2024m. March 29d. 08:10:28

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 6

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Dėl terariumo šildymo
AEdvis
Taigi esu naujokas ir nusprendžiau įsigyti vorą bet turiu tokį klausimėlį.. Mano terariumas 40x30x30 (ilgis,aukštis,plotis) ir mažiukas 10l pradžiai tad norėjau paklausti su kuo geriau butu juos apšildyti ar su termokabeliu ar šildomu kilimėliu? Ir kiek maždaug W reiktu?
 
Egluz
Su kuo nori, pvz 15W.
 
AEdvis
o gal zinot kur galeciau Kaune isigyti termokabeli ir termostata? Arba internetu pirkti kur patikima?
 
naujokas
Tokio dydžio plotui (40x30) labiau tiktų šildomas kilimėlis (15w). Kabeliai būna nuo 1,5m. Mano nuomone - kilimėlis bus lengviau įdedamas. O Kaune mačiau Urme - 12 rampoj. Ten ir akvariumams, ir terariumams ir keturkojams nemažai naudingo rasi.
Jei ne grybai ir ne uogos - į mišką tik malkų eitume...
 
dipper
Auginu karališka pitoną. Ir norėčiau sužinot kokio šildymo man reikėtu, nes nelabai nutuokiu... terariumo dydis 100x40x50h. Galvoju apie 20x20 kilimelį, kad būtu vienam terariumo krašte. Bijau, kad nupirkus per dideli prisildys visa terariuma ir neliks vėsesnės zonos. Klijuoti galvoju po slėptuve. Taip pat planuojamas termostatas, kurioje vietoje jis turetu buti montuojamas? virš kilimėlio, vidurį terariumo, ar kitam gale terariumo?
 
claymey
:help:
Sveiki, norėjau pasiteirauti dėl terariumo šildymo. Taigi problema yra tokia kad kartais būnu užmaršus, taigi nevisada įjungiu šildymo kabelį savo augintinėms. Ieškojau sprendimų ir nusprendžiau pasitarti su šios srities veteranais. Norėčiau iš jūsų sužinoti ar yra tokių prietaisų, per kuriuos jungiantis pvz. šildymo kabelį, nustačius laiką, pvz. po kokių 8 valandų išsijunktu, o kitą dieną vėl tuo pačių laikų įsijunktu ir vėl šildytu 8 valandas kaip ir praeita dieną. Plius labai įdomų ar prie tokio daikto būtų įmanoma prijungti neviena šildymo prietaisą ir ar tokie daikčiukai imtu labai daug elektros?
Šiaip radau termostatą - http://www.ebay.com/itm/Mini-Automatic-Time-Control-LCD-Screen-Display-Thermostat-with-White-Backlight-/221339854319?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3388e225ef , bet mano žinioj jis tik palaiko tam tikrą temperatūrą visai dienai, ar mano žinios menkos?
Gerbiamieji laukiu visų jūsų atsakymų, patarymų bei pastabų.
Iš anksto :aciu: JUMS!!! Smile
Brachypelma albopilosum
Macularius eublepharis
 
viduliss
http://www.e-senukai.lt/index.php?stoken=A3AB148&cl=eshop_detail_search_results&alist_tab=articles&clean_filters=1&sCategoryID=&cnid=---&sKeyWord=LAIKMATIS&x=26&y=23

Nemanau, kad jis ima elektros , o jei ima tai tikrai mažai. Pats tokį naudoju. O jau pačiam pasirinkti ar elektroninį ar paprastą.
Esi jaunas tol, kol dar lieka pirmų kartų....
 
claymey
viduliss parašė:
http://www.e-senukai.lt/index.php?stoken=A3AB148&cl=eshop_detail_search_results&alist_tab=articles&clean_filters=1&sCategoryID=&cnid=---&sKeyWord=LAIKMATIS&x=26&y=23

Nemanau, kad jis ima elektros , o jei ima tai tikrai mažai. Pats tokį naudoju. O jau pačiam pasirinkti ar elektroninį ar paprastą.


Ačiū tau labai :alus:
Brachypelma albopilosum
Macularius eublepharis
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8241
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36150639 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma