2024m. April 16d. 19:21:03

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Gyvatės
 Spausdinti temą
Kaip ieskoti pabegusios gyvates
vygrec
Mano pieninuke nakti, pabego. Gal galit patarti ar pasiulyti kokia paiesku metodika. :help:
 
SerpentLithuania
Tiesiog labai nuosekliai viską peržiūrėti. Jei tai nepadės, pabarstyti miltų palei kampus ir stebėti kur buvo šliaužta. Didžiulės sėkmės. (Užtaisykit spragas terariume, kad toks įvykis nepasikartotų)
 
vygrec
Labai aciu bandysim.:aciu:
 
jauniusnu
Mano du kart buvo pabėges kukuruzinis, viena kartą 3mėn negryžo, kita beveik metus, dažniausiai gyvena sienuose, antra kart kaip pabego buvo žiema ir radau lauke, tikriausiai išliaužė pro sienas iki rūsio, o lauke nejudėjo nes sušalo , bet užtaisiau dangtį kurį pakeldavo, dabar saugiai gyvena. Sekmės rasti ir nesitikėk labai , kad greit pasirodys ir neprarast vilties jei negreit pasirodys :alus:
Turi parduoti už simbolinę kainą kukuruzinį žaltį? (patina) AŽ man su nuotrauka ir kaina.
 
SerpentLithuania
Na nėra ko girtis, kad pabėga...
 
vygrec
As labai abejoju kad musiske galejo i lauka pabegti. Ji irgi pakele ventilacijos dangti (kuris jau uztaisytas) bet ji gyveno antram aukste (pas mus gvibutis kotedzas siena su kaimynais aklina) siaip visada kambario durys buna uzdarytos ta nakti vaikai susirgo todel duris palikom atviras, antam aukste 3 miegamieji ir vonia, visus kampus isieskojom ir miltus pylem, labai aciu uz patarima tik deja be naudos, ir net lubas po gipsais isieskojom, spintas dezes atrodo ir vietos neziuretos neliko, bet nieko. Dabar padejom terariuma ant zemes idedam maziuka vistos gabaliuka kasnakt tikrinam kelis kart per nakti ir laukiam bet deja nieko Sad
Tik va dar klausimas ar galejo ji laiptais zemyn nusliauzti? Pas mus naktim suo vilkinis apacioj nakvoja, bet ta ryta tikrai triuksmo nebuvo ir jokiu zymiu apacioj. O ji pabego paryciais nes 3 nakties ji dar buvo o jau 6 ne.
Bet mes neprarandam vilties ir kasdien visus kampus ir baldus dar ir dar karta pereinam. I lauka ji tikrai neisejo, nes jei vedinu kambari tai sedziu ir ziuriu.
Jo girtis tai tikrai nera ko, man ir geda ir gaila labai, bet aciu kad dalinates patirtim ir patarimais, nes labai lidna kai lieki vienas su savo beda.
 
SerpentLithuania
Draugui buvo pabėgus, tai rado žaislinėj mašinėlėj Smile Ieškokit kur net nesitikit, kad rasit (batus, indus, stalčius, žaislus ir t.t..
 
4stygubosas
mano karaliskasis buvo pabeges viena karta 5 menesius. Jau buvom prarade vilti kad atsiras bet viena diena isgirdau kate kazka krebzdenant nagais palei narvus ir pasirodo jis ten sedejo uz narvo pasislepes. Aisku numete gerai svorio bet dabar viskas gerai. Nepraraskit vilties, gyvates gali isgventi namuose pasislepe labai ilgai. Miltai palei kampus geras budas, dar galiti isdelioti folijos lakstus pakampiuose irgi, isgirsite labai gerai jei sliauz per juos. Pdekite kambariuose kamupse indelius su vandeniu, be maisto isgyvens ilgai be vandens bus sunkiau.
 
vygrec
Kate ir mes turim bet kolkas ji nieko nerado Smile vandens butinai padesiu, su miltais mum nesekas, nes ta pati kate arba vaikai juos isvaiksto. O cezantis popierius jau patiestas, bet diena as nieko negirdziu o nakti, kai ji budavo aktyvi tai atsikeliu tai ne bet irgi be rezultatu kolkas. Labai aciu uz patarimus! :aciu:
 
Bildukas
Ieskok ten kur silta , palei radijatorius uz pc dezes, uz saldytuvo, nes taip laukti kol prasliaus pro folija ar miltus tai nesamone manau greiciau jy ras kate ir ... apziurek visus imanomus kapmus SEKMES:yes:
 
vygrec
Vakar dar karta iskraustem spintas ir vienoj dezej radom prikakota, bet pacios gyvates nera Sad ta deze mes gal jau 3 karta pakraustem bet kakas neatrodo sviezias, visur pakrasciais isdeliojau cezancius maiselius, bet nelabai pakylu nakti paklausyti, kate i ta spintos dali irgi megsta uzeiti, bet kad konkreciai kapstytu ar kniauktu tai ne. Ten pas mus plintusai nesudeti toj vietoj bet bet po jsais neabai yra kur slauzti, nebent i kita spintos dali...
Taivis dar ieskom laukiam ir tikimes geriausio.
 
erelisxd
Kaip baigesi istorija ? Radot ar ne ? Kur radot ?
 
Edgariukas
Mano kukuruzas buvo pabeges bet dar mazas tai atlupau plintusus nuo grindu ir radau isirangiusi taigi manau kad paieska geriausia pradeti ten :yes:
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8282
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36242454 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma