2024m. April 29d. 23:25:15

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Ruošiuosi gaminti terą, patarkit
Andrius_
Kadangi mano žaltiena pradėjo valgyt ir nertis, aš pradėjau morališkai nusiteikinėt normalaus terariumo gamybai. Ilgam dabar turimo neužteks.
Šiandien truputį pabandžiau papaišyt, kaip aš įsivaizduoju savo gaminį, o kadangi mano įsivaizdavimas gali prasilenkti su gyvūno patogumu ir šiaip to nesu daręs, duosiu sukritikuot jums. Taip naiviai tikiuosi, kad su tai dariusių įžvalgom pavyks padaryti žalčiui naujus namu.
Taigi.
[img]http://s019.radikal.ru/i600/1205/97/93ec9948bdfc.jpg[/img] is not a valid Image.

Pastatyt stačiakampio kažkaip nerandu tinkamos vietos, tai idėja tokia - padarius atitinkamą pagrindą kabinti ant sienos. Galinės dalies išmatavimai 100x60, priekinės - 60x50. Kairėj pusėj prie metalinio kokio rėmelio pritvirtint dureles, virš durelių - ventiliacija, oro ištraukimas. Padavimą galvoju greičiausiai gale apačioj dešinėj pusėj (priešingoje durelėms).

Klausimai kol kas tokie: ar užteks natūralios ventiliacijos?
Ar užteks tokio dydžio atidarymo priežiūrai?
Ir išvis, ar verta tokį daryt, gal kas turi patirties.

Kol kas daugiau klausimų neprisimenu. Brėžinio labai nepeikit, nesu projektuotojas koks nors.
"Jei tu nesi sprendimo dalis, tu esi problemos dalis” (E. Claver)
 
www2.AndriusGrigaliunas.lt
Necrofear
Nei aš gaminu nei aš turiu didelių terariumų. Mat Voram tokių nereik... Tačiau aš tik kaip stebėtojas (gal ir klystu), bet manau, kad nebus patogu tau jį valyti.. Būtų geriau manau jei atsidarytų viršus.. Arba abu šonai.. Čia tik mano tokis patarimas.. Tačiau patsai tiksliai nežinau.. Tad.. Smile Bet kokiu atvėju- Sėkmės. Lauksiu rezultatų Wink
[img]http://img10.imageshack.us/img10/7722/necro.jpg[/img] is not a valid Image.
 
burgundis
Necrofear pritariu manau tikrai bus sunku valyt :nezin:. Pvz as buvau pasigaminęs labai įdomiai apačioj atsistumdavo dugnas toks lyg stalčius ir lengva būdavo valyt Grin bet aišku sunkiau konstruot viską gal geriausiai viršus atidaromas
TRACHEMYS SCRIPTA ELEGANS
Cardisoma armatum
Pycnoscelus surinamensis
 
paurok89
Jeigu gaminsi per viršų atsidarantį, ir nenusiimą, o su vareliais, tai žiūrėk, kad būtų dangtį į kur atremti, nes aš pagaminau su vareliais pro viršų ir atidaręs terą turiu laikyt dangtį....
 
Exotic
Kalbant iš savo patirties, tai patogiausia tau bus jeigu durelės bus toje sienoje kuri yra lygiagreti galinei sienelei, tiksliau tariant priekinėje sienelėje, bet priklauso kokioje vietoje stovės tavo terariumas , nes jeigu stovės kažkur žemai, tai atidarymas per viršų bus patogiau.
 
Andrius_
Necrofear parašė:
<...> Būtų geriau manau jei atsidarytų viršus.. Arba abu šonai.. <...>


Abu šonai, manau, atkrenta - patogumo tikrai nebus tiek, kiek bus komplikuotas gaminimas.

burgundis parašė:
<...>Pvz as buvau pasigaminęs labai įdomiai apačioj atsistumdavo dugnas toks lyg stalčius ir lengva būdavo valyt <...>


Man irgi kirba nuo pat pradžių tokia mintis. Kaip suprantu, tas stalčius turėtų būti imamas tik viso substrato keitimo metu, tačiau valyt po tuo stalčium irgi, jaučiu, gerokai reikės, nes ir drėgmė, ir prikritę visokie gabaliukai... Tai gaunasi, kad su stalčium turėtų tiesiog daugiau vargo prižiūrint (konstruojant irgi). Nors čia tik teoriniai pagalvojimai, nežinau, kaip iš tikro.

paurok89 parašė:
Jeigu gaminsi per viršų atsidarantį, ir nenusiimą, o su vareliais, tai žiūrėk, kad būtų dangtį į kur atremti<...>


Aš turiu vilties rastį kokius lankstus gal laikančius ar kokį velnią, jei per viršų bus atidaromas - stiklinis dangtis visai nesmagiai turėtų kristi Smile

Exotic parašė:
<...>patogiausia tau bus jeigu durelės bus toje sienoje kuri yra lygiagreti galinei sienelei, tiksliau tariant priekinėje sienelėje<...>


Kažkaip nenoriu priekinio stiklo darinėt, nes visi darinėjimai ir mechanizmai ir fiksavimai labai lenda į akis žiūrint. Naiviai tikiuosi priekinį palikt švarų stiklą, o kaip bus realybėj - bus matyt.

Landžioju po visokius internetus ieškodamas idėjų gamybai ir įrangai, tai praktiškai visur su silikonu. O negalima, pavyzdžiui, su stiklui skirtais laikikliais? Drėgmės ten nebus tiek, kad išbėgtų, o ir oro padavimo klausimas savaime išsispręndžia - tarpeliai šiokie tokie bus. Galų gale stiklą sudaužius nesunku pakeist. Va ką turiu omeny
"Jei tu nesi sprendimo dalis, tu esi problemos dalis” (E. Claver)
 
www2.AndriusGrigaliunas.lt
Necrofear
Andrius_ parašė:
Necrofear parašė:
<...> Būtų geriau manau jei atsidarytų viršus.. Arba abu šonai.. <...>


Abu šonai, manau, atkrenta - patogumo tikrai nebus tiek, kiek bus komplikuotas gaminimas.




Na taip. Pagaminti nebūtų lengva. Tačiau patsai pagalvok.. Tarkim lieki prie pirminio varianto.. Galinė sienelė jei gerai supratau brėžinį 1 metro.. Ir atsidaro tik kairė pusė (kaip kad brėžinyje) tai ar bus patogu dešinėj pusėj kampus išvalyt? Smile Šiaip tai man pačiam labai patinka tavo terariumo idėjos forma.. Net pats susimąsčiau daryt.. Smile) Kažkodėl manau kad geriausia išeitis daryti darinėjamą viršutinę dalį. Wink Bet vėlgi. Čia mano nuomonė Wink
[img]http://img10.imageshack.us/img10/7722/necro.jpg[/img] is not a valid Image.
 
Andrius_
Vis refreshinu puslapį - nejau niekas apie stiklo sujungimą laikikliais? Smile Nejau visi klijuojami? Šiandien begalvojant susimąsčiau, kad toks jungimas reikalautų apačioje visgi kažkokios kapsulės apčioj, kad substratas nebyrėtų ir vanduo įpiltas neišbėgtų, bet jos tikrai iki 10 cm užtektų aukščio.
"Jei tu nesi sprendimo dalis, tu esi problemos dalis” (E. Claver)
 
www2.AndriusGrigaliunas.lt
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8306
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36260695 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma