2024m. April 25d. 07:07:19

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Driežai
 Spausdinti temą
Padėkit išsirinkti!
nierka55
Sveiki, labai užsinorėjau driežo, bet niekaip negaliu išsirinkti. Gal kas žinot, kur yra didelis jų pasirinkimas. Man reiktų, kad nebūtų labai didelis, būtų aktyvus, gerai būtų, kad būtų agresyvios išvaizdos. Iškart ačiū už pagalbą. :aciu:
Redagavo nierka55 2012-06-14 13:09
 
Egzotmanas
Nierka55, jai tai būtų tavo pirmasis driežas, aš siūlyčiau eublefarą. :yes: Dabar kaip tik Sigitux parduoda šių metų mažylius. Wink
 
paurok89
Jei esi vilnietis, tai galbūt vienas iš didesnių pasirinkimų parduotuvėje "Stalma" Bet šiaip geriausia driežus pirkt iš šio tinklapio narių, jie ten buvo laikomi gerose sąlygose.... Na, o ką pirkti galiu pasiūlyti Eublefarą - tinkantis pradedantiesiems čia info apie jį http://egzotika.info/readarticle.php?article_id=62 . Dar galiu pasiūlyti Barzdotąją agamą, bet ji reikalaus daugiau priežiūros Smile čia info apie agamas http://egzotika.info/readarticle.php?article_id=60 . Manau čia yra pagrindinės dvi rūšys kurios tinka pradedantiesiems, žinoma jų yra begalė, tačiau Lietuvoje kad ir kaip bebūtų gaila pasirinkimas labai mažas.... Bet prieš perkant driežą pagalvok kur jį apgyvendinsi, nes jis tikrai batų dėžėje negyvens, jam reikės specialaus didžiulio terariumo, specialių šildymo prietaisų, specialaus maisto (gyvi tarakonai,svirpliai,zoofobusai), specialių vitaminų, todėl paklausk savęs ar tikrai gali leisti sau auginti tokį gyvį ir ar galėsi skirti jam tiek lėšų, nes driežo nusipirkimas dar tikrai negalas išlaidoms Smile
 
nierka55
Reptilija, viskas būtų su jais gerai, jei jie aktyvūs būtų diena, o ne nakĮ, Phelsuma madagascariensis gal tinkamesnis variantas?

paurok89, esu kaunietis, barzdotoji agama man yra per didelė, man reiktų mažesnės, apgyvendint tikrai turėsiu kur, aišku prieš perkant pirma pilnai paruošiu jam gyvenimo vietą, lėšų jam pilnai turiu, potraukį driežams jau turiu nuo mažens, man reiktų nebūtinai driežo bradedančiajam, prieš perkant taip ar taip viską persiskaitysiu apie juos, tad reikia driežo labiau atitinkančio išvardytus kriterijus, ar bent saito ar dar ko, kur galėčiau jų daugiau pamatyt, kad galėčiau galiausiai išsirinkti. Dar kartą ačiū už pagalbą. :aciu:
 
paurok89
Phelsuma Madagascariensis jau ne vienas narys ieško, jų Lietuvoje tiesiog nėra... Gali imti chameleona, bet jis jau tikrai ne pradedantiesiems, nes geria tik bėgantį vandenį, reiškia reikės krioklio ir panašiai Smile
 
Egzotmanas
Phelsuma madagascariensis variantas yra geresnis, jai tu nori, kad driežas būtų aktyvus dieną. :yes: Tik kaip sakė Paurok98, nemanau, kad rasi šių driežų pardavimui Lietuvoje. :no:
 
virr
Yra mačiau parduotuvėse parsiduoda (internete)
 
Vincas
virr parašė:
Yra mačiau parduotuvėse parsiduoda (internete)


Lietuvoj neparsidavinėjama. Tai dar nėra legalu Pfft
B. Albopilosum L10
P. Regalis L6
H. Spinifer I3
 
virr
Kad Lietuvoje nėra tai žinau, bet ,kad nelegalu tai nežinojau.
 
Vincas
Netgi baudžiama už parsidavinėjimą
B. Albopilosum L10
P. Regalis L6
H. Spinifer I3
 
Egzotmanas
:laugh:
 
Molle
Neklaidinkit žmonių, nelegalu yra tai - kas parduodama be dokumetų, tai yra CITES. Jei gyvūnas pagautas nelaisvėje ir/ar yra saugomas jis visuomet atvažiuoja su dokumentais Smile , aišku be jų ir parduoti neįmanoma.
Phelsumų galima rasti, tačiau jų kaina nemaža, kiek teko domėtis
 
Stakta
Kad ir ką šnekėtumėt ar su CITIES ar be parsidavinėti yra draudžiama ir viskas Smile O, kad parsidavinėtu ir dar su dokumentas, normalu nebent užsenietės atvažiuoja tada parsidavinėja be dokumentu Grin
 
http://staktosvoras.lt
Locust
Mačiau Kauno zoosode parduoda Varanus indicus. Viskas atitinka nelabai didelis, aktyvus, galima manyt, kad ir agresyvokai atrodo. + dar iš tavo miesto.
 
nismo
varanus indicus yra tikrai didelis driezas- nereikia cia nesamoniu rasyti. Tame paciame zoosode galima pamatyti kokio dydzio uzauga. Jei jam barzdotoji agama per didele, tai sis varanas yra 5 kart didesnis Smile
Varanus acanthurus
Varanus indicus
E.macularis x3
C.cyaneopubescens;
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8298
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36253087 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma