2024m. April 28d. 00:27:40

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Iguanos
 Spausdinti temą
Žalioji iguana
iguana
vardene parašė:
dekuj jums!!! teks vaziuot i vln po zoo pasmirinet, nes sl tai niekur nerandu Sad kaip manot ar teras 160*100*60 ne per mazas iguanai??




gal ta 60 siek tiek padidink?Grin siaip sakyciau mazokas....
 
vardene
isdidinau tera iki 160*100*100 ir maksimaliau jau nebeimanoma...manau mazai iguanai uzteks ir tokio...
beje kuri norfa cia palei tave prie izoliatoriaus?? ten viena prie neopolio netoli, bet tai tam zoo pardaveja ,man rods aplamai nzn kas iguana do padaras, o kita draugystes pr iz vis jokio zoo neturi...Frown
 
Ravenous
jo jo, toje kur prie neopolio ir turėjo dvi iguanas :yes:
You are who you eat... Eat me.
 
http://www.egzotika.info
vardene
nebera db... SadSad niu ir nesiseka man.... bet tai kai paklausiau apie iguanas tai pardaveja rimtai sureagavo lyg ir nezinotu kas cia per gyvis....ghm.... :/
 
Kzkas
e klausimelis toks jei iguana visa diena sedi ant palanges ant saules butina uw spinduliu lempa???Frown
 
Kzkas
aisku...Grin
 
Mariezas
vardene parašė:
nebera db... SadSad niu ir nesiseka man.... bet tai kai paklausiau apie iguanas tai pardaveja rimtai sureagavo lyg ir nezinotu kas cia per gyvis....ghm.... :/

Ten ir iguanų, ir vežlių ir tikrai buvo nemažų terų,bet paskutiniu metu buvau nieko tokio nebera..Tik liktais sildomų kabelių ir kažko pan
 
Kzkas
zmones pasakyki iguanai i terariuma kiemo vejos pasodintos galima ideti????
 
rtomazas
Sveiki. Kreipiuosi i iguanu seimininkus Smile. Norejau paprasyti gal kas galetu man i elektronini atsiusti foto terariumu kuriuose jus lakote iguanas. Ruosiuosi gamintis terariuma bet nelabai turiu minciu ir ziniu apie iguanu terariumus.. Buciau labai dekingas.

E.mail ---- rtomazas@remo.lt
Redagavo rtomazas 2007-09-24 20:54
 
iguana
gi yra tema apie teriukusSmile
 
Mantass
Chebra, atsitiko beda Sad maniske iguana pries kelis mensesiu dar viska valge ir slamste kaip uz tevyne...taciau dabar kazkas atsitiko net tu paciu megiamu, kaip kaikurie sako narkotiku- krapu nebelabai valgo... vitaminus duodu reguliariai ir nemazai lempa veikia puse paros maudau...na net nezinau kame beda...ant kuno nei spalvos pakytimo nei nieko blogo..ir gyvibinga labai tik va lysta labai....KAS jai nutiko ? Sad atsakykit tie kas nutuokia ir galbut zino kame problema Sad

Dekui visiems Sad
 
Richardas
vitaminų reguliariai ir nemazai ?Gal per daugGrinead:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Mantass
tikrai ne per daug...galu gale ju nelabai gali buti per daug..duok kiek nori tik isisavins tiek kiek gali ! :yes:
Redagavo Mantass 2007-10-10 23:33
 
Richardas
Kolega pavojingai klistate:conf:Reptilija kaip žinoma turi kepenys,inkstus....tt.Didelis chemijos kiekis gali kenkti labiau nei gelbėti.Jokiu budu nesivadovaukite klaidinga nuomone:kvail:Nepatiks iškakos:kvail:Visiem gyvūnam turintiem kepenys, inkstus galima juos sudyrbti.Siulau elgtis su chemija taip- geriau mažiau negu pakenkti:yes:Kaip žinia visą ira nuodas perdozavus. PS Jokiu budu nelinkiu tavo iguanai tokiu problemu kurios būna dėl tokiu klaidų:aciu:tikėkimes pabadaus ir ės
Redagavo Richardas 2007-10-11 00:36
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Mantass
Na tika issiaiskinau SU gerbiama Rima kad milteliniu (nepamenu firmos ) vitaminu iguana neperduozos niekada ! o nevalgymo beda( kuri turetu buti pas visus iguanu vyrukus laikancius seimininkus) yra tame kad prasidejo poravimosi metas :conf: ir valgo dabar tik mergaites Smile o del vitaminu tai pasake kad siou metu ypac padidinti doze !
Tai tiek ziniu Smile
Redagavo Mantass 2007-10-11 13:46
 
Richardas
Gerbiama Rima sako ,gerbiama Rima žino .Bėt aš nepatariu jai kam idomu pedozuoti ir jokio skirtumo milteliu pavidalo vitaminai ar skistis:no:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Mantass
As turiu omeny kad nereikia ten dozuoti simtosiomis gramu dalimis ir duoti is akies numatyta doze ir nereikia bijoti kad per daug siek tiek daviau..
Na bet kokiu atveju dekui uz pastangas padeti/patarti Smile

:aciu:
 
Vladas
maniškis patinas normaliai valgo (tfu tfu tfu) nors visą vasarą (iki šiol) sėdėjo be vitaminų, bet vat jau laikas pradėt duoti juos vėl...
Redagavo Vladas 2007-10-11 21:25
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Mantass
gal dar jaunokas poravimuisi ?
 
Pythonica
Nu nzn nzn kaip ten del poravimosi...manishkis eda kaip pasiutes, vitaminus 1-2 kart i savaite gauna, suvalgo po pusaltros dideles lekstes dobiliuku i diena ir dar agurku uzkanda...Pagal mane kaip tik gal per daug vitaminu duodi...kiek zinau nekto'a(jei ji duodi) reikia duoti kiekviena diena tik pirma buteliuka (sumaisyta), o po to intensyvaus kurso duoti 1-2 kart per savaite, Rima pati taip sake...taip kad pabandyk maziau truputi duoti
Little angel with a hammer...
http://public.fotki.com/Pythonica/
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8304
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36257776 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma