2024m. March 28d. 22:08:45

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 9

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Iguanos
 Spausdinti temą
Kur geriausiai pikti Iguana
Egida
Norėau sužinotti kur geriausiai butu pikti Iguana Iguana norėčiau, kad kainuotu maždaug iki 300litų, ir aišku, kad butu patikimi pardavėjei, nebutu su ligom gyvunėlis
 
Vobleris
Yra Vilniuje ,Akvariumų" parduotuvėje viena didesne mažylė Smile atrodo sveikai.Skelbimuose pilna skelbimų, bet ten jau.... reikia labai gerai pažiūrėt į gyvūną (tiesa kaip ir visur) plius vios paugintos ir man dauguma nelabai sveikai atrodancios.Prašykite ,gal kolegos iš mugės parveštų.Parduotuvėje kaina apie 350 LT , uzsieni tokio pat dydzio, perpus pigiau.
Redagavo Vobleris 2011-11-02 08:16
 
www.egzotika.info
Egida
Labai didėlis:aciu:
 
Egida
Mačiau yra pikti Iguana Akropolyje Pet Center parduotuvėje už 250lt ką manot, ten su ja viskas gerai turėtu buti?
 
givalapis
pet centeriu gereu nepasitiketi as ten pirkau chameliona tai po menesio usverte kojas o salygos buvo sudarytos gereusios tai tik perspeju kat nereiketo poto liudeti del givuno
 
Karry
Iš pet centerio tai nepirkčiau jei butu kitas pasirinkimas Smile Ten tikrai kaip kurie augintiniai atrodo tragiškai (pvz. raguota varlė - išvirtusia lūpa, chameleonas - puliuojančia akim) Smile
 
Egida
o bazei nebuna egzotu kurnors?
 
siames131
Buna, veza tiesiai is Rusino ir bobutes stumdo kaip kontrabanda ;D O jai rimtai tai yra 12 sandeli gyvunu parduotuvele, bet ten rasi tik egzotikos iranga, apdailas ir zoofobu nu dar ivairiu zuviciu jai tai tau egzotika Smile
Atsiprasau uz LT srifto nenauduojama tesiog mano loptopas jo neturi.


Psalmopoeus irminia L8
Psalmopoeus Cambridgei Male
Gromphadorhina portentosa
Mantis Religiosa
Marmurinis Vezys
Nauphoeta Cinerea
Blaberus giganteus
Blatta lateralis
Shelfordella tartara
Tenebrio molitor
Zophobas morio
 
Egida
Žuvyčių ir taip jau užtenka man ;D o ten gal įranga pigesnė? Pvz. uv lempos, šildomo akmens ir t.t.
 
siames131
kaina nepigesne, tokia kaip ir visur... pvz UVB lempa 10% 54lt ir pan...
Atsiprasau uz LT srifto nenauduojama tesiog mano loptopas jo neturi.


Psalmopoeus irminia L8
Psalmopoeus Cambridgei Male
Gromphadorhina portentosa
Mantis Religiosa
Marmurinis Vezys
Nauphoeta Cinerea
Blaberus giganteus
Blatta lateralis
Shelfordella tartara
Tenebrio molitor
Zophobas morio
 
Egida
Dėkui už atsakymus visiems:aciu::alus:
 
Qpf
Sveiki, zodziu uzsimaniau iguanos Grin Gal zinot iskur butu galima gauti dar maza Iguana, kad nekainuotu po kelis simtus ji, nes manau kad kuo mazesne tuo maziau ir kainuoja ji, taip? Ir dar vienas klausimas, ar ji sutartu su mano katinu. Jo veisle Rusu melynasis. Jis naminis, kartais buna sveciu ir atsiweza sunius tai jis jiem nieko nedaro, jei prie jo nelenda, o jei lenda su letena per snukuti teskia. Taigi ar katinas neuzmustu tos iguonos Grin?
 
AndriusN
Jei katino neleisi į iguanos terariumą, tai ir neužmuš niekas nieko. Tiek iguanai būnant mažai katinas jos nepritrenks, tiek iguanai suaugus ji katinui neparodys kur jo vieta.
 
Qpf
Nu as ja noreciau ne vien terariume augint, bet ir paleist po namus Grin Kaip tada jie reguotu viens į kita kaip manot?
Redagavo donatas_s 2011-11-06 01:28
 
paurok89
Tu apsispręsk ar iguanos ar voro nori jei jau laikysi Iguaną(tikiuosi ne, nes net neapsiskaitęs apie ją klausi) tuomet pasirūpink didžiuliu terariumu ji tau visą gyvenimą ant stalo pas tave negyvens.Iguana tau ne šiaip paveiksliukas ji reikalauja daug priežiūros ir dėmesio P.S jei jau gaila ant iguanos kelių šimtų(dažniausiai kur brangios būna sveikos) tai ką jau kalbėt apie terariumą kurio išlaidos gali viršyti 1000lt
Redagavo paurok89 2011-11-06 10:42
 
Egida
1000lt manau nekainuosShock aš pats db usisakiau terariumą iguanai tai man jis ainuos 300lt + įranga, o įranga ne tokia ir brangi ;] 1000lt manau kartu su iguana kainuotu :yes:
 
AndriusN
Egida parašė:
1000lt manau nekainuosShock aš pats db usisakiau terariumą iguanai tai man jis ainuos 300lt + įranga, o įranga ne tokia ir brangi ;] 1000lt manau kartu su iguana kainuotu :yes:


Ir kokių matmenų tas tavo terariumas iguanai už 300Lt? Smile
O, kad iguanai terariumas kainuotų apie 1000 litų su viskuo, tai pilnai tikiu. Viskas, kai susideda į krūvą, tai ne tokie maži pinigai išeina. Wink
 
Egida
Ilgis 1m20cm, plotis 55cm, augštis 1m40cm. aš manau, kad pilnai užteks ihuanai, įpač jaunaiSmile
 
maroz
Gal kas esate pirke Iguana Stalmoje? idomu kokie atsiliepimai. Radau ten pora ju bet kainele beveik 400lt nors ir nedideles.
http://public.fotki.com/maroz/
 
donatas_s
O ko tu nori, gi Stalma, ten nieko pigaus nemačiau niekad Grin
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8240
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36149406 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma