2024m. April 20d. 10:40:30

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Pitonai
 Spausdinti temą
karaliskasis pitonas
melisa
gal kas galetu man papsakoti apie karaliskuosius pitonus kaip juos auginti kokia kaina pitoniuko? koks ju charakteris +)

visi man tik pasakojat apie pitono savybes ir tai puiku+) bet ne vienas neuzsimenat kiek gyvunas kainuoja na ir dar vienas klausimas iskiloFrown i ka reikia atkreipti demesi perkant toki pupuliGrin kad jis butu sveikas ir panaseiGrinisap:
Redagavo melisa 2006-04-15 18:32
 
Sandra
Lyg Boružėlė tokį augina..
 
steu
laikymas ir charakteris mazai kuo skiriasi nuo kitu pitonu.. shie pitonai buna paprastai mazesni.. paprastai apie 100-120cm.. bet visaks nuo salygu priklauso.. gali uzaugti ir iki 150cm. gyvenimo trukme velgi nuo salygu 20-30metuku, terariume butina vesi ir shilta zonos.. 24-35 C, nakti ~5 C maziau, dregme ~60%,maitnimas smulkiai grauzikais ar paukshciais,
rekomenduojama laikyti kas neturi salygu dideliems pitonams.
del charakterio, kiek pazystamu turejo sakyciau ramus, taciau keikvienas gyvunas gali buti su savo charakteriu ;]
..o cia paganyti akeles i shiuos zveris.. http://www.ballpythonmorphs.com/

-
 
Natrix
Berots maziausias is savo genties,enciklopedijoj rašo kad jie 0,8 - 1,2 m. ilgio,gal ir didesni.Lot. pav. -python regius.Paplitęs pusiaujo afrikoj.Sausuoju sezonu iminga ''vasaros miegu''.Deda 3-8 kiausinius i zeme.Minta smulkiais grauzikais,pauksciais ir pan.-apie augima turiu info tik bendrai apie visus python genties pitonus,o ne atskiras rusis.
Aš pasaulio valdovas.
 
herpetologas
Su siais pitonais idomu yra tai kad dauguma ju ziema savaime nesimaitina,net ir prie aukstos oro temperaturos,p.regius ramus padaras ir be galo idomus laikyti jam nereikia labai erdvaus terariumo Smilenemegsta imamas i rankas,bet agresivumu nepasizymi,nors veisiamas nelaisveje nesunkiai taciau tokie atvejai isskyrus mutantines formas darosi reti del to kad gausiai importuojami is Afrikos "fermu"mazesnis uz karaliska kiek zinau yrra tik angolos pitonas p.anchietae:shy:
su egzotika idomiau
 
Deleted_User
Tai labai mieli pitonai kurio ir as labai noreciau. taciau man jie siektiek brangoki girdejau kainuoja apie 300lt, nereiklus tinka mazas terariumas nemegsta imami ant ranku, vieni is maziausiu pitonu ir labai labai grazus.
This user has been deleted!
 
http://basti2web.de
agnulllka
Pati auginu karališką pitoną. Nuostabus padaras :shy:
Keli faktai:
1. Tu dabar internete
2. Tu dabar egzotika.info
3. Tu skaitai
5. Tu nepastebejai, kad nera 4-to punkto
6. Tu dabar tai patikrinai
7. Tu sypsaisi. Geros dienos!
 
Klaipeda
Plaunuoju po metų tokį mažylį įsigyti :shy: ražūs labai :yes:
 
Bullet
Sveiki,

kiek beskaitau informacijos - visur skirtingai rasoma karaliskam pitonui reikalinga dregme terariume.
Gal kas galit pasakyt ?

Aciu
 
agnulllka
Bullet parašė:
Sveiki,

kiek beskaitau informacijos - visur skirtingai rasoma karaliskam pitonui reikalinga dregme terariume.
Gal kas galit pasakyt ?

Aciu

60-65 %. Drėgmė palaikoma vandens indo pagalba, ar reguliariai, kiekvieną dieną vieną kartą papurškiant šiltu vandeniu vieną terariumo pusę.
Keli faktai:
1. Tu dabar internete
2. Tu dabar egzotika.info
3. Tu skaitai
5. Tu nepastebejai, kad nera 4-to punkto
6. Tu dabar tai patikrinai
7. Tu sypsaisi. Geros dienos!
 
Bullet
Kad as jau pripurskiau kaip reikalas - (pas mane kokoso drozles), bet dregnometras vistiek nepakyla auksciau 40. Ir indas su vandeniu po silumine lempa. Temperatura diena 29-30.
 
GiX
Foto geriau įmesk panoraminę, nes jei per daug drėgmės bus, prasidės komplikacijos.
 
www.scorpions.lt
Bullet
kaip foto ? Kur imesti ? :nezin:
 
Richardas
manau persistengi drėkindama Smilenera jie tokie lepus tai drėgmei.Va perdrėkinus tai gali kilti komplikacijos Frown Afrika giWink....Ps.Gal tas higrometras ,,riebuma'' rodo Cool
Redagavo Richardas 2008-02-05 18:20
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
herpetologas
regiusams uztenka 60 pr dregmesSmile
su egzotika idomiau
 
titana
Aš nesinaudoju jokiais drėgnometrais,terariume yra indas su vandeniu,kuris dažnai keičiamas ir kartais kiekivieną dieną,kartais rečiau papurkiu vieną terariumo kampą.
Dabar manasis bado streiką paskelbė,jau mėnuo nesimaitina.
 
Bullet
Nu su dregme, tai nutariau daugiau nesukti sau ir pitonui smegenu - keiciu inda su vandeniu keikviena diena ir papurskiu i diena viena karta. Bet va ir maniskis paskelbe bado streika - needa jau menuo. Nors laipioja po visa terariuma - duodasi kaip niekada. Va tik ka vel imeciau gemalu (suaugusiu nebuvo) bet ziuri ir neima. Buvau nuvezes pas vetrinoriu - sake "shustras" ir sveikas (oda gera ir pan.) Bet del visa ko suleido kazkokiu vitaminu, kurie pagreitina medziagu apykaita. Sake, kad tai turetu padidinti apetita. Bet nei velnio Frown
Kiek tai gali testis ? Ir ar dabar butent tas metu laikas, kai jis turi neesti ? Frown
 
AndriusN
Turėtum žinot, kad šiem pitonam kartais užeina pabadaut. Čia normalu. Wink
"Šalta!" (P. Coelho)
 
agnulllka
Bullet parašė:
Nu su dregme, tai nutariau daugiau nesukti sau ir pitonui smegenu - keiciu inda su vandeniu keikviena diena ir papurskiu i diena viena karta. Bet va ir maniskis paskelbe bado streika - needa jau menuo. Nors laipioja po visa terariuma - duodasi kaip niekada. Va tik ka vel imeciau gemalu (suaugusiu nebuvo) bet ziuri ir neima. Buvau nuvezes pas vetrinoriu - sake "shustras" ir sveikas (oda gera ir pan.) Bet del visa ko suleido kazkokiu vitaminu, kurie pagreitina medziagu apykaita. Sake, kad tai turetu padidinti apetita. Bet nei velnio Frown
Kiek tai gali testis ? Ir ar dabar butent tas metu laikas, kai jis turi neesti ? Frown

Nuo rugsėjo iki kovo-gegužės, jie megėjai atsisakyt maisto. Nieko baisaus. Mano jau koks ketvirtas mėnuo kaip neėda
Keli faktai:
1. Tu dabar internete
2. Tu dabar egzotika.info
3. Tu skaitai
5. Tu nepastebejai, kad nera 4-to punkto
6. Tu dabar tai patikrinai
7. Tu sypsaisi. Geros dienos!
 
titana
Bullet parašė:
Nu su dregme, tai nutariau daugiau nesukti sau ir pitonui smegenu - keiciu inda su vandeniu keikviena diena ir papurskiu i diena viena karta. Bet va ir maniskis paskelbe bado streika - needa jau menuo. Nors laipioja po visa terariuma - duodasi kaip niekada. Va tik ka vel imeciau gemalu (suaugusiu nebuvo) bet ziuri ir neima. Buvau nuvezes pas vetrinoriu - sake "shustras" ir sveikas (oda gera ir pan.) Bet del visa ko suleido kazkokiu vitaminu, kurie pagreitina medziagu apykaita. Sake, kad tai turetu padidinti apetita. Bet nei velnio Frown
Kiek tai gali testis ? Ir ar dabar butent tas metu laikas, kai jis turi neesti ? Frown


Žodį veterinorius keisk į veterinaras. Įsigijęs gyvūną turėjei žinoti,kad šie pitonai yra mėgėjei skelbti bado streikus.Tačiau nesuprantu kam tas veterinaras leido vitaminus ir dar tipo greitinančius medžiagų apykaitą,visiška nesamonė,čia gavosi taip,kad suleido belekokius vitaminus,kad tik apsilankymas nenueitų niekais.Ir dar kartą kartojam,kad tai nieko baisaus.
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36248267 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma