2024m. March 28d. 23:22:13

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 5

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Egzotika.Info » Egzotika.Info
 Spausdinti temą
Kaip kovoti su išsišokėliais?
GiX
dreizehnvasovi parašė:
na joo..žinau 2 narius kurie savo amžiu nežymei pasididino, na bet tai man pvz nesvarbuSmile juk žiurim y žmogu ne y metus [ agnulllkai ]


Netiesa, metai dažniausiai daug ką pasako. Visų pirma, kad patirties nėra, o ne dėl išsilavinimo lygmens.
 
www.scorpions.lt
owe
GiX tai mano nuomone buvo, Tu jei nori manyk kitaip :thumb:
 
www.egzotika.info
Pao
Mažų mažiausiai ko trūksta tai tvarkos ir pagarbos, vyresniems, labiau patyrusiems. O daug ką parodo net žmogaus rašysena... cituoju: "juk žiurim y žmogu ne y metus" :svilp:
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
titana
Kalbant apie pagarbą vyresniems tas tai tiesa, kai kurie nariai bendrauja, kaip su sau lygiais.
Kad kažkas kažką čia darytų ir drausmintų nematau, nes pvz. visada mane Min-dau-gas įžeidinėja ir niekas nieko nedaro. Va čia ir skaitos vyresnio gerbimas.
 
donatas_s
Manau reiktų pradėti dalinti įspėjimus, pirmas įspėjimas ban savaitei, antras įspėjimas ban mėnesiui, trečias bus atsisveikinimas visam laikui su ip ban.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
neo
Sia tema manau galima nuklysti iki siocialoginiu problemu, auklejimo reikalu ir t.t. Realiai proto paaugliams nepridesim savo zodiniais drausminimais...del bendros tvarkos manyciau reiktu tiesiog ivesti nario vertinimo sistema, kaip tai buvo daroma kitam apie gyvunus portale...arba tiesiog gavus kelis perspejimus tiesiog naikinti anketa...manau po keliu anketu kurimu viskas susitvarkys...o kazko imtis reikia jau dabar...labai noreciau kad sis portalas butu vienas is rimciausiu kur galima butu pasidalinti patirtimi, patarimais ir siaip naudinga info, o ne vienas kita izeidineti ir piktis...
 
AndriusN
Na kadangi tingiu rašyt į šaukyklą, tai čia pasireikšiu.
Visų pirma, nesu ir aš labai jau angeliukas, bet įžeidžiančių AŽ nesiuntinėju, ateinu čia ne dėl to, kad parašyčiau pora debiliškų (atsiprašant) komentarų, ne dėl to, kad tais komentarais bandyčiau pašiept kitus (nors kartais taip išeina). Nesu "užsisėdęs" ant vieno ar kelių narių, kurių foto vertinčiau tik blogai ir komentuočiau beveik vien jų foto.
O vat vienas narys toks yra. Dabar neskelbsiu jo vardo, nes tikiuos, kad pats susipras, o jei ne, tai pasistengsiu, kad sužinotų kas nors iš administracijos. Ir tikiuosi tada bus imtasi priemonių.
Ačiū už dėmesį.

"Šalta!" (P. Coelho)
 
Daumantas Liekis
titana, sutinku dėl to, kad negražu ir nemandagu įžeidinėt kitus narius, tačiau tik dalinai galiu pritarti su tavo parašyta mintim, kad pagarba reikalinga tik vyresniem. Gerbt reikia visus. Vyresnius ar jaunesnius. Nori, kad tave gerbtų, gerbk kitą. Galbūt visos portalo problemos išsispręstų vyresniems nariams su vaikais pradėjus elgtis kaip su vaikais Smile Po velnių nustokit iš jų daryt suaugusius snobus kurie šneka lotyniškai. Jie tik susipažįsta su tais šaltakraujais, gal būt nuo Jūsų pagarbos jaunesniems priklausys ar jie į savo namus įsileis gyvius dabar ir ateity, o gal būt jie pasirinks gamtininko karjerą? Būkit atlaidesni, nejau realybėje su 10 metų vaiku diskutuojat kaip su vienmečiu? Bereikalingos temos, neteisingai įrengtas terariumas, po rankas niurkomas gyvūnas tai pagirtini dalykai, nes jie rodo jaunųjų pastangas gyvūnų auginime. Savaime suprantama, kad įžūlus elgesys (kaip pavyzdžiui įžulios žinutės ar pravardžiavimas yra nepateisinamas niekieno atžvelgiu). Lengva save vadint patyrusiu, vyresniu tačiau kai ištiesų reikia būt vyresniu ir pamokyt jaunesni viskas sueina į absurdišką diskusiją, kurioje suaugęs žmogus psichologiškai rungtyniauja su 13-mečiu, arba skundžiasi adminam. Negailėkit patarimų egzotų temom, jei ne dėl vaikų, tai dėl pačių egzotų. Tačiau jei jūsų organizmai netoleruoja jaunesnių nei 14, siūlau visiem prieš įeinantiems į portalą, naujiems nariams uždėt infomacinį puslapį informuojantį apie netinkama tūrinį, būtų užduotas klausimas ar Jums jau yra 18, tada būtų du pasirinkimo varijantai vienas "enter" kitas "cancel" (kaip, kad kai kuriuose puslapiuose suaugusiems) Grin Tiek iš mano fronto!
Redagavo Daumantas Liekis 2008-05-15 23:16
 
http://www.dliekis.lt
neo
Daumantas Liekis parašė:
titana, sutinku dėl to, kad negražu ir nemandagu įžeidinėt kitus narius, tačiau tik dalinai galiu pritarti su tavo parašyta mintim, kad pagarba reikalinga tik vyresniem. Gerbt reikia visus. Vyresnius ar jaunesnius. Nori, kad tave gerbtų, gerbk kitą. Galbūt visos portalo problemos išsispręstų vyresniems nariams su vaikais pradėjus elgtis kaip su vaikais Smile Po velnių nustokit iš jų daryt suaugusius snobus kurie šneka lotyniškai. Jie tik susipažįsta su tais šaltakraujais, gal būt nuo Jūsų pagarbos jaunesniems priklausys ar jie į savo namus įsileis gyvius dabar ir ateity, o gal būt jie pasirinks gamtininko karjerą? Būkit atlaidesni, nejau realybėje su 10 metų vaiku diskutuojat kaip su vienmečiu? Bereikalingos temos, neteisingai įrengtas terariumas, po rankas niurkomas gyvūnas tai pagirtini dalykai, nes jie rodo jaunųjų pastangas gyvūnų auginime. Savaime suprantama, kad įžūlus elgesys (kaip pavyzdžiui įžulios žinutės ar pravardžiavimas yra nepateisinamas niekieno atžvelgiu). Lengva save vadint patyrusiu, vyresniu tačiau kai ištiesų reikia būt vyresniu ir pamokyt jaunesni viskas sueina į absurdišką diskusiją, kurioje suaugęs žmogus psichologiškai rungtyniauja su 13-mečiu, arba skundžiasi adminam. Negailėkit patarimų egzotų temom, jei ne dėl vaikų, tai dėl pačių egzotų. Tačiau jei jūsų organizmai netoleruoja jaunesnių nei 14, siūlau visiem prieš įeinantiems į portalą, naujiems nariams uždėt infomacinį puslapį informuojantį apie netinkama tūrinį, būtų užduotas klausimas ar Jums jau yra 18, tada būtų du pasirinkimo varijantai vienas "enter" kitas "cancel" (kaip, kad kai kuriuose puslapiuose suaugusiems) Grin Tiek iš mano fronto!


Kad visi taip mastytu kaip tamsta butu zymiai maziau problemu...teko isivelt i diskusija ko pasekoje tapau kaltininku nes uztariau jaunaji augintoja, kurio "kvaili" klausimai izeide kai kuriuos forumo senbuvius...na bet tokiu atveju geriau tyliai pasitraukt...kas liecia poziuri i kitus narius manau kad nieko mes cia diskutuodami nepesime...
 
Mantas
dreizehnvasovi parašė:
na joo..žinau 2 narius kurie savo amžiu nežymei pasididino, na bet tai man pvz nesvarbuSmile juk žiurim y žmogu ne y metus [ agnulllkai ]
taip, tai aš.. per skubėjima registruotis net nepažiūrėjau , belekoki amžių užsivariau, net pats nežinau kiek man čia "skaitos", pasitaisiau , jei nuo to tau geriau Grin
Redagavo Mantas 2008-05-16 17:47
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
agnulllka
Dėl to amžiaus, tai ištikrųjų būtų malonu matyti užpildytą žmogaus anketą, kad žinotum su kokiu žmogum iš dalies bendrauji. Jei jaunesnis - šneki vienaip (neturiu omeny įžeidinėjimo ar pan. Tiesiog taikomi kitokie terminai ir t.t.) Jei vyresnis - kitaip, galima taikyt kitokias priemones žmogui kažko išmokyti. Čia mano nuomonė Wink
Čia buvo paminėta nori , kad tave gerbtų - gerbk kitą. Bet argi męs negerbiam tų kurie mus gerbia? Gi tie kurie neišsišoksta, normaliai bendrauja, argi męs juos smerkiam? Bent jau aš to nepastebėjau. Užsipuolami yra tie, kurie patys pirmi pradeda įžeidinėti kitus narius, kurie dedasi dideliais žinovais, ir nesutinka su betkokiu patyrusio žmogaus žodžiu ir pan. Su tuo tikrai sutinku :yes: O nekreipti dėmesio į tokius išsišokelius labai sunku, kai matai vos ne kas antrą komentarą su tokiu turiniu, tai ir pačiam noris įsikišt. Ai čia galėtume ta tema diskutuot ir diskutuot, manau mes nieko nepakeisim Smile Ačiū už dėmesį. Užsipult nebūtina Grin
Keli faktai:
1. Tu dabar internete
2. Tu dabar egzotika.info
3. Tu skaitai
5. Tu nepastebejai, kad nera 4-to punkto
6. Tu dabar tai patikrinai
7. Tu sypsaisi. Geros dienos!
 
GiX
Kaip neo rašė, jau krypstam į lankas. Kam tas amžiaus cenzas? Tiesiog aktyviau dirbtu administracija ir tiek. Yra ir drausmingi ir ne drausmingi mažamečiai, linkę šnekėt beleką. Tokiems ir reikėtų taikyti prevenciją. Kaip ir normaliam pasaulyje.

Kaip ir vienam portale, būtų gerai akytvuoti nario profaile jo kompetenciją atitinkantčius balus ar kažką panašaus.:read:
 
www.scorpions.lt
Vygis
GiX parašė:
Kaip neo rašė, jau krypstam į lankas. Kam tas amžiaus cenzas? Tiesiog aktyviau dirbtu administracija ir tiek. Yra ir drausmingi ir ne drausmingi mažamečiai, linkę šnekėt beleką. Tokiems ir reikėtų taikyti prevenciją. Kaip ir normaliam pasaulyje.

Kaip ir vienam portale, būtų gerai akytvuoti nario profaile jo kompetenciją atitinkantčius balus ar kažką panašaus.:read:


Su tais balais geriau neprasidėti.
 
GiX
Vygis parašė:
GiX parašė:
Kaip neo rašė, jau krypstam į lankas. Kam tas amžiaus cenzas? Tiesiog aktyviau dirbtu administracija ir tiek. Yra ir drausmingi ir ne drausmingi mažamečiai, linkę šnekėt beleką. Tokiems ir reikėtų taikyti prevenciją. Kaip ir normaliam pasaulyje.

Kaip ir vienam portale, būtų gerai akytvuoti nario profaile jo kompetenciją atitinkantčius balus ar kažką panašaus.:read:


Su tais balais geriau neprasidėti.


O argumentai kur?

Tuos balus nustatynėt tūrėtų patys administratoriai, o ne laisvu visiems nariams prieinamu belekokiu balsavimu.
 
www.scorpions.lt
Pythonica
Aš GiX pritariu, va tarkim bangos forumai...iškarto matai kas rimtas žmogelis, o pas pasišiukšlinęs jau. Geras dalykas tie balai :thumb: surenki atitinkamą neigiamą skaičių ir ata ata
Little angel with a hammer...
http://public.fotki.com/Pythonica/
 
Mantas
Pythonica parašė:
Aš GiX pritariu, va tarkim bangos forumai...iškarto matai kas rimtas žmogelis, o pas pasišiukšlinęs jau. Geras dalykas tie balai :thumb: surenki atitinkamą neigiamą skaičių ir ata ata
pritariu :thumb:
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
guitar
Visai nieko Smile
 
Vygis
GiX parašė:
Vygis parašė:
GiX parašė:
Kaip neo rašė, jau krypstam į lankas. Kam tas amžiaus cenzas? Tiesiog aktyviau dirbtu administracija ir tiek. Yra ir drausmingi ir ne drausmingi mažamečiai, linkę šnekėt beleką. Tokiems ir reikėtų taikyti prevenciją. Kaip ir normaliam pasaulyje.

Kaip ir vienam portale, būtų gerai akytvuoti nario profaile jo kompetenciją atitinkantčius balus ar kažką panašaus.:read:


Su tais balais geriau neprasidėti.


O argumentai kur?

Tuos balus nustatynėt tūrėtų patys administratoriai, o ne laisvu visiems nariams prieinamu belekokiu balsavimu.



Gis, buvo laiko trūkumas tai dėl to taip parašiau. Taip, su tavimi sutinku, kad tokią teisę turėtų tik administratoriai. Bet nepagalvojat, kad jiems tiek daug užkrauti norit? Tiek daug narių dabar, tai jie turi imt ir visiem dėt balus kažkokius? Beviltiška ir manau patys administratoriai bei moderatoriai nenorės užsikraut....
 
Mantas
yra daug anketų kurios jau metų metus neprisijungia... tai tokias švilpint lauk. ir pasiliks tie, kurie tikrai lankosi šiame puslapyje
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Vygis
remix as parašė:
yra daug anketų kurios jau metų metus neprisijungia... tai tokias švilpint lauk. ir pasiliks tie, kurie tikrai lankosi šiame puslapyje


Narių: 1703

Dabar visas jie turės tikrint kada lankėsi, na, nebent sistema gali atrinkti Wink
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8240
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36149556 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma