2024m. April 20d. 14:31:35

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Maistas
 Spausdinti temą
Argentininiai tarakonai maistui
Tylos
Priaugo čia krūva argentininių tarakonų. Gal kam reikia maistui ar auginimui? išmainyčiau kažkiek į madagaskarinius jei ką domina... PM jei sudomino Smile
 
SharXan
Argentininiai tai čia B. dubia tarakonai ?
Tebūnie taip.
 
Stakta
SharXan parašė:
Argentininiai tai čia B. dubia tarakonai ?


Tikrai taip
 
http://staktosvoras.lt
Mantas
Gyvūnų pavadinimai (ypač bestuburių) sulietuvinti yra nesamonė.. Tiksliausia ir geriausia naudoti LOTYNIŠKUS pavadinimus. Paskui atsiranda tokie pavadinimai kaip: oranžkelis, žaliojo butelio paukštėda, arba argentininiai tarakonai.. Argentinoje gyvena tikrai daug rūšių tarakonų, taip kad šis pavadinimas nieko nesako..
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
SharXan
Žaliojo butelio tai rimtas pavadinimas Smile Pirma kartą išgirdau, tai galvojau, kad ne taip supratau :yes:
Tebūnie taip.
 
Mantas
Greenbottle Blue Tarantula (Chromatopelma cyaneopubescens). O atsiranda tokių, kurie verčia viską pažodžiui.. Grin Taigi tokie reikalai su lietuviškais pavadinimais.. Aš esu prieš tokių nesamonių darymą, nes atsiranda daug įvairių ir NETIKSLIŲ pavadinimų.. O kai kas paklausia apie tokį "žaliojo butelio vorą" arba "argentinietiškus tarakonus" galvok ką nori, įjungęs fantaziją Grin
Redagavo Mantas 2014-07-30 14:40
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Stakta
Kol nėra patvirtintų pavadinimu tikrai problematiška. Bet reikia rasti sprendimą tiek tiems kas nusimano tiek tiems kurie sunkiai lotynu kalba supranta. Man pačiam neretai tenka gerai pagalvoti kai pasako pavadinimą lietuviškai Grin Bet daug geriau nei kai bando pasakyti lotyniškai. Ateityje manau turėsime ir lietuviškus pavadinimus. O dabar specialiai visur yra parašyta ir lietuviškai tiems kas nauji ir lotyniškai tiems kas žino kas yra C.c Wink Šiaip vietoj to, kad verktumėt galėtumėt prisidėti prie tobulinimo gal net pasiūlyti tikslesnius vertimus. :flag:
Redagavo Stakta 2014-07-30 21:28
 
http://staktosvoras.lt
Mantas
Tikrai neverkiam dėl to Grin Geriau tegul žino žmogus savo augintinio lot. pavadinimą, nei kad dabar bus prikepta daugybę nesąmoningų pavadinimų, kurie prilipti gali ilgam.. Wink


Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
EraLazdis
Man įdomu, o šie "Dubijos" tarakonai nėra kenkėjai ar parazitai? Noriu informacija apsidrausti jeigu norėčiau ateityje juos veisti, bet kol kas gyvenu su tėvais, taigi jie net nenori girdėti apie "Dubijas" ir Madagaskaro šnypščiančius tarakonus... Smile
Vietnaminės gyvalazdės (Medauroidea extradentata)
Amerikiniai skydvėžiai (Triops longicaudatus)
 
Stakta
EraLazdis parašė:

Man įdomu, o šie "Dubijos" tarakonai nėra kenkėjai ar parazitai? Noriu informacija apsidrausti jeigu norėčiau ateityje juos veisti, bet kol kas gyvenu su tėvais, taigi jie net nenori girdėti apie "Dubijas" ir Madagaskaro šnypščiančius tarakonus... Smile

Pradžioje reiktu atskirti kenkėjus nuo parazitų Grin Ar žinai kuo skiriasi?
 
http://staktosvoras.lt
EraLazdis
Žinau, parazitai parazituoja organizmo vidų arba išorę, ten gyvena ir naudojasi "šeimininku"... Žinau, juk biologiją mokomės Smile
Vietnaminės gyvalazdės (Medauroidea extradentata)
Amerikiniai skydvėžiai (Triops longicaudatus)
 
donatas_s
Ir dar vienas dalykėlis, tarakonai nepriklauso nei kenkėjams nei parazitams. Čia atiranda dar viena sąvoką "Įnamis"...
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
EraLazdis
Aš tiesiog noriu sužinoti ar Dubijos tarakonai patenka į tą trisdešimtuką kuriam priklauso tarakonų rūšys kurios gali tapti nemaloniais "įnamiais" , pvz. Juodasis tarakonas Smile
Vietnaminės gyvalazdės (Medauroidea extradentata)
Amerikiniai skydvėžiai (Triops longicaudatus)
 
Stakta
donatas_s parašė:

Ir dar vienas dalykėlis, tarakonai nepriklauso nei kenkėjams nei parazitams. Čia atiranda dar viena sąvoką "Įnamis"...


Bet ar tikria visiem tarakonams tai priskiriama Grin Nes mano manimu tik kenkėjai būna įnamiais Grin Kažkaip abejoju ar pavyktų G.portentosa priversti namie gyventi Grin
 
http://staktosvoras.lt
EraLazdis
Aš ir sakau, kad tarakonų yra labai daug ir tik nedidelė mažuma (maždaug 30 rūšių) yra pripratę gyventi namuose ir kenkti žmonėms. Galima ilgai diskutuoti, bet manau pagaunate apie ką aš kalbu Smile
Vietnaminės gyvalazdės (Medauroidea extradentata)
Amerikiniai skydvėžiai (Triops longicaudatus)
 
donatas_s
Toli gražu, Lietuvoje gyvena berods 15 tarakonų rūšių, bet tik 2 iš jų įnamiai, visi kiti naudingieji vabzdžiai yra, kurie niekad namuose nepasigyvena.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8291
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36248635 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma