2024m. March 29d. 06:46:54

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 6

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Egzotika.Info » Egzotika.Info
 Spausdinti temą
Kaip kovoti su išsišokėliais?
Vladas
Vygi, normalių narių ne taip jau ir daug.. taigi nemanau, kad užims daug laiko sužymėti juos, tačiau tada gali prasidėti kita problema - asmeniškumai, nes jaučiu adminus iškarto užpiltų tokie laiškai kaip "o kodėl man tik 7 balus davėt, net jis gavo 8.. taip nesąžininga" :laugh: nors visiems niekada neįtiksi, aš irgi palaikau balų įdėją :thumb: dar vienas iš problemos sperndimo būdų, tai forumą išskirstyt į dvi dalis, vienoje dalyje, kad galėtų rašyti visi, o kitoje tik patyrę augintojai, o nepatyrę t.y. neseniai prisijungę galėtų tik skaityti... po kiek laiko ar po kažkiek parašytų žinučių skaičiaus ir tiems naujokams būtų leidžiama ten rašyti.. arba net jie patys turėtų parašyt prašymą kažkokioj skilty, kad jiems leistų rašyti rimtesnėje forumo dalyje...
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Daumantas Liekis
Vladai, dėl dviejų puslapio dalių įdėja fantastiška, tačiau tiems nepatyrūsiems tai būtų, vadinamojo "flood'o" stimulas.
 
http://www.dliekis.lt
Silmaren
Štai taip ir atsiranda konkurencija, korupcija ir kiti blogi dalykai Grin
 
Vygis
Vladas parašė:
Vygi, normalių narių ne taip jau ir daug.. taigi nemanau, kad užims daug laiko sužymėti juos, tačiau tada gali prasidėti kita problema - asmeniškumai, nes jaučiu adminus iškarto užpiltų tokie laiškai kaip "o kodėl man tik 7 balus davėt, net jis gavo 8.. taip nesąžininga" :laugh: nors visiems niekada neįtiksi, aš irgi palaikau balų įdėją :thumb: dar vienas iš problemos sperndimo būdų, tai forumą išskirstyt į dvi dalis, vienoje dalyje, kad galėtų rašyti visi, o kitoje tik patyrę augintojai, o nepatyrę t.y. neseniai prisijungę galėtų tik skaityti... po kiek laiko ar po kažkiek parašytų žinučių skaičiaus ir tiems naujokams būtų leidžiama ten rašyti.. arba net jie patys turėtų parašyt prašymą kažkokioj skilty, kad jiems leistų rašyti rimtesnėje forumo dalyje...


Labai gera idėja. Tik norėčiau pataisyti vietą su ''ar po kažkiek parašytų žinučių skaičiaus''; žinutė žinutei nelygu.
 
yovi
Patarimas - pamirštam tuos balus ir išskirtinumus. Prasidės rietenos. Kam reik ir dabar žino kas apie ka ir kiek nusimano. O naujas narys nebutinai turi būt žalias, jis gali ir daug daugiau nusimanyt už senbuvius.
 
Vladas
aš su tokiu forumo padalijimu susiduriau vienoje egzorcizmo svetainėje... o toks svetainės turinys yra gana subtylus, turintis labai daug skeptikų ir pan. Todėl tam, kad sudaryti sąlygas rimtoms diskusijoms šia tema, forumas buvo padalytas į rimtąją ir ne rimtąją dalį. O gauti teisę rašyti rimtojoje dalyje tai ten ne taip paprasta. Pirmiausiai žmogus turi parašyti tam tikrą žinučių skaičių ir tik tada gali specialioje temoje parašyti prašymą, kad nori dalyvauti rimtesnėse temose. Ir vėliau po jo prašymu turi pasirašyti 3 senbuviai, kad pritaria jo prijungimui į "rimtąją dalį" ir tik tada jis būna prijungiamas prie rimtosios dalies. Procedūra ilga, na, bet tada bent dalis forumo tikrai surimtės Smile
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Vyper
Pritariu, kad reiktų senbuvių pritarimo, bet nelabai įsivaizduoju tų dviejų rimtų skilčių. Ir turiu dar vieną mintį: Jei išsišoksta koks, tai jam ne ban forever, bet bana, kad negalėtų rašyti, o naršyti jam leista....Taip jie niekam negadins nervų ir po kelių banų apsiramins
 
Richardas
Lai su jais kovoja administracija.Ir svarsto kaip.Už tai jiem valdžia ir pagarba:aciu:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Pao
Vygis parašė:
remix as parašė:
yra daug anketų kurios jau metų metus neprisijungia... tai tokias švilpint lauk. ir pasiliks tie, kurie tikrai lankosi šiame puslapyje


Narių: 1703

Dabar visas jie turės tikrint kada lankėsi, na, nebent sistema gali atrinkti Wink

P.S. prieš savaitę buvo berods 2229 nariai. 500 buvo pratrinta Smile valomas forumas nuo nesilankančių, tikrai valomas Smile
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Pythonica
Aš manau, kad tas dalykas su rimta ir nerimta forumo dalimi yra labai geras. O leisti rašyti rimtojoje dalyje reikia ne po tam tikro žinučių skaičiaus o tarkim po 2 ar 3 informatyvių straipsnių ir + kelių senbuvių pritarimas, tada manau ir staipsnių daugiau būtų ir ramiau truputi :naiv:
Little angel with a hammer...
http://public.fotki.com/Pythonica/
 
Sadas-Inga
Del tu sianbuviu tai matau keleta problemu:
1 kas yra senbuvis
2 tarp senbuviu irgi yra nerimtu
P.S ideja gera del tu dvieju forumu
Tik as manau kad reiketu isrinkti visiem nariam kompetetinga komisija is nusipelniusiu zmoniu ir jiem patiketi spresti kas gali o kas ne.

Erudicija - žinojimas apie viską po truputį ir apie truputį – viską, sugebėjimas suprasti žmones, mokėjimas paprastai ir logiškai išaiškinti sudėtingus dalykus.
satan.lt
 
Vygis
Sadas-Inga parašė:
Del tu sianbuviu tai matau keleta problemu:
1 kas yra senbuvis
2 tarp senbuviu irgi yra nerimtu
P.S ideja gera del tu dvieju forumu
Tik as manau kad reiketu isrinkti visiem nariam kompetetinga komisija is nusipelniusiu zmoniu ir jiem patiketi spresti kas gali o kas ne.


Taip... Ką jūs vadinat senbuviu? Asmeniškai man, atrodo, kad tas susiskaldymas gali atsigręžti ir prieš mus pačius. Dar atsimenu kai buvau naujokas.... Nors ir neseniai (~2metai) bet tada puslapio nariai buvo draugiškesni... Tai galiu drąsiai teigti. Dabar vis rečiau bendraujama ''šiltai''. Norėčiau, kad senieji laikai sugrįžtų.... :naiv:
Redagavo Vygis 2008-05-19 23:09
 
yovi
Na taip, kas tie senbuvei Wink dabar pažiūrėjau, kad mano anketa 8 dienom ankščiau už Vygio yregistruota Smile
 
Vygis
yovi parašė:
Na taip, kas tie senbuvei Wink dabar pažiūrėjau, kad mano anketa 8 dienom ankščiau už Vygio yregistruota Smile


Taip, tu senesnis senbuvis Pfft Bet jaučiu padiskutuosim, pasiginčysim ir viskas tuo baigta.... Nenoriu visiškai skirstymų jokių. Neturiu rimtų argumentų už ar prieš, bet nujaučiu, kad nieko padoraus neišeitų...
 
Sadas-Inga
As tai siulyciau pagal nuopelnus :yes:
Iseitu viskas padoriai tik reik daugiau dirbti o maziau sneketi :conf:
Erudicija - žinojimas apie viską po truputį ir apie truputį – viską, sugebėjimas suprasti žmones, mokėjimas paprastai ir logiškai išaiškinti sudėtingus dalykus.
satan.lt
 
Vygis
Sadas-Inga parašė:
As tai siulyciau pagal nuopelnus :yes:
Iseitu viskas padoriai tik reik daugiau dirbti o maziau sneketi :conf:


Nuopelnus? Kam? Svetainei?
 
yovi
Vygis parašė:
yovi parašė:
Na taip, kas tie senbuvei Wink dabar pažiūrėjau, kad mano anketa 8 dienom ankščiau už Vygio yregistruota Smile


Taip, tu senesnis senbuvis Pfft Bet jaučiu padiskutuosim, pasiginčysim ir viskas tuo baigta.... Nenoriu visiškai skirstymų jokių. Neturiu rimtų argumentų už ar prieš, bet nujaučiu, kad nieko padoraus neišeitų...

Vėl tau pritariu, pasikartosiu, bet geriau naprasidėt su išskirtinumais Wink
 
Sadas-Inga
Aplamai egzotam ju laikimui prieziurai ir t.t stebijimai pasidalinimai ir taip t.t
Erudicija - žinojimas apie viską po truputį ir apie truputį – viską, sugebėjimas suprasti žmones, mokėjimas paprastai ir logiškai išaiškinti sudėtingus dalykus.
satan.lt
 
Vygis
Sadas-Inga parašė:
Aplamai egzotam ju laikimui prieziurai ir t.t stebijimai pasidalinimai ir taip t.t


Ne taip jau ir seniai bandėm kurti tuos ''titulus'' buvo pradėti, bet neilgai išsilaikė... Mintis buvo gera...
 
Sadas-Inga
Dabr reiktu pameginti taip nepavyks dar ka nors naujo sugalvoti
ir vistiek kazkada pasiseks:conf:
Erudicija - žinojimas apie viską po truputį ir apie truputį – viską, sugebėjimas suprasti žmones, mokėjimas paprastai ir logiškai išaiškinti sudėtingus dalykus.
satan.lt
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8241
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36150400 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma