2024m. April 18d. 15:44:29

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Terariumo apšildymas
Pao
Kainuo ja apie 50 Lt irgi priklausomai nuo dydzio. Drisciau gincytis, kad tikrai negeriausia terariumo sildymo priemone yra akmuo! Akmuo siaip gali nuti kaip papildoma sildymo priemone o nepagrindine! O jei turi kabeli, po didesniu akmeniu galima ji pavynioti, nuo jo ikaista visas akmuo, o kita dalis kabelio gali sildyti visa terariuma.
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Pao
Smile
Redagavo Pao 2006-05-06 15:40
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Klaipeda
Zodziu ar taip dabar supratau: terariuma reiktu apsildyti termokabeliu ir lempute (kad butu su UVB Cool ),o nakciai lempute isjungti? Frown Ar karstajai zonai tiktu karstasis akmuo? Ketinu isigyti iguana. :yes:
Redagavo Klaipeda 2006-07-16 13:04
 
Pao
Lempuciu paskirtis ne sildymui (isskyrus IR (infra red)). Man rodos kazkur jau yra apie lemputes tema? Jei ne - kodel gi jos nesukurus :nezin:
Apsildyti visa terariuma gali termokabeliu, sildymo kilimeliu. Siaip jei auksti terariumai sildoma ne tik is apacios, bet ir is sono (iguanom ne taip aktualu is sono). Is sono terariumai dazniausiai sildomi gekonams, kad butu sukuriamos panasiasness i naturalias aplinkos salygas.
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Klaipeda
Reiskia visa apsildyti termokabeliu ir pakabinti UVB lempa? Ar silumos pakaktu? Siaip terariumas aukstas, o iguanos megsta guleti ant sakos, ar pakaktu jai silumos? Nenoriu, kad susaltu :no: Ar vis delto pakabinti kur nors virsutiniam kampe IR lempute?
 
Pao
kabink IR jei terius aukstas, o lempu, tai pasiziurek kokiu iguanom reikia, as tiksliai nezinau ar UVB?... Ir nemanau kad tik 1 UVB pakanka.
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Klaipeda
Aciu kantriajam Pao :aciu: :clap:
 
Vygis
Laba diena visiems... :alus: pasigaminau pirmaji savo terariuma :trenk: isejo tikrai nerealiai... :naiv: tik su apsildymu... turiu dvi galimybes... nusipirkau senukuose melyna truputi sildoma lempa (nedaug.. paaiskejo jog tai ,,noenke'' ) galeciau deti ta lempa arba dar turiu sildoma kilimeli kuris atliko nuo iguanos ( jis atrado - radiatoriu :evil: ) galeciau deti kilimely kis yra nelabai didelis ~ 20-15 P.S. terariumas 40-30-30 :aciu:
 
AivarasSt
siulau det kilimeli gales pasirinkt gyvunas siltesne arba saltesne vieta....
Redagavo AivarasSt 2007-01-07 14:20
 
Vygis
nu o ko netinka lempa?!!
 
DumBazz
Nepraktiska Wink
 
http://www.flickr.com/photos/8661267@N07/
Vygis
man patogiau ji...
 
AndriusN
vyga parašė:
man patogiau ji...

Tai ir naudok lempą,kame čia problema?
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Vygis
Andrelis parašė:
vyga parašė:
man patogiau ji...

Tai ir naudok lempą,kame čia problema?

No problemo doode...:conf:
 
karlas
zekit kaip sugalvojau padaryti terariuma iguanai. 12 valandu bus ijungta uv lempa. po 12 laiko rele ja isjungs o kita laiko rele ijungs IR lempa. o sildomas akmuo bus irgi ijungtas visa laika bet su termostatu. ar neper karsta bus iguanai?

p.s. mano tusciame terariume yra 15 laipsiu silumos.
 
paska
vyga parašė:
Laba diena visiems... :alus: pasigaminau pirmaji savo terariuma :trenk: isejo tikrai nerealiai... :naiv: tik su apsildymu... turiu dvi galimybes... nusipirkau senukuose melyna truputi sildoma lempa (nedaug.. paaiskejo jog tai ,,noenke'' ) galeciau deti ta lempa arba dar turiu sildoma kilimeli kuris atliko nuo iguanos ( jis atrado - radiatoriu :evil: ) galeciau deti kilimely kis yra nelabai didelis ~ 20-15 P.S. terariumas 40-30-30 :aciu:

kas ten pas tave per lempa?????? neonke???? o ar kada nors gyvenime girdejai, kad "neonkes" buna tik vamzdeliu pavidalo, naudojamos reklamoje. veikia jos nuo 10000 voltu ytampos.... pajunginejant jei netycia ne ten ykisi nagus taip kala, kad nuo raumenu spazmu pimpaliukas atsistoja (is savos patirties)GrinGrinGrin, nusipirk uz 1,5 lt 30 w raudona lempute, pvz voro terrui tiek net perdaug....
Ežys galvoja, kad jo sūnaus kailiukas švelnus
 
DumBazz
pajunginejant jei netycia ne ten ykisi nagus taip kala, kad nuo raumenu spazmu pimpaliukas atsistoja (is savos patirties),


Israsta nauja viagros rusis :laugh: Grin Skubek uzpatentuot sita buda, ir busim turtngi!! :laugh: Juokauju :shy:
Redagavo DumBazz 2007-02-11 15:50
 
http://www.flickr.com/photos/8661267@N07/
diabolic
Čia aš gal ne visai į temą, bet norėčiau paklaust. Smile
Rašo, kad scinkui reikalingas šildomas akmuo. Ar jis būtinai turi būti elektrinis, ar užtektų tikro akmens padėto po UV lempa?
 
Richardas
diabolic parašė:
Čia aš gal ne visai į temą, bet norėčiau paklaust. Smile
Rašo, kad scinkui reikalingas šildomas akmuo. Ar jis būtinai turi būti elektrinis, ar užtektų tikro akmens padėto po UV lempa?
Gali būti NE elektrinisGrin Svarbu ,kad ŠILDYTUGrin Net jei guli po UVGrin
Redagavo Richardas 2008-07-25 23:55
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
diabolic
Gerai, gerai. :shy: Pasimetus aš dar biškį, nėr čia ko juoktis Grin.
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8288
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36244867 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma