2024m. March 29d. 04:08:37

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 4

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Iguanos
 Spausdinti temą
Žalioji iguana
Vobleris
Pirkite 5.0% UVB.
Redagavo Vobleris 2011-02-10 18:36
 
www.egzotika.info
s_aureus
Mūsų gražuolė padėjo 26 kiaušinukus Grin Suplonėjusi gerokai, tik nežinau ar tai jau pabaiga :nezin:
 
s_aureus
Mūsų gražuolė padėjo 26 kiaušinukus Grin Suplonėjusi gerokai, tik nežinau ar tai jau pabaiga :nezin:
 
siames131
yra tema apie tai kai zmogui irgi sudejo kiausinius bet deja nekaip pasiseke, yra taip pat ikelta foto kaip iguana atrode Wink http://www.egzotika.info/forum/viewthread.php?forum_id=5&thread_id=783&rowstart=0
Foto pirmo puslapio pabaigoi prasideda, antro tesiasi, patariu pasiskaititi kad nprarastumet visko kaip sis zmogus Wink
Redagavo siames131 2011-02-25 21:25
Atsiprasau uz LT srifto nenauduojama tesiog mano loptopas jo neturi.


Psalmopoeus irminia L8
Psalmopoeus Cambridgei Male
Gromphadorhina portentosa
Mantis Religiosa
Marmurinis Vezys
Nauphoeta Cinerea
Blaberus giganteus
Blatta lateralis
Shelfordella tartara
Tenebrio molitor
Zophobas morio
 
gretike123
ar iguanos nardo kai maudosi?
Eublepharis macularius
Iguana
 
Vobleris
Jos puikiai nardo :yes: iškilus grėsmiai naturaliai pakankamai ilgai būna po vandeniu dokumentinis filmas - http://www.youtub...-2YcjsDQ60 Wink
 
www.egzotika.info
gretike123
bedaaaFrownnesuprantu kas daros su mano draugeliu...vos tik paimu i rankas isimu is terariumo jis is kart tustinas.o i vandeni netgi reciau nei ant manes:laugh:
Eublepharis macularius
Iguana
 
donatas_s
Iguanas parašė:
Sveiki , ruošiuosi įsigyti iguaną.Šiaip labai daug laisvo laiko neturiu , nes esu moksleivis , sportuoju...Esu žalias ir man reikia daug patarimų , kad nebūtų ateityje problemų..Gyvenu bute , ne nuosavame name..Žodžiu visų pirma patarkite kur Kaune galima įsigyti , kad tikrai be ligų būtų , sveika , visa kita , labiau norėčiau žaliosios...Žinau , kad reikia erdvaus terariumo , subalansuotos mitybos , priežiūros , bet pasakykite kokių patarimų , kiek kainuos maždaug viskas , terariumas , pati iguana , terariumo didelio labai nereikia , nes nėra jau labai daug vietos...Būtų gerai , kad ir patartumėtet kur pirkti terariumą..Kiek girdėjau iguanu kikoje neapsimoka pirkti?Kur tada?
Beja , kaip dėl salmoneliozės , kaip neapsikrėsti ir tt ir ar neklis probelmų su sudrąskytais baldais , apšlapintais kilimais???Iš anksto dėkui.

Redagavo Vobleris 2012-01-14 19:42
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Iguanas
Prie to pačio paklausiu..Pvz , kartais nebūtų kam prižiūrėti , tarkime trys dienas be priežiūros neitu jei pabūti?Nors ir maisto būtų pridėta taip?Reiktu valyti , keisti šviesą , šilumą..?Nes tas labai trugdo įsigyti iguaną , nes viena kart metuose gali būti taip , kad 2 sav neprižiūrėta bus...Tai nelabai tada kaip ir išeitų auginti....
 
eMKa
Iguanas parašė:
Prie to pačio paklausiu..Pvz , kartais nebūtų kam prižiūrėti , tarkime trys dienas be priežiūros neitu jei pabūti?Nors ir maisto būtų pridėta taip?Reiktu valyti , keisti šviesą , šilumą..?Nes tas labai trugdo įsigyti iguaną , nes viena kart metuose gali būti taip , kad 2 sav neprižiūrėta bus...Tai nelabai tada kaip ir išeitų auginti....


Iguanai reikia laiko ir priežiūros, negalima galvoti, kad priežiūra kaip voro. Neskirsi laiko, iguana bus liūdna, apsirgs, jos turi savo harakterį, atsimena žmogų ir jei bus koks konfilktas turės praeiti daug laiko kol vėl bus kaip buvę. Turi kasdien skirti laiko jai bent po valandą, imti ant rankų, kalbėtis, jei terariumas nebus didelis, kad tilptų vonelė jai viso ilgio, turi nešti maudyti į vonią, kartą savaitėje numaudyti reiktų vonioj su druska, kuo daugiau skirsi laiko, tuo labiau iguana bus tau draugiškesnė ir nesibaidys, neliks laukinukė jei pirksi dar jauną visai. Būna taip, kad dvi tris dienas reikia palikti, tai dėl apšvietimo nusiperki laikmati į elektros lizdą, nustatai valandas kada įjungti, kada išjungti apšvietimą ir šildymą, tada iguana neišsimuš iš dienos režimo, kelsis laiku ir eis miegoti laiku, maisto pridedi daugiau kuris negestų taip greit kaip kokios vandeningos daržovės. Bet ilgesniam laikui be priežiūros palikti tikrai negalima, mityba iguanai svarbi. Tai apsvarstyk ar visą tai galėsi išpildyti ir pagalvok ar galėsi auginti tokį gyvūną.
Brachypelma Albopilosum
Brachypelma Vagans
Pteronchilus Murinus Usambara
Nhandu Chromatus
Iguana iguana
Aquarium
 
Iguanas
Demesio skirsiu ,bet isvaiuoti vasara tenka daznai tai nezinau kaip cia butu..
 
Shirbake
Sveiki. Prieš gerus metus buvau pakliedėjus, kad pirksiu iguaną, bet nutariau dar kuriam laikui atidėt tą mintį, ir jei nepraeis, tada pirkt. Tai va, nepraėjo. Smile
Dabar perskaičiau plius minus viską, ką radau, ir lyg ir viskas aišku, bet vistiek keli klausimai dar kyla.
Kol kas mano terariumas 100x50x50(ilgisxplotisxaukštis), tai kol iga bus maža(tvirtai nusprendžiau kad pirksiu kuo mažesnę), tol bus gerai, o paskui, jei reikės, įsirengsiu didesnį. Šiaip turės iga galimybę vaikščioti po mano kambarį laisvai, tai pažiūrėsim, kaip su tuo teru bus.

1.Dabar nutariau, kad tero dugną išklosiu kokiu linoliaumu, ar kažkuo
panašiu. (gerai čia sugalvojau, ar blogai ?).

2.Tada galvoju po tuo linoliaumu išvedžioti vienam gale šildantį kabelį, maždaug per puse tero (gerai čia sugalvojau ar blogai ? Gal per visą terą tą kabelį vedžiot ? o gal mažiau nei per pusę, tik kokiam nedideliam plote vedžiot ?) . Tada kokią šaką neblogą įkūrdinsiu tere.

3. Reikia kokią slėptuvę įdėt ?

4. Vandens dubenėlio kaip suprantu nereikia, negeria jos.

5. Tadaaa reikia kaip suprantu dviejų lempų - šildančios ir UVB . (teisingai ?) UVB nusižiūrėjau čia - http://v6601.srv2.321.lt/lt/gamintojas-154.html bet ten keturios 5.0 yra, tai kurią geriau pirkti ? Dar ten užmačiau tą naktinę lempą, reikalinga ji ? Ir jeigu aš įsuku tą UVB lempą, tai man reikia dar šildančios, kokios elementarios kaitrinės lemputės ?

6. Toliau vitaminai. http://v6601.srv2.321.lt/lt/gamintojas-170.html yra čia kokie tinkami igai ?

7. Toliau čia užmačiau maisto - http://v6601.srv2.321.lt/lt/gamintojas-169.html , bet kiek žiūrėjau, tai niekas juo nemaitina, tai matyt nėra prasmės ir man pirkt ?

8. Tada man reikia nusipirkti du termometrus (šaltai ir šiltai zonom) ir higrometrą, taip ?

9. Tikrai nieko nepraleidau su lempom ? Su jomis sunkiausia man susigaudyt.

Dabar noriu viską susipirkt, tinkamai įsirengt terą, ir tada jau kuo greičiau parsivešt namo iguaniuką. Smile

Nepykit jei kur ką prikliedėjau, dar bandau susigaudyt visoj info. Didelis :aciu: jei kas atrašys. Smile

Ir dar kai ką pamiršau - kokiu atstumu turi būti lempos ?
Redagavo Shirbake 2012-03-12 21:33
 
virr
iguana mityba vaisiai darzoves
uzauga iki 2 metru
givena 9 metus
siluma diena 26-30 nakti 26-20
 
paurok89
Mane labiausiai juokina kaip žmogus kuris iš viso iguanos nematęs patarinėja kaip ją auginti Grin
 
Shirbake
Būtų smagu, jei kas man atrašytų. Smile
 
virr
ne iguanos nesu mates bet paskaitinejau neblogai www.kika.lt liux:thumb:
 
paurok89
Kadangi egzotikos nariai pripažįsta "Kika" kaip "puikią" parduotuvę tai tikrai yra puiku... O šiaip nedarom diskusijos
 
dze
Sveikučiai. Manau, vasarą pirksiu iguaną Smile. Man kyla šiek tiek klausimų:
1. Kur galima nusipirkti sveiką ir jauną iguaną, bei reikmenis jai (geriausia žemaitijoje Wink ir internete)?
2. Kaip apdirbti šaką?
3. Kokį gruntą geriausia dėt?
4. Ligos: kai paskaičiau net baisu pasidarė Shock. Negi jos tokios laaaaaaaaaaabai jautrios? O kai pagalvojau kur gerą vetą surast, net vidurius susuko :conf:. Ką daryt???
5. Baseinėlis\vonelė (kokio dydžio)
Na, kolkas tiek. Lauksiu atsakymo. :aciu:.
 
kasparas
Kokiu ismatavimu terariumo reikia zalejai iguanai?

 
gretike123
:labas: Maždaug prieš metus nusipirkau Žaliąją Iguaną, Juozą. Smile Jis yra aktyvus, valgo įvairias daržoves, vaisius ir kitus žalumynus. Pirkau mažą, tad aišku sunku jį auginti. Maudau kas dien, nebent išimtis būna svarbus išvykimas ar kt. Bet dabar ne apie tai. Jis yra agresyvus, ir baikštus... Jį sunku paimti į rankas. Labai drąskosi, kandžiojasi, mušasi uodega... Yra įkandęs nekartą. Neseniai buvo perkandęs mano tėčiui pirštą vos ne iki kaulo... Ilgai gijo... Žodžiu prašau :help: , nes nebežinau ką daryti. Kaip reikia jį prisijaukinti, kad jis taip manęs nebijotų ir nesikandžiotų? :aciu: iš anksto Smile
Eublepharis macularius
Iguana
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8240
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36150267 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma