau kad kai nedasineria voras tai mirsta
 
DumBazz
o negali kita karta su visom skurom vorui ta isnara nuplest netyciom? :shy: :laugh:
 
http://www.flickr.com/photos/8661267@N07/
Loona
gsp parašė:
...noriu paklausti ar nieko tokio padeti vorui issinerti? pvz kai jam lieka isnerti kojas? Viena kart albopilosumui "padejau" , paemiau uz isnaros ir truputy kilstelejau voro kojos lengvai isslydo is kiauto, ar nieko tokio? gal jis nerdamasis stipreja ir atvirksciai blogiau buna kai "padedi"?


Didesnes nesamones nesu girdejusi, kad kas isgalvotu, padarytu ir dar klaustu ar cia "nieko tokio"! Nerimasis yra ipatingai svarbus nariuotakoju gyvenimo etapas ir gyvunas turi tai daryti savarankishkai! Visur yra pabreziama, kad pries/po ir nerimosi metu gyvuna reikia palikti ramybeje, reikia kad jis kuo maziau stresuotu, nes gali netekti gyvuno. Jam padedamas gali nutraukt visas galunes, suzaloti pati vora. Tau mama vis dar padeda nusirengtSmile?
 
Vanduo
viena karta as bandziau padeti ( is neturejimo ka veikti ) milciui issinerti... is kirmino neresi i kazkokia lerva :nezin: labai norejau paskubinti procesa gavosi Grinead: todel nemanau kad sveika skubinti procesus :shy:

blemba! tie vorai mldc , kaip paskaitau cia... is viso :geras: :alus:
Gerai nebuvo ir nebus...
(B.Albopilosum, B.Smithi)
 
AivarasSt
as tai nedelto kad ten greiciau butu ar kad idomu nors idomu.. bet galvojau kad jau nebeatlips tas gabalelis, nes jis jau atsviertes buvo
 
lumberjack
ne nu ne nu...[...]dar padekit pavalgyt voram...:kvail: su pincetu i burna grusdami... neriasi lai ir neriasi... nereik padet jam..:no: jis pats sugeba...:yes: negi sunku nieko nedaryt???

moderuota: pasalinti keiksmazodziai
Redagavo 2007-01-18 10:51
Chaotic Neutral
 
Vygis
cha gerai kad yra tokia tema mano varas dar pas mane neissinere-tai ir napadariau (nepadarysiu ) kvailystes... :trenk: o maniskis albopilosumas uzsilipde kokoso kevale... tupi... is viso kokoso vidaus sustumbde durpes ir guli ant stiklo... gal jis zada nertis?
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8336
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39614
 
 
  
  36285755 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma