2024m. April 20d. 02:08:05

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Substratui laikraštis ar natūralus substratas?
Vobleris
Dėl estetikos, tai aišku :tdown:Grinead:, bet kas daugiau gyvunėlių turi, tai paprasčiau pakeist. jokio natūralumo, aišku, nėraSad dėl sovietmečio tai Grin pritariu, bet, žinok, dar yra deficitų: gali turėt pinigų ir nerast ko nori :yes::conf:

Moderuota: rašyba
Redagavo mildaster 2007-12-14 12:22
 
www.egzotika.info
herpetologas
Čia kalbama ne apie deficitus, o apie žymiai higieniškesnį ir padedantį taupyti brangų laiką kraiką, jei pas jus gyvūnų ne du ir ne dvidesimt:shy:

Moderuota: lietuvybė
Redagavo mildaster 2007-12-14 12:23
su egzotika idomiau
 
Vobleris
herpetologas parašė:
cia kalbama ne apie deficitus o apie zymiai higieniskesni ir padedanti taupyti brangu laika kraika jei pas jus gyvunu ne du ir ne dvidesimt:shy:

tai va čia as apie tuos šnekejau kur ne 2 ir ne 20 GrinWink va katik savo eublefariuko kampucio valyma dariau :evil: gi akmenukus kelis iškeli isvalai nuplauni :svilp: o jai tokiu gyvuneliu daugiau :hug:
Redagavo Vobleris 2007-12-07 10:27
 
www.egzotika.info
ratas
herpetologas parašė:
cia kalbama ne apie deficitus o apie zymiai higieniskesni ir padedanti taupyti brangu laika kraika jei pas jus gyvunu ne du ir ne dvidesimt:shy:


...taupant dar galima atsisakyti lovos (ir miegoti ant cementinių grindų pasikisus veltinį po galva), galima nesinaudoti higienos priemonėmis (užtektų pasitrinti laikraščiu). dar galima atsisakyti elektros (užtektų žvakės)
Anyway.. jei nėra lėšų normaliam gyvūnų laikymui, gal geriau to nedaryti!?Frown

LAIKRAŠČIAMS-NE!!!

Moderuota: lietuvybė
Redagavo mildaster 2007-12-14 12:25
 
evalduxx
ratas, ech, nesupratai tu vis tiek esmės tų laikrasčių, dar paauginsi ilgiau, gal perprasi visus jo ypatumus. O gal paskaitinėjęs daugiau informacijos tada perprasi, na vis tiek perprasi kažkada.
 
GiX
ratas parašė:
herpetologas parašė:
cia kalbama ne apie deficitus o apie zymiai higieniskesni ir padedanti taupyti brangu laika kraika jei pas jus gyvunu ne du ir ne dvidesimt:shy:


...taupant dar galima atsisakyti lovos (ir miegoti ant cementiniu grindu pasikisus veltini po galva),galima nesinaudoti higienos priemonemis (uztektu pasitrinti laikrasciu) dar galima atsisakyti elektros (uztektu zvakes)
Anyway.. jei nera lesu normaliam gyvunu laikymui,gal geriau to nedaryti!?Frown

LAIKRASCIAMS-NE!!!


Po kolkas nelabai susigaudai situacijoje, deja. Jei laikai vieną gyvatę ar keletą, tuomet gali sau leisti "žaisti" su jomis, gali ir vivariumą "susirinkt", atrodys tikrai super, bet praktiškumo 0. Jei laikai 20 ir daugiau gyvačių, fiziškai reiktu dirbti tą darbą, kad spėtum, o kaip mėgėjui užtenka pilnai ir laikraščio, nebūtų dalykų prisigalvojat ir tiek, aišku laikraštis kaip substratas vizualiai atrodo nekaip.
Normalias gyvūno laikymo sąlygas pavadinčiau rūpestinga priežiūra, drėgmės ir temperatūros adekvačios būvimas bei reguliarus šėrimas, bei kita priežiūra.
 
www.scorpions.lt
neo
kas naudoja keramzita kaip substrata?
 
agnulllka
neo parašė:
kas naudoja keramzita kaip substrata?

Aš naudoju
Keli faktai:
1. Tu dabar internete
2. Tu dabar egzotika.info
3. Tu skaitai
5. Tu nepastebejai, kad nera 4-to punkto
6. Tu dabar tai patikrinai
7. Tu sypsaisi. Geros dienos!
 
marius752

Po kolkas nelabai susigaudai situacijoje, deja. Jei laikai vieną gyvatę ar keletą, tuomet gali sau leisti "žaisti" su jomis, gali ir vivariumą "susirinkt", atrodys tikrai super, bet praktiškumo 0. Jei laikai 20 ir daugiau gyvačių, fiziškai reiktu dirbti tą darbą, kad spėtum, o kaip mėgėjui užtenka pilnai ir laikraščio, nebūtų dalykų prisigalvojat ir tiek, aišku laikraštis kaip substratas vizualiai atrodo nekaip.
Normalias gyvūno laikymo sąlygas pavadinčiau rūpestinga priežiūra, drėgmės ir temperatūros adekvačios būvimas bei reguliarus šėrimas, bei kita priežiūra.



NESUTINKU

jei esi mėgėjas tai ir laikai 1-3 gyvates. o jei turi 20 ir nespėji visų pamaitinti ir durpes sutvarkyti tai gal nereikia laikyti tiek gyvačių? 20 gyvačių ne į mėgėją o į komercinę veiklą labiau panašu.
o be to koks skirtumas laikraščio galą su išmatom išplėšt ir pašalint ar su tuo pačiu laikraščiu nuimti sluoksniuką durpių su išmatom??? gyvatė tuštinasi tiek pat kiek valgo, tai yra kartą į sav panašiai. ar čia tik man taip?

LAIKRAŠČIAMS - NE. :conf:
 
Richardas
LAIKRAŠČIAMS - NE.:conf:LAIKRAŠČIAMS - Taip:conf:Tau Mariau neCool kitiems taip :thumb: . Kartoju skirtingi tikslai ir poreikiai:conf: Beprasmiška ginčytis :alus: Keramzitas(žiestas molis) geras substratas :thumb: (Gražus) bet irgi netobulas:laugh:
Redagavo Richardas 2008-01-06 01:25
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
neo
sioje srityje esu naujokas ir toli grazu negaliu duoti patarimu...taciau as manau kad cia vyrauja kazkokia sumaistis...vieni kalba apie naturaluma kiti apie praktiskuma...kartais tas pats zmogus sumaiso siuos dalykus tarpusavyje...pasakysiu pvz. mano tero atsiliepimuose visi puole kalbeti jog jame nera naturalumo, vazonai nevietoje, ten dar kazkas ir t.t. tuo tarpu patys pradeda kalbeti apie laikrascius kuriuos naudoja kaip substrata...prabuskite viena karta...tai jus norit ar naturalumo ar praktiskumo?
 
neo
P.S. koks substratas yra tobulas???
 
agnulllka
neo parašė:
sioje srityje esu naujokas ir toli grazu negaliu duoti patarimu...taciau as manau kad cia vyrauja kazkokia sumaistis...vieni kalba apie naturaluma kiti apie praktiskuma...kartais tas pats zmogus sumaiso siuos dalykus tarpusavyje...pasakysiu pvz. mano tero atsiliepimuose visi puole kalbeti jog jame nera naturalumo, vazonai nevietoje, ten dar kazkas ir t.t. tuo tarpu patys pradeda kalbeti apie laikrascius kuriuos naudoja kaip substrata...prabuskite viena karta...tai jus norit ar naturalumo ar praktiskumo?

Gi čia viskas nesudėtinga, neo tu darei sau terariumą, patenkintas? Valio :hap: mes davėm patarimus ką galėtum pakeisti ir pan. Apie laikraščius jūs visi įdomiai mastot, nemanau ar yra žmogus, tarp mūsų laikantis vieną ar dvi gyvačiukes namie ir ant laikraščių, abejoju ar taip yra, nebent laikinai laiko kol teras bus naujas. Kas turi daugiau jų, laiko ant laikraščių, kodėl? Todėl kad sutaupyt laiko, žmogus neina, nesicackina su kiekviena iš jų, kad įrengtų gražų terą kiekvienai ar panašiai, ne :no: Jas laiko, parduoda, veisia, arba tiesiog neturima laiko, sutaupoma pinigų. Dabar įsivaizduokim pvz Saulių i Vėžaičių laikantį kiekvieną gyvatę terariume, juokinga :laugh: Kiek užima papildomai vietos, kiek bereikalingo darbo, pinigų veltui ir panašiai, manau taip yra su dauguma kas laiko ant laikraščių. Jums patinka, laikykit kaip patinka, bet nereikia nusistatyt prieš laikraščius nes tai juokingai skamba, žmonės, mastom mastom :geek: :kvail:
Keli faktai:
1. Tu dabar internete
2. Tu dabar egzotika.info
3. Tu skaitai
5. Tu nepastebejai, kad nera 4-to punkto
6. Tu dabar tai patikrinai
7. Tu sypsaisi. Geros dienos!
 
agnulllka
neo parašė:
P.S. koks substratas yra tobulas???

Manau , kad nėra tobulo, kiekvienas turi pliusų ar minusų. Man pvz nepatinka visokios medienos substratai, nes jie pelyt nuo dregmės pradeda, arba grybai augt. Daugiau tinka daug kas, ai bėje esu prieš smėlį, na man asmeniškai gyvatei smėlis - :no: , nebent tai būtų dykumų gyvatė, durpės :thumb: gražu, tik nežinau ar su jom ten sunku ar ne, neteko išmėgint kaip substrato. Pati turiu keramzitą, patenkinta :thumb: Minusų kolkas nepastebėjau Grinisap:
Keli faktai:
1. Tu dabar internete
2. Tu dabar egzotika.info
3. Tu skaitai
5. Tu nepastebejai, kad nera 4-to punkto
6. Tu dabar tai patikrinai
7. Tu sypsaisi. Geros dienos!
 
neo
neturejau omenyje asmenines kritikos...tik daviau pvz...tai jei zmogus kalba apie tai jog jam geriau laikrastis tai tegul ivardija jog turi begale augintiniu ir t.t. nes gincai vyksta turint omenyje gyvates auginima sau...o del keramzito...tu juos plauni laikas nuo laiko ar kaip?
 
AndriusN
marius752 parašė:
NESUTINKU

jei esi mėgėjas tai ir laikai 1-3 gyvates. o jei turi 20 ir nespėji visų pamaitinti ir durpes sutvarkyti tai gal nereikia laikyti tiek gyvačių? 20 gyvačių ne į mėgėją o į komercinę veiklą labiau panašu.

O jau mėgėjas negali 20 gyvačių turėt? O jei jam jos taip patinka, kad tomis gyvatėmis "apsivertęs", bet jų neveisia ir pan.

Asmeniškai aš esu už laikraštį, nors nespjaunu ir į durpes ir keramzitus ir panašius dalykus.
Pas mane kukurūzas gyvena ant durpių, o tigriukas ant laikraščių.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
agnulllka
Andrelis parašė:
marius752 parašė:
NESUTINKU

jei esi mėgėjas tai ir laikai 1-3 gyvates. o jei turi 20 ir nespėji visų pamaitinti ir durpes sutvarkyti tai gal nereikia laikyti tiek gyvačių? 20 gyvačių ne į mėgėją o į komercinę veiklą labiau panašu.

O jau mėgėjas negali 20 gyvačių turėt? O jei jam jos taip patinka, kad tomis gyvatėmis "apsivertęs", bet jų neveisia ir pan.

Asmeniškai aš esu už laikraštį, nors nespjaunu ir į durpes ir keramzitus ir panašius dalykus.
Pas mane kukurūzas gyvena ant durpių, o tigriukas ant laikraščių.

Bet kai bus teras naujas tigriukui, nemanau kad gyvens ant laikraščių? Ar klystu? :shy:
Keli faktai:
1. Tu dabar internete
2. Tu dabar egzotika.info
3. Tu skaitai
5. Tu nepastebejai, kad nera 4-to punkto
6. Tu dabar tai patikrinai
7. Tu sypsaisi. Geros dienos!
 
agnulllka
neo parašė:
neturejau omenyje asmenines kritikos...tik daviau pvz...tai jei zmogus kalba apie tai jog jam geriau laikrastis tai tegul ivardija jog turi begale augintiniu ir t.t. nes gincai vyksta turint omenyje gyvates auginima sau...o del keramzito...tu juos plauni laikas nuo laiko ar kaip?

Aš juos prieš dedant į terą, gerai praploviau, visus purvus, nes labai jie purvini. Kelis kartus perploviau ir dėjau šlapią, jis neišdžiūna, nes karts nuo karto dar apipurškiu su vandeniu, išdžiuvęs, sausas jis man negražus, kai būna drėgnas, man labai gražu Wink
Keli faktai:
1. Tu dabar internete
2. Tu dabar egzotika.info
3. Tu skaitai
5. Tu nepastebejai, kad nera 4-to punkto
6. Tu dabar tai patikrinai
7. Tu sypsaisi. Geros dienos!
 
AndriusN
agnulllka parašė:
Andrelis parašė:
marius752 parašė:
NESUTINKU

jei esi mėgėjas tai ir laikai 1-3 gyvates. o jei turi 20 ir nespėji visų pamaitinti ir durpes sutvarkyti tai gal nereikia laikyti tiek gyvačių? 20 gyvačių ne į mėgėją o į komercinę veiklą labiau panašu.

O jau mėgėjas negali 20 gyvačių turėt? O jei jam jos taip patinka, kad tomis gyvatėmis "apsivertęs", bet jų neveisia ir pan.

Asmeniškai aš esu už laikraštį, nors nespjaunu ir į durpes ir keramzitus ir panašius dalykus.
Pas mane kukurūzas gyvena ant durpių, o tigriukas ant laikraščių.

Bet kai bus teras naujas tigriukui, nemanau kad gyvens ant laikraščių? Ar klystu? :shy:

Galbūt iš dalies ir klysti. :shy: Jei nerasiu tokio grunto, kuris man patiks ir pan., tada gyvens ant laikraščių.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
agnulllka
bet tu jo ieškai Grinisap: to kito grunto, ir kitam atvejui pasilieki, jei nerasi tu jo paliksi laikraštį. Aš kalbėjau apie tai, kad negalvojama apie kitą substratą, tik laikraštis ir viskas, tavo atvejis kitas Andriau Pfft
Keli faktai:
1. Tu dabar internete
2. Tu dabar egzotika.info
3. Tu skaitai
5. Tu nepastebejai, kad nera 4-to punkto
6. Tu dabar tai patikrinai
7. Tu sypsaisi. Geros dienos!
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36247488 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma