2024m. May 13d. 14:27:09

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Iguanos
 Spausdinti temą
Žalioji iguana
almantsas
Jei eina lupt tai lupk ja . nes p.rima man pati sake kad lupt oda pačiam būtina. kai aš jios nelupinėjau manajai iguanai dėl to pirštas nukrito ji dabar ja gydo Sad
tai noriu padėt kad tau taip neatsitiktu :yes:
Redagavo almantsas 2010-05-01 18:52
 
Richardas
Visus roplius po nėrimosi reikia kruopščiai apžiurėti ar neliko odos likučiu kurie pvz gyvatėm likus ant akies pašalinami lipnia juosta.Driežams gi pavojingi odos likučiai ant pirštu ir uodegos galo.Džiūdami jie sutempia galuneGrinead: po ko ji pertemta atrofuojas.taip roplys praranda piršta ar uodegos gala.Nuimama nenusilupusi oda paprastu šiltu vandeniu atmirkius....
Redagavo Richardas 2008-12-10 19:50
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
civillis
tai jo jo, as lupau kuna, ragucius, kojytes, bet va sprandas gal savaite stovejo.. vakar ziuriu ten oda kazkaip tamsi labai toks dryzisSmile galvojau gal tokia spalva, bet neproporcingia abejose puseseSmile palaikiau vonioj vakar,sendien ilgiau, dabar luptis jau rimciau pradejo
:aciu:
 
Kzkas
nusipirkau Nekton-Iguana, nekton-msa, ir vitamina c.
kokiom proporcjom maisyti??
 
Richardas
kodėl maišyti:nezin: negi instrukciju nėra..?
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
rzptornado
Sveiki. Nekursiu naujos temos, bet turiu vieną problemą. Mano iguana jau apie mėnesį labai dažnai savo gamtos reikaliukus atlieka apie penkis kartus per dieną. Anksčiau apie kartą per dieną,ir visada sulaukdavo,kol nunešiu ją į vandenį. O dabar - kur papuola,ten daro ir po truputį... be to,labai blogai valgo. Bet yra judri, lanksto ir duodasi po kambarį,ko anksčiau nebuvo. Tai nesuprantu,ar serga ar ne?
 
Richardas
koks igos amžius?litis?
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
rzptornado
maždaug pusantrų metų, lyties nežinom. Rusų forumuose radau panašių problemų, tai panašų į "morčių", tik apie tą dažną gamtiškų reikaliukų darymą ten nieko nemini. Sutampa tik nevalgymas ir lakstymas po kambarį
Redagavo rzptornado 2009-01-03 12:31
 
coliuke
gal su virškinimu kokios problemos?pabandyt gal kitoki maisteli paduot....:nezin:
 
Jovita1
rzptornado,ar ne per jauna tavo iguana "morčiui" Frown Kuo maitini,gal racioną keisti reikia?
 
civillis
:help::help::help::help:
jauciu luzo iguaniuko pirstas, daugiau nzn kas gali but, arba patempimas koks... labai staigiai patino pirstukas vienas, kai palaksteGrinead:Grinead:Grinead:
ar kazkaip gydoma toks dalykas ar pats sugija?
va dar nuotrauka dadejau, antras pagal ilgy pirstukas patines
civillis prisegti paveiksliukai:
aaaaa_1.jpg

Redagavo civillis 2009-01-03 22:03
 
modern
Smile Gal galit padet turiu klausima....Pfft
Ar uztenka 20 laipsniu kambarines temperaturos iguanai....? ir as is kauno tai is kur gaut jei uv lempa..?
Iskarto :aciu:
 
Vobleris
Visą parą ne neužtenka .Dėl UV lempos DUK.P.SPasikartosiu skaitykim,skaitykim skaitykim straipsnius visų pirmą Winkantra labai blogai jai planuojant įsigyti ar jau turint gyvūna nežinome elementarių laikymo sąlygu antruoju atveju labai, labai, labai blogai :conf:
Redagavo Vobleris 2009-01-06 22:44
 
www.egzotika.info
AndriusN
modern parašė:
Smile Gal galit padet turiu klausima....Pfft
Ar uztenka 20 laipsniu kambarines temperaturos iguanai....? ir as is kauno tai is kur gaut jei uv lempa..?
Iskarto :aciu:


http://www.egzoti...icle_id=32

http://www.egzoti...icle_id=10

Neužtenka! O duotas nuorodas nepakenktų persiskaityti bent po kelis kartus, kad nekiltų daugiau panašių klausimų.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Vobleris
civillis parašė:
:help::help::help::help:
jauciu luzo iguaniuko pirstas, daugiau nzn kas gali but, arba patempimas koks... labai staigiai patino pirstukas vienas, kai palaksteGrinead:Grinead:Grinead:
ar kazkaip gydoma toks dalykas ar pats sugija?
va dar nuotrauka dadejau, antras pagal ilgy pirstukas patines

Su panašia problema teko susidurti ir man tik mano atveju jau iš Čekijos parsivežiau su panašia trauma Iguana (pirštelis taipogi buvo labai ištines).Tikros priežasties taip ir neišsiaiškinau ,bet maniau ,kad tai arba kaškokia infekcija arba grybelis greičiausiai infekcija pasekmė kaškokios fizinės-išorinės traumos(pirštelis buvo be nago net) visą šitą reikalą gydžiau vonelėmis ir tas padejo vandenį skiedžiau su Betadine tirpalu (dezinfekcinis skystis jodo pagrindu)na ,bent tikrai nepakenkė-1ml (ar mažiau) skiedžiamas su 1L vandens.... vonelės daryti po 10-15min 7-10 dienų :conf: gal kam ir ateitį pravers .P.S neaišku kame problema kekvienas atvejis gali būt skirtingas :aciu:
Redagavo Vobleris 2009-01-06 23:10
 
www.egzotika.info
modern
Labai :aciu:
 
DonatasART
Sveiki,

prieš mėnesi nusipirkau jauna iguana. BET.. štai ir bėdos. Viena akis nemažai patino, tiksliau ašarinė liauka. Na bent jos vietoje.
Bėda ta kad tas guziukas tik didėja, nes parsinešus jis buvo matyti tik vooos vos. (kai pirkau buvau žioplas ir nemačiau, galų gale praktiškai tada mažai ir kas matėsi.)
Nesu tikrai daug žinantis apie įvairias igu ligas ir sveikatos sutrikimus, todėl ir norėčiau paklausti jūsų, gal esate susidūrę su kažkuo panašiu ir gal žinote kaip reikėtu gydyti?
Nes aš nežinau nuo ko tai gali būti. Terariumas įrengtas gerai, yra visos lempos, temperatūra gera, drėgmė taip pat. Maudau kelis kart per diena, maistą gauna kaip aš manau gera ir tikrai įvairų. Vitaminus valgo taip pat.
Toje parduotuvėje kurioje pirkau, patarė lašinti antibijotikus (gentamicin) į akį. Geriau tikrai nesidaro.
Tikrai būčiau dėkingas tiem, kas nepatingės sugaišti minute kita, jei turi patarimą. Ačiū. Smile

[img]http://img140.imageshack.us/img140/7919/igar.jpg[/img] is not a valid Image.
[img]http://img140.imageshack.us/img140/igar.jpg/1/w668.png[/img] is not a valid Image.
 
Loona
Kokios tiksliai lempos, atstumas iki jų, kiek laiko šviečia per parą? Kur pirkta iguana? Kokie vitaminai naudojami, kuo šeri ir kaip dažnai? Rašyk viską su pavadinimais ir kiekiasi, nes nors ir parašei daug - nieko negaima suprasti apie laikymo salygas. Nors ir parašei, kad viską darai teisingai, mes juk negalime žinoti ant kiek gerai esi informuotas apie teisingas laikymo salygas. Dar būtų gerai terariumo nuotrauka.
Akies tinimas gali rodyti tiek konjuktivitą, tiek vitamino A trūkumą, tiek per dideles UV dozes...
Redagavo Loona 2009-04-03 00:12
 
Vobleris
Jap parašyk dar daugiau informacijos.Nes,maža kas gali būti :nezin:. Dėl akių lašų(GENTAMICIN) patarė gal ir neblogai ,bet nežinant kame to prežasrys tai nebūtinai turi padėti dėja....Bet profilaktiškai gali naudoti pakenkt, taipogi nepakenks.
Redagavo Vobleris 2009-04-03 11:00
 
www.egzotika.info
DonatasART
Lempos: Šilumai Sun Glo Hologen 75W. (daylight).UVA.
Kita lempa UVB Repti glo 24. Ir jos yra tikrai palyginus arti iguanos. Ypač pirmoji.
Šviečia apie 11-12valandų per parą. Iguana pirkau iš Scorpenos kaune. (prie aklųjų sankryžos). Tikrai nusiskundimu turėti negaliu. Nors kaip ir sakiau, jau parsinešus buvo kažkas akiai, bet itin nedaug.
Vitaminai kokie nežinau, kai pirkau iguaną priedo davė ir vitaminų, bet jie buvo paprastame maišelyje, todėl pavadinimo aišku nėra. Jie tuoj baigsis ir pirksiu naujus.
Maistas kurį gauna yra: Salotos, pekino salotos, obuoliai, morkos, cukinija, avokadas(kartais), papaja, kopūstas(retai ir mažai), žiedinis kopūstas (retai ir mažai) mango(retai), svogūno laiškai ir žirniai. Morkas valgo ypač noriai ir todėl gauna kas diena kaip ir visas salotas. Tiesa jau viena kartą gavo gyva peliuką ir pora zoofobusu. Bet pirmosiomis savaitėmis nusipirkus. Dabar pora savaičių gyvo maisto nedaviau. Kiekius gaunamo maisto tikrai sunku aprašyti, kiek gi trijų\keturių mėnesiu iguana suvalgo. Bet daugiausiai gauna morkų ir pekino salotų. Kitko mažiau renkasi. Valgo karta per dieną RIMTAI arba kelis kartus po truputi.
Laikymo sąlygos tokios: Terariumas metro ilgio ir 60cm aukščio. Be dviejų minėtų lempų yra dubenėlis su vandeniu, šaka laipioti iguanai, atitinkamas gruntas jei taip galima ji pavadint ir lėkštutė su maistu. Tiesa, gyveną trys skėriai, gal ir jie galėjo užgaut akį.
taip pat purškiu terariuma vandeniu mažiausiai karta per dieną.
taip pat maudau iguana karta per dieną. Pradarau stiklą ir iguana išeina pasivaikščiot po kambarį, lipa ant užuolaidų pasikaitint prieš saulę, arba tupi ant radiatoriaus. Tiesa paskutiniu metu išvis nenori būti terariume ir bando išeiti iš tero, bet leidžiu tik kokiai valandai per dieną.
Na kaip ir daug maž viską aprašiau. Gal padės jums tiksliau išsiaiškinti kas tai galėtų būti.

Dar karta ačiū. Smile




 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8333
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39614
 
 
  
  36282123 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma