2024m. April 18d. 05:33:35

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Terariumo apšildymas
Richardas
kodėl gi neGrin jeigu juokingai paklauseiGrin......užtat pakėlei nuotaika:aciu:GrinGrinGrin
Redagavo Richardas 2008-07-26 19:52
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
vic
As dabar pradejau naudoti vamzdini sildituva 120w.Labai gerai sildo tik nezinau ar Lietuvoje parsiduoda tokie sildytuvai.:trenk:
 
Teisutis
Nežinau ar kas bandėte, bet aš radau išeitį ,kaip apšiltinti mažą terariumą. Termokabelis pasirodė perdaug didelis manajam terariumui, o šildymo akmenukas sudaro bėdų dėl laido (nors galima gręžti skylę tačiau man ši idėja nepatinka) , be to jis lėtai šyla ir lėtai atvėsta. Taigi mano išeitis buvo automobilio žibinto gabaritinės šviesos visas lizda ir lemputė. Mano terariumas yra 20x20x15. Visą ta daikčiuką įdėjau į folijos cilindriuką (pasidariau iš skardos rėmą ir apviniojau keliais sluoksniais folijos, bet lemputė su folija nesiliečia. tarpas yra) visa tai pritvirtinau prie terariumo dangtelio krašto pačiame kampe.(ten kur plastmasė užkišau 0,5mm putų polesterolio, bet ne to kur trupa , o tokio kur pvz plastikiniams vamzdžiams apšiltinti) Laidukai kur kas smulkensi todėl nesunkiai pralindo pro groteles, o maitinimui naudoju ne paprastą kaištuką, o adapterį (su laiko rėle). Dabar temperatūrą kontroliuoti nesunku, nes lemputė įsijungia kas valandą ir pašvietus penkias minutes, kompensuoja tuos tris laipsnius kurie būna nukritę. Be to neerzina voriuko, nes yra folijoje ir spinduliai išeina tik pro patį galą , todėl teriume vistiek būna prieblanda. Folijos keli sluoksniai ir ji neįkaista , tada ir voriukui potencialios grėsmės nėra manau. Nežinau gal čia jau kiek kosmiškai pasidariau viską, bet vistiek gal ši idėja kam pravers.
 
Gorgon
Laba, turiu toki klausimeli..... Kiek esu mates irengtu terariumu, termometrai buvo pritvirtinti ivairiam auksty: tai paciam virsui, tai apacioj, tai per vidury.... Tai kokiame aukstyje jis turetu buti, kad rodytu realiausia temperatura??
 
bambalys
Gorgon, cia tas pats kur ogame kaldavai? Smile)
Manau turetu buti tame paciame lygyje kaip ir gyvunas.
 
neo
termometras kabinamas priklausomai nuo to ka norima matuoti, siaip skaiciau jog vienas is termometru turetu buti 3cm auksciau substrato.
 
Gorgon
Kaip suprantu turi buti siek tiek virs substrato ..... O gal dar bus daugiau nuomoniu ir patarimu..?
 
neo
Gorgon parašė:
Kaip suprantu turi buti siek tiek virs substrato ..... O gal dar bus daugiau nuomoniu ir patarimu..?


reiktu paciam atsakyt i savo klausima: ka butent nori matuoti?
Redagavo neo 2010-06-05 21:46
 
Gorgon
O ka tu matuoji terariume su termometru? Grin
 
Stakta
Gorgon parašė:
O ka tu matuoji terariume su termometru? Grin


Sakyčiau gal temperatūra? Wink ar tamstai sunku tai suvokti? Grin
 
http://staktosvoras.lt
Gorgon
Stakta parašė:
Gorgon parašė:
O ka tu matuoji terariume su termometru? Grin


Sakyčiau gal temperatūra? Wink ar tamstai sunku tai suvokti? Grin


cia ne man sunku suvokti..... paskaityk pranesimus kelis esancius auksciau. Bet kokiu atveju aciu uz atsakymus, matau reikes ju ieskot kazkur kitur.
Redagavo Gorgon 2010-06-06 02:26
 
Stakta
Na tomet visiems kitiems kam kils klausimų Grin http://lt.wikiped...ermometras , beja manau neo turejo omeny netik termometra (Thermometer) bet dar ir dregmes matuokli (Hygrometer) Smile
Redagavo Stakta 2010-06-06 03:52
 
http://staktosvoras.lt
neo
taip Stakta saunuolis Smile termometras skirtas matuoti temperatura, tad klausimas kur deti termometra priklauso ka norima matuoti: siltojo kampo oro terperatura, saltojo kampo oro temteratura, substrato temperatura. Sioms zonoms matuoti, reikia bent elementariu fizikos ziniu, jog zinot kur teisingai termometra padet. Tad paskui neklausinekite, jei puikiai tai zinote. Gorgon, jei tamsta pilnas isminties, tad tikiuosi jog tau pavyks kazka su tuo termometru ismatuoti ir tikiuosi neatsiras tema jog gyvunas susirgo ar p.n.
 
fz1
Sveiki. Kukurūzo terariumą(120x40x50) šildau šildomais kilimeliais,naudojus 5 vienetus skirtingų dydžių ir galingumų, kilimėliai pajungti per du skirtingus reguliatorius(šiltai ir šaltai zonoms). Galiu atskirose terariumo vietose (keisdamas kilimėlių išdėstymą ir reguliatorių nustatymus ) pasiekti įvairią temperatūra. Šiuo metu po visu terariumo dugnu pakloti 3 kilimeliai(substratui naudoju stamiais medzio drožles,pirkau kikoj,ant maišo buvo nupieštas smauglys)substrato sluoksnis 1cm,ketvirtas kilimelis šildo dešinią terariumo sieną,o penktas ant terariumo lubų kairėja,bet jis šiuo metu atjungtas.Kairė puse vesioji,dešinė šiltoji. Ant substrato ,šiltojoje zonoje, termometras rodo 34 laipsnius,1cm ir 5cm ir 15cm virš substrato 26 laipsnius. Vėsiojoje zonoje temperatūra ir ant substrato,ir kitame aukštyje 25 laipsniai. Klausymas ar viskas gerai,kokiame aukštyje matuoti,ant substrato po kuriuo kilimėliai ar aukščiau ir ar temperatūra tinkama? Su drėgmės matavimu tas pat,ant substrato 55,o 10 cm aukštyje 45.
Nepavyko sumažinti terariumo nuotraukos kokybes,kad tiktų įkelimui . Pridėtoje nuorodoje rasite terariumo nuotrakas. Ačiū už protingus komentarus ir patarimus. https://m.skelbiu.lt/skelbimai/zalciai-zaltys-perku-31922535.html
Redagavo fz1 2017-11-23 10:46
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8287
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36244313 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma