2024m. April 19d. 10:37:22

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Iguanos
 Spausdinti temą
Žalioji iguana
valuza
Sveiki visi,,,Pfft jusu svetaineje esu naujokas taigi norejau paklaust profu apie žaliaji drakoniuka. Norim su žmona pavasariop isigiti žaliaja iguana . nes abiems ji patinka.. taigi reikia patarimo del visko i ka kreipti demesi pirkdamas, kokio amziaus geriausia pirkt, koki terariuma , jai daritis, su kokia iranga, ir ar išvis ar ja sunku augint ir siaip gal kokiu niuansu yra apie kurias knigose neraso. Dar iguanu seimininku norejau paklaust ar labai patenkinti sio gyvuneliu,, man labai patinka driezai ir gyvates bet žmonai labiau prie širdies iguana .... . :clap: tai va..... isanksto dekoju

Moderuota: pataisytas pavadinimas iš vien didžiiųjų raidžių.
Redagavo 2007-01-02 08:41
 
Natrix
Siųlau paskaityti šioje svetainėje esančius staipsnius apie iguanas,o jei kas neaišku - klausti forume.
Aš pasaulio valdovas.
 
steu
atsakysiu tik i viena klausima "..ar labai patenkinti?"
be galo patenkinti ;] bent jau as savuoju iguaninu tai patenkitas 101% ;] nerealus gyvunas.. ir protingas kas svarbiausia ;]

-
 
Mariezas
Seip geras gyvunas ,ir patenkintas tik tas kad biski susizalojas pas mus jau apie puse metu su trauma vaiksto
 
Vygis
Kas Mariezai atsitiko??? Shock
 
Mariezas
Is pirmo auksto balkono isoko Smile
 
Vladas
valuza parašė:
Dar iguanu seimininku norejau paklaust ar labai patenkinti sio gyvuneliu,, man labai patinka driezai ir gyvates bet žmonai labiau prie širdies iguana .... . :clap: tai va..... isanksto dekoju

Moderuota: pataisytas pavadinimas iš vien didžiiųjų raidžių.


Atsakysiu irgi tik į vieną klausymą, nes jei atsakinėti į kitus, tai straipsnis gausis, o man atrodo, kad čia jau yra strapsnių apie iguanas (gal nelabai tiksių, bet pradžiai manau užteks Smile )

Na aš irgi begalo esu patenkintas savo iguanomis labai gražūs ir įdomūs gyvūnai, beto yra vieni iš protingiausių driežų, taigi skyria šeimininkus, turi savo charakterį ir t.t. Manau jei kas nori laikyti kokį "papuošalą" už stiklo tai reik auginti kokį gekoną, scinką ir t.t. bet jei norit ištikrųjų smalsaus, norinčio bendrauti augintinio tai geriausias variantas yra iguana... Smile

Tik vat pagrindinis iguanų laikymo sunkumas daugeliui žmonių yra jų dydis... todėl terariumas ateityje turės būti irgi nemažas, tai gerai pagalvokite ar turėsite namie vienos tokiam terariumui ?
Redagavo Vladas 2007-01-02 13:47
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Mariezas
Na pas mane namie jin be tero gyevna ,tik turi vieta kur sildoma ir uv yra Smile
 
valuza
:aciu: VISIEMS nu supratau kad gyvunas un real..... noriu tokio Pfft šiaip straipsniu pasiskaites kaip ir viskas aisku... bet as norejau suzinot jusu PROFU nuomones kokiu nors gal niuansu ir.. kad klaidu kokiu ne padarit.. .....Frown dar kokio didzio turetu buti teras kad su laiku jai vietos uztektu,( nes ji uzsakinesiu kad pagamintu , dar del tero gal kokiu niuansu irgi yra ,kad kazko neikistu... nu suprantat mane apie ka as, nes kiekvienas parduodantis kisa savo, kokia yranga yra patikimiausia,) ka geriau pirkt patina ar patele, Supratau kad patinas buna spalvingesnis....Frown o gal geriau išvis laikiti pora ju,, ar geriausiai viena .. kur ja geriau pirkti .. kokio amziaus geriausiai.... ir siaip gal yra kas kur nera to parasita jokiu straipsniu .....Siaip klausimu yra daug ,,( dar norejau pasakit kad gyvunu auginime ne esu naujokas turiu akva 300ltr. 2 sarpejus , 2 katinus, tvenkinij auksiniai karpiai auga,prie namo kaime gyvena šeima zalciu , kurie kartais net i nama prasibrauna, mano sunus 2,5 metuku sugauna pazaidzia ir vel paleidzia...../. Dekaoju visiams uz atsakimus :aciu:
 
valuza
:aciu:TIKRAI aciu uz pagalba.... tiek juos net tiek ne sitikejau...:aciu: matosi kad daug Z.I augintoju pas mus L. yra,,, Frown bandau gal kokiam ruskam forume pasiklaust... :trenk:
 
mekshrys
laba diena Grin tai vat man pasistojo klausimas, kuris skambėtų taip: ar kaip nors įmanoma, kad sakykim šuo ir iguana susigyventu ? nu tipo nesipyktu ir t.t GrinGrinGrinGrinGrinGrin
Jei sumuštinį sutepti sviestu iš dviejų pusiu, tai nukritęs jis voliosis nuo vieno šono ant kito. (Remiantis Merfio dėsniu)
 
Neonaz
mekshrys parašė:
laba diena Grin tai vat man pasistojo klausimas, kuris skambėtų taip: ar kaip nors įmanoma, kad sakykim šuo ir iguana susigyventu ? nu tipo nesipyktu ir t.t GrinGrinGrinGrinGrinGrin

man atrodo nuo individu prikauso...buna gi kad ir sunys su katem sugyvena Smile
Brachypelma albopilosum
Brachypelma smithi
Elaphe taeniura friesei
www.streetracing.by/forum/images/smiles/spider.gif
 
mekshrys
mano šuo su kate sugyvena puikiai GrinGrin gal kas norit šuns pitono vakarienei? JOKE GrinGrin
Jei sumuštinį sutepti sviestu iš dviejų pusiu, tai nukritęs jis voliosis nuo vieno šono ant kito. (Remiantis Merfio dėsniu)
 
Mantass
na mano iguanos suniukas dar nevalgo ir truputi prisibijo Smilebet vat su papuga(nimfa) kuri gyvena laisveje na namie be narvo praktiskai ir megeja ant zemes vaiskcioti tai suo net neliecia ir jam ant jos nusisvilpt na kartais pazaist tik nori tai su nosim pastumdo ir vyzgindamas uodega nukeliaujaSmile o del iguanos manau gaus su uodega viena karta per snapa ir nebelis Smile
 
mekshrys
butu aišku geriau, kad susidraugautų Grin bet iš kur sužinot ar taip bus ar ne... Sad
Jei sumuštinį sutepti sviestu iš dviejų pusiu, tai nukritęs jis voliosis nuo vieno šono ant kito. (Remiantis Merfio dėsniu)
 
Mantass
Laikyk suni rankose ir ziurek kaip jis i ja ziuri ir reaguaj...jei pamatysi kad nlb draugiskai nusiteikes beje jei suo pavydus seimininko demesio tai geriau nepazindink ju Smileo jei suo ziures jem bus nelabai idomu arba matysi kad nepyktybinis jo tas susidomejimas tada gali bandyt suleisti... Smile
 
mekshrys
manau jei jie pyktųsi tai šuo nukentėtų, o ne iguana Grin tas šuo pinčeriukas toks mažiukas Grin
Jei sumuštinį sutepti sviestu iš dviejų pusiu, tai nukritęs jis voliosis nuo vieno šono ant kito. (Remiantis Merfio dėsniu)
 
Mantass
pas mane irgi toyterrieras Smile po metu kokiu jau bus mazesnis uz iguana Smile jei ji noretu jam kojas su uodega sulauzytu Smile
 
mekshrys
na gal ir susidraugautų mano šunis.... Grin
Jei sumuštinį sutepti sviestu iš dviejų pusiu, tai nukritęs jis voliosis nuo vieno šono ant kito. (Remiantis Merfio dėsniu)
 
linukas
sveiki,,, esu cia naujoke, nelabai seniai isigyvaujau z.iguana, na seniai norejau sio gyvuno, :yes:
noreciau kad kas patartu kas augina si gyvi, kaip geriau ji auginti, ka daugiau duoti jei is maisto,o ko ne, kaip priziureti ,pvz ar reikia karpyti nagus,ir t.t. buciau labai dekinga uz bet kokia informacija,
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36246090 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma