2024m. May 13d. 06:33:09

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Iguanos
 Spausdinti temą
Žalioji iguana
linukas
sveiki dar karteli auginu iguana ir man vel prireike jusu pagalbos ,atsilus orui bandau savo augintine isnesti i lauka, bet ji kaip isprotejusi bando sokineti bijau kad nenukristu ir nesusizeistu, zinau kad jei reikia pabuti lauke prie tikros saules, bet kaip taip padaryti gal pavaduka isitaisyti ar koki voljiera padaryti kad ji lauke galetu buti, gyvenu nuosavame name ir vietos lyg ir yra kad ji galetu po zolyte vaikscioti,bet nesinoretu kad i medzius isikartu.patarkite ka daryti:help:
 
steu
dersiruok ;]]]]]]]] o jei rimtai tai mes niekad neiname be pavadzio i lauka.. palaiedziu pasivaikscioti taciau tik ant pavadelio.. jei yra galimybe tai labai gerai butu irengti voljera.. tik dalinai uzdengta.. kad neperkaistu karshta diena.. ir butinai su vandens baseiniuku!.. siltesne diena galesi ishleisti ten.. o shiap jai jau pabega tai gana sunku sugauti.. sakau ish savo patyrimo.. pernai pamenu po dilgines gal pusvalandi nardziau kol susigavau savaji pabegeli ;]

-
 
Vladas
ir tik voljeras geriausiai, kad būtų už kažkokio pastato, kad didelio skersvėjo nebūtų...
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Kzkas
gerai esu labai labai labai nusimines nes gryzes is svovyklos radau leisgive iguana tevai sako kad taip nebuvo iki pietu o poto visa staigiai pagelto.....Grinead:
dasilauke manes ir numiro....Grinead: kaip man liudna lig netekus dali saves.... nors buvau nesenai ja laikes......

Moderuota: pratrintos emocijos nueinančios iki keiksmažodžių.
Redagavo 2007-06-08 23:03
 
Kzkas
jee turiu nauja iguana bet labai pikta kandziojasi ir su uodega dauzosi....Grin
jau spejo man ikasti....
 
yovi
nepasibaigs jei kaip ir pirmtakei, ka?
 
iguana
daugiau ilgesniam laikui neisvaziuokGrin as savo iguana bijau tevams palikt,bo jie nieko neismano apie tokiu gyviu maitinima ir prieziuraGrin
 
Kzkas
buvau palikes na jug i stovykla jos nesivesi....
gryzes ruosiausipirkti kelionini terariuma ir veztis i nida bet....
tik gryzus ant mano ranku mire....Grinead:Angry
 
iguana
tai taip ir neaisku kodel?
gaila vargsiukes kad sitaip jai....bet nieko dabar turi nauja iguana ir mylek ja,saugokSmile
 
Kzkas
aha jau stenguosi 3 diena jau is ranku valgo.... bet pir mas dienas buvo pikta visos rankos sukandziotos....
 
Riher
Cia gal biski ne i tema klausimas, bet norejau paklausti kokiam konteineri ar dezej ar kur geriausia butu transportuoti iguana lektuvu (skris i Dublina 3 val skrydzio), tikriausiai teks jam skrist su krovineis nes nelabai nori i salona ileisti (nors is pradziu sake jokiu prodlemu tik gaukit leidima), tai va. Kaip manot ar atlaikys kelione ir kas geriausiai tiktu transportavimui? :help::aciu:
Kas turi KAM gyventi, istvers bet koki KAIP...
 
iguana
:aciu:man atrodo jeigu kisi i deze tai ar nemanai kad jai stresa sukels vien slidinejimas po ja?na aisku ziurint kokio dydzio deze...siaip manau geriau pasistenkit gauti leidima nestis i salona vis ramiau busSmile
 
Riher
Tai va kad neleidzia i salona Sad seip i airija jokiu gyvunu isvis negalima skraidinti, nei su vienom avialinijom, nes labai cia grieztos taisykles. Pagal tarptautines taisykles i salona galima nestis gyvuna sverianti ne daugiau nei 5kg. Bet vistiek neleidzia, gal kad zmoniu neisgasdintu. Susiskambinau su visom airijos institucijom ir man leido veztis, nes zalioji i guana neitraukta i saugomu gyvunu sarasa. Reiks bandyt dar su airbaltiku tartis, siandien skambinu tai kompanijai kuri uz gyvunu gabnima atsakinga, paziuresiu ka jie man pasiulys. Frown
Kas turi KAM gyventi, istvers bet koki KAIP...
 
vardene
Kur nusipirkti iguana>???? ir kiek jos kainuoja???
 
iguana
is maisto....daugiau darzoviu,vaisiu,zoliu maziau mesosSmile na kartais galimaSmile terariumas turi but erdvus su visom lempom kuriu reikia,vitaminu,Nagucius kirpt nelabai galima,bo paskui iguanai gali but sunku laipioti medziais,jiegu labai braizosi tai dekis pirstine ar pirstinesGrin
 
vardene
AR glit kas nors pasakyti kur pikrti iguana???????? kiek jos kainuoja????
 
Locust
Paskaityk skelbima salia paskelbta, herpetologas parduoda po 120lt.
 
iguana
iguana nusipirkt zoo parduotuvese galima,o kainuoja jei maza tai nuo 100 iki 250 litu
 
vardene
dekuj jums!!! teks vaziuot i vln po zoo pasmirinet, nes sl tai niekur nerandu Sad kaip manot ar teras 160*100*60 ne per mazas iguanai??
 
Ravenous
tikrai be problemų galima gaut ir Šiauliuose, pats mačiau vienoj parduotuvėj (norfoj toj kur prie izoliatoriaus) dvi turėjo, atrodo po 200 lyg ir pardavinėjo
You are who you eat... Eat me.
 
http://www.egzotika.info
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8333
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39614
 
 
  
  36281803 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma