|
substratas terariumui
|
| relaxaz |
parašyta 2011-11-10 13:03
|

Narys
Pranešimai: 22
Įstojo: 2011/09/16 17:48
|
Sveiki kaip manot ar geras sprendimas toks substratas taivano/kukuruzo terariumui kaina 7.70lt
Atsiprasau uz lt raides bet ant mano klaviaturos ju nebera.
http://imageshack...10101.jpg/
http://imageshack...10100.jpg/
Elaphe taeniura x1
P. Guttatus x1
B.albopilosum x1
Tel nr. susisiekimui.: 869137855 (Deividas)
|
| |
|
|
| Jokotau |
parašyta 2011-11-10 13:10
|

Narys
Pranešimai: 282
Įstojo: 2011/06/27 20:04
|
cia paprastos kokoso durpes bet gal tai zinojei, o ar tinka gyvatem as to nezinau tai tik be reikalo gadinu eterio laika :laugh: |
| |
|
|
| Embay |
parašyta 2011-11-10 13:20
|

Narys
Pranešimai: 103
Įstojo: 2011/04/17 19:58
|
Gyvatem tinka, tik neperdrekink 
|
| |
|
|
| relaxaz |
parašyta 2011-11-10 13:51
|

Narys
Pranešimai: 22
Įstojo: 2011/09/16 17:48
|
man tik tas paruosimas neaiskus... poto kai isbrinksta lieka dregna gan viskas, reiktu biski paskleidus padziovinti???  
Elaphe taeniura x1
P. Guttatus x1
B.albopilosum x1
Tel nr. susisiekimui.: 869137855 (Deividas)
|
| |
|
|
| kiminis |
parašyta 2011-11-10 13:55
|

Narys
Pranešimai: 43
Įstojo: 2011/03/19 16:18
|
Šilutėje durpes pirkai?
Armpower.lt
|
| |
|
|
| Jokotau |
parašyta 2011-11-10 13:57
|

Narys
Pranešimai: 282
Įstojo: 2011/06/27 20:04
|
gan ilgai o ne "biski" jos dziuna, 2-4 savaites kol pilnai isdzius. nebent yra kazkokiu dziovinimu budu kuriu nezinau, bet ir nesidomejau nes nereikejo to man niekad. |
| |
|
|
| alegro |
parašyta 2011-11-10 14:07
|

Narys
Pranešimai: 11
Įstojo: 2010/03/27 17:43
|
80w šildymo kabelis per kelias dienas isdžiovina  |
| |
|
|
| AndriusN |
parašyta 2011-11-10 14:34
|

Narys
Pranešimai: 1487
Įstojo: 2006/03/21 18:11
|
Iš esmės toks substratas nėra blogas.
O dėl tų kokoso durpių šlapumo, tai galiu pasakyt, kad kai dėsi į terariumą, paimk tokį "kukulį" durpių ir paspausk jį rankomis, vandens perteklius išbėga. Aš taip darau. Durpės lieka purios. :thumb: Plius, nieko ten džiovint nereikia, durpės pačios išdžius per kelias dienas. Ypač jei terariume ventiliacija gera. :yes:
P.S. O dėl LT raidžių meluoji. Pas mane irgi LT raidės nesužymėtos klaviatūroj, bet va, rašau lietuviškai.  |
| |
|
|
| relaxaz |
parašyta 2011-11-10 14:46
|

Narys
Pranešimai: 22
Įstojo: 2011/09/16 17:48
|
kiminis, taip siluteje.
Matot pas manes sildomos grindys yra ant grindu paskleisiu ir gana bus manau.
o del raidziu, sunku suspaudineti nuo 1 iki 0 kol atrandi.
Elaphe taeniura x1
P. Guttatus x1
B.albopilosum x1
Tel nr. susisiekimui.: 869137855 (Deividas)
|
| |
|
|
| Karry |
parašyta 2011-11-10 15:16
|

Narys
Pranešimai: 204
Įstojo: 2010/07/23 10:35
|
relaxaz parašė:
o del raidziu, sunku suspaudineti nuo 1 iki 0 kol atrandi. 
1-ą 2-č 3-ę 4-ė 5-į 6-š 7-ų 8-ū =-ž
Nėra čia daug ką mokytis
|
| |
|
|
| AndriusN |
parašyta 2011-11-10 16:02
|

Narys
Pranešimai: 1487
Įstojo: 2006/03/21 18:11
|
relaxaz parašė:
Matot pas manes sildomos grindys yra ant grindu paskleisiu ir gana bus manau.
Ką tu čia "mali"? Kam dar jas džiovint, kai jos terariume išdžius?
O Karry komentarą "laikinu".  |
| |
|