2024m. April 20d. 14:09:21

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Substratui laikraštis ar natūralus substratas?
Ernestielis
O kaip dėl vermikulito? Ar būtų tinkamas substratas?
 
neo
kaip as suprantu bendros kalbos cia niekas nesuras...ir zmogeliui pradejus auginti saltakrauji atsakymo koki grunta rinktis cia nerasi...visi vadovaujasi skirtingais kriterijais...vieniems tai grazu kitiems patogu...zodziu neaisku...
 
AndriusN
neo parašė:
kaip as suprantu bendros kalbos cia niekas nesuras...ir zmogeliui pradejus auginti saltakrauji atsakymo koki grunta rinktis cia nerasi...visi vadovaujasi skirtingais kriterijais...vieniems tai grazu kitiems patogu...zodziu neaisku...

Na, kaip čia pasakius... juk ir tas žmogelis turi turėt savo nuomonę. Juk viskas parašyta, tereikia tik pasukt galvą. Nori natūralumo? Rinkis: durpes, medžių žievę ir pan. Jei svarbiau švara ir panašūs dalykai, tai naudok popierinius rankšluosčius, laikraščius ir t.t.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
agnulllka
Ernestielis parašė:
O kaip dėl vermikulito? Ar būtų tinkamas substratas?

brangus substratasGrinisap:
Keli faktai:
1. Tu dabar internete
2. Tu dabar egzotika.info
3. Tu skaitai
5. Tu nepastebejai, kad nera 4-to punkto
6. Tu dabar tai patikrinai
7. Tu sypsaisi. Geros dienos!
 
Ernestielis
agnulllka parašė:
Ernestielis parašė:
O kaip dėl vermikulito? Ar būtų tinkamas substratas?

brangus substratasGrinisap:


Jei išgali gyvį įsigyti ir įrangą, tai manau, ir dėl substrato kainos netur kilt problemųSmile. Nėr jis brangus, berots 18 lt. Bet ar jis geras substratas?
 
AndriusN
Ernestielis parašė:
agnulllka parašė:
Ernestielis parašė:
O kaip dėl vermikulito? Ar būtų tinkamas substratas?

brangus substratasGrinisap:


Jei išgali gyvį įsigyti ir įrangą, tai manau, ir dėl substrato kainos netur kilt problemųSmile. Nėr jis brangus, berots 18 lt. Bet ar jis geras substratas?

Geras ir gražiai atrodo. :thumb:
"Šalta!" (P. Coelho)
 
agnulllka
Ernestielis parašė:
agnulllka parašė:
Ernestielis parašė:
O kaip dėl vermikulito? Ar būtų tinkamas substratas?

brangus substratasGrinisap:


Jei išgali gyvį įsigyti ir įrangą, tai manau, ir dėl substrato kainos netur kilt problemųSmile. Nėr jis brangus, berots 18 lt. Bet ar jis geras substratas?

18 lt 4 litrų maišelis :laugh: Kiek girdėjau tai geras. Bet tegu pasireiškia geriau žinantys apie jį.
Keli faktai:
1. Tu dabar internete
2. Tu dabar egzotika.info
3. Tu skaitai
5. Tu nepastebejai, kad nera 4-to punkto
6. Tu dabar tai patikrinai
7. Tu sypsaisi. Geros dienos!
 
Ernestielis
agnulllka parašė:
Ernestielis parašė:
agnulllka parašė:
Ernestielis parašė:
O kaip dėl vermikulito? Ar būtų tinkamas substratas?

brangus substratasGrinisap:


Jei išgali gyvį įsigyti ir įrangą, tai manau, ir dėl substrato kainos netur kilt problemųSmile. Nėr jis brangus, berots 18 lt. Bet ar jis geras substratas?

18 lt 4 litrų maišelis :laugh: Kiek girdėjau tai geras. Bet tegu pasireiškia geriau žinantys apie jį.


Na bet ir nekeiti jo kas dvi savaites, tad manau apsimokaPfft
 
agnulllka
Čia jau tau sprest :trenk:
Keli faktai:
1. Tu dabar internete
2. Tu dabar egzotika.info
3. Tu skaitai
5. Tu nepastebejai, kad nera 4-to punkto
6. Tu dabar tai patikrinai
7. Tu sypsaisi. Geros dienos!
 
diiego
manau vermikulitas pranašesnis tuom, kad jį galima išplauti ir vėliau vėl naudoti. ar aš klystu ?
 
neo
keramzita irgi galima plauti...
 
Richardas
Nebuvo kalbama dar apie gyvūno ipatumus Wink Kas vienam gyvųnui gerai :thumb:kitam gali būti peilis:tdown:.Ir kakoja jie visi skirtingai :laugh: vieni daug kiti mažai treti tik i vandenį:laugh: -------Gerai būtu kad pagaliau sutiktu visi kad tikslai skirtingi (pramonė,laboratorija....ir estetika,demonstracija,grožis ) . Grožio supratimas taipat kiekvienam savytas(vienam gražu kitam ne) Todėl idėjus nuotrauka galima sulaukti ivairių atsiliepimų.Tik vieni deda nuotrauka kad išgirstu kritikos.O kiti laukia liaupsiu.Man labiau patinka kritika nes ji nuoširdesnė :shy: Nes liaupsės neverčia tobulėti. Dažnai susimastau ar žali dirbtinės žolytės kilimėliai nėra alternatyva laikraščiui.Ši žalia kilimėli visada gali išplauti ir vėl idėti :clap: Vis gražau nei laikraščio šiukšlės :yes: Dažnai matau juos naudoja kolegos užsienyje (Žinoma nesiūlau to stambiems ukiams.Ar dičkių piktčiurnų turėtojams) . Bet idomu ka apie tai mano tie kurie naudoja laikrašti namuose?
Redagavo Richardas 2008-01-07 01:29
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Efka
Pasidalinkite kas kokį substratą naudojate gyvačių terariumuose. Aš naudojau specialų kokoso drozlių kraiką. Bet kai man jo reikia nemažai tai gan nepigiai atsieina. norėčiau kažkokios alternatyvos.
 
neo
Efka parašė:
Pasidalinkite kas kokį substratą naudojate gyvačių terariumuose. Aš naudojau specialų kokoso drozlių kraiką. Bet kai man jo reikia nemažai tai gan nepigiai atsieina. norėčiau kažkokios alternatyvos.


Naudoju naturalias durpes ir nesuku sau k****u! Moku 7,5lt uz 50 L maisa.
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
Red
Aš tai naudoju "Chipsi extra small" pirkau Klaipėdos kikoj. Mokėjau 18.69lt už 10L.
 
vic
As perku is maximos pjuvenu briketus kikos gamybos,o pati kika tokiu neturi(labai keista kodel).kaina 4 su centais uz maisiuka
 
Efka
Aš apie pjuvenas irgi galvoju, bet kaip ar jos nepelija gavusios drėgmės?
 
Mo-o
Išdžiūna. Į vieną mano terariume esantį vandens indelį įkrenta. Tačiau išdžiūna vėliau, nesulimpa, nesupelyja.
 
Vobleris
Abejojiu ar pjuvenos praktiškas ir geras dalykas ropliams.....Granulės gavusios dregmės "išsiskleis" pjuvenos pelys ir t.t.Apie estetinius dalykus net nešneku Wink (aišku kam jie rūpi) ,bet koks gyvūnas gražioje ir kiek įmanoma naturalioje aplinkoje atrodo gražiau.Tad,pjuvenos šiuo atveju atrodo išties ne išvaiždžiai (o pjuvenu fone esanti ,bet kokia dekoracija pykite, nepykite atrodo "juokingai"Wink.Aplamai paėmus gyvatėms geriausia naudoti yra :jau minetus kokoso "čipsus",įvairų specialų stambų substratą kurį sudaro mišiniai įvairiausių plaušų,žievių ir pan.Ir visą tai reikia padaryti ir pasirinkti substratą , atsižvelgiant į patį gyvūną.Nelabai įsivaizduoju ,kad ir pvz: vaivorykštinį smauglį su baseinėliu,kriokliu,didele drėgme, kaip substratą naudojant pjuvenas.Alternatyva keramzitas,arba daryti mišinius keramzitas su kaškokiu kitu substratu.Gryžtant prie palaidų kokoso durpių(minint stambiuosius roplius) vėlgi yra - greitai džiųsta,sudžiuvusios praranda estetinį vaizdą,reikia dažnai drėkinti bei keisti.Gyvatės megsta juose pasirausti ir kartais tyčia-netyčia "pakabliuoti-pavalgyti".Ir dar "papuošti" jomis baseinėlius ir visą kita aplink.Ko pasekoja naudojant stambų substratą nenutiks(arba padariniai bus mažiau pastebimi-sutvarkomi).Alternatyvų dabar yra tikrai nemažai Wink Papraščiausia ir lengviausia-Laikraščiai,pjuvenos,durpės ir pan.Bet viskas priklauso nuo augintojo ,bei jo poreikių.Gyvūnas kainuoja pigiau (dažniausiai) nei jo įrengimas,substrato keitimas,dekoravimas ir t.t.Taip jau yra Smile.Todėl aš visada sakau nusipirkti gyvūną tik pusė darbo.Jaigu nori tvarkos,grožio,patogumo ir gyvūno gerovės turi mokėti ir įdėti fantazijos ,bei atitinkamai pagal galimybės molonaus "darbo" valandų.Čia tik mano nuomonė ir pamastymai iš asmeninės patirties Wink.Svarbiausia ,kad būtu elementari higiena ir atitiktų gyvūno poreikius,bei saugumą(kokį substratą benaudotum) ,kad ji būtų (higiena)"rankytes" pridėti vistiek reikia,kaip ir keisti substratą(karts nuo karto).O kas labiau apsimoka,tai čia kekvienas pasirenka pagal save ir ko labiau reikia jam,ar gyvūnui.
Redagavo Vobleris 2009-10-18 20:24
 
www.egzotika.info
Mo-o
O ką jūs manote apie mulčą?
http://images.google.lt/imgres?imgurl=http://www.tikridarbai.lt/images/nuotraukos_uploaded/A12525816514aa8e1137a19d.jpg&imgrefurl=http://www.tikridarbai.lt/augalai-ir-gruntas/5-Mul%25C4%258Das&usg=___UGo6NP10VKY4v_YPS4feXbyxI8=&h=303&w=500&sz=107&hl=lt&start=13&um=1&tbnid=rxULNMA5ZCIBOM:&tbnh=79&tbnw=130&prev=/images%3Fq%3Dmul%25C4%258Das%26hl%3Dlt%26lr%3D%26sa%3DN%26um%3D1
Tinkantis jis stambiems ropliams ar ne?
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8291
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36248595 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma