2024m. April 28d. 03:28:57

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 4

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Iguanos
 Spausdinti temą
Žalioji iguana
Vladas
Mantass parašė:
gal dar jaunokas poravimuisi ?


Tai jau vos tėveliu šiemet netapo, tik vat iguaniukas išsirito leisgivis ir mirė...
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Kzkas
kaip gaila..
Sad
sita mano iguana negeria visa vasara vitaminu pardaveja pasiule imti vitaminus terra vit multivitamins and trace elements for terrarium animals nusipirkau bet mano iguana ne i burna eima salotu su situo.... kokius pirkti????
 
Pythonica
pirk Nekton is reriz ar kitur jei rasi... ir vitaminu siaip reikia ne ant maisto deti pagal visas taisykles o i burna su sauksteliu, retai koks padaras tau su mielu noru vitaminus doros
Little angel with a hammer...
http://public.fotki.com/Pythonica/
 
Kzkas
o kaip ja prazioditi??
 
Richardas
Tai gi nesunku ja apgautiWink.Ar ji gudresnė? tiesiog traukinio .principu:laughSadGirditi prievarta tikrai nereikia:noSmile.Beri ar vilgai kai iguana kažka ilgesnio jau kemša i save.Tiesa prieš planuojama vitaminizacija visus roplius derėtu palaikyti alkanusWinkTada bus mažiau problemu...:aciu:
Redagavo Richardas 2007-10-15 13:58
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Pythonica
parodyciau kaip praziodyt, o zodziais paaiskint nesigauna Grin
Little angel with a hammer...
http://public.fotki.com/Pythonica/
 
Kzkas
o koky laik laikyti alkana nes mao jau po paros visas dziusna pasidaro viena ora ir kaulai o kai uzvaldo tai uch forsux buna tik prike skusk...GrinGrinGrin
o jei gali tai nufilmuok kaip praziodai ir atsiusk man ok???
 
rtomazas
Paimi su pirstais ir praziodai,kas cia sudetingo ?Frown O tada ir pili norma vitaminu. As asmeniskai savajai tai pilu per tusinuko vamzdeli, labai gerai gaunasi, nes is saukstuko nepatogu, byra per krastus (nes iguana dar maziuke).
 
Richardas
Priverstinai šeriant ir žiodinant galite sužeisti GyvūnąSadIpač jauną iguaną.Tušinuko širdele nesunku pažeisti burnos gleivinę ir sudaryti daug problemu kuriu pasekoje gyvūnas išvis nevalgisSad.Negi taip sunku apgauti gyvuna ir barstyti jau ant ryjamo drėgno maisto pvz.miltelius:aciu:
Redagavo Richardas 2007-10-16 11:16
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Pythonica
Na man sake kad taip daryti negalima, ir kad reikia duoti vitaminus atskirai nuo maisto. Priskausk iguanos nugara sau prie krutines,kad ji vertikaliai prie taves prigludus butu, o uodega gali tarp koju uzskausti kad nemosikuotu,ir ta pacia ranka kuria ja isilgai laikysi (as tai darau kaire)patempk uz to jos ale pogerklio,ji prasicios kiek reikia, ir tada tieisog ikisi sauksta ir suberi miltelius. Tokiu butu tikrai gyvuno nesuzeisi...Pirma gal ir kebloka bus, bet poto iprasit tiek tu tiek gyvunas, manishke jau net nesipriesina, o kartais taip paemus zino kad reikia burna atidaryti ir atidaro pati Smile
Little angel with a hammer...
http://public.fotki.com/Pythonica/
 
Richardas
O man sakėGrinGrinGrin Labai sakėGrin stiprus argumėntas:clap:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Pythonica
Aj nu jei p. Rimos zodziai nera argumentas, tai tada aisq jus teisus...tik as kazkaip linkus pasitiketi zmogum, kuris jau n metu jomis uzsiima, taigi jos zodziu ir argumentu man pakanka Cool o jus galit duot vitaminus kaip tik norite :thumb:
Little angel with a hammer...
http://public.fotki.com/Pythonica/
 
steu
apie vitaminų davima, su maistu ar atskirai, yra įvairių nuomonių.. aš šalininkas, kad vitraminai pateikiami kartu su maistu.. kam gyvūnui bereikalingas stresas ir prievarta?.. žinoma pasitaiko įvairių patologijų, ypač su jaunais individais, kai tikrai riekia sumaitinti/sugirdyti per prievatra.. o komentarus apie p. Rimą pasilaikysiu sau ;] tegaliu pasakyti jog ji turi daug patirties, ištiesu daug.. tačiau visiškai jokios įrangos..

-
 
Mantass
Apie kokia iranga eina kalba?
 
steu
Mantass parašė:
Apie kokia iranga eina kalba?


pradedant elementariausia kraujo tyrimų laboratorija ir baigiant rentgenu ;]

-
 
Pythonica
Ne nu as nemanau, kad namie visa tai butu tikslinga laikyti Smile beto ji juk dirba nemokamai, o jei ir ima pinigus, tai simbolishkos tos sumos buna...kiek zinau jei kazkas rimta buna, tai ji turi ir kur rentgena padaryti ir kur krauja patikrinti...svarbiausia, kad gali pasakyti kas negerai, o ta ji sugeba Smile
Little angel with a hammer...
http://public.fotki.com/Pythonica/
 
steu
na, aš susilaikau nuo tolimesnių komentarų.. nebūkit naivūs žmonės ;]

-
 
rtomazas
Gal kas zinot kas tai ? Atsirado kaskox guziukas. Nuo ko tai galejo atsitikti ?
rtomazas prisegti paveiksliukai:
guzas_1.jpg
 
Vygis
gal lūžo?
 
rtomazas
Bet tai prie ko tada guzas ?
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8304
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36258073 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma